Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)
Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Besilaukianti V. Radzevičiaus dukra degustavo pipirus (16)

Pirmadienio popietę, viename sostinės restorane, virtuvės profesionalams ir entuziastams pristatyta naujovė Lietuvoje – pietryčių Indijoje, Keralos regione, auginami „Tellicherry“ pipirai. Juos į Lietuvą importuojanti prieskonių gamintoja „Santa Maria“ pakvietė profesionalius virtuvės šefus, restoranų savininkus bei geram maistui neabejingus verslo ir pramogų pasaulio atstovus į pirmą kartą organizuotą pipirų degustaciją.

Nutraukta 4 metus trukusi trečioji A. Kandelio santuoka (41)

Šiandien popiet teismas nutraukė ketverius metus trukusią Andriaus Kandelio ir jo žmonos Mildos santuoką. Pasak advokato, santuoką pora nutarė nutraukti abipusiu sutarimu.

Gerbėjus suklaidino S. Jasevičiūtės vestuvių nuotrauka (39)

Šeštadienį atšventusi savo mergvakarį radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė jau spėjo ir susituokti? Tokie ir kiti panašūs klausimai kilo daugelio moters gerbėjų galvose, kai Feisbuke pamatė "M-1" profilyje paviešintą nuotrauką, kurioje ji pasipuošusi elegantiška vestuvine suknele. "Pasirodo, pasislėpti nuo žurnalistų - įmanoma!!! Sveikiname Skaivą!!!", - šalia puikavosi prierašas.

Feisbuke paskelbta V. Blinkevičiūtės nuotrauka tapo interneto hitu (94)

Politikė Vilija Blinkevičiūtė savaitgalį mėgavosi gausiu rundens derliumi ir savo džiaugsmais pasidalijo feisbuke. Vis tik nuotraukos, kuriose moteris pozavo prigulusi ar prisėdusi prie obuolių krūvos, patiko ne visiems.

Dėl perdainuoto hito „Juoda orchidėja“ – bėdos merginų grupei (47)

Merginų grupė „Sirenos“ dėl perdainuotos dainos „Juoda orchidėja“ sulaukė rimtų grasinimų iš jų autorių, vestuvių muzikantų „MG International“. Nepaisant nemalonumų, jos tikina, esą jos dainuoti niekas neuždraus.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 spalio 26 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.