„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

M. Culkinas slapta nufilmuotas besibučiuojantis su pagyvenusiu vyru (6)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 17:12
Macaulay Culkinas
AOP nuotr.
Filmų „Vienas namuose“ žvaigždės Macaulay Culkino elgesys jau senokai nieko nebestebina. Ne itin pavyzdingą gyvenimo būdą ir priklausomybes propaguojantis jaunas vyras šį kartą vėl nemaloniai nustebino savo likusius ištikimiausius gerbėjus visame pasaulyje.

69-erių sulaukusios aktorės L. Anderson senatvė taip ir neaplankė (6)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 17:16
Loni Anderson (1970 ir 2014 metais)
AOP nuotr.
1945 metais gimusi Loni Anderson – JAV laikoma viena gražiausių ir seksualiausių savo kartos aktorių, kurią išgarsino Jennifer Marlowe vaidmuo seriale „EKRP in Cincinnati“ ir vaidmenys filmuose „3 Nijas High Noon“, „The Jane Mansfield Story“ ir „Stoker Ace“. Žinoma, du vaikai ir keletas santuokų padarė savo – artėja L. Anderson septyniasdešimtmetis, tačiau kalbama, kad aktorės jaunystė atiduota į rūpestingas plastikos chirurgų rankas.

4 vaikų mama keliasi anksčiau, kad vaikams lėkštėse paruoštų stebuklus (20)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:14
Žaismingi A. Widya piešiniai iš maisto produktų
Instagram.com nuotr.
4 vaikų mama Anne Widya iš Hong Kongo kas rytą keliasi anksčiau, kad savo keturis vaikus galėtų nudžiuginti įstabiais pusryčiais. Įprastus patiekalus moteris paverčia žaismingais herojais, animacinių filmukų ir knygų veikėjais. Savo kūrinius moteris kas rytą viešina socialiniame tinkle „Instagram“, kur ją seka keli tūkstančiai gerbėjų.

Naujoji R. Pattinsono mergina ėmėsi veiksmų, kad pagerintų jų seksualinį gyvenimą (6)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 10:14
Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs
AOP nuotr.
Robertas Pattinsonas ir naujoji jo mergina britų dainininkė FKA Twigs akivaizdžiai mėgaujasi romantiškais vienas kitam puoselėjamais jausmais.

Teismas: H. Berry dukra dėl šukuosenos pokyčių patyrė psichologinę žalą (2)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 08:59
Halle Berry
AOP nuotr.
Nors Halle Berry ir Gabrielis Aubry santykius nutraukė dar 2010 metais, buvę mylimieji ir toliau nesutaria, skelbia ok.co.uk.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.