Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

„Mis Lietuva 2014“ A. Kavaliauskaitės vaikinas – populiarios muzikos grupės narys (19)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 23:19
Sekmadienį Kėdainiuose buvo karūnuota „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė - 21-erių Klaipėdos universiteto studentė, siekianti tapti choreografe. Užkulisiuose ją dėmesiu šildė populiarios muzikos grupės „Šarka“ narys Tomas Legenzovas. Gražiausia šalies mergina savo jausmų vaikinui neslepia – jos „Facebooke“ paskyrą puošia užrašas „In a relationship with Tomas Legenzovas“ („Santykiuose su Tomu Legenzovu“ – angl.).

Įvaizdį pakeitusi K. Ivanova tapo sunkiai atpažįstama įvertink pokyčius! (13)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 21:35
Merginų grupės "Magnit" lyderė Kristina Ivanova, ilgus metus puoselėjusi savo šviesias garbanas, per finalinį "Mis Lietuva" renginį buvo sunkiai atpažįstama. Žinoma atlikėja sekmadienio vakarą buvo pasipuošusi ryškiai kaštoniniais ilgais plaukais, o jos kaktą dengė kirpčiukai.

A. Valentaitė ir D. Redikas savaitgalį mėgavosi vienas kito draugija (45)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 20:45
Asta Valentaitė, Dovydas Redikas, Vaida Klizaitė-Jasaitienė ir Mantas Petruškevičius su draugais
Instagram.com nuotr.
Panašu, kad vasaros pradžioje prasidėjęs karštas romanas tarp stilistės Astos Valentaitės ir krepšininko Dovydo Rediko, rudenėjant tik dar labiau įsiliepsnojo. Skeptikų nusivylimui, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos gynėjas ir buvusi verslininkė mėgaujasi vienas kito draugija ir romantiškai leidžia laiką kartu.

Gundantys N. Bunkės įvaizdžiai – desertas TV žiūrovų akims (46)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 20:06
Natalija Bunkė
DELFI montažas
Sekmadienio vakarą Kėdainių arenoje buvo renkama gražiausia šalies mergina – vyko konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalas. Savo pasirodymus negausiai į areną susirinkusiems žmonėms ir TV žiūrovams dovanojo daugybė šalies grupių ir atlikėjų. Tačiau ryškiausiai švietė Natalijos Bunkės žvaigždė.

Žinomo futbolininko dukra pasiryžo užkariauti Lietuvą (2)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 20:03
Patricia Ivanauskas, 23 metai, Miunchenas.Patricia Ivanauskas – laisva, pozityvi ir be kompleksų. Mergina sėkmingai dalyvavo antrojoje "Lietuvos balso" laidoje ir po aklosios perklausos pateko į šou mokytojos Katažinos Zvonkuvienės komandą.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.