Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
 
212
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

M. Linkytė atstovauja Lietuvai konkurse „Novaja Valna“ (22)

2014 liepos mėn. 12 d. 22:00
Monika Linkytė ruošiasi festivaliui "Novaja Valna"
Asmeninio archyvo nuotr.
Ankstyvą šeštadienio rytą atlikėja Monika Linkytė atvyko į Jūrmalą, kur atstovaus Lietuvai tarptautiniame konkurse „Novaja Valna“.

Režisieriui R. Tuminui įteiktas voveraičių stiklainis ir pintinė grybauti (5)

2014 liepos mėn. 12 d. 17:20
Druskininkuose inauguruotas teatro festivalio prezidentas Rimas Tuminas
Organizatorių nuotr.
Savaitgalį prasidėjo tarptautinis Rimo Tumino teatro festivalis „Vasara 2014“, kuriame netrūko staigmenų net pačiam festivalio prezidentui.

D. Grybauskaitės inauguracijos ceremonijoje politikos elito damos pademonstravo kuklumą (95)

2014 liepos mėn. 12 d. 12:23
Šeštadienį vykusioje prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos ceremonijoje politikos elito damos pademonstravo kuklumą. Tiek politikės, tiek politikų žmonos rinkosi kuklius ansamblius - daugiausiai prigesintų spalvų griežto kirpimo kostiumėlius.

N. Bunkė pateko į avariją: pakibome kaip vorai žemyn galva (86)

2014 liepos mėn. 11 d. 15:13
Natalijos Bunkės ir Aistės Antanaitytės ekipažas
Asmeninio archyvo nuotr.
Žaibiškai artėjant 1000km. lenktynėms „Kas tas Blue Sheep?“ merginų komanda neįsivaizduoja nei dienos be treniruočių ir kitų pasirengimo darbų.

Jubiliejų mininti E. Daniūtė: sendama jaučiuosi labai gerai (42)

2014 liepos mėn. 11 d. 12:52
Lietuvos sportinių šokių šokėja, Europos sportinių šokių čempionė ir šokių trenerė Edita Daniūtė penktadienį, liepos 11 dieną mini savo 35-ąjį gimtadienį. Asmeninio jubiliejaus proga moteris specialiai grįžo iš užsienio, kad galėtų pabūti su savo šeima.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.