Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (212)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

G. Furmanavičius Vilniaus rotušėje pasirodė su nauja širdies drauge (11)

Buvęs vidaus reikalų ministras Gintaras Furmanavičius pirmadienio vakarą vykusiame neeiliniame renginyje pasirodė su nauja širdies drauge. Į pop-up šukuosenos teatro spektaklį jį atlydėjo tamsiaplaukė Rasa. Pora laikėsi už rankų ir šiltai tarpusavyje bendravo. Ne vienerius metus politikas draugavo su Gražina Goriunoviene.

E. Jankauskas susižadėjo su mylimąja Viktorija (52)

Pirmadienį viename sostinės centrų vyko naujo sporto klubo atidarymas. Pavėlavęs į renginį atvyko ir futbolo treneris Edgaras Jankauskas su drauge Viktorija. Pora sporto klube pasirodė kaip tik tuomet, kai iš jo jau traukė paskutiniai svečiai. Iš pradžių pora vengė žiniasklaidos dėmesio, tačiau supratę, kad trauktis nebėra kur, įsimylėjėliai stojo prieš foto objektyvą.

Vyrai negalėjo atplėšti akių nuo gundančių I. Burlinskaitės ir G. Lebedevos kūno formų (77)

Pirmadienį prekybos centre „Europa“ vyko naujo sporto klubo atidarymas. Specialią parodomąją treniruoklių programą pristatė atletiškosios grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva.

M. Levickis atsidūrė ligoninėje (21)

Muzikantas Martynas Levickis saulėtą pavasario sekmadienį buvo priverstas praleisti ligoninėje po lašinėmis. Daug keliaujantis akordeonistas niekaip negalėjo pasveikti nuo užsitęsusios peršalimo ligos.

Šukuosenos teatro šou ašimi tapo nuogakrūtė šokėja (12)

Įvairių renginių išlepintai sostinės publikai pirmadienį buvo pristatyta neregėta naujiena – pirmasis pop-up šukuosenos teatras, kurį kartu su režisiere Erika Purauskyte sukūrė šeši talentingi Lietuvos plaukų stilistai, padedami kitų meno profesionalų.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.