Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

T. Cruise’as dėl dukters svarsto palikti Scientologų bažnyčią (5)

Ar Tomas Cruise’as paliks Scientologų bažnyčią dėl dukters? Šaltiniai tikina, kad jam jau pabodo klausytis, kaip jis turėtų elgtis su savo dukra Suri Cruise. Užsienio žiniasklaida rašo, kad T. Cruise’as susiruošė išsižadėti scientologijos ir auginti dukrą taikoje ir ramybėje.

M. Cyrus pastebėta besibučiuojanti su „Victoria’s Secret“ modeliu (10)

Miley Cyrus pastebėta besibučiuojanti su blondine „Victoria’s Secret“ modeliu Stella Maxwell.

Naujoje D. Beckhamo tatuiruotėje – Pimpačkiukas (6)

Birželio 30 d. Victoria Beckham socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino nuotrauka, kurioje nufotografuota naujoji Davido Beckhamo tatuiruote - Pimpačkiukas. Ją tėčiui padarė mylima duktė Harper. Savaime suprantama, kad tai – laikina tatuiruotė, tačiau, V. Beckham teigimu, Harper tėtį papuošė tikra Pimpačiukų kolekcija!

I. Urgantas su žmona slapukavo apie labai svarbią naujieną (13)

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad Ivano Urganto žmona Natalija Kiknadzė laukiasi kūdikio. Žurnalistai remiasi liudininkais, kurie pirmadienį televizijos laidų vedėją ir jo žmoną pastebėjo viename Maskvos knygyne. Liudininkų teigimu, Natalija gali būti nėščia maždaug penktą ar šeštą mėnesį, rašo spletnik.ru.

42-iejų H. Klum – itin gundančiose pozose prieš fotoobjektyvą (5)

Vokiečių kilmės supermodelis, laidų vedėja ir televizijos prodiuserė Heidi Klum įsiamžino itin seksualioje reklamoje. Heidi tapo jos vardo apatinių reklaminiu veidu.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.