Z. Efronas keisto „atsitikimo“ metu susilaužė žandikaulį

 (4)
Pasak paties Zaco Efrono, jis susilaužė žandikaulį, paslydęs baloje savo namuose. Bent tokia yra jo versija.
Kaip rašo www.tmz.com, Z. Efronas šiais metais jau du kartus buvo patekęs į reabilitacijos centrą dėl piktnaudžiavimo kokainu. Jis taip pat nevengė ir ekstazio.
Zacas Efronas
Zacas Efronas
© Scanpix

Be to, jam taip pat teko užsiūti traumos metu atsivėrusią žaizdą.

Galbūt tai ir yra tiesa, tačiau istorija dėl paslydimo baloje ir žandikaulio lūžio skamba labai keistai.

Kalbama, kad ne vienerius metus buvęs dažnas vakarėlių svečias Z. Efronas stengėsi nebevartoti narkotikų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Ž. Friskės tėvas labai prislėgtas: verslas Dubajuje parduotas, skolų šleifas velkasi (2)

Anos Friskės tėvas Vladimiras Kopyliovas iki šio negali patikėti, kad jo mylimos dukters nebėra tarp gyvųjų. Per interviu „Ren TV“ jis pasakojo, kaip jam buvo sunku Žanos gydymo metu. Jis taip pat sakė, kad 70 proc. pinigų, skirtų brangiam gydymui, atsiuntė giminaičiai, pažįstami žmonės ir draugai iš pramogų pasaulio. Tačiau V. Kopyliovas negali pasiimti šių pinigų, nes jie buvo siunčiami į Ž. Friskės sąskaitas, o duktė neturėjo jėgų surašyti jam įgaliojimą, rašo „Komsomolskaja pravda“.

Modeliui – įtarimai dėl serijinės žmogžudystės (5)

Žydraakė gražuolė, „Playboy“ fotomodelis ir konkurso „Mis Bosnijos ir Hercegovinos fotogeniškumas“ nugalėtoja Slobodanka Tošič prieš penkias dienas sulaikyta savo bute. Jai pateikti įtarimai įvykdžius penkis nusikaltimus, įskaitint buvusio mylimojo žmogžudystės užsakymą. Gražuolės veido išraiška net nepasikeitė, kai ji buvo sulaikyta. Jai pateikti kaltinimai dėl ryšių su organizuotu nusikalstamumu ir kelių žmogžudysčių.

Mirė „Meilės nenusipirksi“ žvaigždė A. Peterson

Mirė 80-ųjų filmų ikona Amanda Peterson. Ji labiausiai išgarsėjo suvaidinusi kino juostoje „Can't buy me love“ (liet. Meilės nenusipirksi). 43 sulaukusi moteris mirė savo namuose Kolorado valstijoje, praneša TMZ.

A. Jolie kursto aistras: H. Jackmano žmona uždraudė vyrui su ja filmuotis (4)

Aktoriaus Hugh Jackmano žmona Deborra Lee Furness per interviu prisipažino, kad vienintelė aktorė, su kuria filmuotis ji neleistų savo sutuoktiniui, yra Angelina Jolie, skelbia spletnik.ru.

J. Bieberis savo gerbėjams pasirodė visiškai nuogas (7)

Jeigu kada nors pasvajojote, kaip Justinas Bieberis atrodo nuogas, panašu, kad pasitaikė puiki proga paganyti akis, skelbia people.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.