D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Į Lietuvą su rinktine grįžusios krepšininkų mylimosios graikišką įdegį demonstravo nenoriai (15)

Sekmadienį iš Atėnų į Vilnių sugrįžo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Kartu su savo sutuoktiniais atskrido ir į „Akropolio taurės“ turnyrą sportininkus lydėjusios žmonos.

Bangose besipliuškenanti V. Genytė – džiaugsmas vyrų akims (29)

Visada rafinuota, elegantiška ir pasitempusi dainininkė Vaida Genytė vasaros pabaigoje atsipalaidavo prie jūros. Moteris mėgavosi saulės spinduliai, jūros gaiva ir vasariškais malonumais.

E. Jakštytės sesuo išdavė visas atlikėjos paslaptis (6)

Visas dainininkės Eglės Jakštytės (23) paslaptis žinanti sesuo Gintarė (25) papasakojo, ką Eglė, būdama dar vaikas, veikė automobilio bagažinėje, kodėl pirmosios jų meilės baigėsi vienodai ir kaip įpykusią Eglę iki šiol vadina namiškiai. „Nuo pat vaikystės neturime jokių paslapčių“, – šypsodamasi kalbėjo Gintarė.

Žinomos moterys sudalyvavo pirmąkart Lietuvoje surengtoje virtualioje fotografijų instaliacijoje (1)

Šeštadienio popietę į rudeninių batų kolekcijos pristatymą rinkosi garsūs žmonės, kurie turėjo galimybę išmėginti naują produkciją bei nusifotografuoti pirmą kartą į Lietuvą atgabenta virtualia fotografijų instaliacija.

N. Bunkės šeimoje tik per plauką neatsirado nauja gyvybė (87)

Atlikėja Natalija Bunkė neseniai buvo tvirtai apsisprendusi savo šeimą papildyti nauju nariu. Deja, po pirmojo vizito pas veisėjus, Natalija persigalvojo.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.