Graffiti piešinyje K.Kemzūra virto mafijos šeimos galva

 (9)
Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva, o Šarūnas Jasikevičius ir Jonas Valančiūnas – jo padėjėjais. Taip graffiti meistrai šį savaitgalį, likus vos porai dienų iki pirmojo filmo apie rinktinės užkulisius „Mes už... Lietuvą!“ (rež. Andrius Lekavičius) premjeros, prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ įamžino pagrindinius juostos herojus.
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
© Organizatorių archyvo nuotr.

Daugiau nei dešimt valandų plušėję graffiti meistrai Ignas Šimeliūnas ir Artiom Brančel ant specialiai sumontuotos didžiulės sienos vaizdingai perteikė bei savaip interpretavo trenerio ir žaidėjų veido mimikas.

Pasak režisieriaus Andriaus Lekavičiaus, filmas yra nestandartinis, jame krepšininkai rodomi neįprastoje aplinkoje, tad ir graffiti piešinio koncepcija pasirinkta netipinė.

„Pagrindinius filmo herojus norėjome pavaizduoti kiek ironiškai, šmaikščiai – ne su sportine apranga, kaip yra įpratę matyti krepšinio sirgaliai, bet kaip mafijos šeimos atstovus. Juk rinktinė – tai savotiška šeima, darni komanda, kuri vienija ir kuriai paklūsta visa Lietuva“, – taip graffiti piešinio idėją pristato režisierius A. Lekavičius. Ir juokaudamas priduria, kad šis graffiti piešinys – tai tarsi savotiška vendeta Makedonijos rinktinei.


Graffiti meistras I. Šimeliūnas po dešimties valandų piešimo paklaustas, kaip vertina rezultatą, sakė, jog pirmiausia labai džiaugiasi galėjęs prisidėti.

,,Mums buvo suteikta laisvė filmą ir jo herojus interpretuoti savaip. Nusprendėme tai daryti nuotaikingai. Labai tikiuosi, kad šis mūsų kūrinys atkreips vilniečių dėmesį ir paskatins nusišypsoti”, - sakė I. Šimeliūnas.

Jau šį ketvirtadienį (gegužės 31-ąją) Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Mes už... Lietuvą!” žiūrovai išvys emocingus kadrus iš komandos rūbinės, procedūrų kambario, „prakaitu nuplautas“ akimirkas iš pasirengimo stovyklų ir treniruočių salių ir nuoširdžius pokalbius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkais.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (9)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

E. Dragūnas neįrodė savo tiesos: policija buvo teisi (49)

Lietuvoje muzikinę karjerą baigiantis dainininkas Egidijus Dragūnas nesugebėjo įrodyti, kad policijos pareigūnai elgėsi neteisėtai, kai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimo.

Milijonierius A. Perezas nori būti gražus: ryžosi nemalonioms operacijoms pas plastikos chirurgus (4)

Amerikietiškas atvirumas ir laisvumas – šios dvi savybės tikrai būdingos Amerikos milijonieriui Aaronui Perezui, išpopuliarėjusiam Lietuvoje. Vyras atvirai papasakojo, dėl ko ką tik kreipėsi į plastikos chirurgus, ir kokius sunkumus teko patirti per pastarąsias kelias savaites.

40 metų sulaukęs E. Montvidas: savo gimtadienius švenčiu nedažnai (2)

Auksinio scenos kryžiaus laureatas, dažnas pagrindinių Europos operos scenų svečias, įsimintiniausių personažų scenoje autorius, visi šie epitetai - Edgarui Montvidui. Lietuvos operos žinovų numylėtinis gegužės 27-ąją švenčia savo 40 metų jubiliejų.

Išsipildė N. Pareigytės-Rukaitienės svajonė (6)

Grupės „69 danguje” narė, dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė vienam vakarui sceninį kostiumą iškeitė į baltą medikės chalatą. Įgyvendinti seną paauglystės svajonę ir trumpam tapti gydytoja atlikėjai pavyko odontologijos klinikos atidaryme Alytuje.

Gražuolis A. Vėberio sūnus kuria muzikinius klipus Lietuvos žvaigždėms (25)

20-metis žinomo Lietuvos dainininko Aro Vėberio sūnus Pijus Augustas studijas universitete išmainė į mėgiamą veiklą, kuri vaikinui ne tik teikia malonumą, tačiau ir uždirba duoną. P. Vėberis kuria muzikinius vaizdo klipus žinomoms Lietuvos muzikos grupėms bei atlikėjams. Pasak vaikino, į universitetą jis nestojo sąmoningai. Mokslai, jo manymu, yra skirti įprasminti praktinėms žinioms.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 09 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.