E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

 (14)
E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

Dainininkė Evelina Sašenko spalio pradžioje vyksta į Armėnijos sostinėje vyksiantį tarptautinį dainų festivalį "Jerevan is calling you", kuriame atstovaus Lietuvai.

Evelina konkursinėje programoje turės atlikti tris kūrinius - lietuvišką dainą, tarptautinį hitą bei armėnišką dainą. Būtent dėl šios priežasties Evelina ir nutarė ieškoti korepetitoriaus.

"Paprastai užsienio kūrinius dainuoju iš klausos. Tačiau su armėnų kalba viskas daug sudėtingiau, - DELFI prisipažino E. Sašenko. - Todėl ieškau žmogaus, mokančio armėniškai, kuris galėtų pakoreguoti mano tartį. Pasakyti, ką tariu netaisyklingai."

Galbūt atlikėjai galėtų padėti operos solistė Asmik Grigorian? Galbūt armėniško kraujo turinti artistė neatsisakytų padėti savo kolegei.

"Siūlė pažįstami žmonės man tokią mintį. Tačiau Asmik turi daug veiklos. Manau, kad man pavyks rasti mažiau užimtą žmogų, galintį padirbėti korepetitoriumi", - šypsojosi E. Sašenko.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Dainininkė J. Arlauskaitė-Jazzu atsidūrė ligoninėje (12)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:06
Justė Arlauskaitė-Jazzu
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu dėl sveikatos sutrikimų buvo paguldyta į Vilniaus Lazdynų ligoninę. Susisiekus su J. Arlauskaitės vadybininke, ji buvo nekalbi ir atsisakė komentuoti situaciją. DELFI šaltinių žiniomis, nuo sergančios J. Arlauskaitės nesitraukė širdies draugas Justinas Jankevičius. Tiesa, žinomas TV laidų vedėjas į kalbas apie mylimosios sveikatą taip pat nesileido.

D. Grybauskaitę pradžiugino ukrainiečio dovana (20)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 16:34
Dalios Grybauskaitės portretas
Facebook nuotr.
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė malonios dovanos iš Ukrainos. Šios šalies karys, kovojantis už Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę, nutapė ir dovanojo mūsų šalies prezidentei jos pačios portretą.

Dar daugiau J. Leonavičiūtės paslapčių: sumeluotas amžius ir nutylėtas nesantuokinis vaikas (37)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:19
Gražuolės Jolantos Leonavičiūtės pavardė, ko gero, jau žinoma kiekvienam nors kiek šalies pramogų pasaulio aktualijomis besidominčiam piliečiui. Modelio pavardė naujienų portalų antraštėse ir TV laidose pradėta linksniuoti po šalį sudrebinusio sekso skandalo – paaiškėjo, kad moteris filmavosi ne vienoje juostoje suaugusiems. Pasirodo, kad tai ne vienintelė paslaptis, kurią moteris norėtų išsaugoti.

„Kitokias“ sumušusi mergina toliau nerimsta – patyčios persikėlė į internetą (47)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 12:15
Grupė Kitokios
DELFI montažas
Merginų grupė „Kitokios“ su siaubu atsimena prieš metus įvykusias muštynes Raseinių rajono degalinėje. Dainininkes užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos. Teisme chuliganės prisipažino sumušusios minėtos grupės nares. Abi pusės susitaikė, užpuolikės turėjo sumokėti 10 tūkst. litų žalos atlyginimą.

Su ilgamete širdies drauge išsiskyręs A. Martinėnas-Vudis: tai buvo skaudžiausios skyrybos gyvenime (19)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 12:38
Ketvirtadienį, lapkričio 27 dieną atlikėjas ir muzikos kūrėjas Arvydas Martinėnas-Vudis švenčia 31 gimtadienį. Naujienų portalui DELFI jaunas vyras prisipažino, kad per savo šventę jis dar niekada nesijautė toks vienišas.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.