I.Stasiulevičiūtė apie dingusį Šaprą: nekalbėsiu, geriau balsuokite už mūsų chorą

 (151)
Sekmadienį TV3 televizijos projekte "Chorų karai" nepasirodė vienas šou vedėjų Vytautas Šapranauskas. Televizijos atstovė Erika Vyšniauskaitė naujienų portalui DELFI paaiškino, kad sutartis garsaus aktoriaus neįpareigoja dalyvauti visose minėto šou transliacijose. V. Šapranausko mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė nenorėjo sakyti, kur dingo jos gyvenimo draugas.
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Tikrai nieko nekalbėsiu. Geriau balsuokite už Šachmatinį Vilniaus chorą", - tepasakė ji.

TV3 viešųjų ryšių projektų vadovė E. Vyšniauskaitė taip pat susilaikė nuo platesnių komentarų šia tema. Esą aktorius nėra įpareigotas filmuotis kiekvienoje "Chorų karų" laidoje.

"Plačiau nieko pakomentuoti negalime, Vytauto šiandien eteryje nėra, jis turi teisę nebūti laidoje. Tai nėra pirmas kartas, vietoje Vytauto "Chorų karuose" ir anksčiau yra pasirodę kiti vedėjai", - DELFI sakė ji.

"Chorų karų" akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Žvagulių šeima su pirmagime mėgaujasi vasara Vilniuje (6)

Atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su savo sutuoktiniu Ąžuolu Žvaguliu ir dukrele Barbora mėgaujasi saulėtais orais Vilniuje.

T. Ališauskas per atostogas įveikė 9 tūkstančius kilometrų

Daugiau nei trys savaitės - dvidešimt penkios dienos ir devyni tūkstančiai kilometrų. Aplankytas gabalas prancūzų Provanso, Marselis, Žydrasis krantas, Dižonas, Europos parkas Vokietijoje, savaitė Beskidų kalnuose, kur susiduria Lenkija, Čekija ir Slovakija. Laidos KK2 vedėjas Tomas Ališauskas kas vasarą su šeima keliauja automobiliu po Europą.

V. Baumila nebeslepia šiltų jausmų dailiai šviesiaplaukei (42)

Vienas geidžiamiausių jaunosios kartos atlikėjų Vaidas Baumila, panašu, nebėra vienišas. Žavaus dainininko širdį užkariavo žavi šviesiaplaukė.

R. Šarkienė atšventė sūnaus vestuves: vaikus reikia užauginti taip, kad nieko iš tėvų neprašytų (47)

Savaitgalį ištikimiausia dainininko Radži gerbėja Raisa Šarkienė šventė sūnaus Dominyko vestuves. Naujienų portalo DELFI kalbinta moteris, dalindamasi šventė įspūdžiais atviravo, kad šeštadienį jai teko ir ne vieną ašarą nubraukti, tačiau šiandien moteris jaučiasi labai laiminga. Pasak jos, šventėje dalyvavo daugiau nei šimtas svečių, o jai galvos dėl organizavimo rūpesčių sukti neteko – viskuo pasirūpino patys jaunavedžiai.

D. Bilevičiūtė savaitgalį vestuvėse šėlo pasipuošusi nuotakos suknele (52)

Savaitgalį vykusiose Raisos Šarkienės sūnaus Dominyko vestuvėse dalyvavo daugiau nei šimtas svečių iš įvairiausių Europos kampelių. Svečiai į šventę rinkosi iš Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Ukrainos. Puotoje dalyvavo ir svečius savo dainomis linksmino ir dainininkė Daina Bilevičiūtė. Antrą dieną moteris pasipuošė vestuviniu nuotakos apdaru, su kuriuo šėliojo ežero pakrantėje.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 25 d. 12.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.