I.Stasiulevičiūtė apie dingusį Šaprą: nekalbėsiu, geriau balsuokite už mūsų chorą

 (151)
Sekmadienį TV3 televizijos projekte "Chorų karai" nepasirodė vienas šou vedėjų Vytautas Šapranauskas. Televizijos atstovė Erika Vyšniauskaitė naujienų portalui DELFI paaiškino, kad sutartis garsaus aktoriaus neįpareigoja dalyvauti visose minėto šou transliacijose. V. Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė nenorėjo sakyti, kur dingo jos gyvenimo draugas.
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Tikrai nieko nekalbėsiu. Geriau balsuokite už Šachmatinį Vilniaus chorą", - tepasakė ji.

TV3 viešųjų ryšių projektų vadovė E. Vyšniauskaitė taip pat susilaikė nuo platesnių komentarų šia tema. Esą aktorius nėra įpareigotas filmuotis kiekvienoje "Chorų karų" laidoje.

"Plačiau nieko pakomentuoti negalime, Vytauto šiandien eteryje nėra, jis turi teisę nebūti laidoje. Tai nėra pirmas kartas, vietoje Vytauto "Chorų karuose" ir anksčiau yra pasirodę kiti vedėjai", - DELFI sakė ji.

"Chorų karų" akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Naujos pramogų pasaulio karštutės iš grupės „Hit“: apie sekso vaizdajuostes, vaikinus ir grožybes

Lietuvos popmuzikos padangėje sužibo nauja merginų grupė HIT. Miglės Šidlauskaitės (19), Vilmos Vainauskaitės (22) ir Gabijos Lokytės (18) trio sutartinai tikina, kad svarbiausia – kokybiška muzika.

„Magnit“ deivės pasirodė be grimo: retai tokios būname (8)

Grupės „Magnit“ merginos, Laura Navikaitė, Kristina Ivanova ir Emilija Katauskaitė, pasidalijo nuotrauka iš pajūrio. „Vasaros prisiminimai. Natūralios, tikros, laimingos“, – skelbia prierašas prie nuotraukos.

Gelbėdamas savo kailį „Ten Walls“ apsimelavo užsienio spaudoje (136)

Po šios vasaros pradžioje per pasaulį nusiritusio skandalo dėl pasisakymo apie homoseksualus, muzikantas Marijus Adomaitis, muzikos pasaulyje geriau žinomas kaip Marijus Basanovas arba „Ten Walls“ šį rudenį į vieššumą grįžo su naujiena.

S. Jasevičiūtė sulaikyta mergvakario metu (140)

Panašu, šis šeštadienis žurnalistei, radijo, TV ir renginių vedėjai Skaivai Jasevičiūtei įsimins dar ilgam. Nuo pietų kolegių bei artimiausių bičiulių ji buvo pakviesta į vieną linksmiausių gyvenimo nuotykų – mergvakario vakarėlį.

Lieknėti pradėjusi A. Zuokienė parodė pirmuosius rezultatus (51)

Prieš savaitę verslininkė ir veikli moteris Agnė Zuokienė viešai pranešė, kad iki metų pabaigos ketina atskiratyti 8 kilogramų. Moteris jau gali pasigirti pirmomis pergalėmis.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 spalio 05 d. 19.00 val.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.