Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (141)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

E. Puidokaitė nustebino originalia šukuosena (8)

Šeštadienio vakarą į LRT Didžiąją studiją Vilniuje rinkosi ryškiausios Lietuvos kino ir pramogų pasaulio žvaigždės. Čia vyks kasmetiniai prestižiniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“.

Gruzijos nepriklausomybės minėjime ir Ž. Grigaitis su žmona (15)

Gruzijos Nepriklausomybės dienos proga šeštadienio popietę sostinės golfo klube Pipiriškėse buvo surengtas iškilmingas paminėjimas.

Keisčiausi faktai apie G. Alijevą: bijo durų, kalba su savimi ir dar kai kas (16)

Tokių faktų, kokius įvardijo Goda Alijeva, dar niekur apie ją negirdėjote. Moteris atskleidė savo didžiausias baimes ir kitas keistenybes, kurios privers aiktelėti.

J. Leonavičiūtės akistata su tarantulu: kai košmaras virsta realybe (10)

Jolanta Leonavičiūtė su savo sekėjais socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji įamžino savo pirmąją akistatą su tarantulu. Palaikyti rankose milžiniško dydžio vorą buvo jos svajonė.

Vandens parke futbolo žaidėjai lavino sprogstamąją jėgą (7)

Penktadienio popietę „Vichy“ vandens parke „Žalgirio“ futbolininkai prakaitą liejo kiek neįprastoje treniruotėje – kartu su gelbėtojais, išbandė pratimus, lavinančius sprogstamą jėgą, ištvermę ir didinančius plaučių tūrį.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 09 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.