Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Dėl Gražuolės vardo įnirtingai kovoja net garsenybės (balsavimas) (7)

Praėjusią savaitę prasidėjęs balsavimas, kuriame merginos varžosi dėl Gražuolių gražuolės vardo, virto tikra sensacija ir virtuali erdvė tiesiog ūžė. Daugiau nei 6,6 tūkst. balsų buvo išreikštas DELFI skaitytojų nuosprendis. Inirtingiausia kova vyko tarp kelių klubo „Exit“ lankytojų ir populiariosios Gintarės Gurevičiūtės. Deja, šį kartą garsenybei tapti savaitės nugalėtoja ir patekti į finalą balsų pritrūko netgi turint 19 tūkst. „Facebook“ gerbėjų armiją.

Akrobatinio skrydžio apkrovas patyręs J. Jankevičius: džiaugiuosi, kad esu ant žemės (3)

„Humoro klubo“ narys ir „Kitokių pasikalbėjimų“ vedėjas Justinas Jankevičius sekmadienį turėjo progą išbandyti save kitame amplua. Kaune vykusioje oro šventėje jis sėdo į profesionalaus pasaulinių oro lenktynių „Red Bull Air Race” piloto valdomo lėktuvo „Extra 330s“ kabiną.

A. Janoniui – itin nemaloni staigmena scenoje (17)

Penktadienio vakarą Anykščiuose vykęs koncertas apstulbino ne tik žiūrovus, bet ir visko mačiusį dainininką Audrių Janonį. Visų nuostabai įsisiautėję jaunuoliai, buvę minioje, netikėtai nusprendė atlikėjo pasirodymą stebėti tiesiogiai nuo scenos.

Lietuvos garsenybių stiliaus klaidos vestuvėse (224)

Greičiausiai, ko nederėtų vilkėti vestuvėse, nujaučiame kiekvienas. Ne paslaptis, kad laisvalaikio ar sportinei aprangai čia ne vieta. Pagrindinė vestuvių svečio aprangos taisyklė - nevalia nustelbti nuotakos ir jaunikio, todėl reikėtų atsisakyti pernelyg ekstravagantiško ir iššaukiančio įvaizdžio. Tačiau stiliaus taisyklių kartais nepaiso net ir žvaigždės.

Šokėja E. Straleckaitė įsiamžino tarsi nuoga (30)

Šokėja Eglė Straleckaitė pasimalonino save pasidovanodama sau meninę fotosesiją. Pasak merginos, ji jau seniai norėjo sudalyvauti fotosesijoje ir pasilikti nuotraukas sau, tačiau per darbus vis nespėdavo.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.