Nugaišo mylimasis Osbourne'ų šeimos buldogas

 (4)
Jacko Osbourne'o numylėtinė Lola, MTV kanalu rodytame šeimos realybės šou pagarsėjusi kaip sofų draskytoja, nugaišo sulaukusi dvylikos metų, praneša tmz.com.
Buldogų veislės kalytė buvo ne tik realybės šou žvaigždė, bet ir socialinio tinklo „Twitter“ sensacija, turėjusi beveik 9 tūkstančius gerbėjų.
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Jack Osbourne, Kelly Osbourne, Sharon Osbourne
Foto: AFP/Scanpix

J. Osbourne'as liūdną žinią pateikė tame pačiame „Twitter“: „Ačiū visiems už gerus žodžius apie Lolą. Gera žinoti, jog ją mylėjo tiek daug žmonių“.

„Lola, tu buvai geriausias draugas, kokį tik galima turėti. Visada tave mylėsiu ir tavęs ilgėsiuosi“, - pridūrė jis.

Keturkojės „Twitter“ puslapyje taip pat buvo palikta nauja žinutė: „Ačiū visiems už gerus žodžius. Aš dabar esu geresnėje vietoje. Dangui reikia naujos princesės :)“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

J. Bieberio gėda: per koncertą Majamyje pamiršo dainos žodžius (10)

Šeštadienį Majamyje koncertavo atlikėja Adriana Grande. Dainai „Love Me Harder“ jai prireikė šiek tiek pagalbos, todėl ant scenos kartu padainuoti pasikvietė Justiną Bieberį. Sprendimo nebūna itin vykusio, skelbia perezhilton.com.

B. Marso namuose – brangakmenius atkartojantys baldai

Atlikėjas Bruno Marsas (29) pasidovanojo fantastišką dovanėlę – beveik 6 milijonų eurų vertės namus Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai tikras rojaus kampelis, kuriame vasara niekada nesibaigia.

K. Middleton paskutinį kartą prieš gimdymą pasirodė viešumoje (7)

Jau visai netrukus, balandį, pagausės karališkoji britų šeima. Princo Williamo žmona Kate Middleton, remiantis užsienio žiniasklaida, turėtų pagimdyti mergaitę. Prieš išeidama motinystės atostogų, šią savaitę K. Middleton paskutinį kartą prieš gimdymą pasirodė viešumoje. Moteris kartu su savo sutuoktiniu labdaros tikslais lankėsi Stepheno Lawrence centre.

A. Jolie paskelbta garsiausia pasaulio feminisčių įžymybe (3)

Holivudo superžvaigždė Angelina Jolie buvo paskelbta pasaulinio feminizmo judėjimo įžymybe, aktorei prieš kelias dienas atskleidus, kad jai buvo atlikta kiaušidžių pašalinimo operacija, turinti apsaugoti ją nuo potencialaus vėžio išsivystymo.

„Klubas 27“ – mitai ir tikrovė (12)

Ką bendro turi Otis Reddingas, Gramas Parsonas, Nickas Drake‘as, Jimmy McCullochas, Jamesas Ramey, Bryanas Osperis ir Jonas Guthrie? O kaip dėl Tomo Buckley, Gregory Herberto, Zenono de Fleuro, Nicko Babeu, Shannono Hoono, Beverly Kenny ir Bobby Bloomo? O kas sieja Alaną Wilsoną, Jesse Belviną, Rudy Lewisą, Gary Thainą, Kristen Plaff, Roną Pigpen McKernaną, Pete de Freitasą, Raymondą Freaky Tah Rogersą, Helmutą Kolleną ir Lindą James? Jie visi muzikantai – mirę muzikantai. Pirmoji grupė mirė sulaukę 26 metų, antroji – 28 metų, o trečioji – 27 metų, rašo theconversation.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.