Seimūno dukrai E.Ačaitei širdį atidavęs J.Valančiūnas prisipažino dėl gražuolės pametęs galvądarbdavys ypatingai giria krepšininko mylimąją

 (710)
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas, Eglė Ačaitė
© DELFI montažas

Internautai ne vienerius metus vis bandė įminti mįslę, ar „Toronto Raptors“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Valančiūnas vis dar vienišas, ar tiesiog kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą. Pasirodo, jau prieš keletą mėnesių Jono širdį pavergė Toronte vis apsilankanti daili šviesiaplaukė Eglė Ačaitė, politiko Remigijaus Ačo duktė, skelbia lrytas.lt.

Gražuolė varo iš proto

Apie tai, kad aukštaūgis krepšininkas yra neabejingas žaviajai lietuvaitei, byloja ir jo šilti komentarai prie E. Ačaitės nuotraukų socialiniame tinkle „Facebook“. „Tu varai mane iš proto“ („You drive me crazy!“), „Vyras visada su tavimi! Nors jis ir toli...“

Mergina J. Valančiūnui taip pat neliko skolinga šiltų žodžių ir viešai prisipažino jį mylinti. „Tu žinai... I'm in Love“ („Aš įsimylėjusi“). 

Komplimentai pavaldinei

Jau kurį laiką E. Ačaitė darbuojasi politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime. DELFI susisiekus su politiku jis patikino, kad šiuo metu mergina atostogauja. V. Kamblevičius apie savo pavaldinę atsiliepė geru žodžiu ir patikino, kad mergina pasižymi darbštumu.

Pasiteiravus, ar politikas žinojo apie E. Ačaitės ir J. Valančiūno draugystę, politikas teigė, kad asmeninio gyvenimo peripetijų su savo pavaldine neaptarinėja.

Vyras pridūrė, kad įrėmintos J. Valančiūno nuotraukos ant jos darbo stalo nėra. Todėl apie jos santykius su krepšininku sužinojo iš žiniasklaidos.

Merginos tėvas R. Ačas į kalbas apie savo dukters draugystę su krepšininku nesileido ir pridūrė, kad atsakinėja tik į su politika susijusius klausimus.

*
*

www.DELFI.lt
 
710
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

D. Montvydas su žmona pasidalino savo metukų ir dviejų mėnesių dukrelės Adelės nuotrauka (8)

2014 gruodžio mėn. 25 d. 23:45
Donatas Montvydas su žmona Veronika
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Donatas Montvydas su žmona Veronika vėlų Kalėdų vakarą socialiniame tinkle su savo sekėjais pasidalino jaukia šeimynine nuotrauka, kurioje jie kartu su savo metukų ir dviejų mėnesių dukrele Adele.

„Liepsnojantis Kalėdų ledas“ užburiančią pasaką ant ledo sekė Kauno publikai (11)

2014 gruodžio mėn. 25 d. 19:48
Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko jau tryliktą kartą pakvietė dailiojo čiuožimo gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu. Įspūdingas šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ užburiančią pasaką ant ledo ketvirtadinio vakarą sekė Kauno publikai.

Kalėdų vakarą S. Jasevičiūtė neteko savo mylimo šuns (62)

2014 gruodžio mėn. 25 d. 15:57
Kalėdų išvakarėse uostamiestyje pabėgo mylimas Skaivos Jasevičiūtės šuo. Nevilties apimta radijo ir TV laidų vedėja pasidalino žinute socialiniame tinkle. Už rastą keturkojį ji netgi pažadėjo 1000 litų.

Kalėdų dieną žvaigždės socialiniuose tinkluose džiaugėsi savo šventinėmis dovanomis (24)

2014 gruodžio mėn. 25 d. 16:20
Per Kalėdas Juozas Statkevičius, Natalija Bunkė, Egidijus Dragūnas, Asta Valentaitė, Simona Nainė, Monika Šalčiūtė ir kitos Lietuvos žvaigždės socialiniuose tinkluose pasidalino nuotraukomis, kokias dovanas jie rado ar padėjo po Kalėdų eglute šiais metais.

R. Karpio Kalėdos trise: tradicija nebūtinai turi būti pagrįsta religiniais įsitikinimais

2014 gruodžio mėn. 24 d. 18:16
 Rafailas Karpis
A.Kriščiūno nuotr.
Ramus Kūčių vakaras dažnam menininkui būna pirma galimybė iš tiesų atsipūsti po šventinio maratono, - tokia ta sunkioji šios profesijos pusė. Ne išimtis – ir Rafailas Karpis šiemet Kalėdų šventes pasitinkantis jau trise: su žmona ir dukrele. Šie metai Rafailui buvo iš tiesų gausūs įvykių ir darbų, o kiek dar jų laukia artėjančiais metais... Vienas jų - vasario 5, 7 dienomis į Vilniaus Kongresų rūmų sceną grįžtantis visų simpatijas pavergęs Rafailo Vampyras, operoje jaunimui „Jonas ir Greta“. Belaukdami šio įspūdingo susitikimo, ruošdami operines dovanas jauniesiems bei kitus Kalėdų siurprizus, kalbėjomės su Rafailu apie jo pirmąsias Šv. Kalėdas trise.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.