D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
 
148
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Panevėžyje gyvenanti D. Dargienė dėl dukrelės mokslų Vilniuje kasdien važinėja šimtus kilometrų (9)

2014 balandžio mėn. 17 d. 15:11
Atšilus orui norisi nusimesti rūpesčių naštą ir, lengvai ištiesus kojas, mėgautis kasdieniais mažais malonumais. Atlikėja Diana Dargienė su dukrele Une po įtemptos dienos turi ritualą – mergaitiškus pasilepinimus skanėstais Vilniaus senamiesčio kavinėse.

Panevėžyje dainininkams kelią perbėgo juoda katė (4)

2014 balandžio mėn. 17 d. 15:07
Naktinis gyvenimas Panevėžyje jau senokai merdi, todėl keli mieste veikiantys naktiniai klubai klientus stengiasi privilioti naujomis pramogomis ir išskirtinių atlikėjų pasirodymais. Tačiau kai kurie atlikėjai apie Panevėžį susidarė nekokią nuomonę. Tik ne dėl publikos, o dėl renginių organizatorių akibrokštų.

Rafailas Karpis: iki vestuvių mylėjau draugę, dabar myliu savo žmoną interviu (5)

2014 balandžio mėn. 17 d. 13:03
Rafailas Karpis
Asmeninio archyvo nuotr.
Gegužės 1, 2, 4 dienomis Vilnius City Opera kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru visus kvies pailsėti Kaprio saloje ir pasgrožėti V. A. Mocarto muzika spektaklyje „Visos jos tokios“. Čia išraiškingą, nors ir nebylų barmeno vaidmenį atlieka ir Rafailas Karpis – operos solistas, neseniai tapęs ir naujos šeimos galva. Prieš daugiau nei savaitę atšokęs šaunias vestuves ir jau spėjęs pasimėgauti medaus kopinėjimu, Rafailas vėl grįžo į nesibaigiantį darbų sukūrį. Mūsų trumpais klausimais ir jo konkrečiais atsakymais pabandėme nutapyti jo naujojo gyvenimo paveikslą.

Pirmoji D. Bunkaus žmona kreipėsi į teismą dėl šmeižto ir žeminimo kaltinamoji dangstėsi veidą (31)

2014 balandžio mėn. 17 d. 13:29
Verslininkė Inga Bunkienė kreipėsi į teismą dėl įžeidžiančių komentarų internete. Pirmoji verslininko danieliaus Bunkaus žmona, sostinės viešbučių pardavimų direktorė, padavė į teismą Liną Šermukšnienę, kuri kaltinama šmeižtu ir garbės orumo įžeidimu.

Reklamos tikslais be leidimo panaudotą Skaivos nuotrauką laiko „apmaudžiu nesusipratimu“ apkartino santykius (7)

2014 balandžio mėn. 17 d. 11:48
Kauno apylinkės teismas trečiadienį baigė nagrinėti televizijos bei radijo laidų vedėjos Skaivos Jasevičiūtės skundą. Moteris padavė į teismą „Vičiūnų restoranų grupę“, kuri esą be sutikimo jos atvaizdą naudojo savo restoranų grupės „La Crepe“ valgiaraštyje. Žinoma moteris prašė priteisti ir tūkstantinę kompensaciją, tačiau teismas jos ieškinį atmetė.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 balandžio 17 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.