D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
 
148
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Iškilmingas LRT sezono atidarymas sudomino ir R. Meilutytę

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:18
89-ojo LRT sezono atidarymo šventės sostinės Valdovų rūmuose nepraleido ir olimpinė plaukikė Rūta Meilutytė. Į renginį ją atlydėjo vyresnis brolis Margiris. Elegantišką kelnių ir puošnios palaidinės derinį pasirinkusi sportininkė savo gebėjimus mieliau demonstruoja baseine, o ne ant raudono kilimo.

Tvyrant įtampai tarp ES ir Rytų kaimynės, A. Orlauskas skina laurus rusiškuose festivaliuose (33)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 14:05
Gelenžike, kur vyko tradicinis atviras humoro ir estrados festivalis, lietuvis komikas Artūras Orlauskas apdovanotas antrosios vietos diplomu. Tai jau antrasis diplomas, kurį humoristas šiemet parsiveža iš Rusijos.

R. Mikailionytė Vilniuje įrenginėja sodą ant stogo (22)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:42
Renata Mikailionytė
Organizatorių nuotr.
Po atostogų į Vilnių sugrįžusių sostinės gyventojų ir miesto svečių lauks staigmena. Ant vieno iš senamiesčio stogų gimsta unikali poilsio oazė – sodas ant stogo. Tai dovana gamtai neabejingiems miesto gyventojams.

Tris dukteris auginanti J. Krivickienė: būčiau laiminga, jei mano šeima būtų dar didesnė (90)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:15
Trečiadienį vyko naujos TV3 „Ginčas be taisyklių“ laidos filmavimas. Laidoje buvo nagrinėjama tema: „Ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?“. Viena iš pašnekovių – retai viešumoje sutinkama prodiuserio, minėtos laidos vedėjo Kristupo Krivicko žmona Jurgita. Tris dukteris auginanti moteris laidoje sakė, kad būti mama jai didelis džiaugsmas ir šeimos į karjerą ji nekeistų.

Susižadėjo kūdikio besilaukianti realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi D. Baltrušaitytė-Laisva (43)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 10:41
Donata Baltrušaitytė-Laisva
Asmeninio archyvo nuotr.
Pirmagimio besilaukianti atlikėja, žurnalistė Donata Baltrušaitytė-Laisva susižadėjo su būsimojo vaikelio tėčiu.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.