Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
 
120
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Konkuruos su A. Jagelavičiūte: dvi jaunos moterys stiliaus patarimus dalins nemokamai (16)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 22:24
Agnė Jagelavičiūtė (Šiuolaikinio dizaino galerija), M. Žičiaus nuotr.
Dvi draugės iš Vilniaus Giedrė Čepienė ir Vaida Buivydienė kuria socialinį mados tinklą ir meta iššūkį stilistei Agnei Jagelavičiūtei. Moterys neabejoja nukonkuruosiančios garsiąsias „stiliūšas“, nes jų kuriamo internetinio puslapio „styleinn“ viešnias stilistės iš Lietuvos ir užsienio konsultuos nemokamai.

G. Karaliūnaitė-Canuel tapo tamsiaplauke: tai noras atspindėti gyvenimo pokyčius (16)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:13
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiuo metu motinystės džiaugsmais gyvenanti dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ryžosi pokyčiams – moteris plaukus persidažė ryškia vario spalva.

Lietuviams meilę futbolui skiepija ir D. Česnauskio sūnus (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:26
Vaida ir Deividas Česnauskai su sūnumi
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuviškąja Beckhamų šeimyna vadinami Vaida ir Deividas Česnauskiai gimtinėje populiarumu, ko gero, nenusileidžia garsiajai britų porai. Vienam garsiausių pasaulio futbolininkų Davidui Beckhamui ir jo žmonai Vicotriai milijonus sunešė ne tik sportas, muzika ir mados, bet ir honorarai už reklamas.

Dietų nesilaikanti ir nesportuojanti N. Pareigytė džiaugiasi gražėjančia figūra sulaukia komplimentų  (15)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 15:23
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Po motinystės atostogų į viešumą sugrįžusi dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė neatsigina komplimentų. Tiek draugai, tiek gerbėjai giria pagražėjusias moters kūno formas. DELFI kalbinta grupės „69 Danguje” narė pasakojo, kad jokių specialių dietų nesilaiko, o už vis gražėjančią figūrą yra dėkinga darbui.

„Kito kampo“ aktorius M. Nedzinskas su žmona laukiasi pirmagimio (3)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 12:22
Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Aktorių pora – Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė – laukiasi pirmagimio. Šią naujieną DELFI patvirtino sutuoktiniams artimi šaltiniai.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.