E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

 (14)
Dainininkė Evelina Sašenko spalio pradžioje vyksta į Armėnijos sostinėje vyksiantį tarptautinį dainų festivalį "Jerevan is calling you", kuriame atstovaus Lietuvai.
E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

Evelina konkursinėje programoje turės atlikti tris kūrinius - lietuvišką dainą, tarptautinį hitą bei armėnišką dainą. Būtent dėl šios priežasties Evelina ir nutarė ieškoti korepetitoriaus.

"Paprastai užsienio kūrinius dainuoju iš klausos. Tačiau su armėnų kalba viskas daug sudėtingiau, - DELFI prisipažino E. Sašenko. - Todėl ieškau žmogaus, mokančio armėniškai, kuris galėtų pakoreguoti mano tartį. Pasakyti, ką tariu netaisyklingai."

Galbūt atlikėjai galėtų padėti operos solistė Asmik Grigorian? Galbūt armėniško kraujo turinti artistė neatsisakytų padėti savo kolegei.

"Siūlė pažįstami žmonės man tokią mintį. Tačiau Asmik turi daug veiklos. Manau, kad man pavyks rasti mažiau užimtą žmogų, galintį padirbėti korepetitoriumi", - šypsojosi E. Sašenko.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Mia įtūžo ant R. Mikelkevičiūtės: velniop tokias laidas ir tokius interviu! (132)

Rūtos Mikelkevičiūtės vedamoje pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ dalyvavusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia ne juokais įtūžo. Sulaukusi kvietimo į laidos filmavimą Mia tikėjosi, kad tai bus interviu apie karjerą ir sėkmingus žmones. Tačiau išvydusi laidos anonsą Mia liko šokiruota. Savo įtūžį ji išliejo socialiniame tinkle ir netgi LNK žvaigždę (tiesa, netiesiogiai) pasiuntė velniop.

„Mados infekcijos“ kolekcijos sudomino ir J. Jurkutę-Širvaitę su vyru Ryčiu (79)

Mados ir stiliaus šventė sostinės Šiuolaikinio meno centre tęsiasi toliau. Šeštadienio vakarą „Mados infekcijos“ metu savo kolekcijas čia pristato likę 8 dizaineriai. Kaip ir pirmąją renginio dieną, vos pravėrus duris į pastatą vienas paskui kitą ėmė rinktis išsipuošę žiūrovai. Iki prasidedant kolekcijų pristatymams, jie lūkuriavo meno centro koridoriuose.

C. Wurst nustebino savo nauju įvaizdžiu (57)

2014-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst iš Austrijos nekantriai laukia šių metų konkurso. Kaip skelbiama, jai patikėtos svarbios pareigos 2015-ųjų konkurse. Tačiau belaukiant didžiausio dainų šou Vienoje, barzdotoji atlikėja dar spėja pasirūpinti savo karjera. Conchita paviešino fotografiją, kurioje atrodo visai kitaip.

E. Jakštytė tapo šviesiaplauke (4)

Dainininkė Eglė Jakštytė nuo pat metų pradžios pradėjo šiek tiek keisti plaukų spalvą, tačiau akivaizdūs pokyčiai pasimatė tik dabar. Iš tamsiaplaukės mergina virsta šviesiaplauke.

J. Bartaškienė atskleidė labai asmeniškų detalių apie save (15)

Visuomenės veikėja ir gimnastikos trenerė Joana Bartaškienė (65) negali gyventi be cepelinų ir saldumynų. Vardydama mėgstamiausius ir nemėgstamiausius dalykus ji atskleidė, kokių daržovių jau daugiau nei 15 metų neperka jokioje parduotuvėje ir kodėl jos nežavi mėlynakiai!
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.