Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)
Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (44)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

S. Nainė rūbų mylėtojus kviečia kavos ir deserto (2)

Šeštadienio popietę dizainere savęs nevadinanti, tačiau rūbus kurianti ir siuvanti Simona Nainė vienoje Vilniaus kavinių pristato savo prekinio ženklo „Nunu“ rūbų liniją.

Universitetą palikęs A. Ramanauskas: teisininku gali tapti ir namie (116)

Teisininku gali tapti ir namie nemokamai, „Žinių radijui“ sakė humoristas ir laidų vedėjas Algis Ramanauskas, taip ir nebaigęs teisės studijų.

Šokėjai J. Žemaitytei-Gaučienei nėštumą pavyko nuslėpti net septynis mėnesius (34)

Šokėja, TV projektų dalyvė Justina Žemaitytė-Gaučienė laukiasi pirmagimio. Šeimos draugams jau seniai ne paslaptis, kad porą netrukus aplankys tėvystės džiaugsmai. DELFI šaltinių žiniomis, kūdikis pasaulį turėtų išvysti maždaug po dviejų mėnesių.

I. Marozienė apie vyrų dėmesį, berniukus-žaisliukus ir aplinkinių moterų pavydą (230)

Prieš šešerius metus išsiskyrusi garsi verslininkė Irena Marozienė neslepia pastebėjusi, kad aplinkiniai į vienišą moterį reaguoja kaip į medžiojančią amazonę, o dailios lyties atstovės akylai saugo savo vyrus. 56-erių vieno sostinės restorano savininkė atvirai papasakojo apie jai rodomą užsieniečių dėmesį, ką mano apie berniukus-žaisliukus ir moterų baimę išsiskirti iš minios.

Netrukus gimdysianti O. Pikul-Jasaitienė – išskirtinėje fotosesijoje: jaučiuosi labiau laiminga nei graži (66)

Viena ryškiausių Lietuvos moterų Oksana Pikul-Jasaitienė (31) šiuo metu gyvena laukimu. Moteris netrukus ant rankų sūpuos pirmagimį, o kol kas sutiko dalyvauti moteriškai jaukioje „Foto Alibi“ fotomenininkės Elly projekto „Moters kvapas“ („Scent Of A Woman“) fotosesijoje. Tarp gėlių žiedų įsiamžinusi Oksana atvira: „Per fotosesiją jaučiausi švelni ir trapi – tikra moteris.“
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 balandžio 19 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.