Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Laidų vedėjas V. Sinkevičius iššūkį metė ir premjerui A. Butkevičiui: ponai, jūs turite 24 valandas (8)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 12:10
Radijo laidos „Atsibusk su Vyteniu“ prodiuseris ir vedėjas Vytenis Sinkevičius ankstyvą trečiadienio rytą pradėjo nuo šalto vandens dušo. Prie „Radijo centro“ studijos vyras šiurpino aplinkinius antgalvos užsipildamas kibirą su lediniu vandeniu.

Buvusi „pupytė“ I. Kolytė pristato vasarišku seksualumu alsuojančią fotosesiją ir naują dainą išgirsk pirmas! (2)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:09
Ingrida Kolytė
(nuotr. R. Kijauskienės)
Buvusi grupės "Naujos pupytės" narė Ingrida Kolytė savo gerbėjams pristato naują dainą ir moterišku seksualumu, lengvumu ir vasara alsuojančią fotosesiją.

R. Mikelkevičiūtė po Žvėryno tiltu ant galvos nešiojo vandenį (11)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:31
Trečiadienį prieš pietus po senuoju Žvėryno tiltu vyko LNK laidų vedėjų Rūtos Mikelkevičiūtės ir Giedrės Talmantienės kurto dokumentinio filmo „Zambija: Ačiū, Lietuva“ pristatymas. Reginio būta išties netradicinio – susirinkusiems pamesti kartono lakštai atsisėsti, niūri grafičiais išmarginta patiltė, vanduo iš upės kūrė tolimos Afrikos valstybės purvinų gatvių vaizdinius.

Saldžiomis gimtadienio dovanomis besimėgaujanti R. Lukoševičiūtė: buvau per daug sulysusi (4)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:13
Trečiadienį, rugpjūčio 20 dieną žurnalistė, atlikėja ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė švenčia savo 39-ąjį gimtadienį.

A. Jagelavičiūtei metė iššūkį: ar nėščia moteris apsilies lediniu vandeniu? (64)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 21:31
Agnė Jagelavičiūtė (nuotr. G. Žilinsko)
Pasaulį apkeliavęs „Ledinio vandens kibiro“ virusas sparčiai plinta tarp Lietuvos garsenybių. Prie socialinės akcijos prisijungė dar daugiau sporto ir pramogų pasaulio atstovų. Iššūkis mestas ir stilistei Agnei Jagelavičiūtei, tačiau kol kas nėra aišku, ar nėščia moteris ryšis jį priimti. Tiesa, taip pat neaišku, ar tokio apsiliejimo lediniu vandeniu besilaukiančiai moteriai nedraustų gydytojai.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.