Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
 
53
Registruoti (0) Anonimiški (53)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Po „eurovizinės“ nesėkmės Mia ilgai nenuobodžiavo (1)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:25
Mia
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Visą savo laiką ir jėgas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankai skyrusi ir antra finale likusi Mia ilgai nuobodžiauti laiko neturėjo.

Po pertraukos į televiziją B. Tiškevič-Hasanova grįžo kardinaliai pasikeitusi (8)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:59
Viena mėgstamiausių TV laidų vedėjų išrinkta Beata Tiškevič-Hasanova daugiau nei pusmetį buvo dingusi iš televizijos ekranų. Su kolega Andriumi Rožicku aktorė vedė įvairius muzikinius LRT projektus, kol galiausiai nusprendė debiutuoti su autorine laida "Mėnulio fazė".

I. Kazlauskaitė – po išskirtinės pažinties: turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė (38)

2015 kovo mėn. 3 d. 15:16
Prie LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė po pirmų repeticijų baseine liko sužavėta žinduolių intelekto. „Tikrai ne žmonės patys protingiausi ir nuoširdžiausi, – neslėpė ji. – Pasitikėjau ir atsidaviau į delfino pelekus. Taip saugiai mane praplukdė. Turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė kaip delfinas.“

R. Javtoko šeimoje – skaudi netektis (29)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:26
Robertas Javtokas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Krepįininko Roberto Javtoko pečius prislėgė skaudi netektis – kovo 2 dieną mirė jo tėvas 62 metų Remigijus Javtokas, praneša krepšinis.net. Velionis taip pat buvo neabejingas sportui – buvo profesionalus tinklininkas.

Skaisgirių sūnus Atas Austrijoje užfiksavo itin jaukią tėvų akimirką (48)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:41
Su šeima Austrijos kalnuose šiuo metu poilsiaujanti Vaida Skaisgirė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino itin jaukia ir miela nuotrauka, kurioje ji meiliai susiglaudusi bučiuojasi su savo vyru Rolandu Skaisgiriu.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.