Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (710)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
710
Registruoti (0) Anonimiški (710)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Dėl problemų su pareigūnais šonaslydžio asas Norbe stabdo veiklą (14)

2015 sausio mėn. 25 d. 14:40
Norbertas Daunoravičius
A.Kriščiūno nuotr.
Automobilių drifto (šonaslydžio) asas Norbertas Daunoravičius, arba tiesiog Norbe, pakliuvo policininkams į rankas už savo veiklą. "Labai keista, kad kažkam nepatiko tai, ką darome", - tikino Norbe ir prisipažino, kad dėl šių problemų teks pristabdyti savo veiklą.

Apie nepagarbą Lietuvos vėliavai TV eteryje prakalbęs J. Smoriginas pamiršo vieną detalę (102)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:07
Šeštadienio vakarą TV3 eterį kaitino „Šok su manimi“ pusfinalio aistros. Kaip ir buvo galima tikėtis, ir ši transliacija neapsiėjo be komisijos nario Jurijaus Smorigino ir projekto dalyvių konfliktų. Šį kartą jo taikiniu tapo renginių organizatorius Remigijus Žiogas, kuris savo pasirodyme naudojo lietuviškas trispalves. Choreografui pasirodė, kad taip TV eteryje vėliavnešių rankose plevėsuojančios vėliavos – tai patyčios iš valstybinių simbolių.

Podiumo atradimu tapo V. Štenger ir Mundžio dukra Paulė (15)

2015 sausio mėn. 24 d. 14:30
Violeta Štenger su dukra Paule
Organizatorių nuotr.
Penktadienį į vieną sostinės viešbučių sugūžėjo nemažas būrys veiklių moterų iš visos Lietuvos. Dailiosios lyties atstovės klausėsi paskaitos apie minčių galią, domėjosi mados, grožio ir sveikos mitybos naujovėmis.

V. Sutkutę mylimasis pamalonino tūkstančius kainuojančia dovana (29)

2015 sausio mėn. 24 d. 13:07
Viktorija Sutkutė ir Povilas Varnelis
Organizatorių nuotr.
Dueto "Pinup Girls" narė Viktorija Sutkutė šiuo metu mėgaujasi mylimojo dovana. Lietuviškus šalčius porelė išmainė į egzotišką karštį. Viktorija su mylimuoju Povilu Varneliu ilsisi Maldyvuose. "Šį kelionė - mano širdies draugo dovana Kalėdų proga", - portalui MIESTE.lt atskleidė dainininkė. Egzotiškose Maldyvų salose porelė iš viso praleis dvi savaites.

G. Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos (68)

2015 sausio mėn. 24 d. 10:51
TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos - organizuos projektą "Ledo vaikai", kuriuo sieks praskaidrinti vaikų namų globotinių kasdienybę. Pasak Gintarės, per artėjantį pusmetį bus aplankyti šeši Lietuvos miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Elektrėnai, Panevėžys.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.