Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (612)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

S. Milinytei su šeima – VIP turas po Holivudo kino studiją (1)

Šiuo metu Los Andžele, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti dainininkė Simona Milinytė ir toliau dalijasi savo įspūdžiais apie jos tėvų vizitą Amerikoje. Viena įsimintiniausių šeimos aplankytų vietų – kino studija „Universal pictures“.

Seksualiosios U. Galadauskaitės tarmė atskleidžia jos kilmę E. Daugėlaitė – „Kalbos grynuolė“ (14)

Aštuntą pavasarį visuomenė ir kalbininkų komisija rinko „Kalbos grynuolį“. Šiemet buvo klausomasi jaunųjų žurnalistų ir laidų vedėjų ( iki 30 metų) kalbos. Buvo siekiama pasižiūrėti, ar neveikia jaunimo žinučių rašymas be diakritinių ženklų, ar nepereina į eterį bendravimas neaiškia, suvelta kalba, kokią įtaką daro anglų kalbos intonacijos.

Vakarėlis Žirmūnuose sutraukė stilingą Vilniaus jaunimą (14)

Antradienio vakarą didžiausias Lietuvos startuolis „Vinted“ pakvietė visus norinčius apsilankyti atnaujintame įmonės biure. Į „Vilnius Web Week“ programą įtrauktas renginys „Žirmūnai, if you dare“ suteikė svečiams progą geriau susipažinti su „Vinted“ komanda bei darbo kultūra.

R. Janutienė: man yra pirmos stadijos vėžys (599)

Pirmadienio vakarą TV žiūrovų dėmesį prikaustė plikai skusta galva eteryje pasirodžiusi laidos „Nuoga tiesa“ vedėja Rūta Janutienė. Ji laidoje sakė, kad kartais gydytojai tiek nustekena pacientus, kad šie gali likti ir be plaukų.

Latvijoje su „Porsche“ skriejęs milijonierius A. Perezas prisidarė bėdų (38)

Kelias savaites Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse vieši staiga išpopuliarėjęs turtuolis, pažinčių portalo MatchMillion.com įkūrėjas Aaronas Perezas. Jaunuolis antradienį darbo reikalais su išnuomotu prabangiu „Porsche“ vyko į Latvijos sostinę Rygą. Kaimyninėje šalyje jis prisivirė košės.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 10 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.