Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Įžymybių Padėkos diena: prabangios vaišės ir sudeginti pyragai (1)

Vakar, lapkričio 26-ąją, Amerikoje ir Kanadoje buvo švenčiama Padėkos diena. Garsenybės savo socialinių tinklų paskyrose dalijosi nuotraukomis ir mintimis, už ką yra dėkingos.

Grupė „Eagles of Death Metal“ pasidalijo šiurpiais prisiminimais apie žudynes „Bataclan“ salėje

Grupės „Eagles of Death Metal" nariai davė savo pirmąjį interviu apie kruvinus įvykius Paryžiuje ir pasidalijo šiurpiais prisiminimais apie lapkričio 13 dienos teroristinę ataką Paryžiaus koncertų salėje „Bataclan".

Su savo „magiška lazdele“ užsižaidęs D. Radcliffe'as buvo priverstas raudonuoti ir teisintis (6)

Filmų apie Harį Poterį žvaigždė Danielis Radcliffe'as pasiaiškino dėl gašlių ir dviprasmiškų frazių, kurias ištarė per vieną interviu. Tąsyk 26-erių vyras tikino, jog po ilgų filmavimosi valandų jis mėgdavo atsipalaiduoti žaisdamas su savo „magiška lazdele“.

Paviešinta mažosios A. Pugačiovos anūkės nuotrauka (20)

Lietuviško kraujo turinti Alos Pugačiovos dukra, Kristina Orbakaitė, paviešino asmenukę, kurioje matoma jau gerokai paūgėjusi dukrelė Klaudija.

„Greiti ir įsiutę“ filmų žvaigždės tėvas dėl sūnaus mirties padavė „Porsche“ į teismą (30)

Paulo Walkerio tėvas padavė į teismą „Porsche“ kompaniją po to, kai 2013 metais „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė žuvo važiuodamas viename iš šių automobilių. P. Walkerio tėvas teigia, jog „Porsche Carrera GT“ automobilis stokojo saugumo funkcijų, kurios galėjo išgelbėti jo sūnaus gyvybę.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.