Diplomų įteikimo ceremonijoje O.Pikul vos tramdė jaudulį

 (141)
Trečiadienis - ypatinga diena merginų grupės "Naujos pupytės" narei Oksanai Pikul. Mergina nuo ankstyvo rytmečio ruošėsi diplomų įteikimo šventei. Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje Oksanai įteiktas bakalauro diplomas. Atlikėja - Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos absolventė. Atsiimdama sunkiai užtarnautą diplomą O. Pikul vos tramdė jaudulį.
Oksana Pikul
Oksana Pikul
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

"Negaliu patikėti tuo, kas įvyko. Tikrai dar nesitiki. Ši diena man yra ypatinga, be galo džiaugiuosi. Nebuvo lengva, tačiau šis mano gyvenimo etapas - sėkmingai įveiktas. Tačiau tai dar - ne pabaiga. Palengva dairausi magistrantūros studijų, svarstau, kokią specialybę pasirinkti. Ketinu studijuoti ir toliau", - DELFI kalbėjo "Naujų pupyčių" lyderė.

Oksanos universiteto baigimo proga atvyko pasveikinti kolegės iš merginų grupės, bičiulės ir mama. Ceremonijoje dalyvavo ir krepšininkas, buvęs merginų grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės vaikinas Artūras Jomantas.

O. Pikul diplomų įteikimo ceremonija - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (141)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Universitetą palikęs A. Ramanauskas: teisininku gali tapti ir namie (88)

Teisininku gali tapti ir namie nemokamai, „Žinių radijui“ sakė humoristas ir laidų vedėjas Algis Ramanauskas, taip ir nebaigęs teisės studijų.

Šokėjai J. Žemaitytei-Gaučienei nėštumą pavyko nuslėpti net septynis mėnesius (25)

Šokėja, TV projektų dalyvė Justina Žemaitytė-Gaučienė laukiasi pirmagimio. Šeimos draugams jau seniai ne paslaptis, kad porą netrukus aplankys tėvystės džiaugsmai. DELFI šaltinių žiniomis, kūdikis pasaulį turėtų išvysti maždaug po dviejų mėnesių.

I. Marozienė apie vyrų dėmesį, berniukus-žaisliukus ir aplinkinių moterų pavydą (170)

Prieš šešerius metus išsiskyrusi garsi verslininkė Irena Marozienė neslepia pastebėjusi, kad aplinkiniai į vienišą moterį reaguoja kaip į medžiojančią amazonę, o dailios lyties atstovės akylai saugo savo vyrus. 56-erių vieno sostinės restorano savininkė atvirai papasakojo apie jai rodomą užsieniečių dėmesį, ką mano apie berniukus-žaisliukus ir moterų baimę išsiskirti iš minios.

R. Kirilkinas džiaugiasi teismo sprendimu: tikiuosi, kad tai bus pamoka visiems (185)

Penktadienio rytą Trakų rajono teisme buvo paskelbtas nuosprendis dainininką Ruslaną Kirilkiną apmėčiusiam baikeriui Laurynui Baltrūnui. Teismas jo nepagailėjo – skyrė laisvės atėmimo bausmę, taip pat įpareigojo nukentėjusiam kompensuoti patirtą moralinę žalą bei atlyginti advokato išlaidas.

Per dvejus metus paminklas ant V. Šapranausko kapo taip ir neatsirado (196)

Praėjus lygiai dviem metams po aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties, jo atminimą Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje vis dar žymi tik kuklus medinis kryžius.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 balandžio 19 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.