Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.
Oksana Pikul
Oksana Pikul
Foto: DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (141)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

N. Marčėnaitė pradžiugino vaikus iš globos namų

Naujos knygelės vaikams iliustravimu šiuo metu užimta menininkė Nomeda Marčėnaitė rado laiko ir ketvirtadienio popietę praleido su vaikais iš Lentvario globos namų. Drauge jie atidarė tradicinę, vilniečių ir sostinės svečių pamėgtą Velykų kepyklėlę prekybos ir pramogų centre „Ozas“. Čia žymi moteris kartu su vaikais gamino šventines dekoracijas bei dalyvavo Velykų programos pristatyme.

V. Baumila: tėvai aiškiai pasakė, kad nepažindinčiau jų su savo merginomis interviu (106)

Vaidas Baumila šiuo metu gyvena neįpareigojantį viengungio gyvenimą, vaikšto į pasimatymus ir mėgaujasi dailiosios lyties atstovių dėmesiu. Tiesa, kaip juokauja atlikėjas, gera vieta ilgai tuščia nebūna. Galbūt daugeliui iš pirmo žvilgsnio lengvabūdiškai atrodantis jaunas vyras iš tiesų labai rimtai masto apie šeimą, nuosavą butą, žmoną, vaikus ir šunį.

Milijonierius iškeitė I. Kazlauskaitės draugiją: užfiksuotas su gerokai jaunesne (141)

Praėjusiais metais lietuvaičiai gėrėjosi amerikietiška svajonių meilės istorija - milijonierius Aaronas Perezas susižavėjo lietuvaite Ingrida Kazlauskaite ir leido su ja laiką. Vėliau jausmai atšalo, o turtuolis susirado kitą gražuolę lietuvaitę. Tiesa, gerokai jaunesnę už 31-erių Ingridą.

Dėmesiu apgaubtą Mią sužadėtinis žadina su meilės laiškais ir stilizuotais pusryčiais (166)

Atlikėja Mia su savo sužadėtiniu medaus mėnesį kopinėja jau prieš vestuves. Meile ir dėmesiu širdies draugo Nerijaus apgaubta dainininkė socialiniame tinkle netgi pasidalino su savo bičiuliais nuotraukomis, kaip ją lepina jos būsimas vyras.

Už apvalią sumą B. Nicholson parduoda savo rankomis išpuoselėtą loftą (78)

„Ateina laikas keistis, mano loftas parduodamas!“, – tokią žinią trečiadienį internete kulinarė Beata Nicholson paskelbė savo gerbėjams ir bičiuliams.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.