Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (710)
Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

V. Matijošaitis pristatė savo damą (189)

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis šeštadienį oficialiai pristatė savo naująją damą – „Vičiūnų“ įmonių grupės produktų vystymo skyriaus vadovę Loretą Stonkienę, su kuria jis jau buvo pastebėtas ne kartą įvairiuose renginiuose.

Po skyrybų širdžių ėdiko glėbyje – nauja mergina (1)

Atlikėjas ir grupės „Rollikai“ narys Jurijus Veklenka pasidalijo nuotraukomis, kuriose įsiamžino kartu su savo mergina Agne Dovydaityte. Nuotraukose geras emocijas spinduliuojanti pora kartu – vos kelias dienas.

Pasivažinėjimas motociklu dainininkei vos nesibaigė tragiškai (27)

Motociklą vairuojanti atlikėja, grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič vos išvengė siaubingos nelaimės. „Galėjau smarkiai susižaloti ar net žūti“, – įvykio detales savo gerbėjams pasakojo mergina.

Po 14 metų draugystės savo išrinktąją L. Michalkevič vedė „Teleloto“ vedėjas V. Zuikauskas (140)

Paskutinį vasaros šeštadienį Vilniaus senamiestyje esančioje Dievo Gailestingumo Šventovėje amžiną meilę prisiekė „Teleloto“ vedėjas, radijo stoties ZIP FM programų direktorius Vitalijus Zuikauskas (33) ir aktorė, stambaus JAV koncerno verslo plėtros direktorė Laura Michalkevič (33).

Beveik 30 kilogramų atsikračiusi R. Masiulytė-Ramchurn modelių agentūroje atstovaus Baltijos šalims (43)

Dubline gyvenanti dainininkė Raimonda Masiulytė-Ramchurn oficialiai tapo pirma lietuvaite, kuri „Plus dydžio modelių“ agentūroje Airijoje atstovaus visoms trims Baltijos šalims - Lietuvai, Latvijai ir Estijai.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.