Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.
Richard Gere
"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Kūdikio besilaukianti R. Ščiogolevaitė-Damijonaitienė: jaučiuosi labai sveikai (68)

Pirmadienio vakarą vykusiame muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ pradžios vakarėlyje pasirodė šiuo metu kūdikio besilaukianti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė. Iš TV3 į LNK migravusi garsenybė prisijungė prie projekto mokytojų komandos ir užėmė vieną raudonųjų krėslų.

12-os dalių dienoraštį apie medaus mėnesį parašęs D. Zvonkus: jei pradėtume Kuboje mergaitę, pavadintume ją Marisol įspūdingas pasakojimas ir nuotraukos (111)

Deivydas ir Katažina Zvonkai prieš keletą savaičių drauge kopinėti medaus buvo išvykę į Kubą. Saulėtoje šalyje jie praleido apie dvi savaites, įspūdžius, kuriuos patyrė drauge, D. Zvonkus suguldė į įspūdingą 12-os dalių dienoraštį. Kaip kompozitoriui ir atlikėjui sekėsi valdyti plunksną pasakojant kelionės įspūdžius – DELFI skaitytojų teismui.

E. Dragūnas pasakė, kada kels vestuves: galvoju, kodėl tiek laiko to nepadariau (27)

Viešėdamas „Radiocentro“ laidoje „Po ketvirtos“ dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas sulaukė ir klausimų apie savo asmeninį gyvenimą. Vienas radijo stoties klausytojas pasiteiravo, kada gi E. Dragūnas žada atšokti vestuves su savo mylimąja Eleonora Sebrova.

U. Kiguoliui neramu dėl homoseksualų santuokų: kaip dvi mamos sūnui paaiškintų apie karbiuratorių? (184)

Kauno milijonierius, verslininkas Ugnius Kiguolis nenori tylėti ir ragina nelikti abejingiems diskusijoms apie homoseksualių asmenų partnerystės įteisinimą (diskusijos internetinėje erdvėje itin įsismarkavo po to, kai JAV buvo legalizuotos vienalytės santuokos visose valstijose). Pirmadienį feisbuke jis užkūrė audringą diskusiją. Nors pats verslininkas ragino diskutuoti kultūringai, be patyčių ir žeminimų, tačiau homofobiniai jo internetinių bičiulių komentarai tiesiog liejosi vienas po kito.

Krepšininkas L. Kleiza tapo tėvu (17)

Šiuo metu Milane gyvenančio krepšininko Lino Kleizos ir jo žmonos Agnetos namuose jau krykštauja naujagimis. Prieš keletą savaičių pora susilaukė sūnaus, tačiau džiugi žinia žiniasklaidą apskriejo tik šį pirmadienį.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.