Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

D. Montvydas po 3 metų pertraukos vėl bandys užkariauti „Euroviziją“ (10)

Atlikėjas Donatas Montvydas, scenoje prisistatantis slapyvardžiu Donny Motell, pirmadienio rytą pranešė, kad šįmet vėl bandys laimę patekti į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Po trejų metų pertraukos, tiek kaiko praėjo po pirmojo karto, kai vaikinas atstovavo šiame konkurse Lietuvai, jis vėl tikras savo jėgomis ir, panašu, nusiteikęs labai ryžtingai.

J. Statkevičius Kalėdų proga tapo nuoga popierine lėle (2)

Dizaineris Juozas Statkevičius socialiniame tinkle pasidalijo kalėdinės atvirutės nuotrauka, kurioje jis pavaizduotas kaip popierinė lėlė. Juozui siūloma išsirinkti vieną iš trijų drabužių derinių ir linkima linksmų švenčių.

Po muštynių Dž. Butkutės koncerte, A. Mamontovas atšaukė pasirodymus Londone (84)

Po penktadienį įvykusio skandalo, kai per Džordanos Butkutės koncertą Londone salėje susitumdžiusios moterys kibo viena kitai į atlapus, Andrius Mamontovas nusprendė atšaukti savo koncertus saugumo sumetimais.

B. Tiškevič atvirai apie studijas LMTA: niekada gyvenime nebuvau taip stipriai žeminama, gniuždoma (180)

„Ilgai norėjau pasakyti savo nuomonę, papasakoti apie savo patirtį šiuo klausimu, bet laukiau ir, manau, kad atėjo ta akimirka. Labai užjaučiu studento Karolio artimuosius. Man iki pat širdies gelmių gaila, kad taip nutiko jaunam, tikriausiai gabiam, jautriam, geram, savo gyvenime galėjusiam daug gero padaryti žmogui", - savo įrašą feisbuke pradėjo aktorė, TV laidų vedėja Beata Tiškevič.

Paramos koncerte E. Sašenko tiesiog švytėjo (10)

Šiandien Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko paramos koncertas „Degu kaip žvakė“, skirtas Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Motinos ir vaiko globos namams, kur glaudžiasi vienišos mamos su kūdikiais, paremti.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.