„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Melu grįstas T. Spelling gyvenimas: šokiruojantys prasimanymai ir paslaptys (2)

2015 kovo mėn. 2 d. 18:00
Nors pastaruoju metu Tori Spelling laikraščių puslapiuose dažniausiai minima dėl savo finansinių problemų, tačiau yra dar vienas dėmesio vertas aspektas – televizijos laidų vedėjos nutylėti ar sumeluoti gyvenimo faktai.

Pavasarį P. Anderson pasitiko su nauja šukuosena ir paslaptingu vaikinu (1)

2015 kovo mėn. 2 d. 09:41
Pamela Anderson
Vida Press nuotr.
Sekso simbolis Pamela Anderson pastaruoju metu nebijo eksperimentuoti su savo plaukais ir keisti šukuosenas. Prieš porą metų nusikirpusi savo garbanas jas nusidažė raudonai. Vėliau prisiaugino plaukus.

Celiulito ir nukarusios odos nebeliko: C. Crawford vyras paviešino žmonos nuotrauką su bikiniu (13)

2015 kovo mėn. 2 d. 08:51
Didžiausias Cindy Crawford turtas – jos kūnas, kurio nuotrauką fotografas esą ne juokais sudarkė.

Lady Gaga parodė daugiau nei norėjo: filmavimo metu nuslydęs šalikas apnuogino jos krūtis (27)

2015 kovo mėn. 2 d. 08:19
Lady Gaga
Vida Press nuotr.
Lady Gaga dažnai vilki gana atvirais drabužiais. Tačiau šeštadienio vakarą dainininkė parodė daugiau negu norėjo, kai galinėje automobilio sėdynėje ją ištiko tikra drabužio „disfunkcija“.

Aktorė visam pasauliui netyčia pademonstravo tarpukojį (26)

2015 kovo mėn. 1 d. 11:36
Emma Stone
Vida Press nuotr.
26-erių aktorė Ema Stone, žengdama raudonu kilimu, netyčia kilstelėjo suknelės kraštelį ir visam pasauliui parodė savo tarpukojį. Moteriška nesėkmė Emą ištiko atvykus į 87-ąją „Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.