Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Clintonų šeima iš ligoninės pasiėmė naująją narę – Charlotte (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 12:54
Clintonų šeima
AP/Scanpix
Iš „Lenox Hill“ ligoninės išėjusi buvusio Amerikos prezidento Billo Clintono dukra Chelsea su mažąja dukrele Charlotte skubiai įsėdo į jų laukusį automobilį. Joms kompaniją palaikė laimingas mažylės tėvas Marcas Mezvinsky ir B. Clintonas su žmona Hillary Clinton.

Paskleidė gandus apie Lady Gagos vestuves

2014 spalio mėn. 1 d. 11:41
Ar Lady Gaga tapo ponia Gaga? Atlikėjos vaikinas, su kuriuo dainininkė draugauja jau trejus metus, aktorius Tayloras Kinney pastebėtas mūvintis žiedą. Galbūt pramogų pasaulis turi naują šeimą, klausia hollywoodlife.com.

J. Bieberis užtiktas leidžiantis laiką su K. Kardashian seserimi (2)

2014 spalio mėn. 1 d. 10:09
 Kendall Jenner ir Justinas Bieberis
AOP nuotr.
Justinas Bieberis ir Kendall Jenner vakarieniavo kartu. Porelė pastebėta intymiai vakarieniaujanti Paryžiuje, šurmuliuojant mados savaitės renginiams.

„Twilight“ gerbėjams - džiugi žinia: kuriamas istorijos tęsinys (2)

2014 spalio mėn. 1 d. 08:55
Tai nėra juokas ar apgaulė – „Twilight“ sugrįžta. „Lionsgate“ nusprendė pratęsti populiarųjį serialą trumpų filmų pavidalu, kurie jau ateinančias metais bus pristatyti socialiniame tinkle „Facebook“.

Olimpiniam čempionui M. Phelpsui - rimti nemalonumai dėl alkoholio (4)

2014 spalio mėn. 1 d. 08:16
Buvęs olimpinis čempionas Michaelis Phelpsas sulaikytas JAV Merilendo valstijoje.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.