Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Seksualioji Coco Austin susilaukė pirmagimio (4)

Aktorė, šokėja ir interneto įžymybė Coco Austin su vyru, reperiu Ice-T, susilaukė pirmagimės.

J. Lopez rojus, kurio niekas nenori pirkti (1)

46-erių atlikėja ir aktorė Jennifer Lopez nuo vasario bergždžiai bando parduoti prabangią vilą Kalifornijoje. Iš pradžių kiek daugiau nei 15 mln. eurų užsiprašiusi Jennifer kainą sumažino iki 13 mln.

Aktorė A. Hathaway laukiasi pirmagimio (11)

Sveikinimai Holivudo žvaigždei Anne Hathaway! Pranešama, kad ji su vyru Adamu Shulmanu laukiasi pirmagimio. Užsienio žiniasklaidos šaltinių teigimu, aktorė laukiasi jau antrąjį trimestrą. "Ji jaučiasi puikiai!", - žurnalui "People" teigė žinomos moters bičiulis.

Pro M. Ward prijuostę sprūstančios krūtys nustelbė Padėkos dienos kalakutą (15)

Aktorė Maitland Ward (38 m.), regis, ieško net ir menkiausios progos išsišokti. Vulgarumu pasižyminti amerikiečių žvaigždė net ir kepdama Padėkos dienai skirtą kalakutą sugebėjo peržengti padorumo ribą.

Įžymybių Padėkos diena: prabangios vaišės ir sudeginti pyragai (1)

Vakar, lapkričio 26-ąją, Amerikoje buvo švenčiama Padėkos diena. Garsenybės savo socialinių tinklų paskyrose dalijosi nuotraukomis ir mintimis, už ką yra dėkingos.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.