Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (120)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Sugrįžusi iš „Eurovizijos“ M. Linkytė nusirėžė plaukus (155)

Daininkė Monika Linkytė vos grįžusi iš „Eurovizijos“ dainų konkurso nusprendė atsinaujinti ir pakeisti šukuoseną. Ji nusirėžė plaukus trumpai.

Sėkmės pakartoti nepavyko: pas M. Šalčiūtę – vos keli žmonės (109)

Monika Šalčiūtė, sulaukusi neįtikėtino pasisekimo „Login 2015“ konferencijoje, pagaliau ryžosi susitikti akis į akį su savo gerbėjais. Susitikimą ji surengė trečiadienio popietę viename sostinės viešbučių. Deja, bet „Logine“ sulauktos sėkmės pakartoti nepavyko.

E. Dragūnas neįrodė savo tiesos: policija buvo teisi (62)

Lietuvoje muzikinę karjerą baigiantis dainininkas Egidijus Dragūnas nesugebėjo įrodyti, kad policijos pareigūnai elgėsi neteisėtai, kai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimo.

Milijonierius A. Perezas nori būti gražus: ryžosi nemalonioms operacijoms pas plastikos chirurgus (19)

Amerikietiškas atvirumas ir laisvumas – šios dvi savybės tikrai būdingos Amerikos milijonieriui Aaronui Perezui, išpopuliarėjusiam Lietuvoje. Vyras atvirai papasakojo, dėl ko ką tik kreipėsi į plastikos chirurgus, ir kokius sunkumus teko patirti per pastarąsias kelias savaites.

40 metų sulaukęs E. Montvidas: savo gimtadienius švenčiu nedažnai (3)

Auksinio scenos kryžiaus laureatas, dažnas pagrindinių Europos operos scenų svečias, įsimintiniausių personažų scenoje autorius, visi šie epitetai - Edgarui Montvidui. Lietuvos operos žinovų numylėtinis gegužės 27-ąją švenčia savo 40 metų jubiliejų.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 09 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.