Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Antram savaitgaliui į festivalį „Coachella“ grįžusi K. Jenner demonstravo savo apvalumus (1)

Jauniausia garsiosios Kardashianų šeimos atžala, septyniolikmetė Kylie Jenner, vis dažniau patenka į žiniasklaidos dėmesio akiratį. Panašu, kad Kylie Jenner bus aptarinėjama ir apkalbama taip pat intensyviai kaip ir Kim Kardashian ar Kendall Jenner. Šįkart mergina socialiniame tinkle pademonstravo savo apvalumus.

Kaip Jay Z tapo sėkmingu verslininku (4)

Jay Z neseniai pristatė „Tidal“ – 20 dolerių per mėnesį kainuojančią srautinės muzikos paslaugą, kuri, kai kurių žmonių teigimu, gali pridaryti rūpesčių kitiems panašiems tinklalapiams kaip „Spotify“.

Gimtojoje Armėnijoje besisvečiuojanti K. Kardashian buvo priversta atsiprašyti (7)

Amerikos televizijos žvaigždė Kim Kardashian šiuo metu svečiuojasi savo gimtinėje - Armėnijoje. Kim ten sutinkama kaip tikra pasaulinė žvaigždė.

Žvaigždės ir joga: pozos, kurios padeda patekti į seksualiausiųjų sąrašus gausiai iliustruota (2)

Šių įžymių moterų pavardės bei nepriekaištingos nuotraukos nuolat įtraukiamos į seksualiausiųjų sąrašus. Vienoms pasitarnauja geri genai, kitos idealias kūno formas išlaiko dietų ar sveikos gyvensenos dėka, trečios - kasdien prakaituoja sporto salėse. Pamatę šio straipsnio nuotraukas, įsitikinsite, kad vienas iš būdų jaustis puikiai ir atrodyti lyg deivei - joga. Ją praktikuoja pačios gražiausios pasaulio moterys.

Coco Austin „sprogdina“ internetą savo kūno formomis ir unikaliais gebėjimais (50)

Coco Austin galima nežinoti, tačiau nepastebėti jos – neįmanoma. 36 metų moteris, kurios tikrasis vardas – Nicole Natalie Marrow – kadaise buvo geriau atpažįstama kaip garsaus reperio Ice-T žmona. Dabar viskas pasikeitė – reperis Ice-T yra labiau žinomas kaip modelio, aktorės, šokėjos bei dizainerės Coco vyras.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 balandžio 19 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.