E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

 (14)
Dainininkė Evelina Sašenko spalio pradžioje vyksta į Armėnijos sostinėje vyksiantį tarptautinį dainų festivalį "Jerevan is calling you", kuriame atstovaus Lietuvai.
E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

Evelina konkursinėje programoje turės atlikti tris kūrinius - lietuvišką dainą, tarptautinį hitą bei armėnišką dainą. Būtent dėl šios priežasties Evelina ir nutarė ieškoti korepetitoriaus.

"Paprastai užsienio kūrinius dainuoju iš klausos. Tačiau su armėnų kalba viskas daug sudėtingiau, - DELFI prisipažino E. Sašenko. - Todėl ieškau žmogaus, mokančio armėniškai, kuris galėtų pakoreguoti mano tartį. Pasakyti, ką tariu netaisyklingai."

Galbūt atlikėjai galėtų padėti operos solistė Asmik Grigorian? Galbūt armėniško kraujo turinti artistė neatsisakytų padėti savo kolegei.

"Siūlė pažįstami žmonės man tokią mintį. Tačiau Asmik turi daug veiklos. Manau, kad man pavyks rasti mažiau užimtą žmogų, galintį padirbėti korepetitoriumi", - šypsojosi E. Sašenko.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Dėl perdainuoto hito „Juoda orchidėja“ – bėdos merginų grupei (20)

Merginų grupė „Sirenos“ dėl perdainuotos dainos „Juoda orchidėja“ sulaukė rimtų grasinimų iš jų autorių, vestuvių muzikantų „MG International“. Nepaisant nemalonumų, jos tikina, esą jos dainuoti niekas neuždraus.

E. Citovičiūtės širdies žaizdas gydo ne vyras (15)

Tituluotos gražuolės Elitos Citovičiūtės namuose šėlsta maža augintinė – Maltos bišonė Vanilė. „Tai buvo dovana sau Kalėdų proga. Tuo metu buvo labai sunku, tad būdama šalia augintinė mane gydė“, – apie sielos žaizdas ir užsimezgusią draugystę atviravo mergina.

„Ten Walls“ sulaukė gerų žinių iš D. Britanijos (29)

Po šios vasaros pradžioje per pasaulį nusiritusio skandalo dėl pasisakymo apie homoseksualus, muzikantas Marijus Adomaitis, muzikos pasaulyje geriau žinomas kaip Marijus Basanovas arba „Ten Walls“ sulaukė gerų žinių.

I. Aksionovas užaugo: pamatyk, kaip raumeningasis vaikinas atrodo dabar (35)

Prieš kelis metus projekte „2 minutės šlovės“ sužibėjęs paauglys Ilja Aksionovas jau užaugo ir kardinaliai pasikeitė. Subrendęs jaunas vyras jau pilnametis, studijuoja dainavimą ir siekia absoliučios tobulybės.

Į šokių centro atidarymą rinkosi sportinių šokių pasaulio elitas (10)

Daugybė grakščių puošniai apsirengusių damų ir kostiumuotų džentelmenų vėlų šeštadienio vakarą rinkosi į naujo šokių centro atidarymą. Jį uostamiestyje įkūrė buvę Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ nariai - Aidas Kasperaitis, Vilius Ignatavičius, Audronė Bastytė Ignatavičė ir Ernestas Monginas.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 spalio 05 d. 19.00 val.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.