Graffiti piešinyje K.Kemzūra virto mafijos šeimos galva

 (9)
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
© Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva, o Šarūnas Jasikevičius ir Jonas Valančiūnas – jo padėjėjais. Taip graffiti meistrai šį savaitgalį, likus vos porai dienų iki pirmojo filmo apie rinktinės užkulisius „Mes už... Lietuvą!“ (rež. Andrius Lekavičius) premjeros, prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ įamžino pagrindinius juostos herojus.

Daugiau nei dešimt valandų plušėję graffiti meistrai Ignas Šimeliūnas ir Artiom Brančel ant specialiai sumontuotos didžiulės sienos vaizdingai perteikė bei savaip interpretavo trenerio ir žaidėjų veido mimikas.

Pasak režisieriaus Andriaus Lekavičiaus, filmas yra nestandartinis, jame krepšininkai rodomi neįprastoje aplinkoje, tad ir graffiti piešinio koncepcija pasirinkta netipinė.

„Pagrindinius filmo herojus norėjome pavaizduoti kiek ironiškai, šmaikščiai – ne su sportine apranga, kaip yra įpratę matyti krepšinio sirgaliai, bet kaip mafijos šeimos atstovus. Juk rinktinė – tai savotiška šeima, darni komanda, kuri vienija ir kuriai paklūsta visa Lietuva“, – taip graffiti piešinio idėją pristato režisierius A. Lekavičius. Ir juokaudamas priduria, kad šis graffiti piešinys – tai tarsi savotiška vendeta Makedonijos rinktinei.


Graffiti meistras I. Šimeliūnas po dešimties valandų piešimo paklaustas, kaip vertina rezultatą, sakė, jog pirmiausia labai džiaugiasi galėjęs prisidėti.

,,Mums buvo suteikta laisvė filmą ir jo herojus interpretuoti savaip. Nusprendėme tai daryti nuotaikingai. Labai tikiuosi, kad šis mūsų kūrinys atkreips vilniečių dėmesį ir paskatins nusišypsoti”, - sakė I. Šimeliūnas.

Jau šį ketvirtadienį (gegužės 31-ąją) Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Mes už... Lietuvą!” žiūrovai išvys emocingus kadrus iš komandos rūbinės, procedūrų kambario, „prakaitu nuplautas“ akimirkas iš pasirengimo stovyklų ir treniruočių salių ir nuoširdžius pokalbius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkais.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (9)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Dėl problemų su pareigūnais šonaslydžio asas Norbe stabdo veiklą (28)

2015 sausio mėn. 25 d. 14:40
Norbertas Daunoravičius
A.Kriščiūno nuotr.
Automobilių drifto (šonaslydžio) asas Norbertas Daunoravičius, arba tiesiog Norbe, pakliuvo policininkams į rankas už savo veiklą. "Labai keista, kad kažkam nepatiko tai, ką darome", - tikino Norbe ir prisipažino, kad dėl šių problemų teks pristabdyti savo veiklą.

Apie nepagarbą Lietuvos vėliavai TV eteryje prakalbęs J. Smoriginas pamiršo vieną detalę (177)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:07
Šeštadienio vakarą TV3 eterį kaitino „Šok su manimi“ pusfinalio aistros. Kaip ir buvo galima tikėtis, ir ši transliacija neapsiėjo be komisijos nario Jurijaus Smorigino ir projekto dalyvių konfliktų. Šį kartą jo taikiniu tapo renginių organizatorius Remigijus Žiogas, kuris savo pasirodyme naudojo lietuviškas trispalves. Choreografui pasirodė, kad taip TV eteryje vėliavnešių rankose plevėsuojančios vėliavos – tai patyčios iš valstybinių simbolių.

Podiumo atradimu tapo V. Štenger ir Mundžio dukra Paulė (15)

2015 sausio mėn. 24 d. 14:30
Violeta Štenger su dukra Paule
Organizatorių nuotr.
Penktadienį į vieną sostinės viešbučių sugūžėjo nemažas būrys veiklių moterų iš visos Lietuvos. Dailiosios lyties atstovės klausėsi paskaitos apie minčių galią, domėjosi mados, grožio ir sveikos mitybos naujovėmis.

V. Sutkutę mylimasis pamalonino tūkstančius kainuojančia dovana (29)

2015 sausio mėn. 24 d. 13:07
Viktorija Sutkutė ir Povilas Varnelis
Organizatorių nuotr.
Dueto "Pinup Girls" narė Viktorija Sutkutė šiuo metu mėgaujasi mylimojo dovana. Lietuviškus šalčius porelė išmainė į egzotišką karštį. Viktorija su mylimuoju Povilu Varneliu ilsisi Maldyvuose. "Šį kelionė - mano širdies draugo dovana Kalėdų proga", - portalui MIESTE.lt atskleidė dainininkė. Egzotiškose Maldyvų salose porelė iš viso praleis dvi savaites.

G. Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos (68)

2015 sausio mėn. 24 d. 10:51
TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ėmėsi naujos veiklos - organizuos projektą "Ledo vaikai", kuriuo sieks praskaidrinti vaikų namų globotinių kasdienybę. Pasak Gintarės, per artėjantį pusmetį bus aplankyti šeši Lietuvos miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Elektrėnai, Panevėžys.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.