Atostogauti su mylimuoju J. Valančiūnu išskrendanti E. Ačaitė kelionei renkasi seksualią aprangą

 (612)
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo širdies draugė Eglė Ačaitė trečiadienio popietę buvo pastebėti DELFI fotografo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Pora nusprendė atsikvėpti nuo darbų ir išvyko trumpų atostogų.

„Skrendame pailsėti į tolimą šalį. Norime pasižiūrėti, kaip žmonės gyvena kitur“, - DELFI kalbėjo J. Valančiūnas, nenorėjęs atskleisti į kur vyksta atostogauti.

DELFI primena, kad žinia apie garsaus krepšininko ir Seimo nario R. Ačo dukters draugystę žiniasklaidoje pasirodė prieš keturis mėnesius. E. Ačaitė dirbo politiko Vytauto Kamblevičiaus padėjėja-sekretore LR Seime, bet tam, kad dažniau galėtų būti šalia mylimojo, darbą metė ir nusprendė išvykti pas širdies draugą į Torontą.

DELFI nuotraukų albume - J. Valančiūnas ir E. Ačaitė:

www.DELFI.lt
 
612
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Apsilankęs vaikų globos namuose A. Valinskas susigraudino (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 16:55
Apsirėdęs raudoną šventinį Kalėdų Senelio kostiumą, prisikrovęs pilną maišą dovanų televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas Valinskas iškeliavo į Kuršėnų vaikų globos namus. Nors šis žygis buvo tik pralaimėtų lažybų su kolega Andriumi Tapinu akcija, A.Valinskas prisipažino, niekada taip nesidžiaugė pralaimėjęs ir susigraudino.

Gražuolė E. Citovičiūtė su sužadėtiniu Kalėdų laukia Karibuose (92)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 14:57
Elita Citovičiūtė atostogauja Karibuose
Asmeninio archyvo nuotr.
Praėjusiais metais „Mis Lietuva“ konkurse išgarsėjusi gražuolė Elita Citovičiūtė šias žiemos šventes pasitiks saulėtuose Karibuose. Egzotiškame krašte mergina poilsiauja kartu su savo mylimuoju.

Įsimintiniausias Lietuvos pramogų pasaulio įvykis 2014 metais (26)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 15:50
2014-aisiais metais Lietuvos pramogų pasaulį sudrebino ne vienas daug dėmesio sulaukęs ir atgarsio visuomenėje sukėlęs įvykis. Tradiciškai metams artėjant pabaigos link, kviečiame jus atiduoti savo balsą už tokį įvykį, kuris jus nustebino labiausiai ir kuris įsiminė ilgam. Balsuoti galima iki gruodžio 30-osios vidurnakčio.

A. Landau atskleidė, kokios žinomos moterys jai padeda išlikti (7)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:09
TV3 infošou „VIRAL‘as“ – naujienų sūkuryje. Ką šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvė Monika Šalčiūtė mano apie savo konkurentę Agness Landau, jau spėjo išgirsti visi. Agness tikrai turi ką pasakyti Monikai.

A. Pilvelytės prieššventinis rūpestis – asmeninis bankrotas (44)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 12:05
A. Pilvelytės prieššventinis rūpestis – asmeninis bankrotas
D.Lauručio nuotr.
A. Pilvelytė paskutiniąją šių metų dieną sužinos, ar 2015-uosius sutiks, kaip bankrutavusi moteris – tądien Klaipėdos apylinkės teismas nuspręs, ar jai iškelti fizinio asmens bankroto bylą.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.