E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

 (14)
E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

Dainininkė Evelina Sašenko spalio pradžioje vyksta į Armėnijos sostinėje vyksiantį tarptautinį dainų festivalį "Jerevan is calling you", kuriame atstovaus Lietuvai.

Evelina konkursinėje programoje turės atlikti tris kūrinius - lietuvišką dainą, tarptautinį hitą bei armėnišką dainą. Būtent dėl šios priežasties Evelina ir nutarė ieškoti korepetitoriaus.

"Paprastai užsienio kūrinius dainuoju iš klausos. Tačiau su armėnų kalba viskas daug sudėtingiau, - DELFI prisipažino E. Sašenko. - Todėl ieškau žmogaus, mokančio armėniškai, kuris galėtų pakoreguoti mano tartį. Pasakyti, ką tariu netaisyklingai."

Galbūt atlikėjai galėtų padėti operos solistė Asmik Grigorian? Galbūt armėniško kraujo turinti artistė neatsisakytų padėti savo kolegei.

"Siūlė pažįstami žmonės man tokią mintį. Tačiau Asmik turi daug veiklos. Manau, kad man pavyks rasti mažiau užimtą žmogų, galintį padirbėti korepetitoriumi", - šypsojosi E. Sašenko.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

R. Meilutytė su bičiuliu įsiamžino asmenukėje po vandeniu (8)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 11:35
Rūta Meilutytė
Instagram.com nuotr.
Pasaulio garsenybes ir paprastus piliečius užvaldžiusi asmenukių manija neaplenkė ir olimpinės Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės. Kol dainininkai ir muzikantai fotografuojasi koncertų užkulisiuose ir persirengimo kambariuose, R. Meilutytė savo asmenukę pasidarė baseino dugne vilkėdama maudymosi kostiumėliu. Kartu su ja pozavo ir britų plaukikas Benas Proudas, komandos draugas iš „Plymouth Leander“ klubo.

10 klausimų J. Tvarijonaitei: apie viešumos vengiantį sutuoktinį, laisvalaikį ir praeities klaidas (16)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 12:29
Pagrindinio naujienų portalo DELFI rubrikos „10 klausimų“ taikinyje – buvęs modelis Jurgita Tvarijonaitė. Viena seksualiausių Lietuvos moterų atsakinėjo į klausimus apie praeities klaidas, erzinančias sutuoktinio savybes, gražiausias pamatytas šalis, mėgstamas knygas ir didžiausias savo baimes.

Jaunieji „Andrew Flame“ rokeriai per vasarą subrandino du kūdikius (3)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 19:30
"Andrew Flame"
Asmeninio archyvo nuotr.
Daugiau nei prieš 3 metus susibūrusios vaikinų grupės „Andrew Flame“ nariai šią vasarą dirbo negailėdami savęs. Grupės vokalistas Andrius Grybauskas (24) juokauja įrašų studijoje praleidžiantis 25 valandas per parą. „Vis dar ieškau, bet +nerandu prietaiso laikui sustabdyti“, – žurnalui MIESTE.lt šmaikštauja atlikėjas, su grupe per vasarą įrašęs net du albumus!

Sekmadienį bus išrinkta „Mis Lietuva 2014“: kurią gražuolę karūnuotų DELFI skaitytojai? balsavimas (64)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 10:57
„Mis Lietuva 2014“ dalyvės
Organizatorių nuotr.
Šio sekmadienio vakarą, tiesioginės transliacijos iš Kėdainių metu, paaiškės, kuri iš 12 gražuolių verčiausia „Mis Lietuva 2014“ karūnos. Likus daugiau nei parai iki konkurso finalo pradžios, kviečiame Jus, DELFI skaitytojai, išreikšti savo nuomonę apklausoje.

Svajonių jaunikis M. Levickis – vėl vienišas (34)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 18:32
Martynas Levickis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Interviu su Martynu Levickiu (24) vyko Vilniuje, gurkšnojant šviežiai spaustas sultis. Viso pokalbio su žurnalu MIESTE.lt metu jis nuoširdžiai šypsojosi, žvaigždiškumo požymių nepamačiau. Tiesa, merginos, šio svajonių jaunikio širdis laisva!
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.