Graffiti piešinyje K.Kemzūra virto mafijos šeimos galva

 (9)
Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva, o Šarūnas Jasikevičius ir Jonas Valančiūnas – jo padėjėjais. Taip graffiti meistrai šį savaitgalį, likus vos porai dienų iki pirmojo filmo apie rinktinės užkulisius „Mes už... Lietuvą!“ (rež. Andrius Lekavičius) premjeros, prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ įamžino pagrindinius juostos herojus.
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
Foto: Organizatorių archyvo nuotr.

Daugiau nei dešimt valandų plušėję graffiti meistrai Ignas Šimeliūnas ir Artiom Brančel ant specialiai sumontuotos didžiulės sienos vaizdingai perteikė bei savaip interpretavo trenerio ir žaidėjų veido mimikas.

Pasak režisieriaus Andriaus Lekavičiaus, filmas yra nestandartinis, jame krepšininkai rodomi neįprastoje aplinkoje, tad ir graffiti piešinio koncepcija pasirinkta netipinė.

„Pagrindinius filmo herojus norėjome pavaizduoti kiek ironiškai, šmaikščiai – ne su sportine apranga, kaip yra įpratę matyti krepšinio sirgaliai, bet kaip mafijos šeimos atstovus. Juk rinktinė – tai savotiška šeima, darni komanda, kuri vienija ir kuriai paklūsta visa Lietuva“, – taip graffiti piešinio idėją pristato režisierius A. Lekavičius. Ir juokaudamas priduria, kad šis graffiti piešinys – tai tarsi savotiška vendeta Makedonijos rinktinei.


Graffiti meistras I. Šimeliūnas po dešimties valandų piešimo paklaustas, kaip vertina rezultatą, sakė, jog pirmiausia labai džiaugiasi galėjęs prisidėti.

,,Mums buvo suteikta laisvė filmą ir jo herojus interpretuoti savaip. Nusprendėme tai daryti nuotaikingai. Labai tikiuosi, kad šis mūsų kūrinys atkreips vilniečių dėmesį ir paskatins nusišypsoti”, - sakė I. Šimeliūnas.

Jau šį ketvirtadienį (gegužės 31-ąją) Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Mes už... Lietuvą!” žiūrovai išvys emocingus kadrus iš komandos rūbinės, procedūrų kambario, „prakaitu nuplautas“ akimirkas iš pasirengimo stovyklų ir treniruočių salių ir nuoširdžius pokalbius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkais.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (9)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

K. Kardashian vėl kardinaliai pakeitė plaukų spalvą

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, dar visai neseniai visus nustebinusi šviesia plaukų spalva, jau atsikratė blondinės įvaizdžio. Paryžiaus mados savaitėms renginiams pasirinktą naują stilių garsi moteris iškeitė į nuosaikesnį ir natūraliai atrodantį, skelbia hollywoodlife.com.

N. Marčėnaitė pradžiugino vaikus iš globos namų

Naujos knygelės vaikams iliustravimu šiuo metu užimta menininkė Nomeda Marčėnaitė rado laiko ir ketvirtadienio popietę praleido su vaikais iš Lentvario globos namų. Drauge jie atidarė tradicinę, vilniečių ir sostinės svečių pamėgtą Velykų kepyklėlę prekybos ir pramogų centre „Ozas“. Čia žymi moteris kartu su vaikais gamino šventines dekoracijas bei dalyvavo Velykų programos pristatyme.

V. Baumila: tėvai aiškiai pasakė, kad nepažindinčiau jų su savo merginomis interviu (109)

Vaidas Baumila šiuo metu gyvena neįpareigojantį viengungio gyvenimą, vaikšto į pasimatymus ir mėgaujasi dailiosios lyties atstovių dėmesiu. Tiesa, kaip juokauja atlikėjas, gera vieta ilgai tuščia nebūna. Galbūt daugeliui iš pirmo žvilgsnio lengvabūdiškai atrodantis jaunas vyras iš tiesų labai rimtai masto apie šeimą, nuosavą butą, žmoną, vaikus ir šunį.

Milijonierius iškeitė I. Kazlauskaitės draugiją: užfiksuotas su gerokai jaunesne (156)

Praėjusiais metais lietuvaičiai gėrėjosi amerikietiška svajonių meilės istorija - milijonierius Aaronas Perezas susižavėjo lietuvaite Ingrida Kazlauskaite ir leido su ja laiką. Vėliau jausmai atšalo, o turtuolis susirado kitą gražuolę lietuvaitę. Tiesa, gerokai jaunesnę už 31-erių Ingridą.

Dėmesiu apgaubtą Mią sužadėtinis žadina su meilės laiškais ir stilizuotais pusryčiais (170)

Atlikėja Mia su savo sužadėtiniu medaus mėnesį kopinėja jau prieš vestuves. Meile ir dėmesiu širdies draugo Nerijaus apgaubta dainininkė socialiniame tinkle netgi pasidalino su savo bičiuliais nuotraukomis, kaip ją lepina jos būsimas vyras.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.