E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

 (14)
E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

Dainininkė Evelina Sašenko spalio pradžioje vyksta į Armėnijos sostinėje vyksiantį tarptautinį dainų festivalį "Jerevan is calling you", kuriame atstovaus Lietuvai.

Evelina konkursinėje programoje turės atlikti tris kūrinius - lietuvišką dainą, tarptautinį hitą bei armėnišką dainą. Būtent dėl šios priežasties Evelina ir nutarė ieškoti korepetitoriaus.

"Paprastai užsienio kūrinius dainuoju iš klausos. Tačiau su armėnų kalba viskas daug sudėtingiau, - DELFI prisipažino E. Sašenko. - Todėl ieškau žmogaus, mokančio armėniškai, kuris galėtų pakoreguoti mano tartį. Pasakyti, ką tariu netaisyklingai."

Galbūt atlikėjai galėtų padėti operos solistė Asmik Grigorian? Galbūt armėniško kraujo turinti artistė neatsisakytų padėti savo kolegei.

"Siūlė pažįstami žmonės man tokią mintį. Tačiau Asmik turi daug veiklos. Manau, kad man pavyks rasti mažiau užimtą žmogų, galintį padirbėti korepetitoriumi", - šypsojosi E. Sašenko.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

M. Kvietkutė-Šedžiuvienė prašo visuomenės pagalbos (59)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 02:23
Šiauliuose gyvenanti dainininkė Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė prašo visuomenės pagalbos - dingo mylimas moters augintinis.

Pirmagimio besilaukianti E. Vitulskienė vakarėlyje spinduliavo žavesiu (106)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:03
Ketvirtadienį Vilniaus senamiestyje vyko naujos natūralios kosmetikos pristatymas. Renginyje dalyvavo būrys grožiui neabejingų moterų. Vakarėlyje pasirodė ir operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika. Akį traukiančia suknele pasipuošusi pirmagimio besilaukianti moteris tiesiog spinduliavo moteriškumu ir elegancija.

Paminėti savo pirmųjų vestuvių metinių Jampolskiai į Italiją vyks su dviem keturkojais augintiniais (40)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 16:17
Aktorius Marius Jampolskis su savo žmona Renata savo pirmąsias vestuvių metines, kurios bus rugpjūčio 31 dieną, ketina paminėti saulėtoje Italijoje. Įdomu tai, kad pora į romantišką kelionę ruošiasi važiuoti automobiliu ir kartu pasiimti savo keturkojus augintinius – Aliaskos malamutę Luną ir takso mišrūną Džeką.

Tituluotos gražuolės iš Jiezno skaudžios netektys nepalaužė: visada yra viltis (41)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:24
Monika Klinavičiūtė
Asmeninio archyvo nuotr.
Emigrantė Monika Klinavičiūtė iš Jiezno jau beveik septynerius metus gyvena Airijoje. Skaudžias likimo pamokas išmokusi 18-metė mergina nepalūžo ir ambicingai siekia savo tikslų – studijuos trokštamą specialybę universitete bei dalyvaus tarptautiniame grožio konkurse „Miss Multiverse“ Dominikos respublikoje. Duris į šį konkursą merginai atvėrė pelnyta „Miss Ethnic Ireland 2012“ karūna.

M. Kvietkutės-Šedžiuvienės suknelė stebina panašumu į rusų aktorės apdarą (40)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:39
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė
Facebook nuotr.
Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvėms milijonieriaus žmona ir dainininkė Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė pasirinko efektingą žemę siekiančią suknelę. Pasak atlikėjos, mados namų „Inži“ įkūrėjos Ingridos Žitkuvienės kurtas apdaras sulaukė daugybės dėmesio šventės metu. Vėliau šią suknelę moteris pardavinėjo internete.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.