Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

D. Dargienė: namus apėmusi prancūziška manija (86)

2014 balandžio mėn. 17 d. 15:11
Atšilus orui norisi nusimesti rūpesčių naštą ir, lengvai ištiesus kojas, mėgautis kasdieniais mažais malonumais. Atlikėja Diana Dargienė su dukrele Une po įtemptos dienos turi ritualą – mergaitiškus pasilepinimus skanėstais Vilniaus senamiesčio kavinėse.

Panevėžyje dainininkams kelią perbėgo juoda katė (34)

2014 balandžio mėn. 17 d. 15:07
Naktinis gyvenimas Panevėžyje jau senokai merdi, todėl keli mieste veikiantys naktiniai klubai klientus stengiasi privilioti naujomis pramogomis ir išskirtinių atlikėjų pasirodymais. Tačiau kai kurie atlikėjai apie Panevėžį susidarė nekokią nuomonę. Tik ne dėl publikos, o dėl renginių organizatorių akibrokštų.

Rafailas Karpis: iki vestuvių mylėjau draugę, dabar myliu savo žmoną interviu (8)

2014 balandžio mėn. 17 d. 13:03
Rafailas Karpis
Asmeninio archyvo nuotr.
Gegužės 1, 2, 4 dienomis Vilnius City Opera kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru visus kvies pailsėti Kaprio saloje ir pasgrožėti V. A. Mocarto muzika spektaklyje „Visos jos tokios“. Čia išraiškingą, nors ir nebylų barmeno vaidmenį atlieka ir Rafailas Karpis – operos solistas, neseniai tapęs ir naujos šeimos galva. Prieš daugiau nei savaitę atšokęs šaunias vestuves ir jau spėjęs pasimėgauti medaus kopinėjimu, Rafailas vėl grįžo į nesibaigiantį darbų sukūrį. Mūsų trumpais klausimais ir jo konkrečiais atsakymais pabandėme nutapyti jo naujojo gyvenimo paveikslą.

Pirmoji D. Bunkaus žmona kreipėsi į teismą dėl šmeižto ir žeminimo kaltinamoji dangstėsi veidą (81)

2014 balandžio mėn. 17 d. 13:29
Verslininkė Inga Bunkienė kreipėsi į teismą dėl įžeidžiančių komentarų internete. Pirmoji verslininko Danieliaus Bunkaus žmona, sostinės viešbučių pardavimų direktorė, padavė į teismą Liną Šermukšnienę, kuri kaltinama šmeižtu ir garbės orumo įžeidimu.

Reklamos tikslais be leidimo panaudotą Skaivos nuotrauką laiko „apmaudžiu nesusipratimu“ apkartino santykius (13)

2014 balandžio mėn. 17 d. 11:48
Kauno apylinkės teismas trečiadienį baigė nagrinėti televizijos bei radijo laidų vedėjos Skaivos Jasevičiūtės skundą. Moteris padavė į teismą „Vičiūnų restoranų grupę“, kuri esą be sutikimo jos atvaizdą naudojo savo restoranų grupės „La Crepe“ valgiaraštyje. Žinoma moteris prašė priteisti ir tūkstantinę kompensaciją, tačiau teismas jos ieškinį atmetė.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.