Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Mirė vokiškos estrados legenda, Eurovizijos nugalėtojas (45)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 19:45
Udo Juergensas, Tillas Schweigeris
AOP nuotr.
Vokiškos estrados legenda – iš Austrijos kilęs dainininkas ir kompozitorius Udo Juergensas mirė. 80-etį netikėtai ištiko širdies priepuolis.

Skyrybų pasekmės: Mel B atsidūrė ligoninėje dėl perdozavimo (8)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 16:07
Praėjusį savaitgalį atlikėja Melanie Brown pateko į ligoninę. Perezhilton informuoja, kad žinoma moteris perdozavo sumaišiusi migdomuosius su alkoholiu.

E. Johnas ir D. Furnishas po devynerių metų oficialiai įregistravo savo civilinę santuoką (48)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 14:21
2005 metais atlikėjas Eltonas Johnas įregistravo savo partnerystę su mylimuoju Davidu Furnishuu. Tačiau pora savo civilinę santuoką oficialiai įregistruoti galėjo tik po devynerių metų. Dabar ši pora yra oficialiai susituokusi.

Madonna gerbėjams padėkojo lietuviškai išplatino naujas dainas (12)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 11:35
Madonna
AOP nuotr.
Amerikiečių muzikos žvaigždė Madonna šeštadienį netikėtai paskelbė šešias dainas iš naujojo savo albumo. Tai yra „išankstinė Kalėdų dovana", - pareiškė 56 metų atlikėja, kurią cituoja agentūra AFP.

Aktorė C. Diaz susižadėjo su rokeriu B. Madenu

2014 gruodžio mėn. 20 d. 16:09
Cameron Diaz
AOP nuotr.
"Čarlio angelų" žvaigždė, 42-ejų aktorė Cameron Diaz susižadėjo su roko grupės "Good Charlotte" gitaristu Benji Maddenu, keli patikimi šaltiniai pranešė leidiniui "Us Weekly".
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.