Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
 
120
Registruoti (0) Anonimiški (120)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Kavaliauskaitė pasipuošė J. Statkevičiaus kurtais drabužiais: įvertinkite įvaizdį apklausoje (59)

2015 sausio mėn. 25 d. 20:25
Šiemet projekto „Šok su manimi“ vedėja tapusi Indrė Kavaliauskaitė savo elegancija ir pademonstruotų suknelių gausumu ir įmantrumu nedaug atsiliko nuo ilgametės projekto vedėjos, aktorės Jurgitos Jurkutės. Šeštadienio vakaro pusfinalio transliacijai Indrę papuošė pats Juozas Statkevičius.

Dėl problemų su pareigūnais šonaslydžio asas Norbe stabdo veiklą (34)

2015 sausio mėn. 25 d. 14:40
Norbertas Daunoravičius
A.Kriščiūno nuotr.
Automobilių drifto (šonaslydžio) asas Norbertas Daunoravičius, arba tiesiog Norbe, pakliuvo policininkams į rankas už savo veiklą. "Labai keista, kad kažkam nepatiko tai, ką darome", - tikino Norbe ir prisipažino, kad dėl šių problemų teks pristabdyti savo veiklą.

Apie nepagarbą Lietuvos vėliavai TV eteryje prakalbęs J. Smoriginas pamiršo vieną detalę (224)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:07
Šeštadienio vakarą TV3 eterį kaitino „Šok su manimi“ pusfinalio aistros. Kaip ir buvo galima tikėtis, ir ši transliacija neapsiėjo be komisijos nario Jurijaus Smorigino ir projekto dalyvių konfliktų. Šį kartą jo taikiniu tapo renginių organizatorius Remigijus Žiogas, kuris savo pasirodyme naudojo lietuviškas trispalves. Choreografui pasirodė, kad taip TV eteryje vėliavnešių rankose plevėsuojančios vėliavos – tai patyčios iš valstybinių simbolių.

Podiumo atradimu tapo V. Štenger ir Mundžio dukra Paulė (20)

2015 sausio mėn. 24 d. 14:30
Violeta Štenger su dukra Paule
Organizatorių nuotr.
Penktadienį į vieną sostinės viešbučių sugūžėjo nemažas būrys veiklių moterų iš visos Lietuvos. Dailiosios lyties atstovės klausėsi paskaitos apie minčių galią, domėjosi mados, grožio ir sveikos mitybos naujovėmis.

V. Sutkutę mylimasis pamalonino tūkstančius kainuojančia dovana (30)

2015 sausio mėn. 24 d. 13:07
Viktorija Sutkutė ir Povilas Varnelis
Organizatorių nuotr.
Dueto "Pinup Girls" narė Viktorija Sutkutė šiuo metu mėgaujasi mylimojo dovana. Lietuviškus šalčius porelė išmainė į egzotišką karštį. Viktorija su mylimuoju Povilu Varneliu ilsisi Maldyvuose. "Šį kelionė - mano širdies draugo dovana Kalėdų proga", - portalui MIESTE.lt atskleidė dainininkė. Egzotiškose Maldyvų salose porelė iš viso praleis dvi savaites.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.