JAV spauda: K.Stewart ir R.Pattinsonas laukiasi pirmagimio

 (27)
JAV žurnalas „OK!“ tvirtina turintis duomen7, jog garsioji „Saulėlydžio“ porelė Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas laukiasi pirmagimio. Pasak šaltinių, tik dėl to vyras savo mylimajai taip greitai atleido neištikimybę.
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
© AFP/Scanpix

Taip pat teigiama, jog pora įsigijo naują namą Los Andžele ir jame jau numatytas prabangus atskiras kambarys vaikeliui. Užsimenama, kad aktoriai vėliau atžalą norėtų auginti Anglijoje. Beje, rašoma, jog K.Stewart labai nori ištekėti iki kūdikio gimimo.

26 metų R.Pattinsonas birželio mėnesį buvo išsikėlęs iš jųdviejų namų Holivude, kai pasirodė nuotraukos, užfiksavusios, kaip Kristen apgaudinėja jį su 41 metų kino režisieriumi Rupertu Saundersu.

Tačiau po kelių mėnesių R. Pattinsonas atleido 22 metų Kristen už „kvailą klaidą“.

„Jie suprato, kad negali gyventi vienas be kito“ – sakė vienas šaltinis.

„Kristen išliejo savo širdį Robertui ir jį patikino, kad tai buvo vienkartinis atvejis ir didelė klaida“ – pridūrė jis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Gimtadienio proga Beyonce pasipuošė nauja šukuosena

Beyonce atrodo tiesiog nuostabiai! 34-ojo gimtadienio išvakarėse rugsėjo 3 dieną atlikėja savo tinklaraštyje paskelbė nuotrauką, kuriai pozuoja pasipuošusi nauja šukuosena – kirpčiais, skelbia hollywoodlife.com.

P. Anderson aukcione pardavė plūdurą iš serialo (2)

Buvusi „Gelbėtojų“ („Baywatch“) žvaigždė Pamela Anderson Rusijoje agitavo už gyvūnų apsaugą ir tam tikslui aukcione pardavė raudoną originalų plūdurą iš populiaraus JAV serialo. Agentūra „Interfax“ pranešė, kad gelbėjimo plūdurą už 3 mln. rublių (40 000 eurų) įsigijo vienas verslininkas.

Lenkų ugniagesys rado P. Hilton sužadėtuvių žiedą (3)

Vienas lenkų ugniagesys rado deimantinį žiedą, priklausantį viešbučių tinklo paveldėtojai Peris Hilton, ir nunešė jį į Lodzės oro uosto radinių biurą. Vyras papuošalą rado automobilyje, kuriuo VIP keleiviai oro uoste vežami prie savo lėktuvų, sakė oro uosto atstovė, kuria remiasi agentūra AFP.

Paviešintas J. Kennedy išsiskyrimo laiškas buvusiam vaikinui: tokio gauti nenorėtumėte (8)

Nors Jackie Onassis dažniausiai prisimenama kaip mados ikona, buvusi pirmoji JAV dama buvo dar ir filantropė, sektinas pavyzdys, Kennedy šeimos narė, rašo elitedaily.com.

„Iron Maiden“ narys dėl vėžio kaltina oralinį seksą (17)

„Iron Maiden“ grupės narys Bruce'as Dickinsonas pribloškė savo gerbėjus pareikšdamas, kad dėl jam nustatytos gerklės ir burnos vėžio diagnozės gali būti kaltas oralinis seksas, praneša wenn.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija Dramaturgo Falko Richterio kūryba, pristatoma 5 kontinentų scenose nuo Berlyno „Schaubühne“ iki Tokijo „Opera Nomori“, sugrįžta į Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatrą. Lietuvoje dar nedaug žinomo kūrėjo pjesę „Po ledu“ čia repetuoja režisierius Artūras Areima. Spektaklio premjera jau netrukus – rugsėjo 11,12 dienomis.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija
2015 rugsėjo 3 d.