I.Stasiulevičiūtė apie dingusį Šaprą: nekalbėsiu, geriau balsuokite už mūsų chorą

 (151)
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Sekmadienį TV3 televizijos projekte "Chorų karai" nepasirodė vienas šou vedėjų Vytautas Šapranauskas. Televizijos atstovė Erika Vyšniauskaitė naujienų portalui DELFI paaiškino, kad sutartis garsaus aktoriaus neįpareigoja dalyvauti visose minėto šou transliacijose. V. Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė nenorėjo sakyti, kur dingo jos gyvenimo draugas.

"Tikrai nieko nekalbėsiu. Geriau balsuokite už Šachmatinį Vilniaus chorą", - tepasakė ji.

TV3 viešųjų ryšių projektų vadovė E. Vyšniauskaitė taip pat susilaikė nuo platesnių komentarų šia tema. Esą aktorius nėra įpareigotas filmuotis kiekvienoje "Chorų karų" laidoje.

"Plačiau nieko pakomentuoti negalime, Vytauto šiandien eteryje nėra, jis turi teisę nebūti laidoje. Tai nėra pirmas kartas, vietoje Vytauto "Chorų karuose" ir anksčiau yra pasirodę kiti vedėjai", - DELFI sakė ji.

"Chorų karų" akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
151
Registruoti (0) Anonimiški (151)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

A. Čekuolis: jei poroje vienas į kitą kreipiamasi „Tu“, įsikarščiavus lengva pasakyti: „Eik tu š...!“ (1)

2015 vasario mėn. 1 d. 16:31
Kartais šeiminis gyvenimas pernelyg idealizuojamas. Juk dažnas pasakytų, kad stereotipinė lietuvių pora kasnakt turėtų dalytis viena pagalve, visur keliauti kartu, vienas kitą vadinti „Tu“ ir net neužsiminti apie buvusius santykius. Lietuvos įžymybės sėkmingai laužo šiuos standartus!

M. Gaižauskas į naktines linksmybes paniro be J. Leonavičiūtės (10)

2015 vasario mėn. 1 d. 16:14
Marius Gaižauskas ir Greta Lebedeva
Organizatorių nuotr.
„Šok su manimi“ dalyviai po projekto finalo pasinėrė į naktinių linksmybių siautulį. Tarp besilinksminančiųjų buvo ir finale svečio teisėmis pasirodęs šokėjas Marius Gaižauskas. Nors ant parkero jis pasirodė su mylimąja Jolanta Leonavičiūte, dūzgių nuotraukų galerijoje jos nematyti. Marius linksminosi su kitomis gražuolėmis.

E. Jankauskas su mylimąja fotografams pozuoti nepanoro (35)

2015 vasario mėn. 1 d. 11:54
Šeštadienio vakarą sostinėje vyko Lotynų Amerikos klubo „Pabo Latino“ gimtadienis. Jau 11 metų sostinės klubinėtojus pietietiškomis aistromis užburiantis klubas pasirengęs išskirtiniam vakarėliui ir daugybei staigmenų.

Po Indiją keliaujantis Vudis: vietiniai nori su manimi nusifotografuoti (14)

2015 vasario mėn. 1 d. 11:31
Arvydas Martinėnas-Vudis
Asmeninio archyvo nuotr.
Arvydas Martinėnas-Vudis jau savaitę keliauja po Indiją. Jo atostogos dar net neįpusėjo, tačiau jau dabar jis kupinas įspūdžių. Portalui MIESTE.lt Vudis papasakojo, kodėl vietiniai prašo su juo nusifotografuoti, ir kaip jo organizamas reaguoja į vietinį maistą!

Pirmą kartą prie automobilio vairo sėdęs 38-erių A. Mickevičius: neįsivaizdavau, ką reikės daryti (13)

2015 vasario mėn. 1 d. 10:37
Kai Aistis Mickevičius (38) ryžosi mokytis kelių eismo taisykles, jam atrodė, kad viskas bus paprasta. Vis dėlto vyras greitai pakeitė nuomonę. Sunkiai suvokiamos taisyklės pynėsi galvoje, tačiau paragavęs teorijos mokslų jis jau sėdo prie automobilio vairo. Tiesa, tai atsitiko tik dabar, o ne vos sulaukus pilnametystės.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų Niekas nebežino, ką reiškia būti stebimam, sekamam, kai prie dviejų trijų besišnekančių atsirada trečias, ketvirtas besiklausantis, registruojantis jūsų privačias kalbas? Oskaras Koršunovas premjeroje „Jelizaveta Bam“ suteikia šią patirties „prabangą” tiems, kurie negyveno KGB laikais.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų
2015 sausio 28 d.