Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (707)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
707
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

S. Nainės šuo vos išvengė paralyžiaus: turiu juo rūpintis kaip mažu vaiku (38)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 14:51
S. Nainė ir jos augintinis
Asmeninio archyvo nuotr.
Grupės „Pinup Girls“ narei Simonai Nainei vasara vos nesibaigė labai liūdnai. Itin mylimam moters augintiniui – Maltos bišonų veislės šuniui Maltui – įkando erkė. Voragyvis užkrėtė šuniuką babezioze. Ši kraujo raudonuosius kūnelius pažeidžianti liga nepraėjo be pasekmių. Išsiliejęs kraujas į stuburo smegenis paralyžiavo galines kojas ir Maltas nebegalėjo vaikščioti.

Lietuviškų patirčių projektas kviestinei publikai pristatytas javų lauke įkurtame restorane (91)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 16:06
Penktadienį, 11 kilometrų už Vilniaus, buvo pristatytas naujas unikalių lietuviškų patirčių projektas ooOsome.LT. Svečiai su kvietimais rinkosi į po atviru dangumi prinokusių javų lauke įrengtą restoraną. Renginys sudomino ir pramogų pasaulio, ir verslo atstovus.

Susituokė žaliaakė žurnalistė Rūta Mykolaitytė (107)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 16:00
Penktadienį Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė 28-erių TV žurnalistė Rūta Mykolaitytė ir jos išrinktasis 39-erių metų architektas Tomas Lapė.

A. Zacharevičienės viešnagė Barselonoje apkarto: jei nebūtų juokinga, būtų išties graudu (22)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 11:32
Agnė Zacharevičienė
Organizatorių nuotr.
Viešnagę viename gražiausių Europos miestų LNK žinių vedėjai Agnei Zacharevičienei apkartino kišenvagiai. Jau pačią pirmąją kelionės dieną moteris Barselonoje neteko savo mobiliojo ryšio telefono.

Dėl organizmo išsekimo dainininkas D. Bastys atsidūrė ligoninėje atšaukia koncertus (43)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 11:07
Deividas Bastys
Facebook nuotr.
Darbinga vasara dainininkui Deividui Basčiui išėjo ne į gerą. Prieš kelias dienas blogai pasijutęs atlikėjas kreipėsi į medikus. Vyrui nustatytas organizmo išsekimas. Medikai, norėdami užtikrinti visapusę pagalbą, paguldė Deividą į ligoninę.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.