Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Išskirtinis interviu: peniu Lietuvos garsenybes terorizavęs Olegas nusimetė kaukę (5)

Olegas Nenartas – žmogus, kuris savo lytinių organų nuotraukomis šokiravo Lietuvos žvaigždes. Vyrukas prieš MIESTE.lt žurnalistę nusimetė kaukę ir atvirai papasakojo tikrąją istoriją bei atskleidė protu nesuvokiamus motyvus.

Jubiliejui besiruošianti N. Šiaudikytė: lietuviai per daug taupo gimtadieniams (7)

Spalio 12 d. atlikėjai Neringai Šiaudikytei sukaks 25 metai. Mergina neslepia, jog šių metų šventė jai ypatinga ne tik dėl sukakties, bet ir dar dėl kelių svarbių įvykių.

„Pinup Girls“ grupės merginas lepina ne tik savi vyrai (3)

„Pinup Girls“ atlikėjos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė iš koncerto Klaipėdoje grįžo ne tuščiomis rankomis.

Prieš mirtį G. Dauguvietytė paruošė savo laidotuvių scenarijų (65)

„Lietuvoje vis dėlto gajus yra jaunystės kultas. Mes esame įdomūs kol jauni, kol gražūs. Galina Dauguvietytė, kalbėdama atvirai ir neslėpdama savo amžiaus, žiūrėdama į jį ironiškai, įtvirtino supratimą, kad ir vyresnio amžiaus žmogus, jos atveju galime drąsiai sakyti – senas žmogus, gali būti įdomus, gyventi aktyvų gyvenimą. Net jeigu nelabai greitai eina, jis žino kur eina ir ko eina“, – taip apie neblėstančią režisierės, aktorės ir knygų autorės G. Dauguvietytės charizmą kalba jos knygų leidėja Lolita Varanavičienė.

A. Grigaliūnienė: norėčiau, kad madinga būtų daugiau laiko praleisti su vaikais (7)

Vaikų žaislų parduotuvę atidariusi dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė, kalbėdama apie vaikų stilių ir šiuolaikinių žaislų madas, teigia, kad nuolat skubantys tėvai su savo atžalom praleidžia neįtikėtinai mažai laiko.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 spalio 26 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.