Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

M. Griffith nebeslepia tatuiruotės su buvusio vyro vardu

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 11:57
Melanie Griffith
AOP nuotr.
Birželio mėnesį vykusio Taorminos kino festivalio metu žiniasklaidos dėmesį patraukė užtušuota aktorė Melanie Griffith tatuiruotė. Joje įamžintas buvusio vyro Antonio Banderaso vardas.

Gandus apie A. Hathaway nėštumą paskelbė neįprastu būdu

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 11:05
Anne Hathaway ir jos vyras Adamas Schulmanas
AOP nuotr.
Pasklido gandai apie dar vieną besilaukiančią įžymybę. Gali būti, kad šeimos pagausėjimo laukia aktorė Anne Hathaway ir jos vyras Adamas Schulmanas. Iš kur pasklido tokie gandai? Pasirodo, žinia visai tyčia išsprūdo kino žvaigždės broliui komikui Tomui Hathaway‘ui, skelbia cafemom.com.

Gydytoja apkaltinta pasidariusi asmenukę su mirštančia komike J. Rivers (1)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 08:47
Joan Rivers
AOP nuotr.
Joan Rivers asmeninė otolaringologė nedarė asmenukės, kai komikė gulėjo anestezuota ir netrukus liovėsi kvėpavusi, tvirtina pati gydytoja.

Jau žinoma, koks garsus dizaineris parūpins vestuvinį kostiumą G. Clooney'iui

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 08:37
George'as Clooney ir Amal Alamuddin
AP/Scanpix
Akivaizdu, kad aktoriaus George’o Clooney ir dizainerio Giorgio Armani draugystė tvirta.

Svorio priaugęs G. Depardieu užfiksuotas neįgaliojo vežimėlyje (30)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 16:33
Gerardas Depardieu
AOP nuotr.
Kiek anksčiau šį mėnesį skandalingasis aktorius Gerardas Depardieu Los Andželo oro uoste buvo užfiksuotas neįgaliojo vežimėlyje. Sėdėdamas jame aktorius iš rankų nepaleido cigaretės.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.