Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

I. Urgantas su žmona slapukavo apie labai svarbią naujieną

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad Ivano Urganto žmona Natalija Kiknadzė laukiasi kūdikio. Žurnalistai remiasi liudininkais, kurie pirmadienį televizijos laidų vedėją ir jo žmoną pastebėjo viename Maskvos knygyne. Liudininkų teigimu, Natalija gali būti nėščia maždaug penktą ar šeštą mėnesį, rašo spletnik.ru.

42-iejų H. Klum – itin gundančiose pozose prieš fotoobjektyvą

Vokiečių kilmės supermodelis, laidų vedėja ir televizijos prodiuserė Heidi Klum įsiamžino itin seksualioje reklamoje. Heidi tapo jos vardo apatinių reklaminiu veidu.

K. Kardashian: asmenukės įgalina moteris (1)

JAV televizijos realybės šou žvaigždutė Kim Kardashian teigia, kad daugybė asmenukių, kurias ji skelbia socialiniuose tinkluose, įgalina valdyti savo viešąjį įvaizdį, tačiau taip pat skatina kai kuriuos ją vertinti vien kaip sekso objektą.

C. Jenner – it pagyvenusi K. Middleton kopija (3)

LGBT bendruomenės problemų sprendimui pasišventusi Caitlyn Jenner apsilankė Niujorko miesto LGBT bendruomenės centre.

Dizaineris M. Jacobsas internete netyčia publikavo savo nuogo nuotrauką su pikantišku prierašu (3)

Dizaineris Marcas Jacobsas socialiniame tinkle „Instagram“ netyčia paviešino savo nuogo nuotrauką. Fotografijoje mados kūrėjas pozuoja apatininius nuleidęs ties keliais – matyti jo sėdmenys ir lytinis organas. Nuotrauka pasirodė „Instagram“ paskyroje, kurią seka daugiau nei 191 tūkst. žmonių. Nors pikantiškas kadras netrukus po paskelbimo buvo pašalintas, tačiau akyli internautai jau spėjo ją išpaltinti internete.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.