J. ir E. Didžiuliai atsiprašo Lavrinovičių šeimųbroliai Lavrinovičiai dingsta iš „Bitės“

 (857)
Jurgis ir Erica Didžiuliai
Jurgis ir Erica Didžiuliai
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Norėtume nuoširdžiai atsiprašyti Lavrinovičių šeimų. Kaip šeima, puikiai suprantame, kaip jaučiasi jų šeima ir artimieji dėl papildomo ir nepageidautino žiniasklaidos dėmesio. Mes norėjome atkreipti dėmesį į „Bitės“ vertybinę dilemą, bet kartu dėmesys užgriuvo ir brolių šeimas“. Tokį atsiprašymą penktadienio popietę DELFI portalui atsiuntė Erica ir Jurgis Didžiuliai.

„Iš tiesų nemėgstame lįsti į kitų žmonių virtuves ir mūsų „Facebook“ įraše bei pasisakymuose (nebuvo) nėra jokios panašios intencijos. Nesame jokie dorovės specialistai, kad vertintume juos kaip žmones.

Nesame jokie etikos sargai, kad nustatytumėme, ar kas nors atliko savo bausmę visuomenei. Mūsų apsisprendimas pakeisti operatorių ir tai paviešinti „Facebook'e“ buvo susijęs su „Bitės“ neatsakingu elgesiu, naudojant reklaminius veidus su specifine, prieštaringai vertinama praeitimi“, - tęsė dainininkai.

Didžiulio atgarsio sukėlęs Ericos ir Jurgio Didžiulių pasisakymas socialiniame tinkle pasirodė trečiadienį. Pasipiktinimą telekomunikacijų bendrovės „Bitė“ reklama, kurioje dešrainius kramto ir po internetą naršo Lavrinovičiai, J. Didžiulis išreiškė savo paskyroje.

„Puft! Ir mes paliekam „Bitę“.

Kažkas „Bitės“ reklamos skyriuje pamiršo, kad reklaminiai veidai atstovauja įmonės vertybėms, o šie bachūrai garsūs ne vien dėl pasiekimų krepšinio aikštelėje.

Mūsų šalyje verda šuršulas dėl gėjų teisių ir seksualinių mažumų, tolerancijos. Politikai apsimetinėja dorovės karžygiais, bet niekas nepastebi, kad ši kampanija siunčia netiesioginę žinutę, kad kriminalinio pobūdžio seksualiniai iškrypimai yra atleistini.

Ar visa Lietuva serga amnezija, vertybine šizofrenija, ar aš vienas durnas?“, – tokią tiradą išrėžė dainininkas“.

Jam antrino ir E. Jennings, parašiusi, kad seksualinio smurto problema iškart išsispręstų, jei nusikaltėliai būtų kastruojami.

„Kai žmonės įvykdo sunkius nusikaltimus, jie turėtų būti ir griežtai nubausti. Kalint už grotų žaisti krepšinį ir dar gauti skaniai pavalgyti - nenormalu. Tai vadinama specialiu režimu. Tačiau „Bitė“ pati renkasi, kas jiems atstovauja. Aš jiems neatiduosiu savo sunkiai uždirbtų pinigų ir juos išleisiu kitur, - komentaruose rašė E. Jennings-Didžiulis. - Šiandien pastebėjau įdomų dalyką, kokie lietuviai tampa tolerantiški, kai kalbama apie krepšinį. Atrodo, kad viskas atleidžiama ir pamirštama, jei tik tu žaidi šventąjį žaidimą. Bet kai pradedama kalbėti apie gėjų teises, visa tolerancija dingsta. Ironiška.“

„Jei išžaginimas būtų laikomas sunkesniu nusikaltimu, o bausmė būtų kastravimas, skaičiai sumažėtų per naktį“, - komentaruose rašė atlikėja.

Penktadienį „Bitės“ atstovė ryšiams su visuomene Laura Bielskė DELFI patvirtino, kad dabartinių reklamų su broliais Lavrinovičiais televizijos ekranuose nebeliks.

www.DELFI.lt
 
857
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Garsios moterys domėjosi šimtus kainuojančiais apatiniais (36)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 19:59
La Perla apatinių drabužių salono atidarymas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vilniaus senamiestyje duris atvėrė prabangių italų kompanijos apatinių drabužių parduotuvė. Šventinio vakarėlio nepraleido ir būrys garsių moterų, neabejingų gražiems daiktams.

44 kilogramus sverianti I. Kazlauskaitė sau nebepatinka: atrodau kaip šakalių paradas (89)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 18:06
Dainininkei Ingridai Kazlauskaitei Kalėdų laikotarpis itin įtemptas. Moteris skuba iš vieno filmavimo į kitą, koncertuoja, nepamiršta labdaringos veiklos. Atlikėjos darbo diena prasideda anksti ryte, o baigiasi vėlai vakare, kartais naktį. Be nuolatinio nuovargio, I. Kazlauskaitė susidūrė su dar viena problema – krintančiu svoriu.

G. Karaliūnaitė-Canuel stresą iškeitė į šeimą: atrandu šventes iš naujo (12)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 14:12
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel su šeima
Asmeninio archyvo nuotr.
Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei-Canuel šios Kalėdos ypatingos. Moteris koncertus iškeitė į ramų pasisėdėjimą su artimiausiais žmonėmis: vyru Marcu André, dukrele Sofia, sūnumi Nagliu. Namuose kvepia imbieriniais sausainiais, tvyro džiaugsmas, o šventės atrandamos iš naujo.

Paslaptingoji J. Jurkutė: dabar ir anksčiau (119)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 15:10
Jurgita Jurkutė dabar ir anksčiau
DELFI montažas
Šią savaitę naujienų portalo DELFI Pramogų rubrikos dėmesio centre – viena gražiausių šalies moterų Jurgita Jurkutė. Nors aktorė visiems geriau žinoma kaip viena geidžiamiausių televizijos laidų vedėjų, tačiau moters sėkmės istorija prasidėjo kur kas anksčiau nei ji debiutavo populiarame seriale „Moterys meluoja geriau“. Dar 2000 metais, būdama 15-ikos, ji laimėjo konkursą „Ford Supermodel Lietuva 2000“, dirbo modeliu.

10 klausimų J. Ragauskaitei: apie praeities klaidą, keliones ir žavinčias savybes (21)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 10:36
Pagrindinio naujienų portalo DELFI rubrikos „10 klausimų“ taikinyje - kino filmų gamybos vadovė Justina Ragauskaitė. Moteris atsakė į klausimus apie įsimintiniausią kelionę, geriausias skaitytas knygas, labiausiai žavinčias savybes ir praeities klaidą.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 18 d. 19.00 val.
MIRANDA William Shakespeare
MIRANDA
2014 gruodžio 19 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.