„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas prisipažino kasdien vilkintis tuos pačius drabužius

 (10)
Milijardierius socialinio tinklalapio „Facebook“ savininkas Markas Zuckerbergas sako, kad kasdien vilki tokius pačius drabužius ir turi apie 20 pilkų marškinėlių, kuriuos ir dėvi, praneša telegraph.co.uk.
Markas Zuckerbergas
Markas Zuckerbergas
© Reuters/Scanpix

28 m. verslininkas sako turįs tik vieną spintą namuose Palo Alte (JAV, Kalifornijos valstija), kuriuose gyvena su žmona gydytoja Priscilla Chan.
Interviu NBC jis teigė: „Mano gyvenimas labai paprastas. Kasdien vilkiu tuos pačius drabužius. O kad pamatytumėte mano spintą.“

Kai žurnalistas Mattas Laueris paklausė, ar jis turi 12 tokių pačių marškinėlių, „Facebook“ įkūrėjas atsakė: „Gal apie 20. Mano žmona turi daug daiktų, <...> o aš turiu vieną spintą, kurioje – apie 20 marškinėlių.“

M. Zuckerbergas pasakojo ir apie gegužę vykusias vestuves. Jis pakvietė svečių, bet iki paskutinės akimirkos nesakė, kokia proga. „Nenorėjome sulaukti daug dėmesio. Suplanavome su žmona, kad tai bus staigmena. Parašiau visiems draugams elektroniniuose laiškuose, kad rengiu jai (tada dar būsimai žmonai) vakarėlį – staigmeną medicinos mokyklos baigimo proga. Vestuvės buvo kuklios, vyko mūsų namo galiniame kieme. Susirinko apie 80 žmonių, buvo labai smagu.“

Turtuolis taip pat papasakojo, kad pasirodžius išmaniajam telefonui „iPhone 5“ „Apple“ vadovas Timas Cookas atsiuntė jam telefoną nemokamai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Gimtadienio proga Beyonce pasipuošė nauja šukuosena

Beyonce atrodo tiesiog nuostabiai! 34-ojo gimtadienio išvakarėse rugsėjo 3 dieną atlikėja savo tinklaraštyje paskelbė nuotrauką, kuriai pozuoja pasipuošusi nauja šukuosena – kirpčiais, skelbia hollywoodlife.com.

P. Anderson aukcione pardavė plūdurą iš serialo (2)

Buvusi „Gelbėtojų“ („Baywatch“) žvaigždė Pamela Anderson Rusijoje agitavo už gyvūnų apsaugą ir tam tikslui aukcione pardavė raudoną originalų plūdurą iš populiaraus JAV serialo. Agentūra „Interfax“ pranešė, kad gelbėjimo plūdurą už 3 mln. rublių (40 000 eurų) įsigijo vienas verslininkas.

Turtingiausi pasaulio vaikai: mes tiek neuždirbsime net per 100 metų (13)

Reikia pripažinti, kad dauguma mūsų, net ir dirbdami kasdien nuo ryto iki vakaro, per visą gyvenimą taip ir neuždirbsime milijono. O kai kuriems pasiseka gimti milijonieriais. Siūlome susipažinti su turtingiausiais pasaulio vaikais: vieni, kaip ir minėjomem jau gimė su marškinėliais, kiti užsidirbo tapdami ekranų žvaigždėmis, treti milijonus susikrovė dėl visiškai nevaikiškų poelgių.

Lenkų ugniagesys rado P. Hilton sužadėtuvių žiedą (6)

Vienas lenkų ugniagesys rado deimantinį žiedą, priklausantį viešbučių tinklo paveldėtojai Peris Hilton, ir nunešė jį į Lodzės oro uosto radinių biurą. Vyras papuošalą rado automobilyje, kuriuo VIP keleiviai oro uoste vežami prie savo lėktuvų, sakė oro uosto atstovė, kuria remiasi agentūra AFP.

Paviešintas J. Kennedy išsiskyrimo laiškas buvusiam vaikinui: tokio gauti nenorėtumėte (8)

Nors Jackie Onassis dažniausiai prisimenama kaip mados ikona, buvusi pirmoji JAV dama buvo dar ir filantropė, sektinas pavyzdys, Kennedy šeimos narė, rašo elitedaily.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija Dramaturgo Falko Richterio kūryba, pristatoma 5 kontinentų scenose nuo Berlyno „Schaubühne“ iki Tokijo „Opera Nomori“, sugrįžta į Oskaro Koršunovo / Vilniaus miesto teatrą. Lietuvoje dar nedaug žinomo kūrėjo pjesę „Po ledu“ čia repetuoja režisierius Artūras Areima. Spektaklio premjera jau netrukus – rugsėjo 11,12 dienomis.
Į Oskaro Koršunovo teatrą sugrįžta Falko Richterio dramaturgija
2015 rugsėjo 3 d.