Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Skandalas Holivude: 37-erių aktorei pasakė, kad ji per sena meilužės vaidmeniui

„Oskarui“ nominuotai amerikiečių aktorei Maggie Gyllenhaal buvo pareikšta, kad būdama 37 metų amžiaus ji esanti per sena vaidinti 55 metų vyro meilužę.

Naują gyvenimo etapą P. Anderson pasitinka be botokso ir neskoningo makiažo

Kai Pamela Anderson ketvirtadienį apsilankė laidoje „The Ellen DeGeneres Show“, buvusi serialo „Baywatch“ („Gelbėtojai“) žvaigždė privertė žiūrovus įsižiūrėti į ją atidžiau.

Lady Gaga planuoja netradicines vestuves: su vištomis, ožkomis ir kiaulėmis (11)

Ar Lady Gaga ir Tayloras Kinney ketina tuoktis daržinėje tarp kiaulių ir ožkų? Niekas mūsų nenustebins, jei tai bus Lady Gaga – apdovanojimu įvertinta dainininkė visuomet elgiasi savaip.

K. Kardashian šokiruota: jos vyras permiegojo su seserimis (65)

36 metų Kourtney Kardashian teigia niekada neatleisianti savo seserims 30 metų Khloe ir 17 Kylie Jenner, kurios permiegojo su jos trijų vaikų tėvu Scottu Disicku, skelbia hollywwodlife.com.

Plaukus nusibalinusi Madonnos dukra – kaip du vandens lašai panaši į motiną (15)

Popkaraliene tituluojama Madonna nuolat tobulina savo išvaizdą bei stilių – ji niekada nestovi vietoje. Panašu, kad jos pavyzdžiu seka ir dukra Lourdes Leon, skelbia „The Daily Mail“.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 gegužės 26 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.