Graffiti piešinyje K.Kemzūra virto mafijos šeimos galva

 (9)
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
© Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva, o Šarūnas Jasikevičius ir Jonas Valančiūnas – jo padėjėjais. Taip graffiti meistrai šį savaitgalį, likus vos porai dienų iki pirmojo filmo apie rinktinės užkulisius „Mes už... Lietuvą!“ (rež. Andrius Lekavičius) premjeros, prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ įamžino pagrindinius juostos herojus.

Daugiau nei dešimt valandų plušėję graffiti meistrai Ignas Šimeliūnas ir Artiom Brančel ant specialiai sumontuotos didžiulės sienos vaizdingai perteikė bei savaip interpretavo trenerio ir žaidėjų veido mimikas.

Pasak režisieriaus Andriaus Lekavičiaus, filmas yra nestandartinis, jame krepšininkai rodomi neįprastoje aplinkoje, tad ir graffiti piešinio koncepcija pasirinkta netipinė.

„Pagrindinius filmo herojus norėjome pavaizduoti kiek ironiškai, šmaikščiai – ne su sportine apranga, kaip yra įpratę matyti krepšinio sirgaliai, bet kaip mafijos šeimos atstovus. Juk rinktinė – tai savotiška šeima, darni komanda, kuri vienija ir kuriai paklūsta visa Lietuva“, – taip graffiti piešinio idėją pristato režisierius A. Lekavičius. Ir juokaudamas priduria, kad šis graffiti piešinys – tai tarsi savotiška vendeta Makedonijos rinktinei.


Graffiti meistras I. Šimeliūnas po dešimties valandų piešimo paklaustas, kaip vertina rezultatą, sakė, jog pirmiausia labai džiaugiasi galėjęs prisidėti.

,,Mums buvo suteikta laisvė filmą ir jo herojus interpretuoti savaip. Nusprendėme tai daryti nuotaikingai. Labai tikiuosi, kad šis mūsų kūrinys atkreips vilniečių dėmesį ir paskatins nusišypsoti”, - sakė I. Šimeliūnas.

Jau šį ketvirtadienį (gegužės 31-ąją) Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Mes už... Lietuvą!” žiūrovai išvys emocingus kadrus iš komandos rūbinės, procedūrų kambario, „prakaitu nuplautas“ akimirkas iš pasirengimo stovyklų ir treniruočių salių ir nuoširdžius pokalbius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkais.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Anglų kalbos išbandymas žvaigždėms: M. Šalčiūtė sutrikusi pabėgo, o V. Baumila sublizgėjo (169)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 15:46
Naujienų portale DELFI startuoja naujas projektas „Kalbėk drąsiai“, kurio tikslas skatinti žmones kalbėti angliškai ir nebijoti daryti klaidų. Būrys TV3 naujo sezono pristatyme sutiktų garsenybių nepabūgo išbandyti save ir sutiko prieš kamerą atlikti anglų kalbos žinias patikrinančias užduotis.

Traumą patyrusi balerina K. Tarasevičiūtė: galėjau netekti kojos (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 14:11
Balerina Kristina Tarasevičiūtė, norėjusi aprodyti savo iš užsienio atvykusiam bičiuliui nematytas Vilniaus vietas, nusprendė aprodyti jam apleistus pastatus-vaiduoklius, kur dažnai vyksta jos fotosesijos.

J. Zinkevičiūtei nepavyksta išvengti nereikalingų pirkinių: suknelė už 800 litų kabo nereikalinga (23)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:30
Justė Zinkevičiūtė
Organizatorių nuotr.
Justė Zinkevičiūtė savo gerbėjus žavi ne tik nuoširdžia šypsena, bet ir subtilia apranga. DELFI kalbinta jaunosios aktorių kartos atstovė teigė, kad svarbiausia jai renkantis drabužį – kokybė. „Man patinka rengtis stilingai, tačiau neiššaukiančiai. Šiuo metu daugiausiai spintoje yra lietuvių dizainerių darbų. Vilkėdama mūsų kūrėjų drabužius visada puikiai jaučiuosi“, - kalbėjo J. Zinkevičiūtė ir pridūrė, kad jai,  kaip ir daugumai moterų, nepavyksta išvengti nereikalingų pirkinių.

Savo mokinei kelius į užsienį minti padedanti D. Bilevičiūtė: ji lyginama su C. Dion (20)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:16
Ieva Dubinkaitė
Asmeninio archyvo nuotr.
Atlikėja ir vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė dideles viltis deda į savo mokinę Ievą Dubinkaitę, kuri yra pelniusi ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Lietuvaitės kūriniai skina laurus kompozitorių konkursuose ir karaliauja populiariausių kūrinių penketukuose.

M. Šalčiūtė traukė aplinkinių žvilgsnius savo įspūdinga iškirpte (63)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 00:34
Šokėja ir socialinių tinklų įžymybė Monika Šalčiūtė TV3 sezono pristatyme aplinkinių žvilgsnius traukė įspūdinga iškirpte. Dailiai nuaugusi mergina renginyje apsilankė su šokėju, kuris palaikė merginai draugiją ir noriai pozavo fotografams.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.