D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
 
148
Registruoti (1) Anonimiški (147)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

L. Mondeikaitės mylimasis pasakė, kada kels vestuves (1)

2015 kovo mėn. 1 d. 14:00
Evaldas Norkevičius ir Liepa Mondeikaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje Evaldui Norkevičiui lemtingąjį „Taip“ ištarusi Liepa Mondeikaitė prie altoriaus neskuba. Šią ypatingą šventę pora planuoja iškelti vasarą.

V. Skaisgirė nusifotografavo be makiažo (19)

2015 kovo mėn. 1 d. 12:16
Vaida Skaisgirė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Komunikacijos specialistė Vaida Skaisgirė aukštuomenės renginiuose dažniausiai atrodo nepriekaištingai – tobulas makiažas, subtili apranga. Sekmadienio rytą moters draugai socialiniame tinkle pamatė natūralų jos grožį. 25-erių V. Skaisgirė pasidalijo asmenuke, kurioje ji pozuoja be makiažo.

Sumuštai Vashai prireikė chirurgų (26)

2015 kovo mėn. 1 d. 11:50
Naujųjų metų naktį įvyko konfliktas, kurio metu nukentėjo jaunoji atlikėja Gabrielė Grygolaitytė, arba tiesiog Vasha. Mergina patyrė smurtą, kurio pasėkmes gydosi iki šiol.

K. Ivanova pasipuošė kirpčiukais: jaučiuosi 16-os (76)

2015 kovo mėn. 1 d. 10:04
Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova pavasarį pasitinka atsinaujinusi. Paskutinę žiemos dieną moteris pasipuošė kirpčiukais. Savo pokyčius ji įamžino asmenukėje, kuria pasidalino su bičiuliais socialiniame tinkle.

Kvailiodamas kolega skaudžiai sužalojo gražuolę E. Citovičiūtę (38)

2015 vasario mėn. 28 d. 20:12
Elita Citovičiūtė
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Gražuolė „Šuolio“ dalyvė Elita Citovičiūtė patyrė kojos traumą. Tokia liūdna žinia mergina pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Traumą ji patyrė penktadienį, treniruotės metu, o veriantį skausmą teko kentėti visą naktį. Modelis baiminasi, kad sekmadienio transliacijos metu negalės pasirodyti taip, kaip galėtų geriausiai.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.