Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

E. Santos debiutuoja Oprah Winfrey televizijoje (20)

2014 spalio mėn. 1 d. 18:38
Erika Santos
"Facebook" nuotr.
Veiklioji 6 vaikų mama, verslininkė, buvusi Lietuvos televizijos projektų dalyvė Erika Santos, šiuo metu gyvenanti Jungtinėse Amerikos valstijose, debiutuoja pokalbių šou žvaigždės Oprah Winfrey televizijos kanale. Jau netrukus eterį pasieks projektas „Suddenly Single“, kurio žvaigžde tapo lietuvė.

Reta sostinės vakarėlių viešnia V. Macijauskienė į renginį atvyko su dukrele Gabriele (16)

2014 spalio mėn. 1 d. 19:36
Trečiadienio vakarą Vilniuje svečiai rinkosi į vienos kulinarinės studijos rudens sezono naujienų pristatymą. Kulinarinis renginys sudomino ir krepšininko Arvydo žmoną Viktoriją. Ji į renginį atvyko su pusantrų metų dukrele Gabriele.

M. Tyla švenčia pergalę: nenusivyliau Lietuvos teismais (8)

2014 spalio mėn. 1 d. 17:24
Martynas Tyla
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Prodiuseris Martynas Tyla trečiadienio popietę galėjo lengviau atsikvėpti - teismas pagaliau užvertė bylą, kurioje M. Tyla bylinėjosi su didžėjumi ir prodiuseriu Vidmantu Čepkausku–Vidžiu dėl „Silence“ vardo naudojimo.

Po nesusipratimo tiesioginiame eteryje V. Musvydaitė prisipažino: džiaugiuosi, kad pavyko suvaldyti emocijas (39)

2014 spalio mėn. 1 d. 17:42
TV3 sporto žinių vedėja Vlada Musvydaitė jau daug metų dirba tiesioginiame eteryje. Tačiau net ir tikriems eterio profesionalams nepavyksta išvengti juokingų nesusipratimų.

Aktorius J. Bareikis su žmona sūpuoja trečią atžalą (11)

2014 spalio mėn. 1 d. 14:23
Aktorius ir bardas Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka sūpuoja trečiąją atžalą. Dvi dukreles auginančiai porai gimė mergaitė.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.