„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Neseniai dukters susilaukusios Drew Barrymore šeimoje – skaudi netektis (6)

2014 liepos mėn. 30 d. 19:41
Drew Barrymore
AOP nuotr.
Dar visai neseniai, šių metų balandį Holivodu aktorė Drew Barrymore džiaugėsi susilaukusi antrosios dukters. Jos socialinių tinklų paskyras iki šiol puošė vien linksmos nuotraukos. It perkūnas iš giedro dangaus užsienio portaluose nuvilnijo žinia apie nelaimę garsenybės šeimoje. Jos sesuo Jessica rasta negyva antradienio rytą savo automobilyje netoli San Diego, Kalifornijoje, – skelbia portalas perehhilton.com

65-erių „Aerosmith“ lyderis S. Tyleris laiką leidžia su dvigubai jaunesne mergina (15)

2014 liepos mėn. 30 d. 14:38
Stevenas Tyleris ir Aimee Preston
AOP nuotr.
Lietuvoje gegužės mėnesį viešėjusios grupės „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris užfiksuotas leidžiantis laiką gerokai jaunesnės moters draugijoje. Užsienio žiniasklaidai pavyko nustatyti ir jos tapatybę.

20 keistomis aplinkybėmis mirusių garsenybių (23)

2014 liepos mėn. 30 d. 17:11
Brittany Murphy, Paulas Walkeris, Anna Nicole Smith, Michaelis Jacksonas
DELFI montažas
Kai kurių pasaulio garsenybių gyvenimas nutrūko per anksti ir netikėtai. Palikę šį pasaulį dėl pačių netikėčiausių priežasčių raudoti jie privertė ne tik savo artimuosius, bet ir didžiulš ratą savo gerbėjų. Perezhilton.com pateikia 20 garsenybių, mirusių keistomis aplinkybėmis, sąrašą.

H. Klum įkėlė nuotrauką iš romantiškų atostogų su V. Schnabeliu (9)

2014 liepos mėn. 30 d. 10:15
Vito Schnabelis, Heidi Klum
AOP nuotr.
Praėjusį pirmadienį Heidi Klum (41 m.) ir Vito Schnabelis (28 m.) debiutavo kaip pora modelio paskyroje socialiniame tinklalapyje „Instagram“.

Aktorius O. Bloomas trenkė paauglių numylėtiniui J. Bieberiui (22)

2014 liepos mėn. 30 d. 08:27
Justinas Bieberis ir Yovanna Ventura
AOP nuotr.
Ibisoje Orlando Bloomas trenkė Justinui Bieberiui į veidą ir šis išskrido iš restorano.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.