„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Juos paženklino randai: kūnus sudarkė užpuolikai, ligos ir operacijos (3)

Įžymybės nėra tobulos, kaip dauguma mano. Kai kurios jų turi randų, kuriuos bando kruopščiai slėpti. O štai kitos veido trūkumus demonstruoja ir jais didžiuojasi!

„Victoria's Secret“ angelų gretas papildė įstabaus grožio švedė (26)

„Victoria‘s Secret“ garbę nešioti angelo sparnus suteikė 26 metų modeliui Elsai Hosk. Sprendžiant pagal merginos paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“, jai patinka dalykai, kurie patinka daugumai – šalta kava, gruzdintos bulvytės, katės ir asmenukės, skelbia popsugar.com.

Du dručkiai draugai atsikratė 62 kg ir tapo geidžiamais modeliais pamatykite pokyčius (9)

Du geriausi draugai sugebėjo atsikratyti antsvorio ir tapo garsiais modeliais, dar kartą įrodydami, ką gali užsispyrimas ir tikėjimas savimi, rašo „The Daily Mail“.

Gera žinia „50 pilkų atspalvių“ gerbėjams - paskelbtos tęsinių pasirodymo datos (17)

Filmas „Fifty Shades Darker“ kinuose pasirodys 2017 metų vasario 10 dieną, o „Fifty Shades Freed“ šią trilogiją užbaigs 2018 metų vasario 9-ąją, rašo dailymail.co.uk.

J. May negrįš į „Top Gear“ be J. Clarksono (9)

Laidos „Top Gear“ vedėjas Jamesas May pranešė, kad negrįš į šią BBC laidą be savo kolegos Jeremy Clarksono, kuris praėjusį mėnesį buvo atleistas iš šio šou.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.