Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
Foto: LNK

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (120)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

M. Petruškevičius savo bičiulius sukvietė į prabangią 31-ojo gimtadienio puotą pamatyk, kaip švenčia elitas (284)

Likus dviem dienom iki tikrojo gimtadienio, kovo 29-osios, floristas Mantas Petruškevičius pakvietė savo bičiulius ir artimus žmones į prabangų „Stiklių“ viešbutį. Jo restorane buvo surengta ištaiginga 31-ojo gimtadienio puota. Nešini dovanomis penktadienio vakarą į šventę atvyko kelios dešimtys Lietuvos pramogų, verslo atstovų.

Stilingiausi lietuviai plūdo į 17-osios „Mados infekcijos“ atidarymą (101)

Penktadienio vakarą Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasidėjo 17-ą kartą rengiamas didžiausias šalies mados renginys „Mados infekcija“. Per dvi festivalio dienas žiūrovai išvys 16 kolekcijų, tarp kurių – ir svečių iš Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos.

R. Ščiogolevaitė į baldų parodą užsuko su vyru ir dukrele Anabele (53)

Parodų rūmuose „Litexpo“ pastarosiomis dienomis šurmuliuoja tradicinė tarptautinė paroda „Baldai. Interjeras. Dizainas“. Penktadienį susipažinti su naujausiomis tendencijomis čia užsuko ir dainininkė, TV projektų teisėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė su artimaisiais. Kompanija jai palaikė vyras Rolandas bei dukrelė Anabalė, kuriai rugpjūtį sueis vieneri.

K. Ivanova prisipažino sverianti tiek, kiek būdama 15-os (139)

Grupės „Magnit“ lyderė ir grožio klubo vadovė Kristina Ivanova prisipažino, kad dabar sveria tiek, kiek būdama 15 metų. „Grįžtam į paauglystę“, – sakė ji.

J. Leonavičiūtė pretenduoja gauti „Auksinį svogūną“ (57)

Jau netrukus, balandžio 1 dieną, 16-tą kartą bus teikiami tradiciniai „Auksiniai svogūnai“. Kaip juokavo organizatoriai, bus įvardinti didžiausi ir labiausiai nusipelnę cirko artistai. Statulėles gauti pretenduoja politikos ir visuomenės veikėjai, tarp jų – ir įvairių TV projektų dalyvė, modelis Jolanta Leonavičiūtė.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.