Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Cara Delevigne ant podiumo pozavo su liūtu (4)

2015 sausio mėn. 26 d. 18:55
Britų modelis Cara Delevigne praėjusį penktadienį mados šou Paryžiuje pozavo su gyvu suaugusiu liūtu. 22 m. modelis įpratusi vaikščioti su aukštakulniais ir demonstruoti įvairių dizainerių drabužius ant podiumo, na bet šį kartą jos laukė didesnis iššūkis. Modelis sako, kad išsipildė jos svajonė.

J. Aniston į madą grąžina pamirštą aksesuarą (18)

2015 sausio mėn. 26 d. 18:26
Jennifer Aniston
Vida Press nuotr.
Sekmadienio vakarą Los Andžele vykusiuose Kino aktorių gildijos apdovanojimuose raudonu kilimu žengė ir aktorė Jennifer Aniston. Į mados žurnalistų akiratį nuolat patenkanti garsenybė jau ne pirmą kartą nustebina oficialiai ceremonijai pasirinkdama paplūdimio aksesuarą – kūno grandinę.

Lana Del Ray su seserimi Caroline – lyg diena ir naktis (6)

2015 sausio mėn. 26 d. 18:03
Lana Del Ray ir Caroline Grant
AOP nuotr.
Romantiškoji Lana Del Ray ir jos sesuo Caroline Grant – lyg diena ir naktis. Tuo galima nesunkiai įsitikinti peržvelgus pietums išsiruošusių merginų nuotraukas. Jaunesnioji dainininkės sesuo Caroline mieliau renkasi berniukišką stilių – apsmukusius megztinius ir vyriškas beisbolo kepuraites. Tuo tarpu net kasdien atlikėja Lana Del Ray lieka ištikima suknelėms ir spalvingiems aksesuarams.

L. Lohan erzina gerbėjus pikantiška asmenuke (2)

2015 sausio mėn. 26 d. 16:19
Lindsay Lohan
Vida Press nuotr.
Panašu, kad Lindsay Lohan trumpam į lovą paguldžiusi karštinė jau įveikta. Dabar aktorei reikia pasukti galvą dėl viešųjų darbų. Panašu, kad turimi įsipareigojimai jai nė motais – ji mieliau erzina gerbėjus pikantiškomis nuotraukomis, skelbia TMZ.

Mirė dainininkas Demis Roussos (167)

2015 sausio mėn. 26 d. 13:20
Garsus graikų dainininkas Demis Roussos mirė sulaukęs 68 metų, praneša Prancūzijos portalas lefigaro.fr. Tai portalui patvirtino dainininko dukra Emily. D. Roussos mirė naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Socialiniuose tikluose liūdną žinią skelbia ir atlikėjo bendražygiai bei kolegos. Pranešama, kad D. Roussos mirė vienoje Atėnų ligoninėje.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.