Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

I. Launikonytė vestuvių su V. Kovaliovu kol kas neplanuoja: noriu pinigų, namų, gero automobilio (4)

2014 spalio mėn. 21 d. 12:29
Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dainininko Vlado Kovaliovo mergina Indrė Launikonytė šalia mylimojo tiesiog švyti. Tuo galėjo įsitikinti praėjusią savaitę Baibos Skurstenės vestuvėse dalyvavę svečiai. S. Kovaliovas šaltą rudens dieną nepaleido iš glėbio savo širdies draugės ir nuolatos glaudė ją prie savęs.

A. Valentaitė filmuojasi realybės šou Los Andžele (18)

2014 spalio mėn. 21 d. 10:57
Asta Valentaitė ir Adamas Scottas Youngas
Asmeninio archyvo nuotr.
Trys žavios lietuvaitės – vos per žingsnį nuo 1 milijono JAV dolerių bei išsvajotos galimybės atsidurti Holivude. Merginos pateko į naujai kuriamo realybės šou „Models Turned Superstars“, kuris bus rodomas dešimtyse pasaulio šalių, finalą. Šiame šou taip pat pasirodys ir stilistė Asta Valentaitė. Šiuo metu ji vieši Los Andžele, kur filmuojamas TV projekto finalas.

N. Bunkė pasidalino savo vaikystės nuotrauka: šviesiaplaukė mergaitė su mamos siūtais apdarais jos pavyzdžiu pasekė ir sesuo (41)

2014 spalio mėn. 21 d. 08:34
Natalija Bunkė
"Facebook" nuotr.
Grupės "Pop Ladies" narė Natalija Bunkė socialiniame tinkle "Facebook" pasidalino savo vaikystės nuotrauka.

Italijoje viešėjusi B. Nicholson: ištiko lengvas pamišimas (18)

2014 spalio mėn. 21 d. 10:41
Beata Nicholson lankosi Italijoje
Asmeninio archyvo nuotr.
Praėjusią savaitę kulinarinių televizijos laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson lankėsi Kalabrijoje. Tiesa, kelionė į Italijos Pietus nebuvo poilsinė. Moteris viešėjo kulinarijos institute, kur sėmėsi žinių ir patirties. Iš Italijos Beata grįžo ne tik papildžiusi savo žinių bagažą, bet ir prisikrovusi pilną lagaminą lauktuvių.

A. Grigaliūnienė virkštelės audinių banke išsaugojo dukros kamienines ląsteles patarė tėvams (17)

2014 spalio mėn. 20 d. 13:51
Rengnių organizatorė Agnė Grigaliūnienė bičiuliams paskelbė gimdymo metu išsaugojusi dukros kamienines ląsteles. Žinoma moteris ragina bičiulius iš anksto apgalvoti šį žingsnį ir nepamiršti, kaip tai svarbu.Komentare A. Grigaliūnienė apie šią galimybę priminė netrukus pirmagimį gimdysiančiai Agnei Jagelavičiūtei.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 21 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 spalio 26 d. 18.00 val.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ OKT/Vilniaus miesto teatras praneša, jog dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos šiandien, spalio 16 d. turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ nukeliamas į lapkričio 30 d.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2014 spalio 16 d.