Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.
Richard Gere
"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Vieno iš dvynių netekusi M. Šedžiuvienė: buvo svarbu, kad bent tas vienas būtų (170)

„Labai norėjau susilaukti kūdikio, tačiau negaliu net suskaičiuoti, kiek kartų teko patirti nusivylimą“, – pirmadienio vakarą laidoje „Nuo...Iki...“ teigė Monika Šedžiuvienė (23 m.). Ši tema porai - itin jautri, tačiau dabar, kai visos nesėkmės - praeityje, jiedu ryžosi prabilti apie juodžiausias gyvenimo dienas ir skaudų praradimą.

Kunigaikštis Vilgaudas vėl teisiamųjų suole: šįkart neišsisuko (33)

Buvęs Vilniaus miesto savivaldybės narys Stasys Urniežius, prisistatantis Gediminaičių kunigaikščiu Vilgaudu, antradienio rytą šildė teisiamųjų suolą. Vilniaus apylinkės teisme vyras atsidūrė už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje.

Savaitgalį apšvarintai J. Žižei nusišypsojo laimė: dėkoja nepažįstamajam (64)

Savaitgalį, tarp lapkričio 21 ryto ir 22 dienos popietės, buvo apšvarinti dizainerės Julijos Žižės ir jos vyro Laurinio Žižio namai. Vagys pagrobė ne tik juvelyrikos dirbinius, bet ir kompoiuterinę įrangą bei prabangų BMW automobilį. Vis tik sutuoktiniams nusišypsojo sėkmė.

R. Klimaitytė kaltina N. Bunkę išardžius šeimą: glamonėjosi su vedusiu, kai žmona laukė namie (538)

Grupės „Sirenos“ atlikėja Renata Klimaitytė pirmadienio rytą įplieskė diskusiją apie sceninius drabužėlius ir jų kopijavimą. Renata apkaltino Nataliją Bunkę, o ši, tai išgirdusi, patikino, kad tai jai nerūpi, jog visa tai – noras pasireklamuoti pasišildant grupės „Pop Ladies“ šlovės spinduliuose. R. Klimaitytė už tai rėžė atgal.

Neįtikėtinai išgražėjusi G. Karaliūnaitė-Canuel trykšta seksualumu (64)

Popmuzikos padangės žvaigždė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel nepaliauja stebinti savo figūros pokyčiais. Po gimdymo drastiškai sulieknėjusi moteris dabar atrodo kaip niekad seksualiai.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.