Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

K. Kardashian pasišaipė iš savęs už 4,5 mln. dolerių neįtikėtinas video (4)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:25
Kim Kardashian
Vida Press nuotr.
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian nusifilmavo naujausiame kompanijos „T-Mobile“ reklaminiame klipe, kur pasakoja apie savo aistrą asmenukėms ir tai, kaip kiekvieną mėnesį mobiliojo ryšio bendrovės susigrąžina milijonus nepanaudotų duomenų gigabaitų, skelbia androidauthority.com.

Svorio priaugusi S. Gomez atrodo nekaip (55)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:07
Selena Gomez
AOP nuotr.
Problemos dėl papildomų kilogramų nesvetimos ir seksualiajai amerikiečių dainininkei Selenai Gomez. Paviešintuose kadruose iš „The Revised Fundamentals of Caregiving“ filmavimo aikštelės matyti, kad 22-ejų garsenybė atrodo gerokai papilnėjusi – storesnės šlaunys, pūpsantis pilvukas, putlesnis veidas ir gerokai stambesni sėdmenys.

Buvusi auklė iškėlė bylą M. Carey (7)

2015 sausio mėn. 29 d. 08:21
Mariah Carey
Vida Press nuotr.
Buvusi Mariah Carey ir Nicko Cannono auklė iškėlė ieškinį žvaigždėms už tai, kad buvo atleista: moteris tvirtina, kad poros dvynukai buvo labai prie jos prisirišę.

Paskelbė netikėtą žinią apie R. Abramovičių ir D. Žukovą (20)

2015 sausio mėn. 28 d. 15:31
Pranešama, kad rusų milijardierius Romanas Abramovičius yra vedęs verslininko Aleksandro Žukovo dukterį Darją. „Pora susipažino 2005 metais, o po kelerių metų jie susituokė“, - rašo „The Wall Street Journal“.

Kanye Westas įvardijo priežastis, kodėl niekada nesišypso (21)

2015 sausio mėn. 28 d. 13:12
Kim Kardashian ir Kanye Westas
Vida Press nuotr.
Kanye Westas pagaliau atsakė į klausimą, kodėl niekada nesišypso, teigdamas, kad tokį jo elgesį įkvepia dvi priežastys. Pirmoji iš jų yra „paveikslai senoje pilyje“, o antroji, pajuokianti pačius monstrus, kurie pastebėjo šią tendenciją – paparacai, rašo „The Guardian“.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų Niekas nebežino, ką reiškia būti stebimam, sekamam, kai prie dviejų trijų besišnekančių atsirada trečias, ketvirtas besiklausantis, registruojantis jūsų privačias kalbas? Oskaras Koršunovas premjeroje „Jelizaveta Bam“ suteikia šią patirties „prabangą” tiems, kurie negyveno KGB laikais.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų
2015 sausio 28 d.