Išskirtiniu įvaizdžiu I.Matijošaitienė nustelbė daugumą aukštuomenės ponių

 (212)
Vėsų trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose šurmuliavo Lietuvos politikos, verslo bei kultūros elitas. Atvykusieji dalyvavo naujųjų žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ televizijos kanalų sezono atidaryme. Tarp žavingų aukštuomenės viešnių savo išskirtiniu stiliumi traukusi susirinkusiųjų dėmesį buvo ir viena turtingiausių šalies moterų bei pramoginių televizijos projektų dalyvė Irena Matijošaitienė.
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
Irena Matijošaitienė su vyru Visvaldu
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Išskirtiniam vakarui su išskirtiniais svečiais, pasirinkusi kostiumėlį su oranžinėmis detalėmis, kuris derėjo prie moters ryškių plaukų bei aksesuarų, I. Matijošaitienė neprašovė. Tik pasirodžiusi pro duris, moteris iš karto patraukė susirinkusiųjų dėmesį.

Kauno ponia, o dabar ir Kauno miesto tarybos narė, praėjusiais metais buvo pasiryžusi drąsiems išbandymams pramogų pasaulyje.

Ketvirtajame „Žvaigždžių duetų“ sezone, drauge su dainininku Ovidijumi Vyšniausku, moteris išbandė savo jėgas dainuodama. Nors duetas sulaukė neįtikėtinai didelio žiūrovų palaikymo, tačiau net neįpusėjus projektui, pastarieji iš jo pasitraukė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

N. Šiaudikytė gimtadienį atšventė su mylimuoju ir žaviomis pramogų pasaulio atstovėmis (3)

Penktadienį Kauno naktiniame klube „NOX“ atlikėja Neringa Šiaudikytė pristatė vieną naujausių savo kūrinių bei jam dedikuotą seksualų vaizdo klipą. Kartu su gyvo garso grupe koncertavusi atlikėja ta pačia proga paminėjo ir savo gimtadienį bei neseniai įvykusias sužadėtuves.

I. Burlinskaitės ir G. Lebedevos grožybės traukė aplinkinių žvilgsnius (20)

Penktadienio naktį sostinės „Mojo Lounge“ klube šėlusios grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva išties kaustė žvilgsnius. Gilios iškirptės ir prigludusios suknelės, veikiausiai, varė vyrus iš proto.

Seksuali miestietė Ana: dirbo šėšėlyje, bet grožis nugalėjo (2)

Klaipėdietė Ana Procenko į sostinę atvyko kaip vizažistė, tačiau gyvenimas labai greitai apsivertė aukštyn kojomis. Fotografo Vilmanto Žilinsko pastebėta vizažistė pati atsidūrė fotoobjektyvo taikiklyje ir pastaruoju metu sėkmingai dirba modeliu ne tik Lietuvoje.

Su G. Dauguvietyte atsisveikina garsūs bičiuliai, kolegos ir gerbėjai (107)

Atsisveikinti su viena ryškiausių Lietuvos kultūros atstovių, aktore ir režisiere Galina Dauguvietyte šeštadienio popietę plūdo artimieji, bičiuliai ir gerbėjai. Urna su velionės palaikais šarvojama simbolinėje vietoje - Vilniaus mažajame teatre.

Penktadienio naktį B. Nicholson pakliuvo į policijos reidą (30)

Penktadienio naktį Molėtų plente vykęs policijos reidas išgąsdino ne vieną nedrausmingą vairuotoją. Įkliuvo ir girti, ir neturintys dokumentų, ir įžūlūs vairuotojai. Tarp sustabdytų ir tikrintų vairuotojų buvo ir TV laidų vedėja, garsi kulinarė Beata Nicholson.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 spalio 26 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.