Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Į per mažus šortus įsispraudusi S. Gomez apnuogino užpakaliuką (30)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 14:12
Selena Gomez
Kol Justinas Bieberis mėgaujasi poilsiu Ibizoje su kur kas vyresne aktore Michelle Rodriguez, Amerikoje likusi Selena Gomez demonstruoja savo moteriškas grožybes.

Rihanna į naktinį klubą atvyko vilkėdama tik apatiniais (12)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 13:06
Rihanna
AOP nuotr.
„Kas nors turėtų pasakyti Rihannai, kurie rūbai yra dėvimi lauke, o kurie namuose“, – juokauja celebrity.yahoo.com, kalbėdami apie naujausią dainininkės iššsišokimą.

Beyonce ir Jay-Z beviltiškai bando išsaugoti byrančią santuoką (3)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 12:57
Beyonce ir Jay-Z
AOP nuotr.
„Jay-Z ir Beyonce beviltiškai bando išsaugoti byrančią santuoką“, - tokios antraštės pasipylė po koncerto Sietle, kur scenoje jausmingą pasirodymą surengė atlikėja Beyonce ir jos sutuoktinis Jay-Z.

Tris mėnesius susitikinėjantys C. Diaz ir B. Maddenas jau kalba apie santuoką (4)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 11:15
C. Diaz ir B. Maddenas
AOP nuotr.
Aktorė Cameron Diaz ir Benji Maddenas susitikinėja tik tris mėnesius, tačiau šaltinis pasakojo leidiniui „People“, kad jų santykiai vystosi labai greitai ir kad jie jau kalbėjo apie santuoką. Garsenybės šiomis dienomis Los Andžele buvo tiesiog neišskiriami.

D. Barrymore santykiai su netikėtai mirusia seserimi: nenoras bendrauti ir atstumtosios vaidmuo (4)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 11:03
Drew Barrymore ir Jessica Barrymore
AOP nuotr.
Po sesers Jessicos mirties Drew Barrymore išplatino viešą pareiškimą: „Nors su ja buvome pažįstamos trumpai, jai ir jos artimiesiems linkiu kuo daugiau ramybės. Labai užjaučiu dėl šios netekties.“ Drew ir Jessica Barrymore – vieno tėvo, tačiau skirtingų motinų dukterys.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.