Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
 
612
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Kur iš „Pop Ladies“ gretų dingo O. Pikul-Jasaitienė? (19)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 12:05
DELFI redakciją pasiekė skaitytojos Agnės K. klausimas. „Jau kurį laiką pastebiu, kad tarp merginų grupės „Pop Ladies“ narių nebematyti O. Pikul-Jasaitienės. Gal ji tyliai pasitraukė iš grupės?“, – klausė mergina.

Po KET pažeidimo – K. Tučkutės atsiprašymas ir auka neįgaliesiems (33)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 11:10
Kristina Tučkutė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Pirmadienį naujienų portale DELFI buvo publikuotas straipsnis, kuriame buvo rašoma apie tai, kad modelio Kristinos Tučkutės vyras automobilį pastatė neįgaliųjų vietoje. Kanadietis verslininkas Patrice'as Romulas maždaug milijono litų vertės mašiną „Rolls-Royce Wraith“ paliko prie vieno sostinės prekybos centro ir nuėjo apsipirkti.

Lengvaatletė A. Skujytė jau sūpuoja pirmagimį (11)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 10:28
Austra Skujytė
LAF nuotr.
Olimpinė vicečempionė, lengvaatletė Austra Skujytė jau daugiau nei pusantro mėnesio gyvena maloniais rūpesčiais – rugppjūčio 8 dieną ji susilaukė pirmagimio. Kartu su vyru Valdu Grigaliūnu sportininkė sūnui išrinko iš hebrajų kalbos kilusį Jokūbo vardą. Šią žinią pagrindiniam šalies naujienų portalui DELFI patvirtino pati mama.

Gerbėjai nutekino pikantišką M. Šalčiūtės nuotrauką (135)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 17:03
Monika Šalčiūtė
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiuo metu Lenkijos sostinėje Varšuvoje viešinti šokėja ir socialinių tinklų sensacija Monika Šalčiūtė pateko į kiek nemalonią situaciją. Į jos pasekėjų rankas pateko itin seksuali merginos nuotrauka. Nors nuotraukoje nesimato gundančių formų savininkės veido, abejonių dėl tapatybės nekyla – bambą puošia ankstesnėse nuotraukose matytas auskaras.

Kasdienis I. Stasiulevičiūtės stilius: jokio makiažo ir sportiniai rūbai (25)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 19:48
Sekmadienio vakarą tarp gausau būrio „Mis Lietuva“ konkurso dalyvių ir ryškiausių šalies atlikėjų sunku buvo nepastebėti ir dainininkės, projekto „Šarka“ narės Ievos Stasiulevičiūtės. Kol gražuolės užsidariusios persirengimo kambariuose atsakingai ruošėsi pasirodymui prieš daugybę TV kamerų, atlikėjai vienas po kito lipo ant scenos repetuoti.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.