Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Dizaineris R. Cavalli išgyrė E. Vilkevičiūtę (10)

2014 spalio mėn. 21 d. 17:15
Edita Vilkevičiūtė
AOP nuotr.
Pasaulio podiumų žvaigždė Edita Vilkevičiūtė tapo naujausio Roberto Cavalli moteriško aromato „Paradiso“ reklamos veidu.

Šukuosenos, už kurias galima nekęsti savo kirpėjo (4)

2014 spalio mėn. 21 d. 16:27
Šukuosenos
Socialinio tinklo nuotr.
Nuo išskutinėto „Apple“ logotipo ant viršugalvio iki dar vienų ūsų, nuo iš plaukų suformuotos kepurės iki kalėdų eglutės ant galvos – po tokių stiliaus eksperimentų iš tiesų galima imti nekęsti savo kirpėjo. Jūsų dėmesiui – keisčiausių įvaizdžio eksperimentų galerija.

Kriminalistai pradžiugino Ž. Friskės vyrą: rado vogtą automobilį (2)

2014 spalio mėn. 21 d. 14:23
Žana Friskė
AOP nuotr.
Praėjusį šeštadienį (spalio 18 dieną) Rygoje buvo pavogtas automobilis „Range Rover“, priklausantis dainininkei Žanai Friskei ir jos sutuoktiniui Dmitrijui Šepeliovui, praneša DELFI.lv. Automobilis buvo su Maskvos registracijos numeriais iš serijos 777.

J. McCarthy teigia, kad viduje jaučiasi translytė, ir norėtų, kad jos sūnus būtų gėjus (15)

2014 spalio mėn. 21 d. 13:15
Jenny McCarthy
AOP nuotr.
Jenny McCarthy visuomet buvo ta, kuri kalba atvirai! Buvusi laidos „View“ vedėja atsivėrė leidiniui „PrideSource“ ir prisipažino, kad viduje jaučiasi translytė ir kad neprieštarautų, jeigu jos sūnus būtų gėjus – tuomet jis galėtų kirpti jos plaukus, rašo usmagazine.com.

T. Spelling pasireiškė Ebolos virusą primenantys simptomai: aktorė atskirta nuo kitų pacientų (13)

2014 spalio mėn. 21 d. 08:58
Tori Spelling
AP/Scanpix
Amerikiečių aktorei Tori Spelling šią savaitę pasireiškė Ebolos virusą primenantys simptomai ir ji buvo paguldyta į ligoninę.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 21 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 spalio 26 d. 18.00 val.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ OKT/Vilniaus miesto teatras praneša, jog dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos šiandien, spalio 16 d. turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ nukeliamas į lapkričio 30 d.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2014 spalio 16 d.