„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Mergaitės besilaukianti M. Kunis nebesugeba paslėpti didėjančio pilvo (5)

2014 balandžio mėn. 21 d. 14:23
Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris
AOP nuotr.
Aktorei Milai Kunis tampa vis sunkiau paslėpti nėštumą. Šia tema Holivudo žvaigždė nėra linkusi atvirauti ir būsimos motinystės nekomentuoja. Išvydusi paparacius Los Andželo tarptautiniame oro uoste, aktorė neatrodė labai laiminga ir slėpė savo veidą.

L. Lohan prisipažino praradusi kūdikį (5)

2014 balandžio mėn. 21 d. 10:42
Skandalingoji aktorė Lindsay Lohan realybės šou apie ją metu paskelbė dar vieną šokiruojantį faktą. Kino žvaigždė pareiškė, kad yra patyrusi persileidimą, skelbia eonline.com.

Karališkoji šeima leido popietę Australijos zoologijos sode (21)

2014 balandžio mėn. 20 d. 12:40
Karališkoji šeima zoologijos sode
AOP nuotr.
Karališkoji Didžiosios Britanijos šeima kartu su savo aštuonerių mėnesių sūnumi Georgu sekmadienį apsilankė Sidnėjaus zoologijos sode "Taronga Zoo".

Paaiškėjo Tilos Tequilos dingimo iš viešumos priežastis – aktorė laukiasi (13)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:40
Aktorė Tila Tequila laukiasi mažylio. Realybės šou žvaigždė geromis naujienomis pasidalino socialiniame tinkle.

E. Iglesias prakalbo apie keistus A. Kurnikovos ir jo tėvo santykius (14)

2014 balandžio mėn. 19 d. 15:21
Enrique Iglesias ir Anna Kurnikova
AOP nuotr.
Dainininkas Enrique Iglesias papuošė žurnalo "Billboard" viršelį. Garsus vyras žurnalistams papasakojo, kad jo tėvas Julio Iglesias niekada nesimatė su jo širdies drauge Anna Kurnikova.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.