Graffiti piešinyje K.Kemzūra virto mafijos šeimos galva

 (9)
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
Graffiti piešinyje Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva
© Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra virto mafijos šeimos galva, o Šarūnas Jasikevičius ir Jonas Valančiūnas – jo padėjėjais. Taip graffiti meistrai šį savaitgalį, likus vos porai dienų iki pirmojo filmo apie rinktinės užkulisius „Mes už... Lietuvą!“ (rež. Andrius Lekavičius) premjeros, prie kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ įamžino pagrindinius juostos herojus.

Daugiau nei dešimt valandų plušėję graffiti meistrai Ignas Šimeliūnas ir Artiom Brančel ant specialiai sumontuotos didžiulės sienos vaizdingai perteikė bei savaip interpretavo trenerio ir žaidėjų veido mimikas.

Pasak režisieriaus Andriaus Lekavičiaus, filmas yra nestandartinis, jame krepšininkai rodomi neįprastoje aplinkoje, tad ir graffiti piešinio koncepcija pasirinkta netipinė.

„Pagrindinius filmo herojus norėjome pavaizduoti kiek ironiškai, šmaikščiai – ne su sportine apranga, kaip yra įpratę matyti krepšinio sirgaliai, bet kaip mafijos šeimos atstovus. Juk rinktinė – tai savotiška šeima, darni komanda, kuri vienija ir kuriai paklūsta visa Lietuva“, – taip graffiti piešinio idėją pristato režisierius A. Lekavičius. Ir juokaudamas priduria, kad šis graffiti piešinys – tai tarsi savotiška vendeta Makedonijos rinktinei.


Graffiti meistras I. Šimeliūnas po dešimties valandų piešimo paklaustas, kaip vertina rezultatą, sakė, jog pirmiausia labai džiaugiasi galėjęs prisidėti.

,,Mums buvo suteikta laisvė filmą ir jo herojus interpretuoti savaip. Nusprendėme tai daryti nuotaikingai. Labai tikiuosi, kad šis mūsų kūrinys atkreips vilniečių dėmesį ir paskatins nusišypsoti”, - sakė I. Šimeliūnas.

Jau šį ketvirtadienį (gegužės 31-ąją) Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Mes už... Lietuvą!” žiūrovai išvys emocingus kadrus iš komandos rūbinės, procedūrų kambario, „prakaitu nuplautas“ akimirkas iš pasirengimo stovyklų ir treniruočių salių ir nuoširdžius pokalbius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkais.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

G. Karaliūnaitė-Canuel tapo tamsiaplauke: tai noras atspindėti gyvenimo pokyčius (2)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:13
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiuo metu motinystės džiaugsmais gyvenanti dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ryžosi pokyčiams – moteris plaukus persidažė ryškia vario spalva.

Lietuviams meilę futbolui skiepija ir D. Česnauskio sūnus

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:26
Vaida ir Deividas Česnauskai su sūnumi
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuviškąja Beckhamų šeimyna vadinami Vaida ir Deividas Česnauskiai gimtinėje populiarumu, ko gero, nenusileidžia garsiajai britų porai. Vienam garsiausių pasaulio futbolininkų Davidui Beckhamui ir jo žmonai Vicotriai milijonus sunešė ne tik sportas, muzika ir mados, bet ir honorarai už reklamas.

Dietų nesilaikanti ir nesportuojanti N. Pareigytė džiaugiasi gražėjančia figūra sulaukia komplimentų  (5)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 15:23
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Po motinystės atostogų į viešumą sugrįžusi dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė neatsigina komplimentų. Tiek draugai, tiek gerbėjai giria pagražėjusias moters kūno formas. DELFI kalbinta grupės „69 Danguje” narė pasakojo, kad jokių specialių dietų nesilaiko, o už vis gražėjančią figūrą yra dėkinga darbui.

„Kito kampo“ aktorius M. Nedzinskas su žmona laukiasi pirmagimio (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 12:22
Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Aktorių pora – Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė – laukiasi pirmagimio. Šią naujieną DELFI patvirtino sutuoktiniams artimi šaltiniai.

Į šeštąją dešimtį įkopęs S. Urbonavičius-Samas: džiaugiuosi, kad pajutau tikrą laisvę (19)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 12:43
Saulius Urbonavičius-Samas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Antradienį, rugsėjo 16 dieną, 51-ąją sukaktį pasitiko muzikantas ir TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. Naujienų portalui DELFI žinomas vyras pokštavo, kad per gimtadienius jis labai mėgsta save pakankinti, todėl ta proga netgi apsilankė pas stomatologą.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.