Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Papilnėjusi S. Gomez krūtinė užkūrė kalbas apie plastinę operaciją (7)

2014 liepos mėn. 11 d. 18:35
Selena Gomez
AOP nuotr.
Atėjo laikas duoti atkirtį visoms apkalboms dėl Selenos Gomez krūtinės. Liepos 9 d. 22-ejų S. Gomez buvo pastebėta Niujorke dėvinti krūtinę aptempiančią palaidinę bei tokiu būdu sukėlė daugybę apkalbų dėl galimai jai atliktos plastinės krūtų operacijos.

Po išžaginimo dramos buvusi Š. Jasikevičiaus žmona vykdo kilnią misiją (34)

2014 liepos mėn. 11 d. 12:50
Linor Abargil
AOP nuotr.
Tragedija iš Izraelio kilusią buvusią krepšininko Š. Jasikevičiaus žmoną L. Abargil ištiko likus septynioms savaitėms iki konkurso „Mis pasaulis 1998“. Tuomet jaunutė manekenė buvo žiauriai išžaginta kelionių agentūroje dirbusio savo tautiečio Uri Shlomo. Mergina atvyko į artimiausią Milano turizmo agentūrą, norėdama nusipirkti bilietą į Romą. Iš ten manekenė planavo vykti namo į Izraelį.

E. Mendes slepia apvalėjantį pilvuką (13)

2014 liepos mėn. 11 d. 11:00
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
AOP nuotr.
Aktorė Eva Mendes savo sparčiai apvalėjantį nėščiosios pilvuką slepia viskuo, kas tik pasitaiko po ranka – bent jau taip ji elgėsi trečiadienį, liepos 9 dieną, Los Andželo oro uoste, skelbia justjared.com.

Princai Williamas ir Harry ryžosi pirmajai asmenukei (6)

2014 liepos mėn. 10 d. 16:09
Princas Williamas, princas Harry ir Gemma Cairney
AOP nuotr.
Visame pasaulyje mylimi ir populiarūs jaunieji Jungtinės Karalystės princai Williamas ir Harry pirmą kartą pristato bendrą asmenukę. Anksčiau monarchai asmenukes vertino kaip tikrai ne princams skirtą užsiėmimą, tačiau dėl Tautų Sandraugos jaunųjų lyderių padarė išimtį, skelbia dni.ru.

D. Lovato pasisako už tos pačios lyties asmenų santuokas (11)

2014 liepos mėn. 10 d. 11:25
D. Lovato pasisako už tos pačios lyties asmenų santuokas
AOP nuotr.
Dainos „Skyscraper“ atlikėja Demi Lovato jau seniai kovoja už homoseksualų teises. Visai neseniai ji viešai prakalbo apie asmeninę patirtį – paaiškėjo, jog dainininkės senelis buvo gėjus, skelbia blog.wenn.com.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.