Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

20-ojo LNK sezono atidaryme dalyvavo ir netrukus gimdysianti R. Ščiogolevaitė (1)

Viena žiūrimiausių šalies televizijų, LNK rugsėjo 3-ąją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ne tik oficialiai atidaro naująjį sezoną, bet ir mini savo 20-ąjį jubiliejų. Šios šventės nepraleido ir netrukus gimdysianti Rūta Ščiogolevaitė.

Besilaukianti R. Mikelkevičiūtė pademonstravo suapvalėjusį pilvuką (24)

Viena žiūrimiausių šalies televizijų, LNK rugsėjo 3-ąją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ne tik oficialiai atidaro naująjį sezoną, bet ir mini savo 20-ąjį jubiliejų. Į renginį atvykusi viena šios televizijos veteranių, laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pademonstravo suapvalėjusį nėštukės pilvuką.

Trumpam į Lietuvą sugrįžęs N. Numavičius rado laiko ir pramogoms (15)

Į Lietuvą grįžęs pagrindinis didžiausios lietuviško kapitalo verslo grupės investuotojas Nerijus Numavičius ne tik tvarko verslo reikalus, bet ir su 20 metų jubiliejumi į Nacionalinį dramos teatrą atvyko pasveikinti LNK.

Kugelio ir Šaltienos skandalą nagrinėja Kauno savivaldybė (72)

Garsusis Kugelio ir Šaltienos skandalas jau nagrinėjamas ir Kauno savivaldybės kabinetuose. Ketvirtadienį verslininko Ugniaus Kiguolio ir Monikos Šalčiūtės skundą nagrinėjo Kauno savivaldybės Etikos komisija.

Buvęs I. Burlinskaitės mylimasis parduoda „Kitokias“: noriu atgauti tiek, kiek buvo sukišta (84)

Buvęs atlikėjos Indrės Burlinskaitės mylimasis Darius Petrikauskas nusprendė atsisveikinti su jai padovanota grupe.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija Dramaturgo Falko Richterio kūryba, pristatoma 5 kontinentų scenose nuo Berlyno „Schaubühne“ iki Tokijo „Opera Nomori“, sugrįžta į Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatrą. Lietuvoje dar nedaug žinomo kūrėjo pjesę „Po ledu“ čia repetuoja režisierius Artūras Areima. Spektaklio premjera jau netrukus – rugsėjo 11,12 dienomis.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija
2015 rugsėjo 3 d.