Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas A.Sabonytė stebi politinio elito gretose

 (53)
Garsiausias visų laikų Lietuvos sportininkas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida ir dukra Aušrine Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas stebi politinio elito gretose. Legendinio Lietuvos krepšininko moterys nepraleidžia nei vienų Lietuvos rinktinės varžybų, taip demonstruodamos lojalumą ir meilę šiai sporto šakai.
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
Arvydas Sabonis, Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vladas Garastas stebi krepšinio varžybas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Savo sunkiu darbu ir prakaitu užsitarnavęs pagarbą bei pripažinimą krepšinio pasaulyje bei Lietuvos politinio elito gretose, A. Sabonis šlove mėgaujasi ne tik su žmona Ingrida, bet ir vienintele dukra Aušrine.

Nors teigiama, kad gražuolė A. Sabonytė savo karjeros nežada sieti su krepšiniu, akivaizdu, kad gyvenimas be jo merginai taip pat yra neįmanomas.

Trečiadienio vakarą Vilniuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sėkmingą startą Europos čempionate drauge su A. Sabonio šeima tradiciškai palaikė ir svarbiausi šalies politikai - prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Andrius Kubilius, kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (53)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Eskperimentas: M. Daikerytė tapo juodaplauke

Septyniolikmetė atlikėja Milita Daikerytė nelinkusi eksperimentuoti su ilgais ir išpuoselėtais plaukais, tačiau neslepia, kad drąsos kardinaliems pokyčiams pakaktų.

Ąžuolyno bėgime Kaune – būrys garsenybių (14)

Saulėtą šeštadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras pradėjo naują pavasarinio bėgimo tradiciją renginiu „Ąžuolyno bėgimas“. Renginio metu vyko ne tik pusės maratono, 10 ir 5 km, šeimoms ir vaikams skirti bėgimai, bet ir Lietuvos studentų kroso čempionatas.

M. Šalčiūtė prisijungė prie akcijos „Darom“ (46)

Šeštadienio rytą visoje Lietuvoje prasidėjo visuotinė švarinimosi akcija „Darom“. Tūkstančiai žmonių išėjo į paupius ir pievas rinkti šiukšlių ir atliekų.

M. Gaižausko akibrokštas: nusifilmavo, kaip atlieka gamtinius reikalus (24)

Šokėjas ir šokių treneris Marius Gaižauskas savo sekėjus socialiniame tinkle kaip reikiant nustebino. Vaikinas įsiamžino išties intymios akimirkos metu – tualete nusimovęs kelnes. Sėdėdamas ant unitazo jis imitavo liūto riaumojimą.

E. Anusauskaitė-Young atskleidė, kaip iš tiesų jai sekasi Jungtinėse Amerikos valstijose (59)

Atrodo, kad atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young (25) gyvena tobulai: laimingai ištekėjo, įsikūrė svajonių šalyje, džiaugiasi naujais projektais, o komplimentais ją lepina įtakingi muzikos pasaulio atstovai. Deja, už šio gražaus paveikslėlio slypi daug pastangų reikalaujantis darbas.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.