Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Aktorė J. Lawrence vėl vieniša

2014 rugpjūčio mėn. 2 d. 11:06
Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas
AOP nuotr.
Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas išsiskyrė antrą kartą. To priežastis - ypatingai įtemptas aktorių darbo grafikas, dėl kurio santykiai tapo neįmanomi. Pranešama, kad pora po skyrybų lieka gerais draugais.

Į per mažus šortus įsispraudusi S. Gomez apnuogino užpakaliuką (34)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 14:12
Selena Gomez
Kol Justinas Bieberis mėgaujasi poilsiu Ibizoje su kur kas vyresne aktore Michelle Rodriguez, Amerikoje likusi Selena Gomez demonstruoja savo moteriškas grožybes.

Rihanna į naktinį klubą atvyko vilkėdama tik apatiniais (12)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 13:06
Rihanna
AOP nuotr.
„Kas nors turėtų pasakyti Rihannai, kurie rūbai yra dėvimi lauke, o kurie namuose“, – juokauja celebrity.yahoo.com, kalbėdami apie naujausią dainininkės iššsišokimą.

Beyonce ir Jay-Z beviltiškai bando išsaugoti byrančią santuoką (4)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 12:57
Beyonce ir Jay-Z
AOP nuotr.
„Jay-Z ir Beyonce beviltiškai bando išsaugoti byrančią santuoką“, - tokios antraštės pasipylė po koncerto Sietle, kur scenoje jausmingą pasirodymą surengė atlikėja Beyonce ir jos sutuoktinis Jay-Z.

Lily Allen atskleidė patirtus išgyvenimus dėl kovos už dukters gyvybę

2014 rugpjūčio mėn. 2 d. 10:32
Lily Allen su dukra Ethel
AOP nuotr.
Atlikėja Lily Allen, auginanti dvi dukreles Ethel Cooper ir Marnie Rose Cooper, užsienio žiniasklaidai prisipažino apie patirtus skaudžius išgyvenimus dėl vyresnėlės dukters Ethel sveikatos.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.