Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Artimo žmogaus prieš mėnesį netekusi V. Mainelytė premjeroje vos tvardė ašaras (46)

Pirmadienio vakarą LRT klube vyko naujo dokumentinio filmo apie teatro ir kino aktorę Vaivą Mainelytę premjera.

Britų „X faktoriuje“ D. Virbilaitė patyrė didžiulę gėdą: taip, aš susimoviau (155)

Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenanti dainininkė Donata Virbilaitė savo jėgas išbandė viename didžiausių šalies muzikinių projektų „X Faktorius“. Deja, jaunai moteriai pasirodymas atrankoje baigėsi nesėkme.

Buvęs I. Navickaitės mylimasis ir verslo partneris: tai protu nesuvokiamas dalykas (162)

Verslininkės ir TV laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde“ vedėjos, 29-erių Ingridos Navickaitės mirtis sukrėtė ne vieną. Gyvenimą itin mylėjusios jaunos moters mirtis buvo labai netikėta visiems artimiems jos draugams ir bendražygiams. Ne išimtis ir buvęs Ingridos mylimasis bei verslo partneris Darius Tolušis.

A. Valentaitė savo draugus pakvietė į bohemišką filmo peržiūrą namuose išskirtinis reportažas (94)

Užsienyje tarp kinomanų sparčiai populiarėja uždaros filmų peržiūros prieš didžiąsias kino premjeras, kuriose dalyvauja ir pats kino režisierius. Ši tendencija it madingas virusas plinta pasaulyje tarp kinu besidominčių žmonių. Prieš kelionę po didžiuosius kino ekranus išskirtinę galimybę surengti peržiūrą savo namuose žiūrovams padovanojo ir filmo „Meistras ir Tatjana“ kūrėja Giedrė Žickytė.

B. Nicholson gimtadienio pietus surengė naujoje kulinarinėje erdvėje (22)

Paskutinę kalendorinę vasaros dieną laidos „Beatos virtuvė“ vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson ne tik švenčia 36-ąjį savo gimtadienį, bet ir pristatė naują savo laidos erdvę.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.