Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

R. Williamsas prieš mirtį linkėjo neprarasti vilties vėžiu sergančiai gerbėjai (16)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 18:56
Robinas Williamsas vieną savo gerbėją, sergančią trimis nebepagydomo vėžio formomis, ragino neprarasti vilties ir, likus keliems mėnesiams iki jo paties savižudybės, nusiuntė jai jaudinantį vaizdo įrašą.

Po neištikimybės skandalo prabilo Estijos prezidento žmona: mano gyvenime dabar sunkus laikas (176)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 16:24
Penktadienį Estijos žiniasklaidoje pasirodė skandalingi kadrai ir trumpas vaizdo siužetas, kuriuose pirmoji šalies ponia Eevelin Ilves įamžinta kur kas jaunesnio nepažįstamojo glėbyje.

Naujoji princo Hario mergina stebėtinai panaši į K. Middleton (15)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 14:51
Princas Harry
AOP nuotr.
Kai kalba pasisuka apie princo Hario merginas, galima pastebėti, kad beveik visos jo merginos – lyg blondinės Chelsy Davy kopijos. Karališkosios šeimos gyvenimą stebintys šaltiniai prakalbo apie naujus 29-erių princo santykius. Teigiama, kad jis susitikinėja su ketveriais metais jaunesne „Miss Edinburgas“ Camilla Thurlow, skelbia okmagazine.com.

Po vaišių restorane P. Anderson užklupta nepatogioje situacijoje (23)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 13:39
Pamela Anderson
AOP nuotr.
Pamela Anderson – itin mėgstamas paparacių grobis. Ketvirtadienio vakarą moteris buvo užfiksuota paliekanti Holivudo žvaigždžių restoraną Los Andžele ne pačios geriausios būsenos. Garsenybė atrodė lyg apsvaigusi po vaišių, o ant jos kuklių kūno spalvos šortų švietė didėlė dėmė.

Skandalo centre: Estijos prezidento žmona užfiksuota kito vyro glėbyje (205)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 13:01
Skandalo centre: Estijos prezidento žmona užfiksuota kito vyro glėbyje
Penktadienį Estijos žiniasklaidoje pasirodė skandalingi kadrai ir trumpas vaizdo siužetas, kuriuose pirmoji šalies ponia Eevelin Ilves įamžinta kur kas jaunesnio nepažįstamojo glėbyje.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.