I.Stasiulevičiūtė apie dingusį Šaprą: nekalbėsiu, geriau balsuokite už mūsų chorą

 (151)
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Sekmadienį TV3 televizijos projekte "Chorų karai" nepasirodė vienas šou vedėjų Vytautas Šapranauskas. Televizijos atstovė Erika Vyšniauskaitė naujienų portalui DELFI paaiškino, kad sutartis garsaus aktoriaus neįpareigoja dalyvauti visose minėto šou transliacijose. V. Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė nenorėjo sakyti, kur dingo jos gyvenimo draugas.

"Tikrai nieko nekalbėsiu. Geriau balsuokite už Šachmatinį Vilniaus chorą", - tepasakė ji.

TV3 viešųjų ryšių projektų vadovė E. Vyšniauskaitė taip pat susilaikė nuo platesnių komentarų šia tema. Esą aktorius nėra įpareigotas filmuotis kiekvienoje "Chorų karų" laidoje.

"Plačiau nieko pakomentuoti negalime, Vytauto šiandien eteryje nėra, jis turi teisę nebūti laidoje. Tai nėra pirmas kartas, vietoje Vytauto "Chorų karuose" ir anksčiau yra pasirodę kiti vedėjai", - DELFI sakė ji.

"Chorų karų" akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
151
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Lietuviška mada susidomėjo ir būrys pramogų pasaulio atstovų (19)

2014 balandžio mėn. 18 d. 20:33
Penktadienio vakarą dizaineris Liutauras Salasevičius savo kūrybos gerbėjams pristatė šeštąją elegantišką ir ištaigingą vakarinių suknelių kolekciją „Šou“.

L. Salasevičiaus kolekciją pristačiusios garsenybės buvo vos atpažįstamos (35)

2014 balandžio mėn. 18 d. 21:57
L. Salasevičiaus modeliai
T.Vinicko nuotr.
Stiliaus namų „Madam pareis vėliau“ savininkas, stilistas ir dizaineris Liutauras Salasevičius Vilniuje pristatė naują prabangių suknelių kolekciją „Šou“.

D. Zubrus paatviravo apie vaikus ir senatvę Lietuvoje (13)

2014 balandžio mėn. 18 d. 15:32
Penktadienį naujienų portalo Lietuvoje DELFI redakcijoje viešėjo ledo ritulio žvaigždė Dainius Zubrus, kuris padės Lietuvos rinktinei jau sekmadienį Vilniuje prasidedančiame pasaulio čempionato I diviziono B grupės turnyre.

E. Ghaoui panoro įgyti amatą: kelionės, skudurai pabosta (29)

2014 balandžio mėn. 18 d. 14:07
 Eva Ghaoui
Facebook nuotr.
Prabangaus prekinio ženklo įkūrėja Eva Ghaoui nusprendė neapsiriboti vien drabužių kūrimu. Moteris nuo rudens kremta mokslus grimo akademijoje, kur gilinasi į grožio pasaulį. Gegužės mėnesį moteris taps diplomuota grimere.

Prancūziškos Velykos su B. Nicholson: įdarytų kiaušinių promočiutė „Mimoza“ (10)

2014 balandžio mėn. 18 d. 15:19
Beatos Nicholson įdaryti kiaušiniai "Mimoza"
Asmeninio archyvo nuotr.
Su tuo, kad svarbiausias velykinis akcentas - kiaušinis per Šv. Velykas gali būti patiekiamas ne tik kaip margutis, sutinka ir žurnalistė bei laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson. Ji su DELFI skaitytojais dalinasi savo patiekalo „Mimoza“ receptu, kuris neabejotinai paįvairins šventinį stalą.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.