Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

G. Lebedeva parodė išpuoselėtas kūno linijas (22)

Grupės "Kitokios" atlikėja Greta Lebedeva savo feisbuko paskyroje pasidalino seksualia nuotrauka.

Kalėdinį renginį vedęs R. Mackevičius atrėžė supermamytėms (277)

Penktadienio vakarą Vilniuje buvo įžiebta Kalėdų eglė. Pažiūrėti šventės Katedros aikštėje ir prie televizijos ekranų susirinko būrys žiūrovų, o nemaža dalis jų – maži vaikai su tėveliais. Netrukus po renginio, jį vedę „Radistai“ – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius vienos žiūrovės buvo išvadinti grinčais.

M. Šalčiūtė dvi naktis iš eilės šėlo klube (54)

Penktadienį sostinės kokteilių klube „Pantera“ raudona suknele žvilgsnius traukusi Monika Šalčiūtė jame pasirodė ir šeštadienio vakarą.

Į paramos fondo pokylį susirinkę garbingi svečiai demonstravo stiliaus pojūtį (45)

Šį vakarą Vilniaus „Vaidilos“ teatre vyko Operos ir baleto teatro paramos fondo Didžiųjų metų pokylis į kuri rinkosi daugybė ypatingų svečių.

I. Bosaitę su jos grožio salono gimtadieniu sveikino ir tėtis A. Bosas (41)

Šeštadienio popietę Indrė Bosaitė šventė savo grožio salono „Trixy“ 10-ąjį gimtadienį.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.