D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
 
148
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Išbandymas parlamentarams: kam užduotys pasirodė neįveikiamos, kas spruko, o kas sublizgėjo? (134)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 19:10
Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI įsibėgėja projektas „Kalbėk drąsiai“, kurio tikslas – skatinti Lietuvos visuomenę kalbėti angliškai nebijant klysti. Projekto dalyviais sutiko tapti garsūs Lietuvos pramogų verslo, kultūros pasaulio atstovai. Garsūs žmonės nepabijojo priimti jiems mesto iššūkio ir prieš kamerą noriai demonstravo savo gebėjimus.

A. Guoga su kūdikio besilaukiančia žmona ir šunimi įsikūrė naujuose namuose Briuselyje (40)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 14:34
Antanas Guoga su žmona Aiste
Facebook nuotr.
Verslininkas Antanas Guoga su kūdikio besilaukiančia žmona Aiste įsikuria naujuose namuose Briuselyje. Į Belgiją europarlamentaras atsivežė netgi savo Vokiečių aviganį Nordą.

Turtuolė L. Lubienė suspindėjo nauju įvaizdžiu (180)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 14:16
Lyda Lubienė (Asmeninio archyvo ir DELFI nuotr.)
Pagrindinė koncerno „Achema grupė“ akcininkė, paskutinioji Bronislovo Lubio žmona Lyda Lubienė suspindo nauju įvaizdžiu – verslininkė pasipuošė nauju kirpimu ir paryškino plaukų spalvą. Nors išvaizdos pokyčiai ir nėra patys radikaliausi, naujasis įvaizdis 1957 metais gimusiai moteriai nubraukė bene 15 metų.

G. Cholina atsisveikina su darbu teatre: išeinu, nes padariau viską (18)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 12:45
Valstybinio Vilniaus mažojo teatro vadovė Greta Cholina prieš ketverius metus laimėjusi konkursą teatro vadovės pareigoms užimti šiandien renkasi naujų atradimų kelią.

Atviras A. Grigaliūnienės interviu: su Simo atsiradimu viskas stojo į savo vietas (22)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 12:37
Agnė Grigaliūnienė su vyru Simonu
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Išskirtinį interviu LRT laidai „Gyvenimas“ davusi buvusi TV laidų vedėja, verslininkė Agnė Grigaliūnienė papasakojo apie būsimos motinystės džiaugsmus ir apie gražesnį pasaulį, kuriame norėtų, kad augtų jos vaikai. Interviu buvo filmuotas dar vasarą, kuomet moteris laukėsi dukters Jonės Adelės, tačiau savo asmeninį gyvenimą itin sauganti garsenybė apie viską kalbėjo nuoširdžiai ir atvirai.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.