A.Ivanauskas ir A.Gadžijevas virtuvinius mitus griauna Vietname

 (21)
Alfas Ivanauskas ir Ali Gadžijevas
Alfas Ivanauskas ir Ali Gadžijevas
© Asmeninio archyvo nuotr.

Visą kovo mėnesį „Virtuvės mitų griovėjų” komanda keliaus po Aziją, o tiksliau – po Vietnamą, kur bus kuriamas jų pirmasis kulinarinių kelionių laidų sezonas. Naujo formato televizijos laidos jau prieš pat vasarą startuos TV3 ekranuose, o paraleliai ruošiama ir kita naujovė – storiausias ir modernaus dizaino kulinarinis žurnalas-albumas, kuriame svarbią turinio dalį užims kitu kampu pristatomi išradingųjų kulinarų nuotykiai egzotiškoje šalyje.

Iš viso Vietname keliauja septynių žmonių komanda, tarp kurių – kulinarai Alfas Ivanauskas ir Ali Gadžijevas bei knygos „7 ingredientai” fotografas Robertas Daskevičius.

„Esminis dalykas, kuo šis TV laidų sezonas skirsis nuo kitų pasaulyje sukurtų panašių projektų yra tas, kad mes keliausime ne tik tam, kad atrastume naujų skonių ar dar geriau pažintume šalių, kurių virtuvės mums labiausiai patinka, maisto kultūras. Mūsų idėja yra sugriauti mitą, kad kitų šalių virtuvės yra labai tolimos lietuviškajai, todėl gamindami ir ragaudami kelionėse mes stengsimės papasakoti ir patarti, kaip gardžiausius egzotiškų virtuvių atradimus pritaikyti maistą gaminant Lietuvoje”, - pasakojo kulinaras Alfas Ivanauskas, kuris neslepia, kad artimiausiuose „Virtuvės mitų griovėjų” planuose yra aplankyti tokius kraštus kaip Pietų Italija ir Prancūzija, Pietų Amerika ir, ko gero, darsyk sugrįžti į Aziją.

Vietnamas pirmajam kulinariniam kelionių sezonui buvo pasirinktas neatsitiktinai.

„Mes tikrai labai ilgai sprendėme, nuo kurios šalies pradėti, tačiau jau po kelių dienų filmavimų Vietname supratome, kad pasirinkimas buvo absoliučiai teisingas. Pirmiausia dėl to, kad, kaip patys vietnamiečiai sako, jų virtuvė yra vadinama „pasaulio virtuve”, nes čia galima atrasti viską, ką sugalvoji: visų įmanomų rūšių ypač šviežius vaisius ir daržoves, kurių dalies, beje, net nebuvome girdėję, neįtikėtiną žuvies ir jūros gėrybių asortimentą, bei, žinoma, gausybę šviežių prieskoninių žolių. Taigi čia atradome tikrai daug įkvėpimo kurti naujus receptus, kuriuos parodysime kartu su neįtikėtino grožio Vietnamo gamtos ir miestų vaizdais, - pasakojo kartu su Alfu Vietname keliaujantis kulinaras Ali Gadžijevas.

Lankydamiesi Šiaurės ir Pietų Vietname „Virtuvės mitų griovėjai” planuoja užsukti ir į tokias vietas, kur turistai dar nebuvo įžengę, ten ekspromtu įkurti kulinarines studijas ir jose gaminti patiekalus pagal jų pačių sukurtus receptus.

www.DELFI.lt
 
21
Registruoti (0) Anonimiški (21)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

R. Javtoko šeimoje – skaudi netektis

2015 kovo mėn. 3 d. 14:26
Robertas Javtokas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Krepįininko Roberto Javtoko pečius prislėgė skaudi netektis – kovo 2 dieną mirė jo tėvas 62 metų Remigijus Javtokas, praneša krepšinis.net. Velionis taip pat buvo neabejingas sportui – buvo profesionalus tinklininkas.

Skaisgirių sūnus Atas Austrijoje užfiksavo itin jaukią tėvų akimirką (19)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:41
Su šeima Austrijos kalnuose šiuo metu poilsiaujanti Vaida Skaisgirė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino itin jaukia ir miela nuotrauka, kurioje ji meiliai susiglaudusi bučiuojasi su savo vyru Rolandu Skaisgiriu.

E. Citovičiūtė traukiasi iš „Šuolio“: kelio lūžis, dalinai plyšusi blauzda (33)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:24
Indrė Kavaliauskaitė, Elita Citovičiūtė ir Mindaugas Stasiulis
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Tituluota gražuolė Elita Citovičiūtė, tapusi viena „Šuolio“ lyderių, palieka projektą. Penktadienį sportiška mergina treniruotės metu patyrė siaubingą traumą, nuo kurios ir prasidėjo visos nelaimės. Rezultatas – merginos koja atsidūrė įtvare, o medikai 3 mėnesius uždraudė sportuoti.

Viena seksualiausių pasaulio manekenių S. Starkutė – lovoje be makiažo (6)

2015 kovo mėn. 3 d. 11:30
Simona Starkutė
Asmeninio archyvo nuotr.
Į seksualiausių pasaulio modelių 100-tuką įtraukta Simona Starkutė pasidalino asmenuke iš lovos. Tobulų kūno linijų gražuolė be makiažo atrodo nepriekaištingai. Žiūrint į dailios lietuvaitės nuotrauką sunku įtarti, kad modeliams rytai kartais taip pat būna sunkūs.

Eksperimentas: kaip Jums Mia – be antakių? (149)

2015 kovo mėn. 2 d. 18:44
Žurnalo MIESTE.lt komanda nusprendė papokštauti ir pažiūrėti, kaip atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia (31) atrodytų su kitokiais antakiais arba... visai be jų. Žurnalo eksperimantas – Jūsų dėmesiui! Įvertinkite, komentuokite, dalykitės savo patirtimi apie antakių formą. Pamatykite Mią su skirtingomis antakių formomis.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.