Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
141
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Veido puoselėjimo gidas pagal V. Jakučinskaitę: papasakojo, kaip išlaiko švytinčią odą (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:03
Sveika veido oda atspindi ne tik bendrą organizmo būklę, pasirinktą gyvenimo būdą, amžių, bet ir dažnai yra moters pasitikėjimo šaltinis, ypatingai perkopus trisdešimties metų ribą, kai oda pradeda natūraliai senti. Tad nenuostabu, kad tokie klausimai, kaip prižiūrėti veido odą ar tinkamai pasirinkti kremus bei kitas kosmetikos priemones – neišsemiama tema tarp moteriškos lyties atstovių, ieškant spindinčios odos paslapties. Pasak dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės, jos atrasta grožio paslaptis – nuolatinis odos drėkinimas ir itin griežta bei reguliari jos priežiūra.

Gerbėjų paprašyta M. Šalčiūtė parodė savo brandos atestatą: beveik pirmūnė (29)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 10:37
Monika Šalčiūtė
Stopkadras
Socialinių tinklų garsenybė, modelis ir šokėja Monika Šalčiūtė iš savo daugiatūkstantinės gerbėjų minios sulaukia pačių įvairiausių ir asmeniškiausių klausimų. Juos domina viskas, kas susiję su šia mergina. Pavyzdžiui, sekmadienio vakarą vienas jų merginos paprašė parodyti savo vidurinės mokyklos brandos atestatą. Neilgai trukus, mergina pasidalino šio dokumento fragmentu. Tiesa, ant jo nematyti jokių asmens duomenų, tad iš nuotraukos nustatyti, kam jis priklauso neįmanoma.

J. Leonavičiūtė: galiu daug daugiau nei žmonės apie mane galvoja (76)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 10:29
Vienų aršiai kritikuojama, kitų aktyviai palaikoma Jolanta Leonavičiūtė neabejoja, kad kai kurie žmonės susidarę apie ją tam tikrą nuomonę. Tačiau erotinių masažų vaizdo klipais išgarsėjusi šviesiaplaukė tiki galinti visiems įrodyti, kad ji sugeba daugiau nei žmonės apie ją mano.

Vyrą jubiliejaus proga sveikinanti I. Sabonienė: myliu tave, nors tau nepatinka, kai tai sakau (82)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 20:01
Šį savaitgalį, gruodžio 19 diną 50 jubiliejų minėjo krepšinio legenda Arvydas Sabonis. Šį savaitgalį įvyko ir filmo apie sportininką premjera.

Kūdikių namuose augančią mažylę pakrikštijusi N. Pareigytė nesulaikė byrančių ašarų (72)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 17:48
Sekmadienį Kauno Šv. Kryžiaus bažnyčioje garsūs pramogų ir verslo pasaulio atstovai pakrikštijo mažylius iš vienintelių laikinojoje sostinėje esančių kūdikių namų.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.