Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (707)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
707
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Rudenį Baibos laukia esminės gyvenimo permainos (21)

2014 liepos mėn. 30 d. 17:05
DELFI šaltinių žiniomis, dainininkė Baiba Skurstenė prie altoriaus žengs rudenį. Apie įvykusias dainininkės ir jos mylimojo kikboksininko Mykolo Serdiuko sužadėtuves žiniasklaida paskelbė vasaros pradžioje.

Verslininkė I. Marozienė savo bičiulį V. Gigevičių padavė į teismą (38)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:41
Gruodžio mėnesį verslinikė Irena Marozienė kreipėsi į teismą - iš stilisto Valerijaus Gigevičiaus jos advokatai reikalauja priteisti per 30 tūkst. litų. Žinomas kirpėjas iš savo bičiulės nuomojosi patalpas grožio salonui, tačiau už nuomą pinigų nemokėjo.

Vyrą neištikimybe su N. Bunke įtarinėjusi G. Dilienė ginasi romano su futbolininku (20)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:12
Guostė Dilienė ir Vilmantas Dilys
DELFI montažas
Prieš keletą mėnesių žiniasklaidoje atviravusi apie savo byrančią santuoką su krepšininku Vilmantu Diliu, buvusi grupės „Kitokios“ narė Guostė Dilienė dėl visų nelaimių, nors ir netiesiogiai, tačiau kaltino itin populiarios merginų grupės „Pop Ladies“ lyderę Nataliją Bunkę. Pastaroji tokias kalbas tuo metu kategoriškai paneigė.

Po pasaulį išsibarsčiusi žinių vedėjo G. Deksnio šeima pagaliau vėl susitiko įspūdinga galerija (8)

2014 liepos mėn. 30 d. 14:57
Gintaras Deksnys su šeima
Asmeninio archyvo nuotr.
LNK žinių vedėjas Gintaras Deksnys visada svajojo pamatyti tokią Angliją, kokia ji yra jo garsinamuose britų detektyvuose. „Esu detektyvų fanatikas, dievinu Šerloką Holmsą, Erkiulį Puaro, o pastaruoju metu susižavėjau „Midsomerio žmogžudystėmis“, kurias, mano įgarsintas, rodo TV1. Labai norėjau pamatyti tikrąją Britaniją savo akimis“, - sako po kelionės sugrįžęs Gintaras.

Patarė, kaip netapti J. Basanavičiaus gatvės klounu (34)

2014 liepos mėn. 30 d. 17:20
Stilistė, kostiumų dizainerė Agnė Jagelavičiūtė įvardijama kaip viena stilingiausių Lietuvos moterų. Mados klausimais internetiniame puslapyje stiliusos.lt lietuvius konsultuojanti garsenybė su naujienų portalo DELFI skaitytojais dalinasi patarimais, ką vertėtų įsidėti į lagaminą vykstant atostogauti į pajūrį, ir kaip netapti J. Basanavičiaus gatvės klounu.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.