Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

M. Carey palūžo: vyras ją išdavė su E. Murphy žmona (6)

2015 vasario mėn. 26 d. 08:45
 Mariah Carey ir  Nickas Cannonas
Vida Press nuotr.
Kai per Valentino dieną Nickas Cannonas buvo pastebėtas romantiškai leidžiantis laiką su aktore, buvusia Eddie Murphy žmona Nicole Murphy, jo žmona dainininkė Mariah Carey prarado dar vieną viltį išsaugoti šeimą, žurnalistams atskleidė prisistatyti nepanoręs šaltinis.

K. Middleton skubiai paguldyta į ligoninę (40)

2015 vasario mėn. 26 d. 08:24
Kate Middleton
Vida Press nuotr.
Pranešama, kad Kembridžo hercogienė, pajutusi stiprius pilvo skausmus, buvo skubiai nuvežta į ligoninę. Ji baiminosi, kad kažkas nutiko jos negimusiam kūdikiui. Iki gimdymo dar likusios septynios savaitės, praneša hollywoodlife.com.

Pasirodymo metu Madonna nuvirto nuo laiptų ir pametė mikrofoną (41)

2015 vasario mėn. 26 d. 00:47
Madonna į „BRIT Awards“ sceną grįžo pirmą kartą po 20 metų, kad atliktų „Living For Love“, bet šį svarbų jos momentą aptemdė bjaurus pargriuvimas numerio pradžioje. 56 metų dainininkė, patempta šokėjo, užkliuvo už savo ilgos juodos skraistės ir nusirito laipteliais, priversdama žiūrovus aiktelėti, o šokėjus – ją užstoti, bet ji atsikėlė ir tęsė savo numerį, nors atrodė šlubčiojanti.

Amerikietis išleido 154 tūkst. eurų, kad būtų panašus į Madonną (8)

2015 vasario mėn. 25 d. 18:52
Adamas Guerra
Stopkadras
27 metų Adamas Guerra iš Los Andželo, Kalifornijos, 12 savo pastarųjų metų skyrė tam, kad būtų kuo panašesnis į popkaraliene tituluojamą Madonną. Vyrui atlikta net 18 plastinių operacijų, o svajonė jam kainavo nė daug, nė mažai – viso labo 175 tūkst. dolerių (154 tūkst. Eur), skelbia „The Daily Mail“.

Nauja aistra – garsenybes paversti storulėmis (23)

2015 vasario mėn. 25 d. 15:36
Davida Lopera savo darbuose garsenybes paverčia storulėmis
Asmeninio archyvo nuotr.
Dvidešimtmetis menininkas iš Ispanijos Davidas Lopera internete džiaugiasi tikra populiarumo banga – dėmesio sulaukė nuotraukų redagavimo programa pakeistos garsių žmonių nuotraukos, skelbia businessinsider.com.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Sugrįžimas Po 25 metų Oskaras Koršunovas naująja premjera keliauja į savo pradžią – prie oberiutų (unikalios rusų avangardistų grupės) kūrybos, nuo kurios pradėjo režisieriaus karjerą. Ratas apsisuko, tik ar iš tiesų įmanoma kur nors apskritai grįžti, ypač kūryboje? Apie tai ir kitas sezono naujienas su režisieriumi kalbėjosi IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė.
Sugrįžimas
2015 vasario 23 d.