Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
141
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

DELFI skaitytojai „Mis Lietuvos 2014“ karūną uždėtų 21-erių A. Kavaliauskaitei iš Panevėžio (2)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 18:22
Agnė Kavaliauskaitė
Organizatorių nuotr.
Vos už kelių valandų, tiesioginės transliacijos metu iš Kėdainių, Lietuva sužinos, kas tapo „Mis Lietuva 2014“. Gražiausią mergina savaitgalį buvo kviečiami rinkti ir naujienų portalo DELFI skaitytojai. Skaitytojai gražiausioms šalies merginoms atidavė 6454 balsus.

10 klausimų A. Užkalniui: apie panieką silpnapročiams, pirmąją meilę ir didžiąsias baimes (22)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 16:39
Andrius Užkalnis
Organizatorių nuotr.
Žurnalistas, publicistas, populiarių knygų autorius Andrius Užkalnis abejingų nepalieka. Vieni giria Andriaus savitą rašymo braižą, gerą humoro jausmą, kitiems žurnalisto stilius atrodo kiek atžagarokas. Atsargiai – aštrus žurnalisto liežuvis gali ir nuplakti, ypač jei esate, Andriaus žodžiais tariant, idiotas, pavyduolis, bukuolis, arba tiesiog ,,paprastas žmogus“. Mes Andriaus nepabijome ir drąsiai klausiame, kada gi vyras pirmą kartą įsimylėjo ir ko gyvenime baiminasi pats. Ir pripažįstame – nesitikėjome, jog Andrius toks romantikas.

„Pinup Girls“ merginos gerbėjams pasirodė be makiažo (17)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 13:22
Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė
Facebook nuotr.
Sekmadienio popietę vienos populiariausių šalies merginų „Pinup Girls“ narės Viktorija Sutkutė ir Simona Nainė savo tūkstantinę gerbėjų minią socialiniame tinkle „Facebook“ pamalonino pasidalindamos asmenuke tiesiai iš lovos. „Labas rytas. Tiesioginis eteris iš pinupiu lovos. Šiandienos tikslas – „Mis Lietuva“, – prie nuotraukos rašė merginos, kurios vakare pasirodys gražiausios šalies merginos rinkimų finale Kėdainiuose.

Garsios moterys atskleidė, kiek litų per mėnesį išleidžia savo grožiui (75)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 12:41
Švytinti oda, išpuoselėti plaukai, tobulas manikiūras ir itin kruopštus vizažas – tokias nepriekaištingas lietuvaites mes įpratę matyti scenose ir televizijos ekranuose. MIESTE.lt pasidomėjo, kiek žymios lietuvės išleidžia pinigų savo grožio puoselėjimui. Sumos šokiravo!

R. Meilutytė su bičiuliu įsiamžino asmenukėje po vandeniu (10)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 11:35
Rūta Meilutytė
Instagram.com nuotr.
Pasaulio garsenybes ir paprastus piliečius užvaldžiusi asmenukių manija neaplenkė ir olimpinės Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės. Kol dainininkai ir muzikantai fotografuojasi koncertų užkulisiuose ir persirengimo kambariuose, R. Meilutytė savo asmenukę pasidarė baseino dugne vilkėdama maudymosi kostiumėliu. Kartu su ja pozavo ir britų plaukikas Benas Proudas, komandos draugas iš „Plymouth Leander“ klubo.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.