JAV spauda: K.Stewart ir R.Pattinsonas laukiasi pirmagimio

 (27)
JAV žurnalas „OK!“ tvirtina turintis duomen7, jog garsioji „Saulėlydžio“ porelė Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas laukiasi pirmagimio. Pasak šaltinių, tik dėl to vyras savo mylimajai taip greitai atleido neištikimybę.
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas
Foto: AFP/Scanpix

Taip pat teigiama, jog pora įsigijo naują namą Los Andžele ir jame jau numatytas prabangus atskiras kambarys vaikeliui. Užsimenama, kad aktoriai vėliau atžalą norėtų auginti Anglijoje. Beje, rašoma, jog K.Stewart labai nori ištekėti iki kūdikio gimimo.

26 metų R.Pattinsonas birželio mėnesį buvo išsikėlęs iš jųdviejų namų Holivude, kai pasirodė nuotraukos, užfiksavusios, kaip Kristen apgaudinėja jį su 41 metų kino režisieriumi Rupertu Saundersu.

Tačiau po kelių mėnesių R. Pattinsonas atleido 22 metų Kristen už „kvailą klaidą“.

„Jie suprato, kad negali gyventi vienas be kito“ – sakė vienas šaltinis.

„Kristen išliejo savo širdį Robertui ir jį patikino, kad tai buvo vienkartinis atvejis ir didelė klaida“ – pridūrė jis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

R. Williamsas Lietuvoje praleis Velykas su visa šeima atskleistos viešnagės detalės (31)

Jau šį sekmadienį, balandžio 5 dieną į Lietuvą atvyksta pasaulinio garso žvaigždė Robbie Williamsas. Kauno „Žalgirio“ arenoje jis surengs naujausią savo koncertų turo „Let Me Entertain You“ šou. Britų atlikėjas mūsų šalyje lankysis pirmą kartą, todėl bilietai į pasirodymą ištirpo per pirmą pusdienį.

N. Campbell ištiko apmaudi stiliaus nesėkmė (5)

Supermodelis Naomi Campbell Londone pasirodė avėdama keistus sportinius ilgaaulius – toks pasirinkimas privertė suabejoti, ar kartais garsi moteris šį kartą neprašovė pro šalį, skelbia „The Daily Mail“.

„Amerikietiško pyrago“ gražuolė T. Reid primena vaikščiojantį skeletą (52)

Penktadienį Majamyje paparaciai paplūdimyje įamžino aktorę Tarą Reid – moters liesumas kelia nerimą, skelbia „The Daily Mail“.

Netobulos žvaigždės: gimė su Siamo dvyniu, 12 pirštų ar keturiais speneliais sunku patikėti (15)

Ne visi mes gimėme tobuli. Tačiau net ir iš pažiūros dideli trūkumai kartais nesutrukdo tapti garsiais visame pasaulyje dainininkais ar aktoriais. Ypač jei išmokstama trūkumus paversti pranašumais. Šiandien siūlome susipažinti su žvaigždėmis, kurios gimė su tam tikrais kūno defektais arba juos įgijo nelaimingų atsitikimų metu. Perskaitę nustebsite: turbūt nė nenumanėte, kad kai kurios įžymybės turi keturis spenelius, gimė su Siamo dvyniu arba dvylika pirštų!

J. Bieberio gėda: per koncertą Majamyje pamiršo dainos žodžius (17)

Šeštadienį Majamyje koncertavo atlikėja Adriana Grande. Dainai „Love Me Harder“ jai prireikė šiek tiek pagalbos, todėl ant scenos kartu padainuoti pasikvietė Justiną Bieberį. Sprendimo nebūna itin vykusio, skelbia perezhilton.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.