Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

12-metis Beckhamų sūnus Romeo sėkmingai kopia į mados olimpą (2)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 08:32
Romeo Beckhamas ("Burberry" nuotr.)
Panašu, kad stilius ir susidomėjimas mada yra įgimtas dizainerės Victorios Beckham ir jos vyro, futbolo žvaigždės Davido Beckhamo vaikams. Į mados pasaulį žengia ir jų sūnus Romeo, skelbia perezhilton.com.

Susipažinkite: karščiausia pasaulyje nusikaltėlė S. Boudoin (6)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 12:50
Macha Magz
twitter.com
Visas pasaulis jau girdėjo apie abejingų nepalikusį nusikaltėlį Jeremy Meeksą, kuris pavergė ne vienos moters širdį. Dabar atėjo laikas pasidžiaugti ir vyrams – Stephanie Boudoin pretenduoja tapti karščiausia visoje planetoje nusikaltėle, skelbia metro.co.uk. 21 metų Kanados pilietei pateikta net 114 kaltinimų. Tačiau panašu, kad internetu besinaudojantiems tai nė motais.

Besilaukianti A. Keys nusifotografavo visiškai nuoga nuotrauka - straipsnyje (7)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 08:48
Besilaukianti Alicia Keys nusifotografavo nuoga ir paviešino nuotrauką dėl kilnių priežasčių. Marko Seligerio darytoje nuotraukoje, kuri įkelta socialiniame tinklalapyje „Instagram“, atlikėja visiškai nuoga, tik ant pilvo nupieštas taikos ženklas, informuoja toofab.com.33 m. atlikėja atrodo stulbinamai.

R. Brandas po metų išsiskyrė su savo merigina J. Khan (2)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 08:45
Britų komikas Russelis Brandas po daugiau nei metų draugystės išsiskyrė su Jemima Khan. Kaip praneša wenn.com, jie susitikinėjo nuo 2013 m. Draugystė kelis kartus buvo nutrūkusi, bet šį kartą – galutinai, sprendžiant iš sekmadienio publikacijos britų leidinyje „Britain‘s Mail“. Šaltinio teigimu, „(žmonių) santykiai susiklosto įvairiai.

K. Kardashian sesuo paviešino nuotrauką, kurioje ji visiškai nuoga (11)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 17:29
Kendall Jenner
AOP nuotr.
Jaunoji Kardashian klano atstovė Kendall Jenner džiugina savo gerbėjus ir seka sesers Kim Kardashian pėdomis.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.