Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

„The Tonight Show“ viešėjęs J. Bieberis kreipėsi į lietuvius (18)

Vienas populiariausių jaunosios kartos atlikėjų Justinas Bieberis, viešėdamas laidoje „The Tonight Show“, papasakojo apie savo koncertus, naujausią albumą ir ką tik pasirodžiusį singlą „What Do You Mean?“.

K. Kardashian tapo „Instagram“ rekordininke

JAV televizijos realybės šou žvaigždė Kim Kardashian dar labiau įtvirtino socialinių tinklų karalienės statusą, trečiadienį paskelbusi, kad jos „Instagram“ paskyra dabar turi rekordinį sekėjų skaičių – 45 milijonus.

G. Bundchen grasina vyrui skyrybomis, kurių kaina – 409 milijonai eurų

Paaiškėjo naujos Giseles Bundchen ir jos sutuoktinio Tomo Brady santykių detalės. Pasirodo, kad tai ne pokštas – modelis iš tikrųjų vyrui grasina skyrybomis, praneša spletnik.ru.

Minint Dianos mirties metines paviešinta princesės nuotrauka sumaitotame automobilyje iš karto po avarijos (17)

Rugpjūčio 31 dieną buvo minimos 18-osios princesės Dianos mirties metinės. Vėl prisimintas klausimas, ar tragiška jos žūtis buvo atsitiktinė. Princesė ir jos mylimasis Dodi Fayedas žuvo per tragišką avariją Paryžiuje, kurią, kaip spėjama, sukėlė juos persekiojęs paparacis. Dianos mirties apipinta gandais – nuo įtarimų, kad ji buvo nužudyta, iki teiginių, esą laukėsi, skelbia celebritydirtylaundry.com.

Apie skyrybas po metų prabilusi A. Lavigne: mūsų santuoka atnešė daugybę nepamirštamų prisiminimų (2)

Prieš metus pasklidę gandai apie Avril Lavigne ir Chado Kroegerio skyrybas pasitvirtino – dainininkė pranešė išsiskyrusi su vyru, skelbia spletnik.ru
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija Dramaturgo Falko Richterio kūryba, pristatoma 5 kontinentų scenose nuo Berlyno „Schaubühne“ iki Tokijo „Opera Nomori“, sugrįžta į Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatrą. Lietuvoje dar nedaug žinomo kūrėjo pjesę „Po ledu“ čia repetuoja režisierius Artūras Areima. Spektaklio premjera jau netrukus – rugsėjo 11,12 dienomis.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija
2015 rugsėjo 3 d.