Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (212)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

A. Valentaitė atnaujino įvaizdį – pasirinko karė kirpimą (42)

Gražuolė stilistė Asta Valentaitė trečiadienio vakarą bičiuliams socialiniame tinkle pademonstravo savo naują įvaizdį. Moteris artėjant vasarai pasipuošė kiek prailgintu karė kirpimu bei paryškino savo plaukų spalva. Tokie pokyčiai sulaukė gausybės teigiamų draugų ir bičiulių vertinimų bei pagyrimų.

„Kitokie pasikalbėjimai“: M. Starkus apie keliones, „Tangomaniją“ ir vaikystės nuodėmes (10)

Lietuvos keliautojas, televizijos prodiuseris, renginių ir laidų vedėjas, žurnalistas Martynas Starkus tapo debiutiniu „Kitokių pasikalbėjimų“ svečiu Menų fabrike „Loftas“. Renginio vedėjas Justinas Jankevičius savo gerą bičiulį M.Starkų ne tik kalbino apie jo paskutinę kelionę į Japoniją, bet ir pasveikino su 42-uoju gimtadieniu, kurį jis švenčia gegužės 23 dieną.

Prabangaus vakarėlio metu A. Jagelavičiūtė susigraudino (70)

Jau nuo šio pavasario Lietuvos moterys gali džiaugtis nauju joms skirtu žurnalu, kurio vyriausiąja redaktore tapo stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Trečiadienį dienos šviesą išvydusio leidinio redakcijos komanda surengė jo pristatymo vakarėlį.

Sugrįžusi iš „Eurovizijos“ M. Linkytė nusirėžė plaukus (234)

Daininkė Monika Linkytė vos grįžusi iš „Eurovizijos“ dainų konkurso nusprendė atsinaujinti ir pakeisti šukuoseną. Ji nusirėžė plaukus trumpai.

Sėkmės pakartoti nepavyko: pas M. Šalčiūtę – vos keli žmonės (266)

Monika Šalčiūtė, sulaukusi neįtikėtino pasisekimo „Login 2015“ konferencijoje, pagaliau ryžosi susitikti akis į akį su savo gerbėjais. Susitikimą ji surengė trečiadienio popietę viename sostinės viešbučių. Deja, bet „Logine“ sulauktos sėkmės pakartoti nepavyko.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 09 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.