Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (710)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
710
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Šaltiniai: Oksana Pikul-Jasaitienė laukiasi pirmagimio (145)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:32
Simas ir Oksana Jasaičiai
Facebook nuotr.
Merginų grupės „Naujosios pupytės“ lyderės Oksanos Pikul-Jasaitienės ir jos sutuoktinio, krepšininko Simo Jasaičio šeimą po maždaug pusės metų aplankys gandrai. Praėjusių metų vasarą iškilmingai susituokę Oksana ir Simas 2015-ųjų vasarą turėtų tapti tėvais. Pora pirmagimio laukiasi šiek tiek mažiau nei tris mėnesius, tačiau šiuo džiaugsmu kol kas dalijasi tik su artimiausiais žmonėmis.

Įtariama, girta buvusi J. Valančiūno mergina sukėlė avariją, keleivė – reanimacijoje (62)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 17:41
VIP svečiams skirtas uždaras vakarėlis prabangiame sostinės bare buvusiai Jono Valančiūno merginai baigėsi dideliais nemalonumais. Kaip naujienų portalas DELFI skelbė ketvirtadienio rytą, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie 2.15 val., Vilniaus centre, Žygimantų ir A. Goštauto gatvių sankryžoje, Agnė Staškevičiūtė (gimusi 1992 m.) nesuvaldė prabangaus visureigio „Porsche Cayenne“ ir atsitrenkė į kelio atitvarą šalia Žaliojo tilto.

Kylanti žvaigždė iš Lietuvos Ginta Biku uždaryta Šveicarijos kalėjime (45)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:14
Ginta Biku
"Culture Bridge" nuotr.
Šveicarijoje gyvenančios lietuvaitės Gintarės Kubiliūtės, užsienyje žinomos kaip Ginta Biku, gyvenime - nemalonumai. Dainininkė jau savaitę yra įkalinta. Mergina gali būti susijusi su buvusiojo Lugano savivaldybės tarybos patarėjo skandalu.

I. Burlinskaitė su kolegėmis įsiamžino seksualiame sporto kalendoriuje pozavo ir Skaivos sesuo (52)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 14:35
E. Jasevičiūtė, I. Burlinskaitė, G. Lebedeva
G.Žilinsko nuotr.
Internetinių lošimų vedėjos įsiamžino seksualiame kalendoriuje. Merginos fotosesijoje įkūnijo skirtingų sporto šakų atstoves. Nuotraukose galima pamatyti gimnastę, tinklininkę, krepšininkę.

Į dienos šviesą lenda vis daugiau modelio J. Leonavičiūtės „nuopelnų“ (317)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 12:57
Jolanta Leonavičiūtė
DELFI montažas
Ketvirtadienį Lietuvos pramogų pasaulį sudrebino bene didžiausias sekso skandalas per visą Lietuvos istoriją. Paaiškėjo, kad modelis, TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė filmavosi juostose suaugusiems. Vieni smerkė, kiti gynė, o pati mergina šį poelgį įvardino kaip didelę klaidą.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.