Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)

Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.

Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
 
44
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

S. Steikūnaitė išsigynė santykių su „agurkiniu“ (14)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 14:53
Su buvusiu „Agurkinių gaujos“ nariu Aurelijumi Perminu, pravarde Šūdmaišis, bendraujanti Skaistė Steikūnaitė DELFI sakė, kad šiuo metu ji yra vieniša ir kol kas jos didžiausias rūpestis ne širdies reikalai, o duktė Patricija. Ar tai, ką po publikacijos internete sako S. Steikūnaitė, tiesa, nėra aišku.

Scenoje užaugusi N. Nekrašiūtė prie jos pratina ir savo sūnų Mohaną (15)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 13:34
Neringa Nekrašiūtė su sūnumi
Asmeninio archyvo nuotr.
Buvusios gerai žinomos dainininkės, o dabar scenoje žiūrovus žavinčios aktorės Neringos Nekrašiūtės kurį laiką nesimatė žiniasklaidoje. Aktorė mėgavosi motinystės džiaugsmais ir rūpesčiais. Tiesa, ji su antrąjį gimtadienį netrukus švęsiančiu sūnumi Mohanu neužsidarė namuose – vos tik progai pasitaikius, stengiasi jį supažindinti su tuo, ką pati pažįsta geriausiai – scena. Kaip tik todėl visa šeima nekantriai laukia gruodžio 12-14 d., kuomet keliaus į Kauno „Žalgirio“ areną susipažinti su šou ant ledo pasirodysiančiais „Ledynmečio“ personažais.

Fotosesijoje V. Skaisgirė ryžosi pikantiškam kadrui: reikėjo nuleisti palaidinės petnešėles žemiau pečių (7)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 11:20
Vaida Skaisgirė ir Justė Zinkevičiūtė
(D. Gražio nuotr.)
„Luxury life“ papuošalų veidais tapusios LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ aktorė Justė Zinkevičiūtė ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė pagaliau išvydo galutinius fotosesijos rezultatus. „Labai gražu“,- vienabalsiai tvirtina merginos. „Tik ar neatrodo, kad aš nuotraukoje be palaidinės?“,- išvydusi vieną nuotrauką sukluso V.Skaisgirė.

Garsi Lietuvos dainininkė pasipuošė barzda (139)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 22:55
Katažina Zvonkuvienė
Facebook nuotr.
Vėlyvą sekmadienio vakarą dainininkė Katažina Zvonkuvienė „susprogdino internetą“ pasidalindama labai netikėtomis nuotraukomis. Jose dainininkė – lyg du vandens lašai panaši į šių metų „Eurovizijos“ nugalėtoją Conchita Wurst: nepriekaištinga figūra, banguojantys ilgi tamsūs plaukai, ryškios akys ir dar ryškesnė barzda. Tokia, kokia visą Europą šiemet ir nustebino Conchita.

Prabangų visureigį po VIP vakarėlio sudaužiusi šviesiaplaukė: avarija tikrai ne dėl vyno įvyko (216)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 19:18
Kaip DELFI skelbė anksčiau, ketvirtadienio vakarą vykęs VIP svečiams skirtas vakarėlis vilnietei A. S. baigėsi dideliais nemalonumais. Prabangų gyvenimo būdą mėgstanti demonstruoti mergina ne tik sudaužė ne jai priklausantį visureigį „Porsche Cayenne“, avarijos metu buvo sunkiai sužeista „Porsche“ keleivė J. A. (gimusi 1992 m.).
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.