Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Mirė velionio bitlo J. Lennono pirmoji žmona (2)

Mirė 75-erių Cynthia Lennon, pirmoji velionio bitlo Johno Lennono žmona, pranešė trečiadienį jos artimieji.

Lenkija turi savo Beyonce (3)

Sakysite, kad Beyonce yra viena vienintelė tokia visame pasaulyje? Jeigu tai ir tiesa, lenkai turi savą versiją, kuri labai nedaug nusileidžia originalui, skelbia mirror.co.uk.

Moterimi siekiančiam tapti K. Kardashian patėviui atlikta krūtų didinimo operacija (13)

Spėjama, kad Kim Kardashian patėvis Bruce‘as Jenneris ryžosi dar vienai plastinei operacijai – šį kartą jam esą atlikta krūtų didinimo operacija, skelbia mirror.co.uk.

R. Williamsas Lietuvoje praleis Velykas su visa šeima atskleistos viešnagės detalės (39)

Jau šį sekmadienį, balandžio 5 dieną į Lietuvą atvyksta pasaulinio garso žvaigždė Robbie Williamsas. Kauno „Žalgirio“ arenoje jis surengs naujausią savo koncertų turo „Let Me Entertain You“ šou. Britų atlikėjas mūsų šalyje lankysis pirmą kartą, todėl bilietai į pasirodymą ištirpo per pirmą pusdienį.

N. Campbell ištiko apmaudi stiliaus nesėkmė (11)

Supermodelis Naomi Campbell Londone pasirodė avėdama keistus sportinius ilgaaulius – toks pasirinkimas privertė suabejoti, ar kartais garsi moteris šį kartą neprašovė pro šalį, skelbia „The Daily Mail“.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.