Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Richard Gere

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.

"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Šaltiniai: Oksana Pikul-Jasaitienė laukiasi pirmagimio (144)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:32
Simas ir Oksana Jasaičiai
Facebook nuotr.
Merginų grupės „Naujosios pupytės“ lyderės Oksanos Pikul-Jasaitienės ir jos sutuoktinio, krepšininko Simo Jasaičio šeimą po maždaug pusės metų aplankys gandrai. Praėjusių metų vasarą iškilmingai susituokę Oksana ir Simas 2015-ųjų vasarą turėtų tapti tėvais. Pora pirmagimio laukiasi šiek tiek mažiau nei tris mėnesius, tačiau šiuo džiaugsmu kol kas dalijasi tik su artimiausiais žmonėmis.

Įtariama, girta buvusi J. Valančiūno mergina sukėlė avariją, keleivė – reanimacijoje (63)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 17:41
VIP svečiams skirtas uždaras vakarėlis prabangiame sostinės bare buvusiai Jono Valančiūno merginai baigėsi dideliais nemalonumais. Kaip naujienų portalas DELFI skelbė ketvirtadienio rytą, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie 2.15 val., Vilniaus centre, Žygimantų ir A. Goštauto gatvių sankryžoje, Agnė Staškevičiūtė (gimusi 1992 m.) nesuvaldė prabangaus visureigio „Porsche Cayenne“ ir atsitrenkė į kelio atitvarą šalia Žaliojo tilto.

Kylanti žvaigždė iš Lietuvos Ginta Biku uždaryta Šveicarijos kalėjime (49)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:14
Ginta Biku
"Culture Bridge" nuotr.
Šveicarijoje gyvenančios lietuvaitės Gintarės Kubiliūtės, užsienyje žinomos kaip Ginta Biku, gyvenime - nemalonumai. Dainininkė jau savaitę yra įkalinta. Mergina gali būti susijusi su buvusiojo Lugano savivaldybės tarybos patarėjo skandalu.

I. Burlinskaitė su kolegėmis įsiamžino seksualiame sporto kalendoriuje pozavo ir Skaivos sesuo (56)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 14:35
E. Jasevičiūtė, I. Burlinskaitė, G. Lebedeva
G.Žilinsko nuotr.
Internetinių lošimų vedėjos įsiamžino seksualiame kalendoriuje. Merginos fotosesijoje įkūnijo skirtingų sporto šakų atstoves. Nuotraukose galima pamatyti gimnastę, tinklininkę, krepšininkę.

Į dienos šviesą lenda vis daugiau modelio J. Leonavičiūtės „nuopelnų“ (336)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 12:57
Jolanta Leonavičiūtė
DELFI montažas
Ketvirtadienį Lietuvos pramogų pasaulį sudrebino bene didžiausias sekso skandalas per visą Lietuvos istoriją. Paaiškėjo, kad modelis, TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė filmavosi juostose suaugusiems. Vieni smerkė, kiti gynė, o pati mergina šį poelgį įvardino kaip didelę klaidą.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.