Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
141
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Šmeižto byloje K. Navickaitė-Tina liko nieko nepešusi turės atlyginti išlaidas (84)

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:33
Trečiadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Kristinos Navickaitės ir Mindaugo Mickevičiaus-Mino šmeižto byloje. Garsi šokėja kaltino savo buvusį mylimąjį ją apšmeižus ir įžeidus. Teisėjas Valdas Petraitis paskelbė, kad M. Mickevičius pripažintas nekaltu, o K. Navickaitė-Tina turės atlyginti 2000 litų bylinėjimosi išlaidų. Kadangi byla buvo nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose, teisėjas motyvų pagarsinti negalėjo.

G. Lebedevai atostogas su mylimuoju Egipte apkartino įkyrus vietinių dėmesys (266)

2014 balandžio mėn. 16 d. 14:51
G. Lebedevos ir A. Kazakevičiaus atostogos
Asmeninio archyvo nuotr.
Grupės „Projektas kitokios“ narė Greta Lebedeva neseniai grįžo iš Egipto. Dainininkė kartu su savo mylimuoju Aleksandru Kazakevičiumi ir draugų kompanija savaitę laiko ilsėjosi lietuvių pamėgtame Hurgados kurorte. „Per atostogos džiaugėmės saule, maistu ir vienas kitu“, - DELFI pasakojo Greta.

Skaivai teisme nepavyko prisiteisti kompensacijos dėl atvaizdo naudojimo reklamuojant blynus (41)

2014 balandžio mėn. 16 d. 13:47
Kauno apylinkės teismas baigė nagrinėti televizijos bei radijo laidų vedėjos Skaivos Jasevičiūtės skundą. Moteris padavė į teismą „Vičiūnų restoranų grupę“, kuri esą be sutikimo jos atvaizdą naudojo savo restoranų grupės „La Crepe“ valgiaraštyje. Žinoma moteris prašė priteisti ir tūkstantinę kompensaciją, tačiau teismas jos ieškinį atmetė.

Dizainerės V. Jakučinskaitės patarimai, kaip originaliai ir pigiai papuošti Velykų stalą (9)

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:01
Didžiosios metų šventės – nemenkas iššūkis piniginei. Susėsti vien prie užkandžiais nukrauto stalo nepakanka. Ne retam norisi, kad tas stalas būtų skoningai papuoštas ir gražus.

Merginų grupę subūrusi K. Ivanova grįžta į sceną (76)

2014 balandžio mėn. 16 d. 12:51
Kristina Ivanova
(nuotr. Viktorija Kuhlins)
Buvusi grupės „ŠarkA“ narė Kristina Ivanova grįžta į sceną. Dainininkė subūrė merginų grupę, kurią pavadino MAGNIT. DELFI šaltinių teigimu, atlikėjos jau nusifilmavo keliose laidose, o netrukus paskelbs apie savo debiutą žiniasklaidoje.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 balandžio 17 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.