Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Sezzy su sūnumi – ir į baseiną, ir į krepšinio varžybas

2015 kovo mėn. 5 d. 16:04
Sezzy su sūnumi Oskaru
Asmeninio archyvo nuotr.
Su žmona Agne dviejų su puse metų sūnų Oskarą ir penkių mėnesių dukrelę Melisą auginantis atlikėjas Sezzy vakarais koncertuoja, dienomis treniruojasi TV projektui „Šuolis“.

J. Nainys ryžosi dar vienai tatuiruotei – vilkams ant rankos (5)

2015 kovo mėn. 5 d. 14:07
Jonas Nainys
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Tv ir radijo laidų vedėjo, didžėjaus kūną jau puošia ne viena tatuiruotė. tačiau, panašu, kad garsus vyras sustoti neketina. Ketvirtadienį socialiniame tinkle jis publikavo naujausio kūno piešinio eskizą. Jo ranką papuoš du vilkai.

Atlikėjos Giulijos gyvenime – malonios permainos (44)

2015 kovo mėn. 5 d. 13:39
Giulija ir Monika
Organizatorių archyvo nuotr.
Daug metų su dukra Monika Sakalauskaite koncertavusi Giulija Baužienė dabar į pasirodymus dažniausiai važinėja viena. Žinomos atlikėjos dukra siekia tarptautinės karjeros didžiojoje operos scenoje. Tačiau Giulija taip pat neturi kada nuobodžiauti – ji visą save skiria darbui vaikų globos namuose bei kūrybai.

O. Pikul-Jasaitienės išvaizdos pokyčiai: scenos diva virto elegantiška dama (177)

2015 kovo mėn. 5 d. 13:04
Merginų grupių „Pop Ladies“ ir „Naujosios pupytės“ narė bei televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė neretai pavadinama viena gražiausių moterų Lietuvoje. Tiek kasdieniame gyvenime, tiek scenoje 31-erių Oksana visuomet stengiasi atrodyti nepriekaištingai. Nors neretai dėl savo kuriamo įvaizdžio ji atsiduria skandalų ir kalbų epicentre, tačiau subūrusi savo gerbėjų armiją populiarumu mėgaujasi jau bene dešimtmetį.

Kultiniame seriale „Sostų karai“ vaidins ir lietuvė (55)

2015 kovo mėn. 4 d. 21:11
Penktame kultinio serialo „Sostų karai“ („Games Of Thrones“ - orig.) sezone vaidins ir lietuvė. Vaidmenį filme kurs manekenė Irma Mali.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.