Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Neįtikėtinai susenusi D. Moore neslepia suglebusios odos ir pražilusių plaukų (1)

Po baisios nelaimės, kuomet namų baseine buvo rastas skenduolis, aktorė Demi Moore dienas leidžia Niujorke. Ten fotografų užklupta moteris atrodė sunkiai atpažįstama. 53-ąjį gimtadienį lapkritį švęsianti garsenybė dabar vargiai primena vieną gražiausių pasaulio moterų.

B.K. Brown pomirtinė nuotrauka parduota už 100 tūkst. JAV dolerių (5)

Pranešama, kad Bobbi Kristinos Brown pomirtinė nuotrauka parduota žiniasklaidos kanalui už 100 tūkst. JAV dolerių (apie 91 320 eurų).

Po 20 kartu praleistų metų skiriasi G. Stefani ir G. Rosdale'as

Po 20 kartu praleistų metų ir beveik 13 metų trukusios santuokos skiriasi Gwen Stefani ir Gavinas Rossdale’as.

TV žvaigždės santuoką palaimino popiežius, porą pasveikino ir princas Charlesas

Televizijos žvaigždė Declanas Donnelly, vesdamas savo agentę Ali Astall, sulaukė asmeniško popiežiaus palaiminimo.

A. Schwarzeneggeriui per gimtadienį draugiją palaikė buvusi žmona, S. Stallone ir E. Johnas (2)

Holivudo žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris savo 68-ąjį gimtadienį atšventė su būriu garsių draugų, tarp kurių buvo ir kitas veiksmo filmų veteranas Sylvesteris Stallone.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 25 d. 12.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.