Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

E. Iglesias prakalbo apie keistus A. Kurnikovos ir jo tėvo santykius (7)

2014 balandžio mėn. 19 d. 15:21
Enrique Iglesias ir Anna Kurnikova
AOP nuotr.
Dainininkas Enrique Iglesias papuošė žurnalo "Billboard" viršelį. Garsus vyras žurnalistams papasakojo, kad jo tėvas Julio Iglesias niekada nesimatė su jo širdies drauge Anna Kurnikova.

K. Kardashian močiutė pademonstravo itin jaunatvišką drabužių derinį (4)

2014 balandžio mėn. 19 d. 12:08
Kim Kardashian ir Mary Jo Shannon
AOP nuotr.
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian niekada nepamiršta išryškinti savo moteriškų kūno linijų ne tik ant raudono kilimo, bet ir išeidama į gatvę. Moteris, susitikusi su savo močiute Mary Jo Shannon papietauti, pasipuošė rožiniu kostiumėliu iš naujausios Kardashian drabužių kolekcijos.

Dėl paviešinto meilužių sąrašo L. Lohan grąžo rankas: tai, kas nutiko, yra žema (17)

2014 balandžio mėn. 18 d. 17:56
Lindsay Lohan
Instagram.com nuotr.
Prakalbusi apie savo tariamas seksualines pergales, 27 metų aktorė tvirtino, jog tai, kas nutiko, yra „žema ir nemalonu“. Apie tai L. Lohan prisipažino per televizijos laidą „Watch What Happens Live“ ir savo dokumentinio serialo pabaigos anonse.

Paskelbtos aikštingiausios pramogų pasaulio personos keisčiausių įnorių sąrašas (29)

2014 balandžio mėn. 19 d. 09:51
Garsenybių įnoriai
AOP nuotr.
Garsūs žmonės moka stebinti. Pateikiame sąrašą, kuriame rasite pačius keisčiausius ir įmantriausius žvaigždžių įnorius. Privatūs lėktuvai tėra juoko ašaros palyginus su prašomais aštrios vištienos kibirėliais ir draudimu žiūrėti į garsenybę.

40-tasis V. Beckham gimtadienis: su pusnuogiu vyru leido laiką gamtos apsuptyje (9)

2014 balandžio mėn. 18 d. 08:38
Brooklynas Beckhamas ir Victoria Beckham
AOP nuotr.
Stilingoji dizainerė ir dainininkė Victoria Beckham ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, šventė keturiasdešimtmetį – veikli moteris gimtadienį minėjo ilsėdamasi su savo vyru Davidu Beckhamu ir vaikais. Su gerbėjais ji noriai pasidalino intymia nuotrauka, skelbia justjared.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.