Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

A. Jagelavičiūtė ir S. Žutautienė susikibo ne juokais (185)

Kas nutinka, kai dviejų žinomų ir dėmesį mėgstančių moterų nuomonės nesutampa? Atsakymas paprastas – baisus konfliktas. Taip nutiko ir stilistei Agnei Jagelavičiūtei bei „TV pagalbos“ narei Sandrai Žutautienei. Ugnį užkūrė A. Jagelavičiūtė savo feisbuko paskyroje viešai pasidalinusi nauju „TV pagalbos“ anonsu, kuris jai, švelniai tariant, paliko prastą įspūdį.

Paviešintos slapto M. Bui-Velečkienės mergvakario nuotraukos (111)

Naujienų portalo DELFI redakciją penktadienio popietę pasiekė slapto Marinos Bui-Velečkienės mergvakario nuotraukos.

Ilgametės LRT diktorės S. Stankevičiūtės–Vozbutienės grožis metams nepavaldus (66)

Verslininkė, renginių vedėja, ilgametė Lietuvos televizijos diktorė Sigita Stankevičiūtė–Vozbutienė kaip etatinė darbuotoja televizijoje nebedirba jau senokai, bet dažnai veda renginius ar koncertus, kuriuos filmuoja ir transliuoja LRT televizija.

R. Kovtun sulaukė nemalonių kaltinimų: likau be bikinių ir be pinigų (118)

Į naujienų portalo DELFI redakciją kreipėsi pasipiktinusi skaitytoja. Ją įsiutino lengvojo kultūrizmo atstovės Renatos Kovtun poelgis.

V. Musvydaitė ryžosi kardinaliems pokyčiams – tapo tamsiaplauke: pati turiu dar priprasti (23)

TV vedėja Vlada Musvydaitė nebijo išbandyti ne tik ekstremalias sporto šakas, bet ir drąsiai eksperimentuoja su savo įvaizdžiu. Prieš rudens sezoną ji ryžosi kardinaliems pokyčiams.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.