Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
 
120
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Vilniuje vyko spalvų ir muzikos festivalis „The Color Run“

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 14:01
The Color Run VILNIUS
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Šeštadienį sostinėje vyko vienas spalvingiausių ir linksmiausių šią vasarą sporto renginių Lietuvoje – „The Color Run Vilnius“. Sveiką gyvenimo būdą, gerą nuotaiką ir išradingumą propaguojantis renginys, kuriame galėjo dalyvauti net ir specialaus sportinio pasirengimo neturintys žmonės, organizatorių skaičiavimu, subūrė kelių tūkstančių minią.

Anglų kalbos išbandymas žvaigždėms: M. Šalčiūtė sutrikusi pabėgo, o V. Baumila sublizgėjo (184)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 15:46
Naujienų portale DELFI startuoja naujas projektas „Kalbėk drąsiai“, kurio tikslas skatinti žmones kalbėti angliškai ir nebijoti daryti klaidų. Būrys TV3 naujo sezono pristatyme sutiktų garsenybių nepabūgo išbandyti save ir sutiko prieš kamerą atlikti anglų kalbos žinias patikrinančias užduotis.

Oro uoste užkluptas Ž. Grigaitis išliko paslaptingas (79)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:29
Žilvinas Grigaitis
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Ankstyvą šeštadienio rytą, savo gimtadienio dieną, Vilniaus oro uoste DELFI fotografas užfiksavo verslininką Žilviną Grigaitį. Paklaustas, kokie vėjai taip anksti vyrą atginė į oro uostą, vyras išliko paslaptingas. Jis teatskleidė, kad vyksta į Frankfurtą, iš kurio grįš šiandien, šeštadienį. Žinomas verslininkas sakė, kad bilietus gavo dovanų. Šiandien Ž. Grigaičiui sueina 44-eri.

Traumą patyrusi balerina K. Tarasevičiūtė: galėjau netekti kojos (8)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 14:11
Balerina Kristina Tarasevičiūtė, norėjusi aprodyti savo iš užsienio atvykusiam bičiuliui nematytas Vilniaus vietas, nusprendė aprodyti jam apleistus pastatus-vaiduoklius, kur dažnai vyksta jos fotosesijos.

J. Zinkevičiūtei nepavyksta išvengti nereikalingų pirkinių: suknelė už 800 litų kabo nereikalinga (27)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:30
Justė Zinkevičiūtė
Organizatorių nuotr.
Justė Zinkevičiūtė savo gerbėjus žavi ne tik nuoširdžia šypsena, bet ir subtilia apranga. DELFI kalbinta jaunosios aktorių kartos atstovė teigė, kad svarbiausia jai renkantis drabužį – kokybė. „Man patinka rengtis stilingai, tačiau neiššaukiančiai. Šiuo metu daugiausiai spintoje yra lietuvių dizainerių darbų. Vilkėdama mūsų kūrėjų drabužius visada puikiai jaučiuosi“, - kalbėjo J. Zinkevičiūtė ir pridūrė, kad jai,  kaip ir daugumai moterų, nepavyksta išvengti nereikalingų pirkinių.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.