„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
 
10
Registruoti (0) Anonimiški (10)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

L. Lohan erzina gerbėjus pikantiška asmenuke

2015 sausio mėn. 26 d. 16:19
Lindsay Lohan
Vida Press nuotr.
Panašu, kad Lindsay Lohan trumpam į lovą paguldžiusi karštinė jau įveikta. Dabar aktorei reikia pasukti galvą dėl viešųjų darbų. Panašu, kad turimi įsipareigojimai jai nė motais – ji mieliau erzina gerbėjus pikantiškomis nuotraukomis, skelbia TMZ.

Mirė dainininkas Demis Roussos (105)

2015 sausio mėn. 26 d. 13:20
Garsus graikų dainininkas Demis Roussos mirė sulaukęs 68 metų, praneša Prancūzijos portalas lefigaro.fr. Tai portalui patvirtino dainininko dukra Emily. D. Roussos mirė naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Socialiniuose tikluose liūdną žinią skelbia ir atlikėjo bendražygiai bei kolegos. Pranešama, kad D. Roussos mirė vienoje Atėnų ligoninėje.

Kino aktorių gildijos apdovanojimų damų stiliaus klaidos ir pergalės

2015 sausio mėn. 26 d. 10:36
Sekmadienį seksualiausios ir stilingiausios Holivudo žvaigždės rinkosi į Kino aktorių gildijos apdovanojimų ceremoniją. Tikrai buvo, kur paganyti akis, skelbia toofab.com.

Havajuose M. Cyrus nevaržoma maudėsi be liemenėlės (19)

2015 sausio mėn. 26 d. 10:28
Miley Cyrus
AOP nuotr.
Pastaraisiais metais Miley Cyrus vis primindavo pasauliui, kad kuklumo jausmas jai yra svetimas. Miley diena po dienos nepaliauja demonstruoti savo nuogo kūno.

Nuo įspūdingo S. Vergaros sužadėtuvių žiedo raudono kilimo žvaigždės negalėjo atplėšti akių (3)

2015 sausio mėn. 26 d. 08:49
Aktorė Sofia Vergara patvirtino susižadėjusi su Joe Manganiello ir prisipažino, kad vis dar yra priblokšta netikėto jo pasiūlymo. Praėjusį mėnesį „The Modern Family“ („Modernios šeimos“) žvaigždė pakurstė gandus, kad netrukus gali žengti altoriaus link, kai Kūčių dieną per atostogas Havajuose buvo nufotografuota ant kairiosios rankos piršto mūvinti žiedą su didžiuliu deimantu, rašo wenn.com. Pasirodžiusi ant raudonojo kilimo aktorė neliko nepastebėta - į ją krypo daugelio ceremonijos svečių žvilgsniai.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.