Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Burlinskaitė ir G. Lebedeva linksminosi savo kirpėjo vakarėlyje (68)

2014 gruodžio mėn. 28 d. 20:05
Plaukų stilistas, kirpėjas Robertas Danilevičius sostinės centre atidarė savo saloną. Į šventę susirinko būrys draugų, artimųjų ir klientų, panorusių pasveikinti kirpėją.

Apkaltinta repeticijų nelankymu, M. Šalčiūtė pateikė savo versiją: netikėkite viskuo, ką kalba televizija (127)

2014 gruodžio mėn. 28 d. 13:37
Panašu, kad projekto „Šok su manimi“ intrigos nenurims dar ilgai. Jų sūkuryje atsidūrė fotomodelis Monika Šalčiūtė. Pareiškusi, kad nebenori dalyvauti šokių projekte, mergina tvirtina, kad iš jos yra specialiai tyčiojamasi. Šeštadienio vakarą vykusiame projekto filmavime M. Šalčiūtė nepasirodė. Gražuolė teigė, jog buvo atvykusi į studiją, tačiau jai nebuvo leista repetuoti. Taip pat, ji suprato, jog laidos metu iš jos vėl bus juokiamasi.

„Šėtone, prašau“ dainos autorius atvirai apie save ir pinigus, uždirbamus „YouTube“ (31)

2014 gruodžio mėn. 28 d. 13:09
Vaidotas Grincevičius
Stopkadras
Vaizdo klipų kūrėjas Vaidotas Grincevičius-Whydotas (22) paviešindamas, rodos, niekuo neišsiskiriantį savo kūrinį „Šėtone, prašau“ sukėlė milžinišką skandalą. Žurnalui MIESTE.lt vaikinas atskleidė netikėtų faktų apie save ir papasakojo visą savo istoriją

I. Burlinskaitė: mėgstu gyventi patogiai ir pirkti viską, ko tik užsigeidžiu (105)

2014 gruodžio mėn. 28 d. 09:03
Artėja Naujieji metai, o jų išvakarės – pats tinkamiausias metas užsibrėžti naujus tikslus. Žurnalui MIESTE.lt įžymybės atskleidė savo naujametiniu pažadus!

J. Leonavičiūtė sulaukė klausimo apie savo tikrąją profesiją (66)

2014 gruodžio mėn. 27 d. 21:50
“Šok su manimi“ dalyvių Jolanta Leonavičiūtė ir šokėjas Marius Gaižauskas šventinėje laidoje šoko džaivą. Video siužete šiltų jausmų vienas kitam neslepianti pora kalbėjo apie Kalėdas.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.