Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

V. Matijošaitis pristatė savo damą (247)

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis šeštadienį oficialiai pristatė savo naująją damą – „Vičiūnų“ įmonių grupės produktų vystymo skyriaus vadovę Loretą Stonkienę, su kuria jis jau buvo pastebėtas ne kartą įvairiuose renginiuose.

Po skyrybų širdžių ėdiko glėbyje – nauja mergina (1)

Atlikėjas ir grupės „Rollikai“ narys Jurijus Veklenka pasidalijo nuotraukomis, kuriose įsiamžino kartu su savo mergina Agne Dovydaityte. Nuotraukose geras emocijas spinduliuojanti pora kartu – vos kelias dienas.

Pasivažinėjimas motociklu dainininkei vos nesibaigė tragiškai (27)

Motociklą vairuojanti atlikėja, grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič vos išvengė siaubingos nelaimės. „Galėjau smarkiai susižaloti ar net žūti“, – įvykio detales savo gerbėjams pasakojo mergina.

Po 14 metų draugystės savo išrinktąją L. Michalkevič vedė „Teleloto“ vedėjas V. Zuikauskas (143)

Paskutinį vasaros šeštadienį Vilniaus senamiestyje esančioje Dievo Gailestingumo Šventovėje amžiną meilę prisiekė „Teleloto“ vedėjas, radijo stoties ZIP FM programų direktorius Vitalijus Zuikauskas (33) ir aktorė, stambaus JAV koncerno verslo plėtros direktorė Laura Michalkevič (33).

Beveik 30 kilogramų atsikračiusi R. Masiulytė-Ramchurn modelių agentūroje atstovaus Baltijos šalims (44)

Dubline gyvenanti dainininkė Raimonda Masiulytė-Ramchurn oficialiai tapo pirma lietuvaite, kuri „Plus dydžio modelių“ agentūroje Airijoje atstovaus visoms trims Baltijos šalims - Lietuvai, Latvijai ir Estijai.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.