JAV spauda: K.Stewart ir R.Pattinsonas laukiasi pirmagimio

 (27)
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
© AFP/Scanpix

JAV žurnalas „OK!“ tvirtina turintis duomen7, jog garsioji „Saulėlydžio“ porelė Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas laukiasi pirmagimio. Pasak šaltinių, tik dėl to vyras savo mylimajai taip greitai atleido neištikimybę.

Taip pat teigiama, jog pora įsigijo naują namą Los Andžele ir jame jau numatytas prabangus atskiras kambarys vaikeliui. Užsimenama, kad aktoriai vėliau atžalą norėtų auginti Anglijoje. Beje, rašoma, jog K.Stewart labai nori ištekėti iki kūdikio gimimo.

26 metų R.Pattinsonas birželio mėnesį buvo išsikėlęs iš jųdviejų namų Holivude, kai pasirodė nuotraukos, užfiksavusios, kaip Kristen apgaudinėja jį su 41 metų kino režisieriumi Rupertu Saundersu.

Tačiau po kelių mėnesių R. Pattinsonas atleido 22 metų Kristen už „kvailą klaidą“.

„Jie suprato, kad negali gyventi vienas be kito“ – sakė vienas šaltinis.

„Kristen išliejo savo širdį Robertui ir jį patikino, kad tai buvo vienkartinis atvejis ir didelė klaida“ – pridūrė jis.

www.DELFI.lt
 
27
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Aktorė C. Diaz susižadėjo su rokeriu B. Madenu

2014 gruodžio mėn. 20 d. 16:09
Cameron Diaz
AOP nuotr.
"Čarlio angelų" žvaigždė, 42-ejų aktorė Cameron Diaz susižadėjo su roko grupės "Good Charlotte" gitaristu Benji Maddenu, keli patikimi šaltiniai pranešė leidiniui "Us Weekly".

Nepatikėsite, kaip dabar atrodo kultinio kalėdinio filmo „Vienas namuose“ žvaigždės (37)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 14:53
Filmo Vienas namuose aktoriai
Stopkadras
Daugelis savo Kalėdų neįsivaizduoja be kultinio filmo „Vienas namuose“. Tačiau išvydę, kaip garsiausi šio filmo aktoriai atrodo dabar, jų turbūt neatpažintumėte. Naujienų portalas DELFI pateikia nuotraukų galeriją žvaigždžių, kurias mes prisimename visiškai kitokius nei jie yra dabar. Žvelgiant į kai kurių jų nuotraukas sunku netgi patikėti, kad tai - tie patys žmonės.

Švedijos princesė Madeleinė laukiasi antrojo vaiko (8)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 15:35
Princesė Madeleine ir   Christopheris O'Neilas
AOP nuotr.
Švedijos princesė Madeleine laukiasi antrojo vaiko. Tai penktadienį pranešė karališkieji rūmai. Kronprincesės Victorios sesuo kūdikio turėtų susilaukti vasarą.

Juokingiausios garsenybių žinutės, kurias jie pirmąkart parašė socialiniuose tinkluose (3)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 13:23
Jei esi toks garsus kaip Hillary Clinton, gali būti tikras, kad tavo pirmąjį įrašą socialiniame tinkle „Twitter“ skersai ir išilgai išnagrinės kiekvienas vyras, moteris ir vaikas.

„People“ seksualiausia moterimi tituluota K. Upton (22)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 12:31
Kate Upton
Instagram.com nuotr.
Ketvirtadienį Los Andžele įvyko žurnalo "People" apdovanojimų ceremonija, kurioje pasirodymus surengė Gwen Stefani ir Pharrellas Williamsas, grupės "Maroon 5" ir "5 Seconds of Summer". Renginyje, kurį vedė amerikiečių aktorius Nickas Cannonas, pagerbti geriausi popkultūros atstovai, skelbia "Latin Times".
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 21 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.