Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Foto: DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (212)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

B. Tiškevič – skaudūs J. Leonavičiūtės kritikos kirčiai (83)

„Auksiniuose svogūnuose“ nominuota Jolanta Leonavičiūtė renginyje nepasirodė. Tačiau TV projektų dalyvė, apdovanojimuose nominuota už masažo Lietuvoje populiarinimą, viską stebėjo per televizorių.

M. Mikutavičių į renginį atlydėjusi mylimoji I. Daugirdaitė: kartu norisi praleisti kuo daugiau laiko (79)

Balandžio 1-osios vakarą sostinės „Compensa“ renginių salėje vyko „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai, kuriuose pasirodymą surengė daugybė muzikos atlikėjų. Tarp jų ir Marijonas Mikutavičius.

„Auksiniai svogūnai“: išrinkti didžiausi metų cirkininkai (167)

Balandžio 1-osios vakarą sostinės koncertų salė „Compensa“ virto cirku. Čia vyko kasmetiniai „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai, kurių metu pagerbiami politikai ir visuomenės veikėjai už kvailiausius poelgius ar skambius pareiškimus.

D. Ibelhauptaitė mėgavosi atostogomis C. Schiffer ir H. Jackmano draugijoje (22)

Mano vyras Dexteris Fletcheris dažnai juokauja, kad kai jis atvažiuoja į Lietuvą, tampa „Mr. Ibelhauptaitė“, o kai aš atvažiuoju aplankyti jo darbuose, turiu būti „Mrs. Fletcher“. Visuomenė kartais įtartinai žiūri į žmones, kurie sakosi turintys du gyvenimus, bet tai man daug metų jau yra tikrų tikriausia realybė.

Mia mina ant žaizdos R. Mikelkevičiūtei: gana skleisti šitą dezinformaciją, gėda man už jus (286)

Savaitgalį įsiplieskęs Mios ir Rūtos Mikelkevičiūtės konfliktas neatslūgsta iki šiol. Po to, kai savaitgali Mia pareiškė R. Mikelkevičiūtės laidos anonse išvydusi ne tai, ką kalbėjo prieš TV kameras, įsisuko tikras diskusijų sūkurys. Socialiniuose tinkluose pasisakė ir pati R. Mikelkevičiūtė, ir jos kolegės, pokalbių laidos redaktorės. Viena jų buvo prakalbusi apie Mią kaip apie žodžio nesilaikančią asmenybę. Mia taip pat nepraleido progos patylėti.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.