„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

A. Pugačiova globos dar vieną vaiką (4)

Vienintelio tikro Alos Pugačiovos sūnėno žmona pasirašė dokumentus dėl laikinos 4 metų sūnaus Jevgenijaus globos. Iki 2015 metų gruodžio 15 dienos visas motinystės teises Viktorija Fadejeva perleido A. Pugačiovai, rašo kp.ru.

N. Minaj atsiimti apdovanojimo į sceną atsivedė ir savo mamą (2)

Nepadoriomis nuotraukomis ir skandalingais poelgiais garsėjanti reperė Nicki Minaj į Los Andžele vykusius kasmetinius „BET“ apdovanojimus atvyko lydima savo mamos.

Pikta išdaiga. P. Hilton vos nenumirė iš siaubo (7)

Paris Hilton nežinojo, kad skrydis su aktoriumi Ramezu Galalu buvo piktas pokštas, kokio ji gyvenime nebuvo patyrusi.

Glastonbury festivalyje plevėsavo vėliava su vaizdu iš intymaus K. Kardashian gyvenimo (3)

Vienam Glastonbury muzikos festivalio žiūrovui taip patiko akimirka iš intymaus Kim Kardashian gyvenimo, kad jis atspausdino jos nuotrauką ant vėliavos.

Jennifer Lopez gerokai persistengė – putlinimas nepavyko (8)

Seksualiosios Jennifer Lopez vizažistai gerokai persistengė gražindami popscenos karalaitę. Ir nors detalė atrodo maža ir visai nepastebima, vaizdo kameroms priartinus vaizdą pro žiūrovų akis tai negalėjo praslysti.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.