Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

K. Kardashian 27 milijonams sekėjų padėkojo atidengusi savo riestą sėdynę

2015 vasario mėn. 27 d. 09:20
Kim Kardashian
Vida Press nuotr.
Paminėdama solidų savo sekėjų skaičių, kuris jau persirito per 27 milijonus, Kim Kardashian socialiniame tinkle „Instagram“ patalpino nuotrauką, kurioje ji su apatinėmis kelnaitėmis.

Ed Sheeranas prisilinksmino: atlikėją laikė apsaugos vyrukai (2)

2015 vasario mėn. 27 d. 08:25
Ed Sheeran aplaistė savo apdovanojimus
Vida Press nuotr.
Tai buvo svarbiausias vakaras Didžiosios Britanijos muzikos industrijos kalendoriuje. Tad visai nenuostabu, kad kai kurios „Brit Awards“ ir vėliau apdovanojimų dūzgėse apsilankiusios žvaigždės viskam pasibaigus jautėsi – ir atrodė – švelniai tariant, nekaip.

M. Carey palūžo: vyras ją išdavė su E. Murphy žmona (6)

2015 vasario mėn. 26 d. 08:45
 Mariah Carey ir  Nickas Cannonas
Vida Press nuotr.
Kai per Valentino dieną Nickas Cannonas buvo pastebėtas romantiškai leidžiantis laiką su aktore, buvusia Eddie Murphy žmona Nicole Murphy, jo žmona dainininkė Mariah Carey prarado dar vieną viltį išsaugoti šeimą, žurnalistams atskleidė prisistatyti nepanoręs šaltinis.

K. Middleton skubiai paguldyta į ligoninę (40)

2015 vasario mėn. 26 d. 08:24
Kate Middleton
Vida Press nuotr.
Pranešama, kad Kembridžo hercogienė, pajutusi stiprius pilvo skausmus, buvo skubiai nuvežta į ligoninę. Ji baiminosi, kad kažkas nutiko jos negimusiam kūdikiui. Iki gimdymo dar likusios septynios savaitės, praneša hollywoodlife.com.

Pasirodymo metu Madonna nuvirto nuo laiptų ir pametė mikrofoną (41)

2015 vasario mėn. 26 d. 00:47
Madonna į „BRIT Awards“ sceną grįžo pirmą kartą po 20 metų, kad atliktų „Living For Love“, bet šį svarbų jos momentą aptemdė bjaurus pargriuvimas numerio pradžioje. 56 metų dainininkė, patempta šokėjo, užkliuvo už savo ilgos juodos skraistės ir nusirito laipteliais, priversdama žiūrovus aiktelėti, o šokėjus – ją užstoti, bet ji atsikėlė ir tęsė savo numerį, nors atrodė šlubčiojanti.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Sugrįžimas Po 25 metų Oskaras Koršunovas naująja premjera keliauja į savo pradžią – prie oberiutų (unikalios rusų avangardistų grupės) kūrybos, nuo kurios pradėjo režisieriaus karjerą. Ratas apsisuko, tik ar iš tiesų įmanoma kur nors apskritai grįžti, ypač kūryboje? Apie tai ir kitas sezono naujienas su režisieriumi kalbėjosi IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė.
Sugrįžimas
2015 vasario 23 d.