Parduodamas namas, kuriame gyveno ir mirė A.Winehouse

Amy Winehouse tėvas nusprendė parduoti namą, kuriame gyveno ir mirė garsioji soul muzikos atlikėja. Už namą tikimasi gauti 2,7 mln. svarų (3,4 mln. eurų). Dainininkės tėvas teigė tam ryžęsis sunkia širdimi.
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska
Amy Winehouse fot. Universal Music Polska

Problemų dėl alkoholio turėjusi A. Winehouse buvo rasta negyva savo namuose praėjusių metų liepos 23 dieną. Tėvas ir dukra namą Londono Camdeno rajone už maždaug 2,2 mln. eurų pirko 2010 metų balandį.

"Namas stovi tuščias. Jį išlaikyti daug kainuoja", - sakė Mičas Mitchas Winehous'as - Amy ir aš daug prie jo dirbome ir jį mėgome. Tikiuosi, kad jį įsigis maloni šeima, jis yra kupinas meilės".

Pradžioje šeima planavo garsiosios dukros namą pasilikti. Per praėjusius 40 metų jis turėjo tik du šeimininkus. Buvo ketinama name įkurdinti labdaros organizaciją, kurią atlikėjos tėvas įsteigė savo dukros vardu.

Skelbime apie buvusią namo šeimininkę neužsimenama. Prie namo iki šiol dainininkės gerbėjai beveik kasdien atneša gėlių, laiškų ir pliušinių žaislų.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

G. Paltrow ir K. Martinas pasirašė skyrybų dokumentus

Holivudo aktorė Gwyneth Paltrow ir grupės „Coldplay" vokalistas Chrisas Martinas pasirašė skyrybų dokumentus, praneša TMZ.

Faktai, kurių nežinojote: 89-ąjį gimtadienį švenčianti Britanijos karalienė vis dar žiūri serialus (13)

Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II antradienį švenčia savo 89-ąjį gimtadienį. Šia proga pateikiame 15 faktų, kurių galbūt dar nežinojote apie Jungtinės Karalystės monarchę.

AC/DC būgnininkas Ph. Ruddas prisipažino grasinęs nužudyti (4)

Legendinės Australijos roko grupės „AC/DC" būgnininkas Philas Ruddas Naujosios Zelandijos teisme pakeitė savo parodymus ir prisipažino grasinęs nužudyti, skelbia BBC.

Nesutarimai tarp Bobbi tėvo ir W. Houston mamos: netiesa, kad Bobbi atgavo sąmonę (1)

Bobbi Kristinos smegenų pažeidimai yra negrįžtami, ji į nieką nereaguoja, tvirtina jos močiutė.

Taip gyvena angelai: „Victoria's Secret“ modelio namai Beverli Hilse (17)

„Victoria's Secret“ angelas, modelis Rosie Huntington-Whiteley ir jos mylimasis, Holivudo aktorius Jasonas Stathamas įsigijo pirmus bendrus namus. Šiam žingsniui pora ryžosi po penkerių metų draugystės. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad už 13 mln. JAV dolerių vertės vilą pora mokėjo perpus – kiekvienas po 6,5 mln.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.