Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)

Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.

Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
 
44
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Klaipėdos mero puotoje linksminosi uostamiesčio ir Lietuvos įžymybės (68)

2014 liepos mėn. 26 d. 21:10
Daina ir Antanas Bosai
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Keli šimtai žmonių šeštadienio vakarą susirinko į Klaipėdos mero surengtą padėkos ir vakarą Jūros šventės rėmėjams ir draugams. Šventė surengta išskirtinoje vietoje – prie vieno iš seniausių Baltijos pakrantės švyturių.

Prabangioje Zvonkų vestuvių puotoje nepamirštos jaunavedžių tradicijos viešnios stebino apranga (412)

2014 liepos mėn. 26 d. 20:28
Saulėtą šeštadienio popietę Medininkų bažnyčioje aukso žiedus sumainę Katažina ir Deivydas Zvonkai už savo laimę putojančio gėrimo taures kėlė Medininkų pilies kieme. Vakare iškilmių ceremonija persikėlė į Vilnių.

Paplūdimio putų vakarėlyje – nežabotos linksmybės (31)

2014 liepos mėn. 26 d. 15:28
Putų šou Palangos paplūdimyje
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Šeštadienio popietę tropikų karščių išvarginti Palangos poilsiautojai šėlo putų vakarėlyje. Prie populiaraus paplūdimio klubo svečių linksmybėms buvo paruošta apie 3 tūkstančius kubinių metrų putų.

A. Mamontovas nenori net žiūrėti į rytinės kaimynės šalies pusę (90)

2014 liepos mėn. 26 d. 10:46
Vienas žinomiausių Lietuvos dainininkų Andrius Mamontovas prisipažino, kad nenori nė žiūrėti į rytinės kaimynės šalies pusę. Pastaruoju A. Mamontovas atidžiai seka kas vyksta pasaulyje, ypač į Rytus nuo Lietuvos, praneša "Lietuvos žinios".

Amžiną meilę mylimajai Druskininkuose prisiekęs A. Oleinikas: apie šeimos pagausėjimą svajoju nuo 18-kos (191)

2014 liepos mėn. 27 d. 14:52
Sekmadienį Druskininkų Dievo Motinos ikonos „Visų liūdinčiųjų Džiaugsmas“ cerkvėje susituokė dainininkas Anatolijus Oleinikas ir jo mylimoji Inga. Vestuves pora turėjo atšokti dar praėjusią vasarą, tačiau šventę teko nukelti dėl pasirengimo TV projektui „Chorų karai“, kuriame dalyvavo abu jaunavedžiai.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.