Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
 
612
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Princas Čarlzas akordeonisto M. Levickio paprašė atlikti lietuvių liaudies dainą įsiamžino kartu (86)

2014 liepos mėn. 21 d. 19:07
Martynas Levickis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vienas garsiausių šalies akordeonistų Martynas Levickis ir toliau sėkmingai garsina Lietuvos vardą. Pirmadienį jaunasis talentas susitiko su D. Britanijos karališkosios šeimos atstovais ir padovanojo jiems muzikinį kūrinį. Princas Čarzlas ir jo žmona Camilla turėjo galimybę išgirsti lietuvių liaudies kūrinį. Su jais vaikinas susitiko džiazo ir bliuzo festivalio metu Napiero universitete Edinburge.

Į skolas įklimpusios D. Bilevičiūtės bėdos baigėsi: ačiū Dievui, kad nepasodino rado išeitį (105)

2014 liepos mėn. 21 d. 17:29
Daina Bilevičiūtė ir Čarlzas Amstrongas
Organizatorių archyvo nuotr.
Menininkės ir verslininkės Dainos Bilevičiūtės bėdos, panašu, pagaliau pasiekė finišo tiesiąją. Moteriai neteks mokėti milijonų į valstybės biudžetą, nereikės užsidaryti ir kalėjimo belangėje. Išeitis paprasta – jai siūloma siekti fizinio asmens bankroto.

Pagrindinį vaidmenį filme sukūrusi J. Šeduikytė: mano vaikui to tikrai nereikėtų žiūrėti (8)

2014 liepos mėn. 21 d. 16:58
Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis su sūnumi
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Pagrindinį vaidmenį lietuviškame siaubo filme „Rūsys“ sukūrusi atlikėja Jurga Šeduikytė naujienų portalui DELFI prisipažino, jog savo beveik šešerių metukų sūnui Adui ji šios juostos neleis žiūrėti.

Broliai Lavrinovičiai vėl stojo prieš TV kameras (7)

2014 liepos mėn. 21 d. 18:05
Broliai Lavrinovičiai („Blitzstudio“ nuotr.)
Artėjančiam pasaulio krepšinio čempionatui Palangoje besiruošiantys Lietuvos nacionalinės rinktinės vyrai įsiamžino dramatiškame vaizdo klipe – paplūdimyje buvo filmuojamos draugiškų varžybų ir pagrindinių kovų vinjetės, kurios TV3 eteryje jau sukasi nuo sekmadienio.

K. Ivanova išbandė savo drąsą Ukmergės miškuose: rankos dreba, kojos dreba ryžosi ir „Magnit“ merginos  (21)

2014 liepos mėn. 21 d. 12:25
Atlikėja ir verslininkė Kristina Ivanova mėgsta iššūkius bei adrenaliną. Tačiau kai scenoje ir jos vadovaujamame grožio salone viskas klojasi kaip iš pypkės, aštrių pojūčių ji nusprendė pasisemti „drifto“ aikštelėje.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.