Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (707)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
707
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Prabangios Ž. Stakėno atostogos: privatus lėktuvas, jachtos ir linksmybės vakarėlių saloje (19)

2014 liepos mėn. 23 d. 12:09
Žygio Stakėno atostogos Graikijos saloje
Asmeninio archyvo nuotr.
„Pasas, plafkės ir tapkės“, - tiek apie būsimą povestuvinę kelionę žinojo Žygimantas Stakėnas. Populiarios LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėjas iš draugų vestuvių vakarėlio su kompanija buvo išskraidintas nežinoma kryptimi.

Dėl nepagarbaus elgesio su gėjumi sukritikuoti „Radistai“: įsijunk „Marijos radiją“ (109)

2014 liepos mėn. 23 d. 13:00
Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio duetas „Zip Fm“ radijo eteryje sau leidžia labai daug. Tačiau kai kurie jų pokštai patinka ne visiems. DELFI redakciją pasiekė nustebusio skaitytojo laiškas, kuriame vyras po vieno jų skambučio homoseksualiam vaikinui piktinasi nebrandžiu laidos „Radistai“ vedėjų elgesiu. Skaitytojas klausia, kodėl tokios netolerancijos apraiškos leidžiamos mūsų šalyse, kai tuo tarpu užsienio valstybėse, anot jo, už tai grėstų nuobaudos.

J. Statkevičius paaiškino, kodėl jo kurtos suknelės vertos tūkstančių (169)

2014 liepos mėn. 22 d. 17:56
Juozas Statkevičius
"Facebook" nuotr.
Dizainerio Juozo Statkevičiaus suknelės prieinamos tikrai ne visiems. Už patikusią specialiai jums kurtą suknelę gali tekti sumokėti nuo kelių iki keliasdešimties tūkstančių litų. Kaip viešėdamas „Radistų“ laidoje radijo stoties „Zip Fm“ eteryje sakė kūrėjas, kainą pakelia „įdirbis, profesionalumas, medžiagos ir supratimas“.

Po kailių imperijos griūties L. Velička sulaukė prokurorų kaltinimų dėl alimentų (26)

2014 liepos mėn. 22 d. 14:40
Liutauras Velička (kairėje)
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Kiekvienas tėvas privalo iki pilnametystės išlaikyti savo vaikus, tačiau kailių karaliene tituluojamos Nijolės Veličkienės sūnus Liutauras Velička, taip pat vadovavęs kailių pardavimo bendrovei, šią pareigą pamiršo.

R. Mikelkevičiūtė pasigardžiuodama sukirto gėlės žiedą (81)

2014 liepos mėn. 22 d. 11:46
„Taip nutinka žmogui, kuris daugybę metų dirba televizijoje,“ - juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė, paklausta apie naujojo LNK sezono pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ laidos anonsą. Nors jį išvydus juoktis nesinori. Nuostabiame Šešuolėlių dvaro kieme prie baltai puošto stalo sėdi moteris – pati Rūta.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.