D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
 
148
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

E. Dragūnas užsipuolė Ž. Grigaitį (9)

2014 spalio mėn. 1 d. 08:33
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas socialiniame tinkle „Facebook“ užsipuolė verslininką Žilviną Grigaitį. Muzikos kūrėjas niekaip negalėjo suprasti, iš ko gi pragyvena tarp Australijos ir Lietuvos gyvenantis vyras.

E. Vaitkevičė rado panašumų tarp savęs ir K. Minogue: dabar man nerūpi, kas mane apkalbinėjo (79)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 18:18
Paskutinės iTunes festivalio dienos neprasprūdo pro akis ir kvepalų kūrėjai, kosmetologei Eglijai Vaitkevičei. Anglijoje gyvenanti burleskos šokėja savo socialinio tinklalapio draugų paklausė, kuri jų nuomone karštesnė - Kylie Minogue ar ji.

Po mėnesio gimtadienį sumanęs atšvęsti Ž. Grigaitis svečių paprašė atvykti be dovanų (64)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 20:06
Verslininkas Žilvinas Grigaitis pakvietė savo bičiulius pavėluotai - po mėnesio - atšvęsti jo gimtadienį. Šventei vyras pasirinko dailininko Lino Cicėno paveikslų galeriją.

K. Ivanova su grupe uždainavo gyvai: repetuojame keturis kartus per savaitę įvertink dainavimą apklausoje!  (75)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 15:19
Grupė "Magnit"
(A. Stačioko nuotr.)
„Magnit“ įkūrėja Kristina Ivanova naujienų portalo DELFI skaitytojams panoro parodyti, kaip gyvai dainuoja jos grupės merginos.

A. Pogrebnojus fotografijų parodoje pristatė mūzas ir mylimąsias (19)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:24
Dizainerių duetas Aleksandras Pogrebnojus ir Vida Simanavičiūtė rugsėjo 30 dieną, antradienį, Vilniaus Prospekto galerijoje surengė savo per dvidešimtmetį sukurtų kolekcijų fotografijų parodą. Retrospektyvoje įamžinti kūrėjų darbai nuo 1994 metų iki 2014.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.