Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Prigludusi J. Garner suknelė pakurstė kalbas apie ketvirtąjį aktorės neštumą (2)

2014 liepos mėn. 31 d. 12:15
Benas Affleckas ir Jennifer Garner
AOP nuotr.
Benas Affleckas ir Jennifer Garner vėl atsidūrė apkalbų sūkuryje. Dabar užsienio žiniasklaida nagrinėja ne tik neva griūvančius poros santykius ir Beno priklausomybę nuo azartinių lošimų, bet ir kintančias aktorės Jennifer Garner kūno linijas.

A. Keys naujieną apie antrąjį neštumą pranešė pademonstruodama gerokai suapvalėjusį pilvuką (2)

2014 liepos mėn. 31 d. 11:45
Populiari amerikiečių dainininkė Alicia Keys ketvirtadienį pranešė džiugią naujieną – kartu su sutuoktiniu reperiu Swizzu Beatzu jie laukia šeimos pagausėjimo.

Po muštynių J. Bieberis toliau erzina O. Bloomą (14)

2014 liepos mėn. 31 d. 10:29
Miranda Kerr ir  Orlando Bloomas
AOP nuotr.
Justinas Bieberis nerimsta – praėjus dienai po susirėmimo su Orlandu Bloomu restorane, jis įkėlė, o paskui ištrynė buvusios aktoriaus žmonos Mirandos Kerr nuotrauką.

Modelis D. Kroes susilaukė dukrelės (3)

2014 liepos mėn. 31 d. 09:17
Doutzen Kroes
AOP nuotr.
Doutzen Kroes trečiadienį, liepos 30 dieną, su savo vyru Sunnery Jamesu susilaukė antrojo vaiko, žurnalui „People“ patvirtino jos atstovai.

M. Kerr įsiamžino itin seksualioje reklamoje (4)

2014 liepos mėn. 31 d. 08:55
Miranda Kerr
Instagram.com nuotr.
Mirandos Kerr kūnas nėra vienintelis nepriekaištingas dalykas. Tą patį galima pasakyti apie jos laiką: ji oficialiai tapo džinsų „7 For All Mankind“ modeliu... vos po kelių valandų, kai sukėlė vienas įžymybių peštynes.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.