Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (707)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
707
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Į siaubo filmo premjerą atvykusi M. Šalčiūtė: kai tiek gyvenime esu patyrusi, niekas nebaisu (37)

2014 spalio mėn. 21 d. 19:59
Antradienį kino centre „Forum cinemas Vingis“ įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera. Išvysti kraują stingdantį kūrinį panoro ir pramogų, kultūros pasaulio atstovai.

Lietuvė džiaugiasi naujomis pažintimis su R. Cavalli ir Ch. Ronaldo mergina (5)

2014 spalio mėn. 21 d. 17:52
Marija Bukauskaitė ir Roberto Cavalli
Asmeninio archyvo nuotr.
Nors Europos mados sostinėms – Paryžiui ir Milanui – lankytojų netrūksta ištisus metus, prabanga čia dar labiau spindi mados savaitės renginiuose. Dar neišsisklaidžius Paryžiaus mados savaitės nuotaikoms, įspūdžiais iš jos dalijosi modelių agentūros „Lama Model Management“ direktorė Marija Bukauskaitė. Moteris tiesiog nesugebėjo tramdyti emocijų – iš susižavėjimo šypsena jos veide iki šiol neblėsta.

K. Zvonkuvienė demonstruoja holivudinę šypseną: įgyvendinau savo svajonę (107)

2014 spalio mėn. 21 d. 16:48
Ko gero visi dainininkės Katažinos Zvonkuvienės gerbėjai galėtų pasakyti, kad moteris gražėja akyse. Atsikračiusi 10 kilogramų, sveikai besimaitinanti grupės „Pop Ladies“ narė džiugina ne tik puikiomis kūno formomis, bet ir holivudine šypsena.

V. Mauručaitės dukra pasibaisėjo pensininkų padėtimi: nemalonu juos matyti prašant išmaldos (49)

2014 spalio mėn. 21 d. 14:25
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Jaunosios kartos atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ilgus rudens vakarus mėgsta praleisti prie televizoriaus ekrano. Ypatingai mėgsta žiūrėti laidas apie nūdienos Lietuvos realijas ir paprastų tautiečių gyvenimą. Po vienoje laidoje parodyto siužeto apie vargingai gyvenančius senolius dainininkės Viktorijos Mauručaitės dukra pasibaisėjo senjorų padėtimi.

I. Launikonytė už V. Kovaliovo tekės po trejų metų: noriu pinigų, namų, gero automobilio (35)

2014 spalio mėn. 21 d. 12:29
Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dainininko Vlado Kovaliovo mergina Indrė Launikonytė šalia mylimojo tiesiog švyti. Tuo galėjo įsitikinti praėjusią savaitę Baibos Skurstenės vestuvėse dalyvavę svečiai. S. Kovaliovas šaltą rudens dieną nepaleido iš glėbio savo širdies draugės ir nuolatos glaudė ją prie savęs.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 spalio 26 d. 18.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ OKT/Vilniaus miesto teatras praneša, jog dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos šiandien, spalio 16 d. turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ nukeliamas į lapkričio 30 d.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2014 spalio 16 d.