Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Modelis S. Starkutė puoselėja šiltus jausmus naujam širdies draugui (4)

2014 liepos mėn. 28 d. 17:23
Užsienyje Lietuvą garsinantis fotomodelis Simona Starkutė džiaugiasi naujais jausmais. Apie tai šviesiaplaukė patvirtino naujienų portalui DELFI.

Saulės voniomis besimėgaujanti L. Karoblytė nuogas krūtis pridengė arbūzu (19)

2014 liepos mėn. 28 d. 16:58
Lina Karoblytė
Asmeninio archyvo nuotr.
Prieš keletą metų linkėjimus iš saulėtojo San Tropezo siuntusi Lina Karoblytė savo socialinio tinklalapio draugus gundo itin pikantiškomis nuotraukomis.

Prabangių vestuvių organizatorė K. Kaikarienė: dažnai matau, kaip žmonės vairuoja stipriai apsvaigę (16)

2014 liepos mėn. 28 d. 16:10
Vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė nėrė į naują veiklą. Žinoma moteris ėmėsi vadovauti socialiniam projektui „Saugokime vieni kitus kelyje“. „Šiais metais Lietuvos kelių direkcija paprašė kažko netradiciško. Prie akcijos prisidėjo ir bažnyčia. Mūsų tikslas – pasiekti žmogų, kad jis išgirstų, jog reikia dėvėti atšvaitus, nesėstų vairuoti išgėręs“, - DELFI kalbėjo K. Kaikarienė.

„Novaja Volna“ dalyvauti kviestas A. Mamontovas: mane primygtinai ragino dainuoti rusiškai (455)

2014 liepos mėn. 28 d. 16:27
M. Linkytė festivalyje "Novaja Volna"
Asmeninio archyvo nuotr.
Po Monikos Linkytės dalyvavimo Jūrmalos konkurse „Novaja Volna“ pasipuošus sportiniu kostiumu su rusijos vėliava, viešoje erdvėje pasipylė diskusijos, ar verta lietuviams dalyvauti tokiame propagandiniame renginyje. Dar didesnę kalbų audrą sukėlė savo auklėtinę gindamas prodiuseris Martynas Tyla, leidęs suprasti, kad lietuviai bereikalingai kaltina rusus propaganda ir kitais nusikalstamais veiksmais.

Kaip G. Jaunius nuo populiarumo į Londoną bėgo (39)

2014 liepos mėn. 28 d. 14:32
Režisierius, prodiuseris, populiarios laidos „TV pagalba“ vedėjas Gediminas Jaunius sako, kad nuo populiarumo jis pavargdavęs ir labiausiai jam norėdavęsi vieną dieną atsikelti ir būti eiliniu žmogumi gatvėje, kad niekas jo neatpažintų. Tad G. Jaunius nusprendė išvykti paatostogauti į užsienį.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.