Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Hercogienės K. Middleton ir ponios A. Clooney stiliaus dvikova (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 17:00
Kate Middleton ir Amal Alamuddin stilius
AOP nuotr.
Šį savaitgalį Venecijoje aktorius George'as Clooney ir teisininkė Amal Alamuddin atšoko venas plačiausiai aprašytų šių metų vestuvių, kurias aptarinės dar ilgas savaites. Tačiau didesnio visuomenės dėmesio susilaukė ne Holivudo žvaigždė, bet jo nuotaka.

Išrinkta stilingiausia visų laikų nuotaka istoriniai kadrai (10)

2014 spalio mėn. 1 d. 16:13
Monako princas Rainieras III ir Grace Kelly
AOP nuotr.
„Conde Nast Brides“ atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad stilingiausia visų laikų nuotaka buvo Grace Kelly, skelbia „The Independent“.

Clintonų šeima iš ligoninės pasiėmė naująją narę – Charlotte (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 12:54
Clintonų šeima
AP/Scanpix
Iš „Lenox Hill“ ligoninės išėjusi buvusio Amerikos prezidento Billo Clintono dukra Chelsea su mažąja dukrele Charlotte skubiai įsėdo į jų laukusį automobilį. Joms kompaniją palaikė laimingas mažylės tėvas Marcas Mezvinsky ir B. Clintonas su žmona Hillary Clinton.

Paskleidė gandus apie Lady Gagos vestuves

2014 spalio mėn. 1 d. 11:41
Ar Lady Gaga tapo ponia Gaga? Atlikėjos vaikinas, su kuriuo dainininkė draugauja jau trejus metus, aktorius Tayloras Kinney pastebėtas mūvintis žiedą. Galbūt pramogų pasaulis turi naują šeimą, klausia hollywoodlife.com.

J. Bieberis užtiktas leidžiantis laiką su K. Kardashian seserimi (4)

2014 spalio mėn. 1 d. 10:09
 Kendall Jenner ir Justinas Bieberis
AOP nuotr.
Justinas Bieberis ir Kendall Jenner vakarieniavo kartu. Porelė pastebėta intymiai vakarieniaujanti Paryžiuje, šurmuliuojant mados savaitės renginiams.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.