Merūnas seka žmonos pėdomis: nuo rudens jis dalyvaus TV šokių projekte

 (120)
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis
© LNK

Dainininkas Merūnas Vitulskis seka žmonos Erikos pėdomis – nuo rudens jis suksis ant šokių projekto parketo. Kaip ir dera tikram maksimalistui, Merūnas neslepia: į LNK projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis eina būti geriausiu.

Jau ir taip gerokai sublogęs Merūnas nusprendė, kad šokiai – geriausias būdas dar pagerinti fizinę formą.

„Nereikia jokių fitnesų. Šokiai bus labai gerai formai palaikyt. Treniruočių dar nepradėjau, kaip tik šiandien einu į susitikimą su šokėja. Šokiuose partneris labai svarbus, kad sutaptų auros, skoniai. O šokiai – ir laikysenai, ir savišvietai, tai labai intymi, darbšti sritis. Žmona labai apsidžiaugė, kad šoksiu, o ir man pačiam tai mažiausiai liestas dalykas – aš nei šokęs, nei intensyviau judėjęs. Tikrai stengsiuos – juk einu ne šiaip, o būti geriausiu“, - DELFI sakė M.Vitulskis.

Paprastai iš vieno koncerto į kitą lekiantis Merūnas dėl perkrautos dienotvarkės nesigraužia ir tikina, kad noro turi tiek, kad suspės viską. Vos startavus šokių projektui, Merūno laukia jau suplanuoti koncertai, pasirodymas Virgilijaus Noreikos gimtadienyje, kelionė į Ispaniją.

Šie renginiai, pasak Merūno, jam taip pat didžiulis stimulas sportuoti šokių aikštelėje – jis siekia įgauti kuo geresnę fizinę formą ir nori kiek pakoreguoti savo gyvenimo būdą.

Merūnas dabar ir anksčiau:

www.DELFI.lt
 
120
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Su žmona gražią sukaktį minintis J. Brūzga: kol vaikas mažas, medaus mėnesiai būna retai (1)

2014 spalio mėn. 2 d. 15:45
Jurgis Brūzga su žmona Akmėja (I. Adomaitienės nuotr.)
„Jau 9 metai kartu, o aš vis dar noriu įsikibti tau į ranką!“, - savo žmonai Akmėjai gražios sukakties proga prisipažino dainininkas Jurgis Brūzga.

R. Kirilkinas artėjančio gimtadienio proga kūną papuošė įspūdinga tatuiruote (10)

2014 spalio mėn. 2 d. 14:52
Ruslanas Kirilkinas
Facebook nuotr.
Dainininkas Ruslanas Kirilkinas ryžosi savo kūną papuošti įspūdinga tatuiruote. Nuo šiol atlikėjo nugarą puošia puolęs angelas su didžiuliais sparnais.

K. Brazauskienė papasakojo, kaip ruošiasi sūnaus vestuvėms (39)

2014 spalio mėn. 2 d. 14:41
Šį šeštadienį prie altoriaus žengs vienturtis verslininkės Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas. Naujienų portalas DELFI pasiteiravo jaunikio mamos Kristinos Brazauskienės, kaip jai sekasi ruoštis vestuvėms ir kokiomis nuotaikomis moteris pasitinka didžiąją sūnaus gyvenimo šventę.

40-ąjį gimtadienį atšventusią I. Budrienę nuo pat ryto džiugino sutuoktinio ir kolegos staigmenos (36)

2014 spalio mėn. 2 d. 13:14
Ingos Budrienės gimtadienis
Asmeninio archyvo nuotr.
Trečiadienį verslininkė ir švenčių organizatorė Inga Budrienė atšventė 40-ąjį gimtadienį. Moteris DELFI pasakojo, kad nekvietė svečių į šventę. Pasveikinti atskubėjo tie, kurie to patys norėjo.

B. Tiškevič-Hasanova džiaugiasi galimybėmis: bus įdomu padirbėti su nauju partneriu (13)

2014 spalio mėn. 2 d. 12:20
Aktorė ir televizijos laidos su Andriumi Rožicku „Mėnulio fazė“ vedėja Beata Tiškevič-Hasanova nusprendė save išbandyti dar viename amplua. Jau šį sekmadienį per LRT radiją ji kartu su Richardu Jonaičiu pradeda vesti laidą „Paraštės“.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.