Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

M. Culkinas slapta nufilmuotas besibučiuojantis su pagyvenusiu vyru (4)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 17:12
Macaulay Culkinas
AOP nuotr.
Filmų „Vienas namuose“ žvaigždės Macaulay Culkino elgesys jau senokai nieko nebestebina. Ne itin pavyzdingą gyvenimo būdą ir priklausomybes propaguojantis jaunas vyras šį kartą vėl nemaloniai nustebino savo likusius ištikimiausius gerbėjus visame pasaulyje.

69-erių sulaukusios aktorės L. Anderson senatvė taip ir neaplankė (4)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 17:16
Loni Anderson (1970 ir 2014 metais)
AOP nuotr.
1945 metais gimusi Loni Anderson – JAV laikoma viena gražiausių ir seksualiausių savo kartos aktorių, kurią išgarsino Jennifer Marlowe vaidmuo seriale „EKRP in Cincinnati“ ir vaidmenys filmuose „3 Nijas High Noon“, „The Jane Mansfield Story“ ir „Stoker Ace“. Žinoma, du vaikai ir keletas santuokų padarė savo – artėja L. Anderson septyniasdešimtmetis, tačiau kalbama, kad aktorės jaunystė atiduota į rūpestingas plastikos chirurgų rankas.

4 vaikų mama keliasi anksčiau, kad vaikams lėkštėse paruoštų stebuklus (17)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:14
Žaismingi A. Widya piešiniai iš maisto produktų
Instagram.com nuotr.
4 vaikų mama Anne Widya iš Hong Kongo kas rytą keliasi anksčiau, kad savo keturis vaikus galėtų nudžiuginti įstabiais pusryčiais. Įprastus patiekalus moteris paverčia žaismingais herojais, animacinių filmukų ir knygų veikėjais. Savo kūrinius moteris kas rytą viešina socialiniame tinkle „Instagram“, kur ją seka keli tūkstančiai gerbėjų.

Naujoji R. Pattinsono mergina ėmėsi veiksmų, kad pagerintų jų seksualinį gyvenimą (6)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 10:14
Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs
AOP nuotr.
Robertas Pattinsonas ir naujoji jo mergina britų dainininkė FKA Twigs akivaizdžiai mėgaujasi romantiškais vienas kitam puoselėjamais jausmais.

Teismas: H. Berry dukra dėl šukuosenos pokyčių patyrė psichologinę žalą (2)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 08:59
Halle Berry
AOP nuotr.
Nors Halle Berry ir Gabrielis Aubry santykius nutraukė dar 2010 metais, buvę mylimieji ir toliau nesutaria, skelbia ok.co.uk.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.