Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Foto: Buzzfoto/Scanpix

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Reikjaviko policininkai tirpdo „Instagram“ vartotojų širdis (11)

Reikjaviko policijos nuovados paskyra socialiniame tinkle „Instagram“ žaibiškai išpopuliarėjo dėl joje skelbiamų gražių ir įdomių nuotraukų, kuriose užfiksuota, kaip policininkai bendrauja su vietiniais gyventojais ir, kaip rašo boredpanda.com, ši paskyra vis dar yra populiari ir itin smagi.

Nuogu užpakaliu – aplink pasaulį. Kam to reikia? (35)

Vienas savo nuogo kūno demonstruoti nesdrovintis raudonplaukis stebina pasaulio internautus savo kelionių nuotraukomis. Maždaug 30-40 metų amžiaus nežinomos tapatybės vyras keliauja po įvairias pasaulio šalis. Nuvykęs į jas, vyras išsirenka vieną gražiausių ir labiausiai lankytinų vietų, nusimeta visus drabužius ir atsistoja ant rankų.

H. Stylesą pravirkdė grupę „One Direction“ ištikusi netektis (6)

Dainininkas Harry Stylesas savo pavyzdžių įrodė, kaip skaudžiai grupė „One Direction“ reaguoja į netikėtą jos nario Zayno Maliko sprendimą pasitraukti iš grupės veiklos. Per koncertą Džakartoje H. Stylesas apsiverkė, skelbia „The Daily Mail“.

Be dirbtinio įdegio ir klouno apdarų K. Price gerbėjai neatpažino (1)

Modelis ir aktorė Katie Price visiems žinoma dėl didelės dirbtinės krūtinės, dirbtinio įdegio ir mažai ką dengiančių apdarų. Ji tikrai neketina keisti stiliaus, tačiau naujausioje „Evening Standard“ žurnalo ES fotosesijoje K. Price švytėjo subtilia elegancija, skelbia „The Daily Mail“.

M. Cyrus šiurpina gerbėjus: paviešino išrautus penkis dantis (21)

Dainininkei Miley Cyrus išrauti net penki dantys – mergina kenčia stiprius skausmus. Spėjama, kad reabilitacija gali užtrukti, informuoja „The Daily Mail“.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.