Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
 
53
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

A. Landau atskleidė, kokios žinomos moterys jai padeda išlikti (2)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:09
TV3 infošou „VIRAL‘as“ – naujienų sūkuryje. Ką šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvė Monika Šalčiūtė mano apie savo konkurentę Agness Landau, jau spėjo išgirsti visi. Agness tikrai turi ką pasakyti Monikai.

A. Pilvelytės prieššventinis rūpestis – asmeninis bankrotas (35)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 12:05
A. Pilvelytės prieššventinis rūpestis – asmeninis bankrotas
D.Lauručio nuotr.
A. Pilvelytė paskutiniąją šių metų dieną sužinos, ar 2015-uosius sutiks, kaip bankrutavusi moteris – tądien Klaipėdos apylinkės teismas nuspręs, ar jai iškelti fizinio asmens bankroto bylą.

Po apsilankymo VMI pramogų pasaulio atstovai tuštins pinigines (23)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 12:32
Lapkričio viduryje Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informavo pradedanti domėtis Lietuvos pramogų pasaulio atstovų pajamomis. Inspekcijos atstovams įtarimų sukėlė žiniasklaidoje pasirodantys kai kurių asmenų džiūgavimai apie prabangų gyvenimą, naujus pirkinius, keliones, tačiau jų pateiktos deklaracijos esą bylojo visai ką kitą. Anot VMI, kai kurie jų iš oficialių pajamų net nepragyventų. Dėl šio neatitikimo į VMI buvo pakviesti keli žinomi žmonės, kurių pavardės nebuvo paviešintos.

Veido puoselėjimo gidas pagal V. Jakučinskaitę: papasakojo, kaip išlaiko švytinčią odą (3)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:03
Sveika veido oda atspindi ne tik bendrą organizmo būklę, pasirinktą gyvenimo būdą, amžių, bet ir dažnai yra moters pasitikėjimo šaltinis, ypatingai perkopus trisdešimties metų ribą, kai oda pradeda natūraliai senti. Tad nenuostabu, kad tokie klausimai, kaip prižiūrėti veido odą ar tinkamai pasirinkti kremus bei kitas kosmetikos priemones – neišsemiama tema tarp moteriškos lyties atstovių, ieškant spindinčios odos paslapties. Pasak dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės, jos atrasta grožio paslaptis – nuolatinis odos drėkinimas ir itin griežta bei reguliari jos priežiūra.

Gerbėjų paprašyta M. Šalčiūtė parodė savo brandos atestatą: beveik pirmūnė (46)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 10:37
Monika Šalčiūtė
Stopkadras
Socialinių tinklų garsenybė, modelis ir šokėja Monika Šalčiūtė iš savo daugiatūkstantinės gerbėjų minios sulaukia pačių įvairiausių ir asmeniškiausių klausimų. Juos domina viskas, kas susiję su šia mergina. Pavyzdžiui, sekmadienio vakarą vienas jų merginos paprašė parodyti savo vidurinės mokyklos brandos atestatą. Neilgai trukus, mergina pasidalino šio dokumento fragmentu. Tiesa, ant jo nematyti jokių asmens duomenų, tad iš nuotraukos nustatyti, kam jis priklauso neįmanoma.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.