I.Stasiulevičiūtė apie dingusį Šaprą: nekalbėsiu, geriau balsuokite už mūsų chorą

 (151)
Sekmadienį TV3 televizijos projekte "Chorų karai" nepasirodė vienas šou vedėjų Vytautas Šapranauskas. Televizijos atstovė Erika Vyšniauskaitė naujienų portalui DELFI paaiškino, kad sutartis garsaus aktoriaus neįpareigoja dalyvauti visose minėto šou transliacijose. V. Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė nenorėjo sakyti, kur dingo jos gyvenimo draugas.
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
Foto: DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Tikrai nieko nekalbėsiu. Geriau balsuokite už Šachmatinį Vilniaus chorą", - tepasakė ji.

TV3 viešųjų ryšių projektų vadovė E. Vyšniauskaitė taip pat susilaikė nuo platesnių komentarų šia tema. Esą aktorius nėra įpareigotas filmuotis kiekvienoje "Chorų karų" laidoje.

"Plačiau nieko pakomentuoti negalime, Vytauto šiandien eteryje nėra, jis turi teisę nebūti laidoje. Tai nėra pirmas kartas, vietoje Vytauto "Chorų karuose" ir anksčiau yra pasirodę kiti vedėjai", - DELFI sakė ji.

"Chorų karų" akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (151)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

A. Jagelavičiūtė ištiesė pagalbos ranką D. Bosas: jei taip elgiamasi su žinomų žmonių vaikais, kas daroma kitiems? (89)

Verslininkė Daina Bosas išplatino viešą laišką, kuriame išdėstė susiklosčiusią situaciją su Klaipėdos gydytoja dėl dukrai atliktų skiepų, skirtų gimdos kaklelio vėžio prevencijai. Po šio incidento D. Bosas kreipėsi į Prokuratūrą.

Bičiulė pamalonino V. Baumilą ypatinga gimtadienio dovana (11)

Kovo 28 dieną dainininkui Vaidui Baumilai sukako 28-eri. Nors koncerto dieną atlikėjas leido dirbdamas – surengė koncertą savo gerbėjams ir draugams Vilniuje, tačiau šventė nebuvo pamiršta. Ištikimiausi draugai ir gerbėjai dainininką pradžiugino gausybe dovanų.

V. Radzevičiaus ir M. Starkaus kelionė į Japoniją – su netikėtumais: viskas turėjo būti daug linksmiau (21)

Ankstyvą sekmadienio rytą į Japoniją išskridę Vytaras Radzevičius ir Marynas Starkus su komanda užstrigo Kopenhagos oro uoste. Sugedus lėktuvui, jiems teko laukti skrydžio į tekančios saulės šalį net 12 valandų.

Žinomi žmonės mokėsi kiaušinių marginimo gudrybių (7)

Žinomi kauniečiai Velykų stalą šįmet galės papuošti ne tik įprastais būdais – dažais, svogūnų lukštais, vašku, žolelėmis margintais, bet ir natūraliu šilku nudažytais margučiais. Ką reikėtų daryti, kad ant medžiagos skiautės esantys įvairiaspalviai raštai papuoštų baltą kiaušinio dangalą, surengtoje pamokoje pasakojo audinių žinovas, verslininkas Gintautas Strolys.

Merūną sukrėtė itin skaudi netektis (16)

Tenoras Merūnas Vitulskis gedi. Jis neteko savo mokytojo, maestro Jono Antanavičiaus. Apie skaudžią netektį ir užuojautą artimiesiems jis parašė socialiniame tinkle „Facebook“.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.