D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
 
148
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Kipre atostogavusi A. Matukaitė neišvengė nemalonumų: skraidė šikšnosparniai, buvo tamsu ir baisu (2)

2014 liepos mėn. 29 d. 17:25
A. Matukaitės atostogos Kipre
Asmeninio archyvo nuotr.
Grupės „4 Roses” vokalistė Akvilė Matukaitė kartu su draugų pora ir savo vaikinu Laimonu Kisieliumi ilsėjosi lietuvių pamėgtoje Kipro saloje. DELFI kalbinta dainininkė teigė, kad atostogos jai labai patiko – ne tik puikiai pailsėjo, bet ir pasidžiaugė saule, skaniu maistu, pasilinksmino klubuose.

M. Tylai – skaudus smūgis (25)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:20
Elektroninės muzikos didžėjus Vidmantas Čepkauskas, žinomas kaip Vidis, sulaukė gerų žinių – teismas jį išteisino dėl muzikos prodiuserio Martyno Tylos šmeižto.

Lietuvos ir lietuvių kalbos išsižadėjusi S. Milinytė vėl prakalbo gimtąja kalba (117)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:55
Simona Milinytė
"Facebook" nuotr.
„Štai ir ji, mano nauja daina! Būtinai paklausykit! Aš tokia laiminga! Tikiuosi, ir jums ji patiks. Labai laukiu jūsų palaikymo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ lietuviškai prabilo dainininkė Simona Milinytė, dar visai neseniai išsižadėjusi ir savo gimtosios šalies, ir lietuvių kalbos. Pastarajį mėnesį Simona žurnalistams į lietuvių kalba siųstus klausimus atrašydavo tik anglų kalba.

Medaus mėnesio nuotaikomis gyvenantis D. Zvonkus: į mano žmoną jau gandras taikosi (80)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:32
Savaitgalį amžiną meilę vienas kitam Medininkų bažnyčioje prisiekę Katažina ir Deivydas Zvonkai gyvena medaus mėnesio nuotaikomis. Pora poilsiauja ir vienas kito draugija džiaugiasi prie ežero Varėnos miškuose.

N. Bunkės ir L. Dzelzytės suknelių panašumai: neišpasakytas grožis – pavogtas? (103)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:11
Suknelių karai po Zvonkų vestuvių tęsiasi. Po padidinamuoju stiklu atsidūrė kiekviena prabangios puotos viešnia. Pirmosios kritikos strėlės smigo Oksanai Pikul-Jasaitienei dėl nuotaką užgožusios suknelės, o antradienį DELFI skaitytojai pradėjo narplioti kitos „Pop Ladies“ narės Natalijos Bunkės galimą suknelių plagijavimo skandalą.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.