Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (707)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
707
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

„Kitas kampas“ aktorius M. Nedzinskas su žmona laukiasi pirmagimio

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 12:22
Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Aktorių pora – Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė – laukiasi pirmagimio. Šią naujieną DELFI patvirtino sutuoktiniams artimi šaltiniai.

Verslininkės D. Bosas sūnus Lukas ruošiasi vestuvėms: visada džiaugiuosi jo sprendimais (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 12:13
Verslininkės Dainos Bosas sūnus Lukas Randersas ruošiasi vestuvėms. DELFI šaltinių žiniomis, rugpjūčio pirmą dieną  22-ejų vaikinas susižadėjo su savo mylimąja Edita. Šiemet vaikinas baigė animacijos studijas Vilniaus dailės akademijoje.

Iš Ispanijos grįžusi O. Pikul-Jasaitienė pasidalijo šeimyniška asmenuke (18)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 11:07
Pirmadienio vakarą iš Ispanijos sugrįžo ketvirtą vietą pasaulio krepšinio čempionate užėmusi Lietuvos rinktinė. Kartu su sportininkais grįžor ir jų antrosios pusės. Grįžusiems sportininkams buvo surengtos iškilmingos sutiktuvės Rotušės aikštėje, vėliau vyko priėmimas pačioje Rotušėje.

Po trylikos metų draugystės ištekanti V. Jakučinskaitė vestuves atšoks dvare tuoktuvių detalės  (28)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 20:05
Po trylikos metų draugystės amžiną meilę vienas kitam prisieks dizainerė Viktorija Jakučinskaitė ir jos sužadėtinis Vitalijus Jančenkovas. „Visą laiką gyvenome kaip šeima. Dukros labai nori vestuvių. Draugai, giminės paskatino mus surengti šventę“, - DELFI sakė spalio mėnesį ištekanti žinoma drabužių kūrėja.

D. Motiejūnas turėjo paaiškinti, kas jį sieja su M. Šalčiūte (36)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 19:21
Monika Šalčiūtė ir Donatas Motiejūnas
DELFI montažas
LNK penktadienio vakaro projektą „Norim dar! – su „Radistais!“ be pagrindinių vedėjų Rolando ir Jono veda dar du nauji televizijos veidai – jaunieji Jonukas ir Rolandukas. Jiems patikėta rengti interviu su populiariais šalies žmonėmis.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.