R.Tautkui greitai gims dukra

 (141)
N.E.O.
© DELFI

Grupės N.E.O. lyderio 26 metų Raigardo Tautkaus mylimoji Žaneta netrukus turėtų pagimdyti dukrelę. Jie abu jau nusižiūrėjo butą Paryžiaus centre. Ketina jį pirkti. Muzikantas dirba „Kelyje į žvaigždes“, kuria projektą su skandinavais, skuba pabaigti trečiąjį grupės albumą.

Ar ne per daug kėdžių bandai užsėsti?

– Daug. Atsirado dar įdomesnių projektų, bet liko daug senų įsipareigojimų. Tačiau prieš Kalėdas man užteks poilsiui 4-5 dienų.

Kodėl atrodai apšepęs?

– (Juokiasi.) Ilgus plaukus auginau vaikystėje, paauglystėje – trumpus. Kurį metą nesikirpau dėl laiko stokos. Po to plaukai dar paaugo ir nusprendžiau, kad taip man tinka.

Netrukus mylimoji Žaneta turėtų tau pagimdyti dukrą. Kaip antroji dukra pakeis tavo gyvenimą?

– Nemanau, kad pakeis. Tai bus jau trečiasis vaikas. Pirmasis – Rugilė, antrasis – Žanetos vaikas Jokūbas. Jau pamažu subręstu, nors dar nesu išsilakstęs. Tačiau gyvenimas tuo ir įdomus.

Ar gali atvirai atsakyti, kodėl palikai savo žmoną Vilmą?

– Aš visada norėjau greta turėti savo karžygę. Žaneta – tokia, žinau, ko ji verta ir ką nuveiks šioje žemėje. Buvusioji? Namų šeimininkė. Aš raginau keistis, stoti į universitetą, bet… Suprantu, kad pagal standartus nesu geriausias vyras.

Vilma augino jūsų vaiką...

– Iki vedybų mes draugavome penkerius metus. Man užteko laiko ją pažinti. Gyvenimas yra vienas ir nesirengiu jo paleisti vėjais.

Dvejais metais vyresnė draugė, su kuria bendravai slapta, suvystė tave savo patirtimi ir seksualumu?

– Niekada nebendravome slaptai. Žaneta dirbo „Intervide“. Ji - karinga, kartais priima labai drąsius sprendimus. O jei mane ir suvystė – džiaugiuosi. Su Žaneta jau labai daug ką išgyvenau. Apsisprendžiau skirtis su žmona grįžęs iš Norvegijos. O dėl vedybų – nenorėjau tuoktis, tačiau žmona buvo nėščia, susituokėme.

Bet tu - žiaurus.

– Nemanau.

Nesirengi vesti Žanetos?

– Ne. Kas tai sugalvojo? Koks tikslas? Tai būtų tik paklusimas bandos jausmui. Apie vedybas mes nekalbame. Tuoksimės nebent tada, kai mums sukaks po 60 metų.

Kodėl senokai lankei dukrą Rugilę?

– Prieš mėnesį. Vaikų ir tėvų santykiai priklauso ne nuo kartu praleisto laiko. Bijau laiko, kai pas ją (pokalbio metu Raigardas nė karto nepaminėjo buvusios žmonos vardo, - D.S.) ateis kitas žmogus. Tikiuosi, kad dukrai jis bus geras.

Turbūt nemėgsti kritikos.

– Ne. Ją girdžiu, bet turiu savo smegenis ir žinau blogąsias savybes. Sako, kad kartais esu cinikas ir mėgstu pakandžioti žmogų.

Girdėjau, kad esi netvarkingas ir jūsų namuose kalnai neplautų indų.

– Negi? Esu pedantas. Tik nespėju susitvarkyti per daugybę darbų ir tai mane slegia. Nerandu net žmogaus, kuris kruopščiai sutvarkytų mano kompiuterį.

Dažnai save apgaudinėji?

– Taip. Nes dažnai sprendimus priimu intuityviai. Esu kosmopolitas, galiu gyventi ne tik Kaune, Vilniuje, bet ir Paryžiuje. Bet būčiau patenkintas, jei šioje planetoje gyvenčiau ir vienas.

Svajoji apie 4-5 dienas poilsio. Kokios jos bus?

– Sėdėsiu prie lango, rūkysiu cigaretes, kursiu, ką nors parašysiu į sąsiuvinį. Tačiau mobiliojo telefono neišjungsiu.

 
141
Registruoti (0) Anonimiški (141)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Burlinskaitė demonstruoja paputlėjusias savo lūpas (258)

2015 vasario mėn. 27 d. 16:59
Atlikėja Indrė Burlinskaitė socialiniame tinkle pasidalino nuotrauka, kurioje ji atrodo visiškai kitaip nei seniau. Žinomos merginos veido bruožus pakeitė gerokai paputlėjusios jos lūpos ir išryškėję skruostikauliai.

Žvaigždės apie šauktinių kariuomenę: kas vengtų, o kas siūlosi į snaiperes? (64)

2015 vasario mėn. 27 d. 15:44
Beata Tiškevič-Hasanova, Natalija Bunkė, Vaida Skaisgirė
DELFI montažas
Valdžios institucijų sprendimas 9 mėnesių laikotarpiui į kariuomenę vėl kviesti šauktinius visuomenę padalijo į skirtingas stovyklas. Nors parlamentas šio siūlymo dar nei patvirtino, nei atmetė, žmonės jau dėlioja įvairiausius scenarijus. Ką apie tai mano garsios Lietuvos moterys ir kaip elgtųsi jos?

D. Bosas pasipiktino: ne „Facebook“, o FTB (98)

2015 vasario mėn. 27 d. 14:26
Daina Bosas su vyru
Asmeninio archyvo nuotr.
Verslininkė Daina Bosas, kaip ir daugelis viešoje erdvėje socialiai bendrauti mėgstančių žmonių, turėjo susikūrusi asmeninę paskyrą „Facebooke“. Tiesa, kad išvengtų įvairių nepažįstamų įkyruolių žinučių ir kvietimų susidraugauti, žinoma moteris socialiniame tinkle buvo pasivadinusi „Tik aš“ slapyvardžiu, kurį žinojo tik artimiausi draugai ir bičiuliai.

V. Jakutienės vyrą slegia sunkūs įtarimai: narkotikai palyginus yra niekas (271)

2015 vasario mėn. 27 d. 13:37
Aiškėja naujos skandalingos detalės merginų grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės sutuoktinio Justo Jakučio sulaikymo istorijoje.

Vieno hito atlikėjos: ar dar prisimenate Fainą, Tigrą ir Wiką? (46)

2015 vasario mėn. 27 d. 13:53
„Vieno hito atlikėjo“ sąvoka egzistuoja visame pasaulyje. Tai dainininkai, trumpai tariant, sugebėję sukurti ar išpopuliarinti vieną muzikinį kūrinį per labai trumpą laiką, o po jo staiga pradingę į nežinią. „Vieno hito atlikėjo“ sąvoka tinka apibūdinti ir muzikantams, kurių vienai dainai pavyko užkariauti muzikos topus, o visos kitos likos jos šešėlyje. Tokių atvejų netrūko ir Lietuvoje. Kadaise jas žinojo beveik kiekvienas lietuvis, dabar apie jas nebegirdėti visiškai nieko.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.