JAV spauda: K.Stewart ir R.Pattinsonas laukiasi pirmagimio

 (27)
JAV žurnalas „OK!“ tvirtina turintis duomen7, jog garsioji „Saulėlydžio“ porelė Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas laukiasi pirmagimio. Pasak šaltinių, tik dėl to vyras savo mylimajai taip greitai atleido neištikimybę.
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
© AFP/Scanpix

Taip pat teigiama, jog pora įsigijo naują namą Los Andžele ir jame jau numatytas prabangus atskiras kambarys vaikeliui. Užsimenama, kad aktoriai vėliau atžalą norėtų auginti Anglijoje. Beje, rašoma, jog K.Stewart labai nori ištekėti iki kūdikio gimimo.

26 metų R.Pattinsonas birželio mėnesį buvo išsikėlęs iš jųdviejų namų Holivude, kai pasirodė nuotraukos, užfiksavusios, kaip Kristen apgaudinėja jį su 41 metų kino režisieriumi Rupertu Saundersu.

Tačiau po kelių mėnesių R. Pattinsonas atleido 22 metų Kristen už „kvailą klaidą“.

„Jie suprato, kad negali gyventi vienas be kito“ – sakė vienas šaltinis.

„Kristen išliejo savo širdį Robertui ir jį patikino, kad tai buvo vienkartinis atvejis ir didelė klaida“ – pridūrė jis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Visiems matant J. Reis išlaisvino kūną – parodė visiškai nuogas krūtis (46)

Supermodelis Juliana Reis kartu su drauge Veronica Moreira Basso Majamio paplūdimyje buvo užfiksuotos besimaudančios nuogomis krūtimis.

Ž. Friskės tėvas labai prislėgtas: verslas Dubajuje parduotas, skolų šleifas velkasi (42)

Anos Friskės tėvas Vladimiras Kopyliovas iki šio negali patikėti, kad jo mylimos dukters nebėra tarp gyvųjų. Per interviu „Ren TV“ jis pasakojo, kaip jam buvo sunku Žanos gydymo metu. Jis taip pat sakė, kad 70 proc. pinigų, skirtų brangiam gydymui, atsiuntė giminaičiai, pažįstami žmonės ir draugai iš pramogų pasaulio. Tačiau V. Kopyliovas negali pasiimti šių pinigų, nes jie buvo siunčiami į Ž. Friskės sąskaitas, o duktė neturėjo jėgų surašyti jam įgaliojimą, rašo „Komsomolskaja pravda“.

Modeliui – įtarimai dėl serijinės žmogžudystės (6)

Žydraakė gražuolė, „Playboy“ fotomodelis ir konkurso „Mis Bosnijos ir Hercegovinos fotogeniškumas“ nugalėtoja Slobodanka Tošič prieš penkias dienas sulaikyta savo bute. Jai pateikti įtarimai įvykdžius penkis nusikaltimus, įskaitint buvusio mylimojo žmogžudystės užsakymą. Gražuolės veido išraiška net nepasikeitė, kai ji buvo sulaikyta. Jai pateikti kaltinimai dėl ryšių su organizuotu nusikalstamumu ir kelių žmogžudysčių.

Mirė „Meilės nenusipirksi“ žvaigždė A. Peterson

Mirė 80-ųjų filmų ikona Amanda Peterson. Ji labiausiai išgarsėjo suvaidinusi kino juostoje „Can't buy me love“ (liet. Meilės nenusipirksi). 43 sulaukusi moteris mirė savo namuose Kolorado valstijoje, praneša TMZ.

A. Jolie kursto aistras: H. Jackmano žmona uždraudė vyrui su ja filmuotis (5)

Aktoriaus Hugh Jackmano žmona Deborra Lee Furness per interviu prisipažino, kad vienintelė aktorė, su kuria filmuotis ji neleistų savo sutuoktiniui, yra Angelina Jolie, skelbia spletnik.ru.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.