Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
© AFP/Scanpix

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Taip gyvena angelai: „Victoria's Secret“ modelio namai Beverli Hilse (11)

„Victoria's Secret“ angelas, modelis Rosie Huntington-Whiteley ir jos mylimasis, Holivudo aktorius Jasonas Stathamas įsigijo pirmus bendrus namus. Šiam žingsniui pora ryžosi po penkerių metų draugystės. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad už 13 mln. JAV dolerių vertės vilą pora mokėjo perpus – kiekvienas po 6,5 mln.

B. K. Brown tėvas: Bobbi atgavo sąmonę (4)

Praėjusį šeštadienį vykusiame koncerte Bobby‘is Brownas pranešė, kad jo duktė Bobbi Kristina Brown atgavo sąmonę, praėjus beveik trims mėnesiams po to, kai savo namuose Džordžijoje buvo rasta be sąmonės.

A. N. Smith mirties istorijoje – naujos detalės (4)

Los Andželo psichiatrė, gydžiusi Anną Nicole Smith, išvengė kalėjimo, praėjus aštuoneriems metams po klientės mirties.

B. Affleckas prašė iškirpti medžiagą apie jo protėvį vergvaldį (2)

Holivudo megažvaigždė Benas Affleckas, garsėjantis humanitariniais siekiais, vienos dokumentinės laidos kūrėjų buvo paprašęs cenzūruoti savo atradimą, jog vienas iš jo protėvių turėjo vergų, rodo nutekintas elektroninis laiškas.

Išrinkta naujoji „Mis Rusija“ (155)

Šeštadienį išrinkta gražiausia rusaitė - ja tapo Sofija Nikičuk iš Jekaterinburgo, kuri laimėjo „Mis Rusija 2015“ karūną. Konkurso finale varžėsi net 50 gražiausių Rusijos merginų.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.