Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Nustatė, nuo ko mirė Peaches Geldof (2)

2014 liepos mėn. 23 d. 17:00
Peaches Geldof, „Live Aid“ įkūrėjo Bobo Geldofo dukra, buvo priklausoma nuo heroino ir mirė perdozavusi, trečiadienį padarė išvadą koroneris.

S. Cowello seksualinė orientacija tapo karšta tema (25)

2014 liepos mėn. 23 d. 10:23
Simono Cowello seksualinė orientacija praėjusią savaitę vienoje Didžiosios Britanijos teismo salėje tapo karšta tema, kai teismo posėdžio metu buvo paleistas vienas įrašas, kuriame buvęs televizijos žvaigždės vadybininkas tvirtina, neva S. Cowellas esąs gėjus.

Reperis Snoop Dog tikina rūkęs marihuaną Baltuosiuose Rūmuose (3)

2014 liepos mėn. 23 d. 10:16
Naujausioje reperio Snoop Dog „GGN News“ laidoje svečias Jimmy‘is Kimmelis paklausė reperio, ar jis tikrai rūkė žolę Baltuosiuose Rūmuose.

Britanijos karalienės žirgyne kilo skandalas (11)

2014 liepos mėn. 23 d. 10:15
Karalienė Elžbieta II
AOP nuotr.
2013 m. Askoto žirgų lenktynių nugalėtojo, kuris priklauso Britanijos karalienei Elžbietai II, kraujyje rasta morfijaus.

S. Gomez Sen Tropeze pramogauja su nauju draugu (6)

2014 liepos mėn. 23 d. 10:10
Selena Gomez su draugais švenčia savo gimtadienį
AOP nuotr.
Skelbiama, jog atlikėja Selena Gomez 22-ąjį gimtadienį praleido Pietų Prancūzijoje, kur linksminosi su bičiuliais. Ypatingą dėmesį gražuolė rodė vienam anksčiau greta jos nematytam tamsiaplaukiui, skelbia eprotoeu.mtiny.com.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.