Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
 
14
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Norėjo smagios asmenukės su traukiniu – žuvo ant bėgių (24)

2015 sausio mėn. 30 d. 14:21
Traukinio bėgiai
K. Cemnolonskio nuotr.
Indijos Mathuros mieste po traukinio ratais žuvo trys universiteto studentai, bandę nusifotografuoti asmenukei atvažiuojančio traukinio fone.

Merginos gyvybė tragiškai užgeso iš karto po pasipiršimo (50)

2015 sausio mėn. 30 d. 08:45
Ji pažadėjo praleisti su juo gyvenimą ir po kelių akimirkų jos gyvenimas baigėsi. 29 metų Dimitrina Dimitrova antradienį, sausio 27 dieną, su džiaugsmu priėmė savo mylimojo pasiūlymą tekėti, kurį išgirdo Ibisoje, ant Kala Taridos uolų, skelbia elitedaily.com.

K. Kardashian pasišaipė iš savęs už 4,5 mln. dolerių neįtikėtinas video (6)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:25
Kim Kardashian
Vida Press nuotr.
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian nusifilmavo naujausiame kompanijos „T-Mobile“ reklaminiame klipe, kur pasakoja apie savo aistrą asmenukėms ir tai, kaip kiekvieną mėnesį mobiliojo ryšio bendrovės susigrąžina milijonus nepanaudotų duomenų gigabaitų, skelbia androidauthority.com.

Svorio priaugusi S. Gomez atrodo nekaip (77)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:07
Selena Gomez
AOP nuotr.
Problemos dėl papildomų kilogramų nesvetimos ir seksualiajai amerikiečių dainininkei Selenai Gomez. Paviešintuose kadruose iš „The Revised Fundamentals of Caregiving“ filmavimo aikštelės matyti, kad 22-ejų garsenybė atrodo gerokai papilnėjusi – storesnės šlaunys, pūpsantis pilvukas, putlesnis veidas ir gerokai stambesni sėdmenys.

Buvusi auklė iškėlė bylą M. Carey (7)

2015 sausio mėn. 29 d. 08:21
Mariah Carey
Vida Press nuotr.
Buvusi Mariah Carey ir Nicko Cannono auklė iškėlė ieškinį žvaigždėms už tai, kad buvo atleista: moteris tvirtina, kad poros dvynukai buvo labai prie jos prisirišę.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų Niekas nebežino, ką reiškia būti stebimam, sekamam, kai prie dviejų trijų besišnekančių atsirada trečias, ketvirtas besiklausantis, registruojantis jūsų privačias kalbas? Oskaras Koršunovas premjeroje „Jelizaveta Bam“ suteikia šią patirties „prabangą” tiems, kurie negyveno KGB laikais.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų
2015 sausio 28 d.