„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Užsienio garsenybės Helovinui rinkosi originalius ir netikėtus įvaizdžius

2014 lapkričio mėn. 1 d. 13:13
Kim Kardashian
AOP nuotr.
Kiekvienais metais užsienio garsenybės stebina Helovinui skirtais kostiumais. Įžymybės nebijo pasitelkti originalumą ir šventėje atrodyti įspūdingai ir išskirtinai. Juk nebūtinai Helovino vakarėlyje turi įsikūnyti į seksualią, krauju pasruvusią seselę, zombį ar vampyrą.

Aktorius M. Bašarovas žiauriai sumušė žmoną (109)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 09:40
Maratas Bašarovas ir Jekaterina Archarova
AOP nuotr.
Aktoriaus Marato Bašarovo žmonos giminaičiai patvirtino pasirodžiusią informaciją, kad jis žiauriai sumušė savo žmoną Jekateriną Archarovą. Moteris į ligoninę atvežta sužalotu veidu.

J. Lopez papasakojo apie santykiuose patirtą psichologinę prievartą

2014 lapkričio mėn. 1 d. 09:14
Jennifer Lopez su dukra
AOP nuotr.
Jennifer Lopez atskleidė, kad ankstesniuose santykiuose yra patyrusi prievartą. Ji papasakojo, kad dėl nederamo neįvardintu likusio buvusio gyvenimo draugo elgesio J. Lopez jautėsi, lyg jos siela būtų sutrypta.

Helovino personažais virtusios žvaigždės demonstravo savo seksualumą ir humoro jausmą (4)

2014 spalio mėn. 31 d. 17:04
Žvaigždės persirengė Helovino personažais
AOP nuotr.
Nors Lietuvoje Helovinas švenčiamas gana skeptiškai, pasaulyje ši šventė būna paminėta su dideliu entuziazmu ir fantazija. Žinomi žmonės taip pat neatsispiria pasipuošti išskirtiniais kostiumais

Mokslininkai: R. Zellweger bando panaikinti samių kilmę ir tapti panaši į tradicinę europietę (25)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 09:58
Renee Zellweger
AOP nuotr.
Suomių kultūrą tyrinėjantis mokslininkas įtaria, kad iš Norvegijoje gyvenančių samių kilusi aktorė Renee Zellweger mėgina panaikinti tai liudijančius veido bruožus ir stengiasi atrodyti panašesnė į tradicinę europietę.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 09 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 10 d. 19.00 val.
Gytis Ivanauskas apie „Ugnies veidą“: kartais tėvai negirdi savo vaikų, kai jie prašosi pagalbos Gyčiui Ivanauskui buvo vos devyniolika metų, kai jis sukūrė pirmą savo vaidmenį Oskaro Koršunovo teatre. Beje, tai buvo apskritai pirmieji aktoriaus žingsniai scenoje. Ir tai nebuvo epizodinė rolė, nuo kokių įprastai pradeda jauni aktoriai, o pagrindinis Kurto vaidmuo „Ugnies veide“, atvedęs Gytį prie Romeo vaidmens „Romeo ir Džuljetoje“. Jau penkioliktus gyvavimo metus skaičiuojantis „Ugnies veidas“ spalio 28 d. atvyksta į Klaipėdą, ir tai bus vienintelis spektaklis šiemet.
Gytis Ivanauskas apie „Ugnies veidą“: kartais tėvai negirdi savo vaikų, kai jie prašosi pagalbos
2014 spalio 28 d.