„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Už įspūdingą sumą parduodama garsioji M. Jakcsono „Neverland“ ranča

Parduodama popkaraliumi tituluojamo Michaelo Jacksono ranča „Neverland“. 2700 akrų ploto nekilnojamasis turtas, šiuo metu vadinamas „Sycamore Valley Ranch“, laukia pirkėjo, kuris sutiktų mokėti 100 mln. dolerių (91,78 mln. Eur).

„Playboy“ modelis Ch. Riina reklamoje pademonstravo tobulą kūną (5)

Kanadiečių „Playboy“ modelis Charlie Riina Kalifornijos paplūdimyje nusimetė drabužius vandens reklamai.

25-erių T. Swift tvirtina dar nepraradusi nekaltybės (14)

25-erių Taylor Swift teigia, kad nepaisant visų ilgame nesėkmingų jos draugysčių sąraše atsidūrusių vaikinų ji vis dar nėra praradusi nekaltybės.

K. Middleton formas po gimdymo bando susigrąžinti drastiškais būdais (36)

Skelbiama, kad Jungtinės Karalystės princo Williamo žmona Kate Middleton, neseniai susilaukusi antrosios atžalos, siekia bet kokia kaina susigrąžinti iki gimdymo turėtas formas.

L. Lohan išvengė kalėjimo, atlikusi 125 val. viešųjų darbų (1)

Nemalonumų persekiojama Holivudo žvaigždutė Lindsay Lohan (Lindsi Lohan) trečiadienį išvengė kalėjimo, kai prokurorai pripažino, kad ji atliko daugiau negu 100 val. viešųjų darbų, skirtų po to, kai aktorė buvo pripažinta kalta dėl neatsargaus vairavimo.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 09 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.