„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Paskelbtas geriausiai apmokamų Holivudo aktorių sąrašas (8)

2014 liepos mėn. 22 d. 08:39
Antrus metus iš eilės geriausiai apmokamu Holivudo aktoriumi pripažintas Robertas Downey Jaunesnysis.

Jubiliejaus išvakarėse J. Lopez demonstruoja dvidešimtmetės kūną (25)

2014 liepos mėn. 22 d. 08:28
Jennifer Lopez
AOP nuotr.
Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez įkėlė į „Instagram“ nuotrauką, kurioje jos tobulą kūną įamžino jos geriausia draugė Leah Remini. Nepriekaištingai atrodanti atlikėja liepos 24-ąją švęs 45-erių metų sukaktį. Nežinant tikrojo dainininkės amžiaus, pamačius nuotrauką galima ir apsirikti.

Olimpietis T. Daley su vaikinu pateko į nemalonią situaciją (53)

2014 liepos mėn. 21 d. 18:31
Tomas Daley ir Dustinas Lance&#039;as Blackas
AOP nuotr.
Lėktuvas, kuriuo Tomas Daley skrido į Didžiąją Britaniją iš Britanijos tautų sandraugos žaidynių, Rusijoje buvo priverstas tūpti avariniu būdu.

Beyonce užsiminė apie vaidmenį filme „50 pilkų atspalvių“ (6)

2014 liepos mėn. 21 d. 10:30
Beyonce
AOP nuotr.
Visų laukiamas filmas „50 pilkų atspalvių“ ir taip pakankamai kursto aistras, o Perezhilton.com paskelbė dar vieną naujieną, kuri gerbėjus privers tiesiog virpėti iš nekantrumo. Atlikėja Beyonce paskelbė užuominą, kad ir ji dalyvaus filmo kūrime.

B. Pittas ir A. Jolie vaidins kartu naujame Angelinos režisuotame filme (8)

2014 liepos mėn. 21 d. 10:23
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
AOP nuotr.
Bradas Pittas ir Angelina Jolie kartu vaidins naujame filme, kuriam scenarijų rašys ir režisuos pati Angelina, praneša Perezhilton.com.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.