„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Hercogienės K. Middleton ir ponios A. Clooney stiliaus dvikova (51)

2014 spalio mėn. 1 d. 17:00
Kate Middleton ir Amal Alamuddin stilius
AOP nuotr.
Šį savaitgalį Venecijoje aktorius George'as Clooney ir teisininkė Amal Alamuddin atšoko venas plačiausiai aprašytų šių metų vestuvių, kurias aptarinės dar ilgas savaites. Tačiau didesnio visuomenės dėmesio susilaukė ne Holivudo žvaigždė, bet jo nuotaka.

Išrinkta stilingiausia visų laikų nuotaka istoriniai kadrai (19)

2014 spalio mėn. 1 d. 16:13
Monako princas Rainieras III ir Grace Kelly
AOP nuotr.
„Conde Nast Brides“ atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad stilingiausia visų laikų nuotaka buvo Grace Kelly, skelbia „The Independent“.

Clintonų šeima iš ligoninės pasiėmė naująją narę – Charlotte (3)

2014 spalio mėn. 1 d. 12:54
Clintonų šeima
AP/Scanpix
Iš „Lenox Hill“ ligoninės išėjusi buvusio Amerikos prezidento Billo Clintono dukra Chelsea su mažąja dukrele Charlotte skubiai įsėdo į jų laukusį automobilį. Joms kompaniją palaikė laimingas mažylės tėvas Marcas Mezvinsky ir B. Clintonas su žmona Hillary Clinton.

Paskleidė gandus apie Lady Gagos vestuves

2014 spalio mėn. 1 d. 11:41
Ar Lady Gaga tapo ponia Gaga? Atlikėjos vaikinas, su kuriuo dainininkė draugauja jau trejus metus, aktorius Tayloras Kinney pastebėtas mūvintis žiedą. Galbūt pramogų pasaulis turi naują šeimą, klausia hollywoodlife.com.

J. Bieberis užtiktas leidžiantis laiką su K. Kardashian seserimi (5)

2014 spalio mėn. 1 d. 10:09
 Kendall Jenner ir Justinas Bieberis
AOP nuotr.
Justinas Bieberis ir Kendall Jenner vakarieniavo kartu. Porelė pastebėta intymiai vakarieniaujanti Paryžiuje, šurmuliuojant mados savaitės renginiams.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.