Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

MTV apdovanojimų ceremonijos vedėja M. Cyrus apnuogino krūtis (5)

JAV popmuzikos žvaigždės Miley Cyrus įvairūs kostiumai per sekmadienį vykusią MTV Videomuzikos apdovanojimų (VMA) ceremoniją menkai tedengė kūną, bet skandalingoji garsenybė žengė dar vienu žingsniu toliau ir parodė apnuogintus spenelius persirengdama.

Mirė legendinis siaubo filmų kūrėjas W. Cravenas (2)

Siaubo kino meistras Wesas Cravenas, tarp kurio sukurtų šio žanro šedevrų yra filmai „Košmaras Guobų gatvėje“ (A Nightmare on Elm Street) ir „Klyksmas“ (Scream), mirė sekmadienį būdamas 76 metų, pranešė jo šeima.

Plastinėmis operacijomis subjaurota aktorė parodė dar vieną trūkumą

Apsipirkti išvykusi 45-erių aktorė nepasislėpė nuo paparacių. Jiems pavyko įamžinti ne tik veidą, subjaurotą plastinių operacijų, bet ir kai ką daugiau.

Išsinuoginusi skandalistė buitinėse nuotraukose – įvairiausiomis pozomis (3)

Tila Tequila, vyriškiems žurnalams skirtų fotosesijų modelis, aktorė, dainininkė bei tinklaraštininkė, netrukus pasirodys žymiajame realybės šou "Celebrity Big Brother". Sugrįžimui į televiziją besiruošianti Tila pastaruoju metu intensyviai demonstruoja, kad vis dar turi, ką parodyti.

Dabar transmoterimi C. Jenner galima tapti vos už 65 eurus (2)

Prieš kelis mėnesius transmoterimi tapusi Caitlyn Jenner atsidūrė ne tik viso pasaulio žiniasklaidos, bet ir karnavalinių kostiumų kūrėjų akiratyje. Nuo šiol kiekvienas, norintis nustebinti aplinkinius persirengėlių vakarėlio metu, gali išbandyti ir transmoters amplua.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.