Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Z. Efronas ir M. Rodriguez nutraukė romantiškus santykius

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:11
Aktorių pora Zacas Efronas ir Michelle Rodriguez paskelbė nutraukiantys santykius vos po dviejų mėnesių draugystės. Šaltinių teigimu, įvykius pagreitino tarp įsimylėjėlių kilęs konfliktas Ibizoje.

Paaiškėjo, kaip iš tiesų buvo palaidotas R. Williamsas

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 08:41
Robinas Williamsas
AOP nuotr.
Aktoriaus Robino Williamso kūnas buvo kremuotas kitą dieną po jo savižudybės, o pelenai išbarstyti San Francisko įlankoje, rašoma oficialiame aktoriaus mirties sertifikate.

Ukrainos parduotuvėse pasirodė čekiai su V. Putinui dedikuotu keiksmažodžiu (78)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 18:11
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Ukrainos verslininkai sugalvojo, kaip originaliai išreikšti savo požiūrį į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Naujienų portalo DELFI skaitytojas pasidalino nuotrauka, kurioje nufotografuotas parduotuvės čekis su netradiciniu užrašu.

Maskvoje oficialiai susituokė dvi nuotakos (161)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 15:53
Alina Davis ir Ellison Brux (vk.com/davislove nuotr.)
Vienuose iš Maskvos santuokų rūmų įvyko precedento neturinti ceremonija – be jokio skandalo buvo užregistruota dviejų nuotakų santuoka. Abi net ir išoriškai viena į kitą panašios nuotakos buvo pasipuošusios baltomis suknelėmis. 

Reperis Drake‘as ir Rihanna vėl pastebėti kartu

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 10:42
Drake'as ir Rihanna
AOP nuotr.
Pirmadienio vakarą Niujorko „Griffin“ klube laiką leido buvusi porelė – reperis Drake‘as ir dainininkė Rihanna. Šaltiniai teigia, kad garsenybės linksminosi kartu, klube praleido beveik dvi valandas. 3 valandą ryto jie išvyko – atskirai, 21 minutės skirtumu, skelbia TMZ.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.