D. Montvydas ir V. Brasaitė: taip, mes laukiamės kūdikio

 (148)
Jau senokai sklandžiusios kalbos apie tai, jog Donatas Montvydas ir jo sužadėtinė Veronika Brasaitė taps tėvais - pasitvirtino. Pora vaikelio susilauks rudenį.
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
Dontas Montvydads ir Veronika Brasaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Svečiavęsi tolimoje šalyje Japonijoje, įsimylėjėliai patvirtina apie sužadėtuves ir apie tai, kad pora laukiasi kūdikio.

"Šie pokyčiai mūsų gyvenime - laukti ir planuoti. Suprantu, kad ši tema daug kam įdomi, tačiau kol kas daugiau apie tai nepasakosiu. Norime paprašyti gerbti mūsų privatumą. Pakanka pasakyti, kad abu labai džiaugiamės", – konkrečiai pareiškė Donatas Montvydas

Pora draugauja jau ketverius metus, o susižadėjo visai neseniai.

www.DELFI.lt
Registruoti (1) Anonimiški (147)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

„Eurovizinę“ suknelę M. Linkytei kurianti K. Kalinauskaitė: jei nepakaks žmonių kurtų žiedlapių, pusė kūno bus neuždengta tikisi rekordo (64)

Šeštadienį didžiuosiuose šalies miestuose gerbėjai padėjo kurti Monikos Linkytės „eurovizinę“ suknelę. Kartu su mados namų „Kristi Andress“ dizaineriais Kristina Kalinauskaite ir Andriumi Sergejenko atlikėja siekė rekordo „Daugiausiai vienos suknelės kūrėjų“.

Katažina prasitarė: Liepos mergvakariui planuojamas atominis siurprizas (28)

Dainininkė Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi kelia vestuves. Šventė jau už poros mėnesių, tad artimiausios Liepos draugės jau planuoja, kokias staigmenas ruoš mergvakario metu.

T. Rimgaila supanašėjo su V. Baumila palygink, dalyvauk apklausoje (10)

Naujausios Tado Rimgailos nuotraukos verčia aiktelėti. Vyras jose atrodo kaip du vandens lašai panašus į Vaidą Baumilą!

E. Žukauskas M. Linkytės „eurovizinę“ suknelę rekordininkę padėjo kurti su žmona ir dukrele (1)

Šeštadienį uostamiestyje prasidėjo Monikos Linkytės „eurovizinės“ suknelė kūryba. Kartu su mados namų „Kristi Andress“ dizaineriais Kristina Kalinauskaite ir Andriumi Sergejenko atlikėja siekia rekordo „Daugiausiai vienos suknelės kūrėjų“.

Eskperimentas: M. Daikerytė tapo juodaplauke (4)

Septyniolikmetė atlikėja Milita Daikerytė nelinkusi eksperimentuoti su ilgais ir išpuoselėtais plaukais, tačiau neslepia, kad drąsos kardinaliems pokyčiams pakaktų.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.