Z. Efronas keisto „atsitikimo“ metu susilaužė žandikaulį

 (4)
Zacas Efronas
Zacas Efronas
© Scanpix

Pasak paties Zaco Efrono, jis susilaužė žandikaulį, paslydęs baloje savo namuose. Bent tokia yra jo versija.
Kaip rašo www.tmz.com, Z. Efronas šiais metais jau du kartus buvo patekęs į reabilitacijos centrą dėl piktnaudžiavimo kokainu. Jis taip pat nevengė ir ekstazio.

Be to, jam taip pat teko užsiūti traumos metu atsivėrusią žaizdą.

Galbūt tai ir yra tiesa, tačiau istorija dėl paslydimo baloje ir žandikaulio lūžio skamba labai keistai.

Kalbama, kad ne vienerius metus buvęs dažnas vakarėlių svečias Z. Efronas stengėsi nebevartoti narkotikų.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Už vakarienę su K. Middleton mokės pinigus (5)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 17:36
Kate Middleton ir princas Williamas
AOP nuotr.
Norite pavakarieniauti su Kate Middleton ir princu Williamu? Jums tai kainuos tik 100 tūkst. dolerių. Jungtinės Karalystės karališkoji šeima gruodį vyks į Jungtines Valstijas. Vizito kulminacija – labdaringas renginys, skirtas surinkti lėšų Šv. Andriaus universitetui. Prie bendro stalo su karališkąja šeima vakarieniauti galės 10 norinčiųjų, nepagailėsiančių solidžios sumos, skelbia „The Daily Mail“.

62 m. Irina Alegrova po scenos kostiumu nevilkėjo apatinių (12)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 16:24
Jubiliejiniame Igorio Krutojaus koncerte efektingoji dainininkė Irina Alegrova pasirodė be apatinių drabužių, skelbia Kp.ru. Praėjusį savaitgalį Rusijos pramogų pasaulio atstovai suvažiavo į „Olimpijskij“ sporto kompleksą, kuriame vyko koncertas, skirtas Igorio Krutojaus 60-mečiui.

Svorio priaugusi Lady Gaga po Paryžių blaškėsi vienais apatiniais (37)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:27
Lady Gaga
AOP nuotr.
Kai atrodo, kad Lady Gaga nebegali parodyti nieko naujo, ji grįžta su trenksmu ir vėl stebina gerbėjus visame pasaulyje. Koncertinį turą rengianti atlikėja neaplenkė ir Paryžiaus. Prancūzijos sostinės gatvėje moteris surengė dar vieną netikėtą pasirodymą.

Legendinė T. Turner pasitinka solidų jubiliejų (26)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 17:35
Tina Turner
AOP nuotr.
Anna Mae Bullock, vėliau pasivadinusi Tina Turner, gimė 1939 m. lapkričio 26 d. pietų Amerikoje Tenesio valstijoje. Jos tėvas ir motina, turėjusi indėnų kraujo, Antrojo pasaulinio karo metais paliko ją auginti močiutei Tenesio Natbušo mieste, o patys išvyko dirbti į Noksvilį. Natbuše Tina svajojo apie dainininkės karjerą, dalyvaudama talentų šou ir giedodama bažnyčioje.

K. Perry užsipuolė fotografus nudistų paplūdimyje (2)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 09:29
Katy Perry Australijoje
AOP nuotr.
Dainininkė Katy Perry užsipuolė Australijos paparacius, fotografavusius ją nudistų paplūdimyje Sidnėjuje. Dainos „Firework“ atlikėja, šiuo metu koncertuojanti Australijoje, penktadienį lankėsi homoseksualų pamėgtame Obelisko paplūdimyje, kur ją ir užklupo grupelė paparacių.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.