Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
 
212
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Kaip G. Jaunius nuo populiarumo į Londoną bėgo (13)

2014 liepos mėn. 28 d. 14:32
Režisierius, prodiuseris, populiarios laidos „TV pagalba“ vedėjas Gediminas Jaunius sako, kad nuo populiarumo jis pavargdavęs ir labiausiai jam norėdavęsi vieną dieną atsikelti ir būti eiliniu žmogumi gatvėje, kad niekas jo neatpažintų. Tad G. Jaunius nusprendė išvykti paatostogauti į užsienį.

Kadrai, neturėję pakliūti į viešumą: M. Šalčiūtė sostinės centre glamonėjosi su vaikinu (220)

2014 liepos mėn. 28 d. 13:32
Monika Šalčiūtė su draugu
A.Stackevič nuotr.
Savo asmeninių santykių viešinti nelinkusi šokėja ir socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė šeštadienio vakarą pateko į paparacų akiratį. Viešumoje mergina užfiksuota rodanti šiltus jausmus žavingam tampsiaplaukiam nepažįstamajam.

Dar labiau sulysusi ir išgražėjusi D. Baumilė: turbūt pasirinkau tinkamą suknelę (19)

2014 liepos mėn. 28 d. 13:47
Dainė Baumilė
Asmeninio archyvo nuotr.
Savaitgalį Deivydo ir Katažinos Zvonkų vestuvėse dalyvavusi atlikėjo Donato Baumilos žmona Dainė susilaukė gausybės aplinkinių komplimentų dėl puikios išvaizdos ir tobulos figūros. Tiesa, D. Baumilė pastaruoju metu atrodo dar labiau sulysusi.

Paštininkas savaitę pėsčiomis ėjo iš Vilniaus į Palangą teko kreiptis į medikus (17)

2014 liepos mėn. 28 d. 12:26
Paulius Narkūnas (antras iš dešinės)
Facebook nuotr.
„Sveikas, Orijau, esu Paulius Narkūnas, iš Vilniaus, klausau tavęs ir viso „Zip'uko“ kasdien! Norėjau pranešti, kad ateinu pas jus! Taip, ateinu į jūsų „Zip“ pliažą pėsčiomis iš Vilniaus!“ – laiške radijo stočiai rašė ryžtingas jaunuolis.

Su L. Messiu ir Deco susipažinusi Mia: ir aš pati sulaukiau daug dėmesio (30)

2014 liepos mėn. 28 d. 12:25
Vilija Pilibaitytė-Mia ir Lionelis Messis
Facebook nuotr.
Savaitgalį atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia su savo mylimuoju Edgaru Jankausku lankėsi Portugalijoje.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.