„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

K. Kardashian sesuo nusprendė pasekti Madonnos pavyzdžiu (8)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 17:07
Kendall Jenner
AOP nuotr.
Garsiojo Kardashianų klano narė Kendall Jenner – viena tų laimingųjų, kuriai garsi tėvų pavardė atvėrė duris į mados pasaulį. Dabar mergina mano, kad garsi pavardė jai tik trukdo. Dėl šios priežasties ji dabar vadinsis tiesiog Kendall.

Britų kino žvaigždė K. Knightley apnuogino krūtinę žurnalo viršelio nuotraukai (26)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:54
Keira Knightley
AP/Scanpix
Didžiosios Britanijos aktorė Keira Knightley peržengė savąjį „doruolės“ įvaizdį, apnuogindama krūtis vieno žurnalo organizuotai pikantiškai fotosesijai.

10 žvaigždžių, turinčių neįtikėtinai aukštą intelekto koeficientą (58)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:04
Holivudo žvaigždės paprastai garsėja savo išvaizda ir talentu, o ne protu. Pagal karjeros pasirinkimus aktoriai, modeliai ir atlikėjai dažnai laikomi lėkštais ir neintelektualiais. Pramogų versle pageidautina pradėti karjerą anksti, taigi daugelis nusprendžia mesti mokslus ir visai nebelankyti koledžo. Tai prisideda prie idėjos, kad įžymybės yra neišsilavinusios. Tokie atlikėjai kaip Justinas Bieberis, kuris manė, kad Šiaurės ašigalis yra žemynas, mažai prisideda prie to, kad garsenybės atrodytų protingesnės.

B.Spears išsiskyrė su ją išdavusiu širdies draugu (5)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:50
Britney Spears ir Davidas Lucado
AOP nuotr.
Britney Spears ir vėl vieniša! Po to, kai dainininkė aptiko vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip D. Lucado laiką leidžia su kita mergina, B. Spears su juo nutraukė santykius.

Dainininkė Shakira laukiasi antrosios atžalos (5)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:45
Tai jau oficialu: „Shakira ir Gerard`as Pique laukiasi antrojo jųdviejų vaiko! Kalbėdama savo gimtąja kalba, dainininkė ispaniškajai „Cosmopolitan“ versijai sakė: „Pues si, la verdad es que si, estoy embarazada“ („Taip, tiesa yra taip. Aš esu nėščia“).
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.