Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

J. Bieberis pagaliau nusiskuto: ilsėkitės ramybėje, šereliai

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 10:37
Justinas Bieberis
Instagram.com nuotr.
Justinas Bieberis trečiadienį, rugpjūčio 20 dieną, virto nauju žmogumi, kai nusprendė atlikti savo veido šerelių pertvarką.

Realybės šou dalyvė padavė televiziją į teismą, kad ši nepridengė jos genitalijų (2)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 10:32
Kadras iš šou
Stopkadras
Viena kultinio pasimatymų šou „Dating Naked“ dalyvė iškėlė televizijos VH1 valdančiajai bendrovei „Viacom“ 10 mln. dolerių (25 mln. litų) ieškinį, tvirtindama, kad televizija per vieną imtynių sceną neuždengė jos genitalijų.

Po skyrybų C. Harrisas kenkia buvusiai merginai R. Orai

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 09:11
Rita Ora
AOP nuotr.
Dainininkė Rita Ora priversta atidėti naujausio albumo pasirodymą – taip nutiko buvusiam jos mylimajam, diskžokėjui Calvinui Harrisui, neleidus naudotis jo prodiusuotais kūriniais.

Shakiros hitas „Loca“ yra plagiatas (13)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 16:10
Kolumbijos popmuzikos žvaigždės Shakiros hitas „Loca“ yra vieno Dominikos muzikanto 1998 metais parašytos dainos plagiatas, trečiadienį išaiškino JAV teisėjas.

Apatinius vilkinti C. Wurst įsiamžino gundančioje K. Lagerfeldo fotosesijoje (38)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:05
Conchita Wurst
Instagram.com nuotr.
Per 2014 metų „Eurovizijos“ dainų konkursą Conchita Wurst pakerėjo Europos muzikos pasaulį, o dabar šis atlikėjas įsiveržė į madų industriją. Prieš mėnesį Jeanas Paulis Gaultieras barzdotajai merginai patikėjo pademosntruoti paskutinį savo aukštosios mados kolekcijos modelį, o šiandien pasirodė pranešimų apie dar vieną naujai iškeptos žvaigždės bendradarbiavimą su mados kūrėjais, rašo elle.ru.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.