D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
Registruoti (1) Anonimiški (147)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

J. Leonavičiūtės akistata su tarantulu: kai košmaras virsta realybe (7)

Jolanta Leonavičiūtė su savo sekėjais socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji įamžino savo pirmąją akistatą su tarantulu. Palaikyti rankose milžiniško dydžio vorą buvo jos svajonė.

Vandens parke futbolo žaidėjai lavino sprogstamąją jėgą (4)

Penktadienio popietę „Vichy“ vandens parke „Žalgirio“ futbolininkai prakaitą liejo kiek neįprastoje treniruotėje – kartu su gelbėtojais, išbandė pratimus, lavinančius sprogstamą jėgą, ištvermę ir didinančius plaučių tūrį.

A. Vėberis – atvirai apie santykius su sūnumi ir artimo žmogaus poreikį (26)

Muzikantas, muzikos prodiuseris ir dainų autorius Aras Vėberis niekada nenorėjęs būti dėmesio centre, vienaip ar kitaip jame atsidurdavo. Tačiau apie asmeninį gyvenimą nelinkęs kalbėti vyras su pagrindiniu šalies portalu DELFI sutiko pasidalinti detalėmis apie savo santykius su sūnumi Pijumi bei jo veiklą.

M. Linkytė atskleidė įspūdingo šuolio nuo tilto užkulisius: kaip viskas buvo iš tiesų (20)

Monika Linkytė su savo sekėjais socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame įamžintas įspūdingas šuolis nuo tilto.

„Pumpurėliai“ E38: ar A. Užkalnis - taurus žmogus? (15)

Pirmąkart pamatę šių video ciklą tikriausiai pagalvosite, kad personažus garsino profesionalūs aktoriai. Iš tiesų, kiekvienas mūsų toks ir yra. Gyvenime turime daugybę kaukių, mumyse gyvena dešimtys herojų. „Pumpurėliai“ - būdas į save pažvelgti iš kitos pusės. Pamatyti, kad svarbu ne tai, kas esame, kiek mums metų, ar kokia mūsų socialinė padėtis. Svarbu tai, ką galvojame ir ką kalbame.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 09 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.