Aktorius Gere norėtų pabūti Albright kailyje

Aktorius Richardas Gere`as (Ričardas Giras) antradienį sakė, kad jei galėtų vieną dieną pabūti moterimi, pagyventų JAV valstybės sekretorės Madeleine Albright (Madlenos Olbrait) kailyje. Seksualių vyrų vaidmenimis išgarsėjęs R. Gere`as nuoširdžiai žavisi M. Albright.
Richard Gere
"Į galvą pirmiausiai atėjo valstybės sekretorė", paklaustas, kokia moterimi norėtų pabūti, atsakė aktorius. Jis kalbėjo ABC televizijos laidoje "Labas rytas, Amerika" (Good Morning America).

ABC žurnalistė Diane Sawyer (Diana Sojer) sakė, kad M. Albright, kuri šiuo metu stengiasi sustabdyti naują smurto bangą Artimuosiuose Rytuose, labai juokėsi sužinojusi apie R. Gere norą.

"O aš norėčiau pabūti juo", pakomentavo M. Albright.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Kaip atrodo bendraamžės Lietuvos garsenybės? (363)

Naujienų portalas DELFI pateikia kelias dešimtis garsenybių nuotraukų, kurios yra tokio paties amžiaus. Kai kurios jų atrodo jauniau arba, atvirkščiai, gerokai vyresnės, nei jų bendraamžiai kolegos. Tiesa, tokių Lietuvoje – mažuma. Vienomis gražiausių pasaulio moterų tituluojamos lietuvės net ir įžengusios į šeštą dešimtį atrodo nepriekaištingai. Ką jau kalbėti apie dvidešimtmetes ar trisdešimtmetes?

Kas bendro tarp R. Šimašiaus, M. Šalčiūtės ir I. Laurso? (48)

Kas bendro tarp naujojo Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus, verslininko Ilja Laurso ir interneto sensacijos Monikos Šalčiūtės? Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti – visiškai nieko. Tačiau visi jie kartu su dar keliomis dešimtimis kitų pranešėjų pasirodys progreso konferencijoje „Login 2015“ gegužės mėnesio 5-8 dienomis.

A. Jagelavičiūtė ištiesė pagalbos ranką D. Bosas: jei taip elgiamasi su žinomų žmonių vaikais, kas daroma kitiems? (384)

Verslininkė Daina Bosas išplatino viešą laišką, kuriame išdėstė susiklosčiusią situaciją su Klaipėdos gydytoja dėl dukrai atliktų skiepų, skirtų gimdos kaklelio vėžio prevencijai. Po šio incidento D. Bosas kreipėsi į Prokuratūrą.

Bičiulė pamalonino V. Baumilą ypatinga gimtadienio dovana (23)

Kovo 28 dieną dainininkui Vaidui Baumilai sukako 28-eri. Nors koncerto dieną atlikėjas leido dirbdamas – surengė koncertą savo gerbėjams ir draugams Vilniuje, tačiau šventė nebuvo pamiršta. Ištikimiausi draugai ir gerbėjai dainininką pradžiugino gausybe dovanų.

V. Radzevičiaus ir M. Starkaus kelionė į Japoniją – su netikėtumais: viskas turėjo būti daug linksmiau (36)

Ankstyvą sekmadienio rytą į Japoniją išskridę Vytaras Radzevičius ir Marynas Starkus su komanda užstrigo Kopenhagos oro uoste. Sugedus lėktuvui, jiems teko laukti skrydžio į tekančios saulės šalį net 12 valandų.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.