Niujorko naktiniame klube areštuota L.Lohan

 (14)
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© Buzzfoto/Scanpix

Aktorė Linsay Lohan areštuota Niujorke. Policijos teigimu, Lindsay naktiniame klube smogė moteriai įsiplieskusio ginčo metu.

Niujorko policijos pareigūnai skelbia, jog ankstų ketvirtadienio rytą buvo sulaikyta skandalingoji aktorė Lindsey Lohan. Jai pateikti kaltinimai trečiojo laipsnio užpuolimu.

Pareigūnai pasakoja, jog garsenybė Manhatano Čelsio rajone esančiame klube „Club Avenue“ susikivirčijo su kita moterimi.

Policijos teigimu, aktorė priešininkei ranka trenkė per veidą.

Nukentėjusiajai medikų pagalbos neprireikė.

Kol kas su L. Lohan atstovu spaudai susisiekti nepavyko.

Aktorei dažnai tenka turėti nemalonumų su teisėsaugos pareigūnais.

Rugsėjį Niujorko policijos pareigūnai atliko tyrimą, kuriame svarbiausia taip pat buvo L. Lohan. Ji tvirtino, jog ją jos viešbučio kambaryje Niujorke užpuolė vyras. Vėliau jam kaltinimai buvo panaikinti.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

E. Mendes ir R. Goslingas tapo tėvais (7)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 19:55
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
AOP nuotr.
Garsi amerikiečių aktorių pora kūdikio susilaukė praėjusį penktadienį, rugsėjo 12 dieną, praneša usmagazine.com. Šaltinių duomenimis, porai gimė dukrelė.

Buvęs J. Lopez sutuoktinis papasakojo, ką reiškia būti žvaigždės vyru gausiai iliustruota (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 19:25
Crisas Juddas
AOP nuotr.
2001 m. Jennifer Lopez trumpai buvo ištekėjusi už vieno iš savo šokėjų Criso Juddo. Santuoka truko mėnesį. Ji išsiskyrė su C. Juddu dėl aktoriaus Beno Afflecko.

G. Stefani vestuvių metinių proga pasidalino nuotrauka iš praeities (3)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 14:18
Dainininkė ir dizainerė Gwen Stefani ir muzikantas Gavinas Rossdale‘as – puiki pora. Sekmadienį, rugsėjo 15 dieną, jie šventė jau 12-ąsias santuokos metines. Ta džiugia proga G. Stefani socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė sentimentalią nuotrauką, rašo perezhilton.com.

Milijardierius R. Lugneris vedė 57-eriais metais jaunesnį „Playboy“ modelį (42)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 14:05
Richardo Lugnerio ir Cathy Schmitz vestuvės
AOP nuotr.
81-erių milijardierius austras Richardas Lugneris, į kasmetinį Vienos operos pokylį sukviečiantis pasaulio įžymybes, vedė 24-erių „Playboy“ modelį Cathy Schmitz.

Plaukų spalvą pakeitusi D. Barrymore tapo sunkiai atpažįstama (3)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 08:22
Drew Barrymore
AOP nuotr.
Pastarasis savaitgalis buvo turtingas įžymybių įvaizdžio pokyčių, prie kurių prisijungė ir aktorė Drew Barrymore – ji tapo brunete.Kaip rašo people.com, dviejų vaikų mama atsinaujinusi pasirodė Londono mados savaitės Stellos McCartney kolekcijos pristatyme. Atrodo, ji taip pat pakeitė ir įprastinį makiažą, pasirinkusi neparyškintas akis ir raudoną lūpdažį.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.