Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Garsios moterys domėjosi prancūziškomis grožio naujienomis (4)

Trečiadienio vakarą Baltijos Amerikos klinikoje prancūzišką grožio vakarą Eglė Jackaitė pradėjo A. Čechovo žodžiais: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir kūnas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys.“ Populiari aktorė neabejoja, kad drabužius pakeisti nesunku, o veidą ir kūną turime tik vieną, todėl privalome juos puoselėti.

Į mažųjų knygos pristatymą D. Bunkus atvyko su sūnumi ir mylimąja Justina (48)

Trečiadienio vakarą „Rupert“ menų inkubatoriuje buvo pristatyta nauja knyga „Samčio burtai“, skirta mažiesiems skaitytojams ir jų tėveliams. Renginyje netrūko ne tik vaikiško klegesio, bet ir geros garsių tėvelių nuotaikos.

„X Faktoriuje“ ašaras liejusi ir vos iš projekto neiškritusi Miglė: viskas, jau įbridau (62)

Graudžios Miglės Pivoriūnaitės ašaros, pakeltas Justės Arlauskaitės-Jazzu balsas, akivaizdus komisijos narių pyktis ir nepasitenkinimas, daugybė neigiamų replikų ir tik vienas kitas krislas džiaugsmo – tokiomis niūriomis nuotaikomis buvo nuspalvinta paskutinė „X Faktoriaus“ laida. Iš paskutiniųjų vietą tolimesniuose etapuose išsikovojusi Miglė DELFI papasakojo, kaip visa ši laida atrodė iš tikrųjų ir ar neteko aikščioti stebint rezultatą per televiziją.

Prieš grandiozinį koncertą E. Dragūnas ruošiasi paskelbti svarbią naujieną (51)

Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki didžiausio ir įspūdingiausio šiais metais muzikinio šou Lietuvoje – SEL koncerto „360“ – grupės lyderis paniręs į paskutinius organizacinius reikalus. Egidijus Dragūnas gerbėjams netrukus paskelbs svarbią naujieną.

Žinomus vyrus sugraudino seksualinį smurtą patyrusių moterų laiškai (8)

Šiandien - tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena. Norėdama atkreipti dėmesį į smurto prieš moteris problemą, projekto „Moterys kalba“ iniciatorė Beata Tiškevič su bendraminčių komanda pristatė klipą, kuriame rodomos žinomų Lietuvos vyrų reakcijos, skaitant smurtą patyrusių moterų laiškus.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.