Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)

Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.

Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
 
44
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

K. Kerbedžio šeimoje - skaudi netektis (16)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 22:32
Dainininkui Kastyčiui Kerbedžiui antradienis - itin liūdna diena. Anapilin iškeliavo garsenybės tėvas. "Kad nebūtų bereikalingų kalbų. Taip, šiandien tėtis išėjo. Amen", - bičiuliams prasitarė garsenybė ir akimirksniu sulaukė daugybės užuojautos ir atjautos kupinų žinučių.

Futbolo žvaigždes į iškilmingą vakarą lydėjo jų gražuolės mylimosios (5)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 20:16
Oksana Zlatkovaitė ir Deividas Šemberas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Antradienio vakarą Vilniaus rotušėje pagerbti sostinės „Žalgirio“ futbolininkai. Į iškilmingą ceremoniją susirinko garsiausi sportininkai su savo antrosiomis pusėmis.

A. Pilypaitė ir paauglė dukra Saulė atrodo lyg seserys (42)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 18:37
Asta Pilypaitė su dukra Saule
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Sostinėje vykusioje natūralios lietuviškos kosmetikos parduotuvės atidaryme dalyvavusi Asta Pilypaitė į renginį atvyko su savo paaugle dukra Saule.

E. Bžeskas Kanarų saloje džiaugiasi žmonos ir uošvės kompanija (20)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 17:46
Tenerifėje apsilankė Egmonto Bžesko uošvė
Asmeninio archyvo nuotr.
Kas jau kas, bet Egmontas Bžeskas nepadorių anekdotų apie uošves tikrai nelaido. Su šeima Tenerifėje šiuo metu gyvenantis prodiuseris ir menininkas itin nudžiugo naujuose namuose sulaukęs uošvės Nijolės.

„Be Cukraus“: E. Dragūnas apie savo senelės pomėgį cukrui ir linksmumo hormonus (37)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:40
Ketvirtoje sveikatingumo ir sporto skatinimo laidoje „Be cukraus“ vienas skandalingiausių Lietuvos atlikėjų – SEL‘as Egidijus Dragūnas pasidalins ryškiausiu savo prisiminimu apie senelę bei papasakos, kaip kasmet praleidžia atostogų mėnesius mokydamasis kovoti su profesionaliais asmeniniais muay thai treneriais.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.