Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Reaguodama į kalbas apie antrąjį nėštumą Beyonce įsiamžino pusnuogė (4)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 16:35
Beyonce (Beyonce.com nuotr.)
Beyonce ir Jay Z nelinkę kalbėti apie asmeninį gyvenimą, tačiau rugsėjo 16 d. 33-ąjį gimtadienį atšventusi dainininkė privertė suabejoti gandais dėl galimo antrojo jos nėštumo.

Po komedijos meistrės J. Rivers mirties įpliekstas skandalas suklastojo įrašą

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:30
Joan Rivers
AOP nuotr.
Komikės Joan Rivers atstovė tvirtina, kad tariamai paskutinis garso įrašas, kuriame skamba jos balsas, yra klastotė. Esą toks apgailėtinas viešųjų ryšių triukas yra „labai nepagarbus elgesys neseniai mirusios komikės atžvilgiu“, skelbia „The Daily Mail“.

Prie Bekingemo rūmų piruetus darantis sargybinis tapo interneto sensacija (15)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:34
Anglijos karalienės sargyba
Stopkadras
Fragmentuose iš vaizdo įrašo, kuris buvo paskelbtas svetainėje „YouTube“, matyti, kaip Bekingemo rūmus saugantis sargybinis šokio judesiais nukrypsta nuo įprasto žygiavimo pirmyn ir atgal, rašo nytimes.com. Vaizdo įrašas „Youtube“ kanale peržiūrėtas milijonus kartu, juo aktyviai dalinasi socialinių tinklų vartotojai.

5 vaikų mama K. Price pažėrė patarimų K. Middleton ir princui Williamui (3)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 10:16
Katie Price
AOP nuotr.
Katie Price apstulbino gerbėjus, įkėlusi savo nuotrauką, kurioje demonstruoja stangrų pilvą, praėjus vos kelioms savaitėms po gimdymo (rugpjūtį ji susilaukė dukters Bunny Hayler).

Nesėkmes išgyvenantis R. Thicke'as: kiekviename interviu buvau apsvaigęs nuo narkotikų ir neblaivus

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 09:23
Regis, Robinui Thicke‘ui po sėkmės laikotarpio atėjo nesėkmės metai.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.