Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

20-ojo LNK sezono atidaryme dalyvavo ir netrukus gimdysianti R. Ščiogolevaitė (4)

Viena žiūrimiausių šalies televizijų, LNK rugsėjo 3-ąją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ne tik oficialiai atidaro naująjį sezoną, bet ir mini savo 20-ąjį jubiliejų. Šios šventės nepraleido ir netrukus gimdysianti Rūta Ščiogolevaitė.

Besilaukianti R. Mikelkevičiūtė pademonstravo suapvalėjusį pilvuką (39)

Viena žiūrimiausių šalies televizijų, LNK rugsėjo 3-ąją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ne tik oficialiai atidaro naująjį sezoną, bet ir mini savo 20-ąjį jubiliejų. Į renginį atvykusi viena šios televizijos veteranių, laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pademonstravo suapvalėjusį nėštukės pilvuką.

Trumpam į Lietuvą sugrįžęs N. Numavičius rado laiko ir pramogoms (15)

Į Lietuvą grįžęs pagrindinis didžiausios lietuviško kapitalo verslo grupės investuotojas Nerijus Numavičius ne tik tvarko verslo reikalus, bet ir su 20 metų jubiliejumi į Nacionalinį dramos teatrą atvyko pasveikinti LNK.

Kugelio ir Šaltienos skandalą nagrinėja Kauno savivaldybė (75)

Garsusis Kugelio ir Šaltienos skandalas jau nagrinėjamas ir Kauno savivaldybės kabinetuose. Ketvirtadienį verslininko Ugniaus Kiguolio ir Monikos Šalčiūtės skundą nagrinėjo Kauno savivaldybės Etikos komisija.

Buvęs I. Burlinskaitės mylimasis parduoda „Kitokias“: noriu atgauti tiek, kiek buvo sukišta (94)

Buvęs atlikėjos Indrės Burlinskaitės mylimasis Darius Petrikauskas nusprendė atsisveikinti su jai padovanota grupe.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija Dramaturgo Falko Richterio kūryba, pristatoma 5 kontinentų scenose nuo Berlyno „Schaubühne“ iki Tokijo „Opera Nomori“, sugrįžta į Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatrą. Lietuvoje dar nedaug žinomo kūrėjo pjesę „Po ledu“ čia repetuoja režisierius Artūras Areima. Spektaklio premjera jau netrukus – rugsėjo 11,12 dienomis.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija
2015 rugsėjo 3 d.