D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Foto: DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
Registruoti (1) Anonimiški (147)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

P. Bagdanavičius pirmagimei davė vardą, susidedantį iš savo ir žmonos vardų (3)

Visai neseniai antrojo sezono „Lietuvos balso“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius kartu su žmona Lina džiaugėsi šeimos pagausėjimu. O dabar dainininkas su gerbėjais pasidalijo, kokį vardą išrinko savo mažylei.

A. Anušausko sužadėtinė Lina jau renkasi vestuvių suknelę (200)

51-erių parlamentaro Arvydo Anušausko sužadėtinė Lina Bulanovaitė gyvena artėjančių vestuvių rūpesčiais. 27 metais už savo būsimą sutuoktinį jaunesnė mergina jau pasinėrė į vestuvinės suknelės paieškas.

R. Mikelkevičiūtės atsakas Miai: lieti tulžį nematau reikalo – tai kenkia grožiui (539)

Pramogų pasaulyje ilgus metus besisukanti dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia šeštadienį nustebino netikėtu pareiškimu. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ jį išplūdo laidos „Valanda su Rūta“ kūrėjus ir pasiuntė juos velniop. „Sėkmės kuriant ir darkantis iš kitų“, – pykčio neslėpė atlikėja.

M. Starkus ir V. Radzevičius išvyko į dešimtąją kelionę (32)

Ankstyvą sekmadienio rytą Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus iš Vilniaus oro uosto išvyko į jau dešimtąją savo kelionę. Vyrai beveik mėnesį keliaus po Japoniją.

Mia įtūžo ant R. Mikelkevičiūtės: velniop tokias laidas ir tokius interviu! (546)

Rūtos Mikelkevičiūtės vedamoje pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ dalyvavusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia ne juokais įtūžo. Sulaukusi kvietimo į laidos filmavimą Mia tikėjosi, kad tai bus interviu apie karjerą ir sėkmingus žmones. Tačiau išvydusi laidos anonsą Mia liko šokiruota. Savo įtūžį ji išliejo socialiniame tinkle ir netgi LNK žvaigždę (tiesa, netiesiogiai) pasiuntė velniop.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.