Olimpietis A. Kazakevičius apie meilę G. Lebedevai: bandžiau ją kalbinti ir anksčiau, bet turėjo vaikinąišbandys save prieš TV kameras

 (52)
Aleksandras Kazakevičius
Aleksandras Kazakevičius
© TV3

Naujienų portalas DELFI atskleidžia dar vieną naujojo TV3 projekto „Šuolis“ dalyvį. Projekte sutiko dalyvauti imtynininkas, laimėję Olimpiadoje bronzos medalį, Aleksandras Kazakevičius. A. Kazakevičius - bene sportiškiausias, talentingiausias sporte „Šuolis“ dalyvis.

„Dalyvauju šiame šou tikrai ne dėl šlovės. Noriu save išbandyti. Mane kvietė ir į projektą „Šok su manimi“, bet vis atsisakydavau. Galiu pasakyti, kad bijau aukščio, bet norisi pasižiūrėti, kaip jausiuosi ant bokštelio. Man sekasi visai neblogai, po truputį įveikiu baimę“, - DELFI kalbėjo A. Kazakevičius.

Niekam ne paslaptis, kad Aleksandras susitikinėja su dainininke, sportininke Greta Lebedeva. Imtynininkas džiaugėsi, kad jį treniruotėse palaiko ir mylimoji. „Su Greta artimai bendraujame apie mėnesį, tačiau esame pažįstami porą metų. Esu užsiėmęs žmogus, bandžiau Gretą kalbinti ir anksčiau, bet ji turėjo vaikiną, neprisileido. Šis kartas įvyko visai netyčia. Užkalbinau ją, pabendravome. Žinote, kaip būna – suvirpa širdelė. Nors ji tada ir turėjo draugą, bet meilei neįsakysi. Pamačiau žmogų – šiltą gerą – ir pagalvojau - kodėl ne“, - apie santykius DELFI atviravo sportininkas.

Olimpietis A. Kazakevičius apie meilę G. Lebedevai: bandžiau ją kalbinti ir anksčiau, bet turėjo vaikiną
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Pokalbio metu A. Kazakevičius negailėjo komplimentų savo išrinktajai. Bronzos medalio laimėtojas gyrė dainininkės paprastumą, nuoširdumą, šaunumą: „Iš pradžių Greta man pasirodė kitokia. Tačiau vėliau įsitikinau, kad ji yra kompanijos žmogus, daug bendraujanti. Esu įsimylėjęs. Jaučiu tą patį ir iš jos. Jei aš nepaskambinu ji man skambina, klausia, ką veikiu. Nors kartu negyvename, bet susitinkame kiekvieną dieną.“

Pasiteiravus, kaip A. Kazakevičius žiūri į G. Lebedevos sceninę veiklą ir gerbėjus, sportininkas tikino, kad tikrai nepavydintis ir pabrėžė pasitikintis savo mergina: „Ji atrodo žavingai, gražiai. Jei būnu su žmogumi juo pasitikiu. Jei Greta nusižengs vieną kartą, pasitikėjimo nebus. Pasitikėjimas turi būti abipusis. Viskas gerai, jei ji bendrauja su kitais vaikinais, svarbu, kad neflirtuotų. Aš taip pat bendrauju su kitomis panelėmis.“

Komplimentų A. Kazakevičiui negailėjo ir laidos prodiuseriai. „Jis jau pirmosiose treniruotėse sugebėjo atlikti salto. Aleksandras labai disciplinuotas. Jei praleidžia vieną treniruotę, kurių savaitėje net penkios, pats pasako treneriui, kad praleistą dieną jis atidirbs, tuomet treniruojasi ir du kartus per dieną“, - pasakoja laidos rengėjai. Jau sausio 1-ąją pasirodysiame TV3 televizijos anonse Aleksandras vilkės olimpiečio uniformą ir šoks  į vandenį su olimpiniu medaliu.

Primename, kad didžiojoje TV3 premjeroje „Šuolis“ taip pat dalyvaus būrys kitų žvaigždžių. Jau atskleista, kad šuolių meistrais sieks tapti baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 laidos „Laikykis!“ vedėja Indrė Burlinskaitė. Jau netrukus ant trijų, penkių ir septynių metrų aukščio tramplynų stosis TV3 projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusi profesionali šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos krepšinio rinktinės masažistas Juozas Petkevičius, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis ir humoristas Vitalijus Cololo.

www.DELFI.lt
 
52
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Pirmagimio besilaukianti E. Vitulskienė vakarėlyje spinduliavo žavesiu (33)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:03
Ketvirtadienį Vilniaus senamiestyje vyko naujos natūralios kosmetikos pristatymas. Renginyje dalyvavo būrys grožiui neabejingų moterų. Vakarėlyje pasirodė ir operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika. Akį traukiančia suknele pasipuošusi pirmagimio besilaukianti moteris tiesiog spinduliavo moteriškumu ir elegancija.

Paminėti savo pirmųjų vestuvių metinių Jampolskiai į Italiją vyks su dviem keturkojais augintiniais (19)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 16:17
Aktorius Marius Jampolskis su savo žmona Renata savo pirmąsias vestuvių metines, kurios bus rugpjūčio 31 dieną, ketina paminėti saulėtoje Italijoje. Įdomu tai, kad pora į romantišką kelionę ruošiasi važiuoti automobiliu ir kartu pasiimti savo keturkojus augintinius – Aliaskos malamutę Luną ir takso mišrūną Džeką.

Tituluotos gražuolės iš Jiezno skaudžios netektys nepalaužė: visada yra viltis (16)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:24
Monika Klinavičiūtė
Asmeninio archyvo nuotr.
Emigrantė Monika Klinavičiūtė iš Jiezno jau beveik septynerius metus gyvena Airijoje. Skaudžias likimo pamokas išmokusi 18-metė mergina nepalūžo ir ambicingai siekia savo tikslų – studijuos trokštamą specialybę universitete bei dalyvaus tarptautiniame grožio konkurse „Miss Multiuniverse“ Dominikos respublikoje. Duris į šį konkursą merginai atvėrė pelnyta „Miss Ethnic Ireland 2012“ karūna.

M. Kvietkutės-Šedžiuvienės suknelė stebina panašumu į rusų aktorės apdarą (31)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:39
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė
Facebook nuotr.
Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvėms milijonieriaus žmona ir dainininkė Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė pasirinko efektingą žemę siekiančią suknelę. Pasak atlikėjos, mados namų „Inži“ įkūrėjos Ingridos Žitkuvienės kurtas apdaras sulaukė daugybės dėmesio šventės metu. Vėliau šią suknelę moteris pardavinėjo internete.

Vyrui palikus namus, V. Jakutienė ramybę surado saulėtoje saloje (121)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 12:54
Vita Jakutienė ilsisi Kipre
Asmeninio archyvo nuotr.
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė šeimoje išgyvena krizę. Norėdama atitrūkti nuo problemų, moteris kartu su drauge išvyko atostogauti į saulėtąjį Kiprą. „Labai pavargau. Turėjome daug koncertų, įvairiausių darbų. Santykiai šeimoje taip pat nesiklosto gerai, vyras išsikraustė iš namų“, - DELFI atviravo du vaikus auginanti moteris.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.