Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
 
212
Registruoti (0) Anonimiški (212)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Kultiniame seriale „Sostų karai“ vaidins ir lietuvė (17)

2015 kovo mėn. 4 d. 21:11
Penktame kultinio serialo „Sostų karai“ („Games Of Thrones“ - orig.) sezone vaidins ir lietuvė. Vaidmenį filme kurs manekenė Irma Mali.

A. Landau ant stuburgalio pasidarė tokią pačią tatuiruotę, kokia puošia Rihannos tarpkrūtį (41)

2015 kovo mėn. 4 d. 19:32
Agness Landau
Asmeninio archyvo nuotr.
Agness Landau besivadinantis Raulis Mammadlis neseniai grįžo iš plastikos chirurgijos klinikos, kur jam buvo atlikta nosies korekcija ir suformuotos krūtys.

Militaristine apranga pasipuošusi B. Tiškevič-Hasanova: vyrai nenori eiti į kariuomenę – eisiu aš (8)

2015 kovo mėn. 4 d. 19:15
Beata Tiškevič-Hasanova ir Arūnas Valinskas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
LRT muzikiniame projekte „Dainų daina“ antrosios laidos filmavime vedėja Beata Tiškevič-Hasanova buvo karingai nusiteikusi. Aktorė buvo pasipuošusi militaristiniu švarkeliu.

Su nauja grupės nare Anžela pasirodžiusios „Pop Ladies“: nereikia jos lyginti su Oksana (22)

2015 kovo mėn. 4 d. 18:18
Pop Ladies
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Trečiadienį LRT studijoje vyko naujo muzikinio projekto „Dainų daina“ filmavimas. Scenoje pirmąkart su nauja nare koncertavo grupės „Pop Ladies“ merginos. Prie Natalijos Bunkės, Katažinos Zvonkuvienės ir Liepos Mondeikaitės prisijungė Anžela Adamovič.

Soliario kelionė į naktinę parduotuvę baigėsi labai nesėkmingai (11)

2015 kovo mėn. 4 d. 15:55
Vilniaus miesto apylinkės teismas dar kartą išnagrinėjo administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje Algimantas Minalga-Soliaris buvo kaltinamas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 129 straipsnį (transporto priemonių vairavimas neblaivių ar apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenų, neturinčių teisės vairuoti).
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.