„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Aktorė A. Hathaway laukiasi pirmagimio

Sveikinimai Holivudo žvaigždei Anne Hathaway! Pranešama, kad ji su vyru Adamu Shulmanu laukiasi pirmagimio. Užsienio žiniasklaidos šaltinių teigimu, aktorė laukiasi jau antrąjį trimestrą. "Ji jaučiasi puikiai!", - žurnalui "People" teigė žinomos moters bičiulis.

Pro M. Ward prijuostę sprūstančios krūtys nustelbė Padėkos dienos kalakutą (10)

Aktorė Maitland Ward (38 m.), regis, ieško net ir menkiausios progos išsišokti. Vulgarumu pasižyminti amerikiečių žvaigždė net ir kepdama Padėkos dienai skirtą kalakutą sugebėjo peržengti padorumo ribą.

Įžymybių Padėkos diena: prabangios vaišės ir sudeginti pyragai (1)

Vakar, lapkričio 26-ąją, Amerikoje buvo švenčiama Padėkos diena. Garsenybės savo socialinių tinklų paskyrose dalijosi nuotraukomis ir mintimis, už ką yra dėkingos.

M. Rourke nebepajėgia paeiti: oro uoste buvo vežamas invalido vežimėliu (21)

Buvęs sekso simbolis Mickey Rourke'as (63 m.), regis, turi rimtų problemų su sveikata. Los Andželo oro uoste legendinis boksininkas pasirodė sėdėdamas invalido vežimėlyje.

Grupė „Eagles of Death Metal“ pasidalijo šiurpiais prisiminimais apie žudynes „Bataclan“ salėje

Grupės „Eagles of Death Metal" nariai davė savo pirmąjį interviu apie kruvinus įvykius Paryžiuje ir pasidalijo šiurpiais prisiminimais apie lapkričio 13 dienos teroristinę ataką Paryžiaus koncertų salėje „Bataclan".
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.