Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

„Naujosios pupytės“ burs savo chorą (38)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 20:42
„Naujosios pupytės“ burs savo chorą, su kuriuo dalyvaus TV projekte „Chorų karai“. Vilniaus krašto garbę gins net keturios generolės - Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė, Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė.

Žinomi žmonės rinkosi į naujo restorane Kaune atidarymą (18)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 20:31
Ketvirtadienį Kaune oficialiai duris atvėrė virtuvės šefo Roberto Ščesnavičiaus restoranas. Ta proga virtuvės šefas su sūnumi Tomu žinomus verslininkus, šou pasaulio atstovus ir kitus svečius lepino įspūdingais patiekalais.

Dainininkė J. Arlauskaitė-Jazzu atsidūrė ligoninėje (33)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:06
Justė Arlauskaitė-Jazzu
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu dėl sveikatos sutrikimų buvo paguldyta į Vilniaus Lazdynų ligoninę. Susisiekus su J. Arlauskaitės vadybininke, ji buvo nekalbi ir atsisakė komentuoti situaciją. DELFI šaltinių žiniomis, nuo sergančios J. Arlauskaitės nesitraukė širdies draugas Justinas Jankevičius. Tiesa, žinomas TV laidų vedėjas į kalbas apie mylimosios sveikatą taip pat nesileido.

D. Grybauskaitę pradžiugino ukrainiečio dovana (82)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 16:34
Dalios Grybauskaitės portretas
Facebook nuotr.
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė malonios dovanos iš Ukrainos. Šios šalies karys, kovojantis už Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę, nutapė ir dovanojo mūsų šalies prezidentei jos pačios portretą.

Dar daugiau J. Leonavičiūtės paslapčių: sumeluotas amžius ir nutylėtas nesantuokinis vaikas (413)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:19
Gražuolės Jolantos Leonavičiūtės pavardė, ko gero, jau žinoma kiekvienam nors kiek šalies pramogų pasaulio aktualijomis besidominčiam piliečiui. Modelio pavardė naujienų portalų antraštėse ir TV laidose pradėta linksniuoti po šalį sudrebinusio sekso skandalo – paaiškėjo, kad moteris filmavosi ne vienoje juostoje suaugusiems. Pasirodo, kad tai ne vienintelė paslaptis, kurią moteris norėtų išsaugoti.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.