Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

R. Abramovičius ir D. Žukova pirmą kartą viešumoje parodė savo vienerių metų dukterį (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:07
Darija Žukova su dukrele
AOP nuotr.
Milijardierius Romanas Abramovičius su savo širdies drauge Darija Žukova mėgaujasi poilsiu saulėtoje Viduržemio jūros pakrantėje, Italijos Portofino mieste, praneša užsienio spauda. Pasak vietos gyventojų, 162 metrų ilgio jacta „Eclipse“ dažnai švartuojasi šioje pakrantėje. Portofino viešintys turtuoliai mėgaujasi visais kurorto malonumais: lankosi prabangiuose restoranuose ir leidžia laiką su vietinėmis Italijos įžymybėmis.

Praėjus savaitei po oficialių skyrybų P. Anderson romantiškai leido laiką su buvusiu sutuoktiniu intymūs kadrai (17)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:10
Pamela Anderson ir Rickas Salomonas atostogauja kartu
AOP nuotr.
Šių dviejų įsimylėjėlių meilės istorija, ko gero, niekada neturės pabaigos. Du kartus ištekėjusi už to paties vyro ir du kartus su juo oficialiai išsiskyrusi Pamela Anderson ir vėl brenda į tą pačią upę.

J. Simpson internete kuria viešą savo atžalos nuotraukų albumą puiki idėja lietuviams (3)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:43
Jessica Simpson
AOP nuotr.
Sekmadienį, liepos 27 dieną, Jessica Simpson pasidalijo savo žaviojo sūnelio Ace`o nuotrauka, kurioje jis žaidžia su CaCee Cobb sūnumi Rocco ir dailiu audiniu – otomanu.

J. Bieberis šiurpina aplinkinius gyvaplaukiais ant veido nuotraukos, vertos jūsų dėmesio (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 15:08
Justinas Bieberis
AOP nuotr.
„Justino Bieberio gyvaplaukiai ant veido mus šiurpina“, - rašo huffingtonpost.com. 20-metį pavasarį atšventęs populiariosios muzikos dievukas panoro pasipuikuoti savo vyriškumo užuomazgomis - atlikėjas užsiaugino barzdelę ir ūsus.

Pašildžius saulutei A. Ambrosio nusisegė liemenėlę nuotrauka - straipsnyje (1)

2014 liepos mėn. 29 d. 11:50
Kai esi apatinių drabužių modelis, ant tavo kūno neturi būti baltų juostelių nuo maudymosi kostiumėlio viršaus. Tikriausiai todėl „Victoria‘s Secret“ modelis Alessandra Ambrosio liepos 26-ąją Brentvude (Kalifornija) deginosi iki pusės nuoga, rašo huffingtonpost.com.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.