Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
 
612
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

„Kitokias“ sumušusi mergina toliau nerimsta – patyčios persikėlė į internetą (39)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 12:15
Grupė Kitokios
DELFI montažas
Merginų grupė „Kitokios“ su siaubu atsimena prieš metus įvykusias muštynes Raseinių rajono degalinėje. Dainininkes užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos. Teisme chuliganės prisipažino sumušusios minėtos grupės nares. Abi pusės susitaikė, užpuolikės turėjo sumokėti 10 tūkst. litų žalos atlyginimą.

Su ilgamete širdies drauge išsiskyręs A. Martinėnas-Vudis: tai buvo skaudžiausios skyrybos gyvenime (13)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 12:38
Ketvirtadienį, lapkričio 27 dieną atlikėjas ir muzikos kūrėjas Arvydas Martinėnas-Vudis švenčia 31 gimtadienį. Naujienų portalui DELFI jaunas vyras prisipažino, kad per savo šventę jis dar niekada nesijautė toks vienišas.

Savo grožiu V. Baumilos dėmesį patraukusi Ugnė: Lietuvoje gyvena daug simpatiškų žmonių (20)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 13:12
Vaidas Baumila (k.)
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Praėjusią savaitę Lietuvos pramogų pasaulį sujudino kiek painoka istorija – su žavia tamsiaplauke filmo prejmeroje įamžintas dainininkas Vaidas Baumila DELFI pripažino jos net nepažįstantis. DELFI žurnalistui vaikinas atskleidė, kad mergina jam iš tiesų paliko puikų įspūdį.

30-ąjį gimtadienį švenčianti N. Pareigytė: šiandien reikia pamąstyti apie prabėgusius metus

2014 lapkričio mėn. 27 d. 11:22
Nijolė Pareigytė -Rukaitienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Grupės „69 Danguje” narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ketvirtadienį švenčia 30-ąjį gimtadienį. Tiesa, moteris didelių linksmybių neplanuoja. Šventė vyks penktadienį, kur susirinks artimiausi šeimos nariai, draugai, grupės merginos. Dainininkė gimtadienį paminės vyrui priklausačiame restorane Kaune.

Šukuoseną pakeitusi D. Bilevičiūtė paskendo komplimentų jūroje balsavimas (51)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 11:25
Neseniai 50 metų jubiliejų atšventusi vokalo pedagogė ir muzikantė Daina Bilevičiūtė ryžosi išvaizdos pokyčiams – žinoma moteris pasipuošė nauja gerokai trumpesnių plaukų šukuosena. „Muzikinės kaukės“ filmavimo užkulisiuose moteris puikavosi jaunatvišku, kiek pankišku įvaizdžiu. Tiesa, plaukų moteris nekirpo – pasipuošė peruku.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.