Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Antram savaitgaliui į festivalį „Coachella“ grįžusi K. Jenner demonstravo savo apvalumus

Jauniausia garsiosios Kardashianų šeimos atžala, septyniolikmetė Kylie Jenner, vis dažniau patenka į žiniasklaidos dėmesio akiratį. Panašu, kad Kylie Jenner bus aptarinėjama ir apkalbama taip pat intensyviai kaip ir Kim Kardashian ar Kendall Jenner. Šįkart mergina socialiniame tinkle pademonstravo savo apvalumus.

Kaip Jay Z tapo sėkmingu verslininku (3)

Jay Z neseniai pristatė „Tidal“ – 20 dolerių per mėnesį kainuojančią srautinės muzikos paslaugą, kuri, kai kurių žmonių teigimu, gali pridaryti rūpesčių kitiems panašiems tinklalapiams kaip „Spotify“.

Coco Austin „sprogdina“ internetą savo kūno formomis ir unikaliais gebėjimais (5)

Coco Austin galima nežinoti, tačiau nepastebėti jos – neįmanoma. 36 metų moteris, kurios tikrasis vardas – Nicole Natalie Marrow – kadaise buvo geriau atpažįstama kaip garsaus reperio Ice-T žmona. Dabar viskas pasikeitė – reperis Ice-T yra labiau žinomas kaip modelio, aktorės, šokėjos bei dizainerės Coco vyras.

Įvardijo labiausiai tikėtiną karališko kūdikio vardą (17)

Jungtinė Karalystė su džiaugsmu ir nekantrumu stebi Kembridžo hercogienę Catherine, kuri bet kurią dieną gali susilaukti antrojo vaikelio, skelbia CNN.

Kuklų maudymuką apsivilkusi S. Gomez parodė visus figūros trūkumus (67)

Seksualioji amerikiečių dainininkė Selena Gomez kas kartą pasirodydama viešumoje atrodo vis apkūnesnė. Meksikoje šiuo metu atostogaujanti mergina buvo užfiksuota vilkinti dviejų dalių maudymosi kostiumėliu. Su draugais atostogavusi 22-ejų garsenybė atrodė nekaip – labiausiai dėmesį traukė jos pūpsantis pilvas.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 balandžio 19 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.