Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
 
612
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

L. Graužinienės patarėja I. Kačinskaitė-Urbonienė laukiasi antrojo vaiko (100)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 11:23
Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės patarėja Ieva Kačinskaitė-Urbonienė laukiasi. Tai bus antroji 24-erių metų moters atžala. Kartu su sutuoktiniu Simonu Urbonu Ieva augina devynių mėnesių dukterį.

Ant raudono kilimo žinių vedėja U. Galadauskaitė pabandė pakartoti A. Jolie poelgį (51)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:35
Trečiadienio vakarą į Valdovų rūmus rinkosi gausus būrys išsidabinusių viešnių. Čia vyko iškilminga 89-ojo LRT sezono atidarymo šventė, kuri, žinoma, neįsivaizduojama ir be kanalo žvaigždžių. Nors miestą merkė lietus, žinių vedėja Ugnė Galadauskaitė fotografams nepabūgo pozuoti vien tik odine suknele. Atsistojusi prie svečių sienelės mergina švystelėjo dešinę koją į priekį.

Iškilmingas LRT sezono atidarymas sudomino ir R. Meilutytę (36)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:18
89-ojo LRT sezono atidarymo šventės sostinės Valdovų rūmuose nepraleido ir olimpinė plaukikė Rūta Meilutytė. Į renginį ją atlydėjo vyresnis brolis Margiris. Elegantišką kelnių ir puošnios palaidinės derinį pasirinkusi sportininkė savo gebėjimus mieliau demonstruoja baseine, o ne ant raudono kilimo.

V. Mačiulis prisipažino už A. Sabonį atsakinėdavęs į interviu klausimus (13)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 08:24
Krepšinio žurnalistas Vidas Mačiulis yra vienas iš tų nedaugelio eterio veteranų, kurie jau kelias dešimtis metų sėkmingai darbuojasi televizijoje. „Aš kaip dinozauras“, - juokiasi ketvirtį amžiaus laidą „Krepšinio pasaulyje“ vedantis V. Mačiulis.

Tvyrant įtampai tarp ES ir Rytų kaimynės, A. Orlauskas skina laurus rusiškuose festivaliuose (60)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 14:05
Gelenžike, kur vyko tradicinis atviras humoro ir estrados festivalis, lietuvis komikas Artūras Orlauskas apdovanotas antrosios vietos diplomu. Tai jau antrasis diplomas, kurį humoristas šiemet parsiveža iš Rusijos.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.