Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Foto: DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (53)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

C. Wurst nustebino savo nauju įvaizdžiu (10)

2014-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst iš Austrijos nekantriai laukia šių metų konkurso. Kaip skelbiama, jai patikėtos svarbios pareigos 2015-ųjų konkurse. Tačiau belaukiant didžiausio dainų šou Vienoje, barzdotoji atlikėja dar spėja pasirūpinti savo karjera. Conchita paviešino fotografiją, kurioje atrodo visai kitaip.

E. Jakštytė tapo šviesiaplauke

Dainininkė Eglė Jakštytė nuo pat metų pradžios pradėjo šiek tiek keisti plaukų spalvą, tačiau akivaizdūs pokyčiai pasimatė tik dabar. Iš tamsiaplaukės mergina virsta šviesiaplauke.

J. Bartaškienė atskleidė labai asmeniškų detalių apie save (2)

Visuomenės veikėja ir gimnastikos trenerė Joana Bartaškienė (65) negali gyventi be cepelinų ir saldumynų. Vardydama mėgstamiausius ir nemėgstamiausius dalykus ji atskleidė, kokių daržovių jau daugiau nei 15 metų neperka jokioje parduotuvėje ir kodėl jos nežavi mėlynakiai!

3 paprasti receptai, po kurių švytėsite lyg deivės (2)

Loreta Sungailienė, laidos „Duokim garo!“ vedėja bei lietuvių liaudies tradicijų žinovė, pasidalijo grožio patarimais, kurie pravers kiekvienai. Šaltinio vanduo, kaitintas sviestas bei aliejai – viskas, ko reikia, kad švytėtumėte!

Priekaištų dėl lieknumo sulaukianti K. Zvonkuvienė atskleidė, kiek sveria (68)

Atlikėja Katažina Zvonkuvienė pernai vasarą kardinaliai pakeitė savo gyvenimo būdą ir atsikratė šiek tiek kilogramų, tačiau pastaruoju metu moteris atrodo dar labiau sulieknėjusi. „Dažnai sulaukiu komentarų iš aplinkinių, kad dar labiau sulieknėjau“, – neslėpė moteris.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.