I.Stasiulevičiūtė apie dingusį Šaprą: nekalbėsiu, geriau balsuokite už mūsų chorą

 (151)
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Sekmadienį TV3 televizijos projekte "Chorų karai" nepasirodė vienas šou vedėjų Vytautas Šapranauskas. Televizijos atstovė Erika Vyšniauskaitė naujienų portalui DELFI paaiškino, kad sutartis garsaus aktoriaus neįpareigoja dalyvauti visose minėto šou transliacijose. V. Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė nenorėjo sakyti, kur dingo jos gyvenimo draugas.

"Tikrai nieko nekalbėsiu. Geriau balsuokite už Šachmatinį Vilniaus chorą", - tepasakė ji.

TV3 viešųjų ryšių projektų vadovė E. Vyšniauskaitė taip pat susilaikė nuo platesnių komentarų šia tema. Esą aktorius nėra įpareigotas filmuotis kiekvienoje "Chorų karų" laidoje.

"Plačiau nieko pakomentuoti negalime, Vytauto šiandien eteryje nėra, jis turi teisę nebūti laidoje. Tai nėra pirmas kartas, vietoje Vytauto "Chorų karuose" ir anksčiau yra pasirodę kiti vedėjai", - DELFI sakė ji.

"Chorų karų" akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
151
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

M. Vitulskis prisipažino, kokiu didžiausiu greičiu Lietuvoje skriejo savo automobiliu (15)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 21:58
Prie „Audi 4“ vairo sėdintis operos solistas Merūnas Vitulskis (31) mėgsta patogius ir manevringus automobilius. Ir nors žurnalo MIESTE.lt komandą bandė įtikinti, kad kelyje elgiasi ramiai, pokalbio metu prisipažino su pareigūnais bendraujantis dažnai.

Paaiškėjo, kodėl orų berniukas Naglijas Šulija yra toks populiarus (37)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 20:21
Naglis Šulija
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Meteorologo Naglio Šulijos (50) pavardė jau senokai tapo sinoptiko sinonimu ir tiesiog neatsiejama tikslių orų prognozių dalimi. Interviu žurnalui MIESTE.lt metu populiarusis televizijos veidas atskleidė, kodėl nuo jo slepiami gerbėjų laiškai ir kaip iš tikrųjų reikėtų įvardyti jo profesiją.

E. Dragūnas linksminosi Beyonce's koncerte ir su kitais gerbėjais laukė jos prie viešbučio (18)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 18:15
Atlikėjas Egidijus Dragūnas savaitgalį viešėjo Paryžiuje. Naudodamasis proga, kad Prancūzijos sostinėje koncertuoja Beyonce, dainininkas nusprendė apsilankyti pasaulinio garso žvaigždės pasirodyme.

Po netekties atsitiesti nespėjęs R. Karpis neatsisakė dalyvauti Vilniaus maratone (5)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 11:43
Penktadienį jaunasis operos solistas Rafailas Karpis į amžiną kelionę išlydėjo savo tėtį. Po skaudžios netekties atsitiesti nespėjęs scenos artistas nepaliko sostinės maratono organizatorių likimo valioje ir sekmadienio rytą neatsisakė sudalyvauti Vilniaus maratone. 

Žinomi žmonės neatsispyrė maratono traukai (3)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 10:40
Sekmadienio rytmetį sostinės gatves užtvindė maratono bėgikai. Savo ištvermę išbandė ir žinomi žmonės. Maratono finišą sėkmingai pasiekė grupės "4 Fun" lyderė Julija Ritčik su vyru Laimonu Staliulioniu, puikų orą bėgikams išpranašavęs Naglis Šulija, olimpietė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, kompozitorius Edgaras Lubys, aktorius Andrius Bialobžekis ir kiti.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.