Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
 
120
Registruoti (0) Anonimiški (120)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Kūdikio besilaukianti O. Pikul-Jasaitienė vertino modeliais panorusias tapti merginas (39)

2015 kovo mėn. 1 d. 15:51
Oksana Pikul-Jasaitienė
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Sekmadienio popietę viename sostinės viešbučių vyko dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados namų „Madam pareis vėliau“ naujos kolekcijos pristatymo modelių atranka. Dizaineris į pagalbą pasikvietė savo mūzą – šiuo metu kūdikio besilaukiančią „Naujų pupyčių“ lyderę O. Pikul-Jasaitienę ir plastikos chirurgą Vygintą Kaikarį.

I. Kazlauskaitė apie gyvenimo pokyčius: tai mano gyvenimo stebuklas (51)

2015 kovo mėn. 1 d. 14:34
Atlikėja ir veikli mergina Ingrida Kazlauskaitė šiuos metus pradėjo neįprastu ritmu. Apie džiugius pokyčius prabilusi I. Kazlauskaitė paatviravo, kodėl vis daugiau laiko praleidžia uostamiestyje ir kas pastaruoju metu jos gyvenimui teikia labai daug džiaugsmo.

L. Mondeikaitės mylimasis pasakė, kada kels vestuves (7)

2015 kovo mėn. 1 d. 14:00
Evaldas Norkevičius ir Liepa Mondeikaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje Evaldui Norkevičiui lemtingąjį „Taip“ ištarusi Liepa Mondeikaitė prie altoriaus neskuba. Šią ypatingą šventę pora planuoja iškelti vasarą.

V. Skaisgirė nusifotografavo be makiažo (31)

2015 kovo mėn. 1 d. 12:16
Vaida Skaisgirė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Komunikacijos specialistė Vaida Skaisgirė aukštuomenės renginiuose dažniausiai atrodo nepriekaištingai – tobulas makiažas, subtili apranga. Sekmadienio rytą moters draugai socialiniame tinkle pamatė natūralų jos grožį. 25-erių V. Skaisgirė pasidalijo asmenuke, kurioje ji pozuoja be makiažo.

Sumuštai Vashai prireikė chirurgų (48)

2015 kovo mėn. 1 d. 11:50
Naujųjų metų naktį įvyko konfliktas, kurio metu nukentėjo jaunoji atlikėja Gabrielė Grygolaitytė, arba tiesiog Vasha. Mergina patyrė smurtą, kurio pasėkmes gydosi iki šiol.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.