Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (710)
Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (710)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

M. Levickis atsidūrė ligoninėje (5)

Muzikantas Martynas Levickis saulėtą pavasario sekmadienį buvo priverstas praleisti ligoninėje po lašinėmis. Daug keliaujantis akordeonistas niekaip negalėjo pasveikti nuo užsitęsusios peršalimo ligos.

A. Guoga apie tėvystę: vystyklų keisti dar neteko (44)

Praėjusių metų vasarą vienas kitam amžiną meilę prisiekė verslininkas, politikas Antanas Guoga ir jo mylimoji Aistė. Neilgai trukus pora susilaukė sūnaus Herkaus. Naujienų portalas DELFI susisiekė su Europos Parlamento nariu pasiteirauti apie pasikeitusią rutiną šeimai pasipildžius dar vienu asmeniu. Pokalbio metu fone girdėjosi ir mažylio Herkaus balsas.

I. Stasiulevičiūtė tapo šviesiaplauke (17)

Gupės „ŠarkA“ lyderė Ieva Stasiulevičiūtė nušviesino savo tamsius trumpus plaukus. Iš tamsiaplaukės ji tapo blondine.

S. Milinytė tėvų viešnagei Los Andžele priruošė galybę staigmenų (50)

Šiuo metu Los Andžele, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti dainininkė Simona Milinytė įtemptai ruošiasi artėjantiems egzaminams. Tačiau pasiruošimo vargus praskaidrino ilgai lauktas tėvų vizitas.

Olandijoje A. Valentaitė ir M. Petruškevičius mėgavosi aukščiausios klasės prabanga (135)

Stilistė Asta Valentaitė ir floristas Mantas Petruškevičius savaitgalį praleido Nyderlanduose. Bičiulių kompanija kartu su verslininke Rasa Arlauskiene ir odontologu Sergejumi Troščenkovu į šios šalies sostinę išvyko penktadienį.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.