Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

180 kg svėręs J. Goodmanas neatpažįstamas – sulyso perpus (6)

Legendinis aktorius Johnas Goodmanas kadaise svėrė beveik 180 kilogramų, tačiau pastarasis jo pasirodymas ant raudonojo kilimo privertė aiktelėti. Vyras gerokai sulieknėjo.

Naujoji J. Bieberio simpatija savo kūno formomis varo gerbėjus iš proto (67)

Skandalingojo popmuzikos atlikėjo Justino Bieberio (21 m.) širdį užkariavo išties pikantiškų formų gražuolė. Kartu praleidę atostogas egzotiškoje Bora Bora saloje, jaunuoliai užminė mįslę - nejaugi jiedu pora?

K. Kardashian mokėsi išsiversti be savo plaukų stilistės

Peršasi išvada, kad Kardashian šeimos moterys ir merginos turi visą komandą grožio specialistų, kurie rūpinasi, kad jų išvaizda būtų nepriekaištinga, tačiau kartais ir joms tenka iniciatyvą perimti į savo rankas, skelbia stylenews.peoplestylewatch.com.

Fotošopo klaida pradangino vieną „Victoria's Secret“ modelio užpakaliuko pusę (8)

Internetas tiesiog ūžia dėl naujausios „Victoria's Secret“ kolekcijos fotosesijos, kurios nuotraukose akivaizdžiai matomos fotošopo klaidos. Feisbuke pasirodžiusi nuotrauka iškart tapo apkalbų objektu bei davė darbų interneto troliams.

Į dukters vestuves nekviesta N. Kidman apie jas net nežinojo (4)

Tai, kad nebuvo pakviesta į savo dukters Isabellos, kurią dar visai mažą įsivaikino su tuometiniu vyru Tomu Cruzu, vestuves - tai viena. Tačiau aiškėja, jog aktorė Nicole Kidman apie šį įvykį net nežinojo...
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 spalio 26 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.