Aktorė N.Varnelytė vėl laukiasi

 (44)
Nors dar vaidina televizijoje, aktorė Neringa Varnelytė laukia malonių asmeninio gyvenimo pokyčių: vasaros pradžioje jai gims antra atžala, rašo žurnalas „Žmonės“. Prieš porą metų ištekėjusi už kolegos aktoriaus Algirdo Dainavičiaus, su juo augina penkiametę dukrą Vaigą.
Neringa Varnelytė
© "Express Mada" (D.Tarėlos nuotr.)
Neringa šypsosi, kad vaiko lytis nesvarbi, o dukra laukia, kada turės draugą.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Suspindėti ant raudonojo kilimo ryškioms moterims nesutrukdė ir subjuręs oras (5)

Penktadienio vakarą Vilniaus Kalnų parke įvykusiame TV3 sezono pristatyme ant raudonojo kilimo nepriekaištingai pasirodyti ryškiausioms eterio, scenos, muzikos, verslo, kultūros ir pramogų žvaigždėms nebuvo taip paprasta.

R. Šarkienė kreipiasi pagalbos į visuomenę: verkiu su visa šeima, tragedija mums (335)

Žinoma visuomenės veikėja Raisa Šarkienė išgyvena sunkų laikotarpį. Dingo jos numylėtinis keturkojis: „Aš verkiu su visa šeima. Tragedija mums.“

Santūrioji S. Steikūnaitė kirto „Kitokioms“: tegu visi žino (59)

Ketvirtadienio popietę šalį apskriejo žinia, kad buvęs atlikėjos Indrės mylimasis Darius Petrikauskas nusprendė atsisveikinti su jai padovanota grupe – vyras parduoda grupės „Kitokios“ pavadinimą. Tokiu įvykiu susidomėjo ir konkurenčių grupės „Naujosios pupytės“ narė Skaistė Steikūnaitė.

M. Vitulskis išvyksta iš Lietuvos: žmona nė nemėgino manęs sulaikyti (39)

UNICEF kartu su TV3 jau penktą kartą rengia gerumo misiją „Už kiekvieną vaiką“, į kurią tradiciškai kviečiami žinomi Lietuvos žmonės. Nuo pirmų dienų projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Jubiliejinė misija reikalauja kaip niekada stipraus ir ypatingo pasirengimo, kadangi vykstama į vieną skurdžiausių pietryčių Afrikos valstybių – Mozambiką. Misijos dalyviams teks susidoroti su sudėtingų, staiga užplūdusių emocijų bangomis, susidūrus akis į akį su šios šalies žiauria kasdienybe.

Į viešumą toliau plūsta slapto M. Bui vakarėlio nuotraukos (191)

Buvusi „Olialia Pupytė“ Marina Bui-Velečkienė rugpjūčio 27-ąją Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime susituokė su „Agurkinių“ ginkluoto nusikalstamo susivienijimo lyderiu Sauliumi Velečka. Nors vestuvės vyko gana netradicinėje aplinkoje ir aplinkybėmis, moteris nepraleido progos atsisveikinti su laisve – jai buvo surengtas prašmatnus mergvakaris.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija Dramaturgo Falko Richterio kūryba, pristatoma 5 kontinentų scenose nuo Berlyno „Schaubühne“ iki Tokijo „Opera Nomori“, sugrįžta į Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatrą. Lietuvoje dar nedaug žinomo kūrėjo pjesę „Po ledu“ čia repetuoja režisierius Artūras Areima. Spektaklio premjera jau netrukus – rugsėjo 11,12 dienomis.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija
2015 rugsėjo 3 d.