E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

 (14)
Dainininkė Evelina Sašenko spalio pradžioje vyksta į Armėnijos sostinėje vyksiantį tarptautinį dainų festivalį "Jerevan is calling you", kuriame atstovaus Lietuvai.
E.Sašenko ieško armėnų kalbos korepetitoriaus

Evelina konkursinėje programoje turės atlikti tris kūrinius - lietuvišką dainą, tarptautinį hitą bei armėnišką dainą. Būtent dėl šios priežasties Evelina ir nutarė ieškoti korepetitoriaus.

"Paprastai užsienio kūrinius dainuoju iš klausos. Tačiau su armėnų kalba viskas daug sudėtingiau, - DELFI prisipažino E. Sašenko. - Todėl ieškau žmogaus, mokančio armėniškai, kuris galėtų pakoreguoti mano tartį. Pasakyti, ką tariu netaisyklingai."

Galbūt atlikėjai galėtų padėti operos solistė Asmik Grigorian? Galbūt armėniško kraujo turinti artistė neatsisakytų padėti savo kolegei.

"Siūlė pažįstami žmonės man tokią mintį. Tačiau Asmik turi daug veiklos. Manau, kad man pavyks rasti mažiau užimtą žmogų, galintį padirbėti korepetitoriumi", - šypsojosi E. Sašenko.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Garsios moterys domėjosi prancūziškomis grožio naujienomis (6)

Trečiadienio vakarą Baltijos Amerikos klinikoje prancūzišką grožio vakarą Eglė Jackaitė pradėjo A. Čechovo žodžiais: „Žmoguje viskas turi būti gražu: ir kūnas, ir drabužiai, ir siela, ir mintys.“ Populiari aktorė neabejoja, kad drabužius pakeisti nesunku, o veidą ir kūną turime tik vieną, todėl privalome juos puoselėti.

Į mažųjų knygos pristatymą D. Bunkus atvyko su sūnumi ir mylimąja Justina (54)

Trečiadienio vakarą „Rupert“ menų inkubatoriuje buvo pristatyta nauja knyga „Samčio burtai“, skirta mažiesiems skaitytojams ir jų tėveliams. Renginyje netrūko ne tik vaikiško klegesio, bet ir geros garsių tėvelių nuotaikos.

„X Faktoriuje“ ašaras liejusi ir vos iš projekto neiškritusi Miglė: viskas, jau įbridau (69)

Graudžios Miglės Pivoriūnaitės ašaros, pakeltas Justės Arlauskaitės-Jazzu balsas, akivaizdus komisijos narių pyktis ir nepasitenkinimas, daugybė neigiamų replikų ir tik vienas kitas krislas džiaugsmo – tokiomis niūriomis nuotaikomis buvo nuspalvinta paskutinė „X Faktoriaus“ laida. Iš paskutiniųjų vietą tolimesniuose etapuose išsikovojusi Miglė DELFI papasakojo, kaip visa ši laida atrodė iš tikrųjų ir ar neteko aikščioti stebint rezultatą per televiziją.

Prieš grandiozinį koncertą E. Dragūnas ruošiasi paskelbti svarbią naujieną (51)

Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki didžiausio ir įspūdingiausio šiais metais muzikinio šou Lietuvoje – SEL koncerto „360“ – grupės lyderis paniręs į paskutinius organizacinius reikalus. Egidijus Dragūnas gerbėjams netrukus paskelbs svarbią naujieną.

Žinomus vyrus sugraudino seksualinį smurtą patyrusių moterų laiškai (8)

Šiandien - tarptautinė kovos prieš moterų prievartą diena. Norėdama atkreipti dėmesį į smurto prieš moteris problemą, projekto „Moterys kalba“ iniciatorė Beata Tiškevič su bendraminčių komanda pristatė klipą, kuriame rodomos žinomų Lietuvos vyrų reakcijos, skaitant smurtą patyrusių moterų laiškus.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.