„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Mados pasaulis gedi: mirė legendinis dizaineris Oscaras De La Renta (1)

2014 spalio mėn. 21 d. 06:58
Oscaras De La Renta
AOP nuotr.
Būdamas 82 metų, mirė mados kūrėjas Oscaras De La Renta. Mados kūrėjo šeimos narys „ABC News“ patvirtino, kad dizaineris mirė pirmadienio, spalio 21-osios, naktį, tačiau tikslios mirties priežasties neatskleidė, praneša wenn.com.

Aktorius P.Brosnanas su neįgalia dailininke pasidalijo meile menui

2014 spalio mėn. 20 d. 15:22
Aktorius Pierce’as Brosnanas neseniai pasidalijo savo meile tapybai su JAV Ilinojaus valstijoje gyvenančia suparalyžiuota tapytoja ir Jameso Bondo gerbėja Mariam Pare.

Paskelbė, kada gims Princo Williamo ir K. Middleton antrasis vaikas

2014 spalio mėn. 20 d. 13:23
Princo Williamo ir jo žmonos Kate antrasis vaikas turi gimti balandį, sakoma pirmadienį paskelbtame oficialiame pareiškime.

Ištekėjo filmo „Vampyro dienoraščiai“ žvaigždė (3)

2014 spalio mėn. 20 d. 09:12
Juostos „Vampyro dienoraščiai“ („The Vampire Diaries“) aktorė Candice Accola apie savo sužadėtuves paskelbė 2013 metų gegužės mėnesį, o sekmadienį, spalio 19 dieną, Naujajame Orleane tapo gitaristo Joe Kingo žmona, praneša dailymail.co.uk.

M. Carey skyrybų drama: pora nepasidalina aštuonių šunų globos (3)

2014 spalio mėn. 20 d. 08:36
 Mariah Carey ir  Nickas Cannonas
AOP nuotr.
Iš pradžių galėjo pasirodyti, kad Mariah Carey ir Nicko Cannono skyrybos galėtų būti taikios, tačiau dabar jau panašu, kad M. Carey ketina pakovoti.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 21 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 spalio 26 d. 18.00 val.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ OKT/Vilniaus miesto teatras praneša, jog dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos šiandien, spalio 16 d. turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ nukeliamas į lapkričio 30 d.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2014 spalio 16 d.