Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

A. Ditkovksytė sureagavo į gandus apie kūdikio praradimą (1)

2014 balandžio mėn. 16 d. 12:37
Nors lietuvių kilmės aktorė Agnija Ditkovskytė stengėsi apie savo nėštumą su žurnalistais nekalbėti – taip elgėsi norėdama apsaugoti šeimos ramybę, tačiau reaguodama į pirmadienį internete pasirodžiusią klaidingą informaciją apie neva prarastą kūdikį, ji savo tinklaraštyje publikavo viešą pranešimą. Tokiu būdu ji paneigė gandus ir padėkojo savo artimiesiems už palaikymą.

Ch. Ronaldo sužadėtinės maudynės – jūroje su kiaulėmis (12)

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:26
Irina Shayak
Instagram.com nuotr.
Ch. Ronaldo sužadėtinė, manekenė Irina Shayk savo naujausiomis nuotraukomis „Instagram'e“, ko gero, nustebino daugelį. Vienoje nuotraukoje mergina įamžina besimėgaujanti kiaulių draugija ant bangų skalaujamo jūros kranto, o video siužete matyti jos mama Tatiana besiirstanti baseine tarp šių gyvūnų.

Pirmagimio besilaukianti M. Kunis neatsispyrė nėščiųjų dietai

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:00
Kaip Ashtono Kutcherio sužadėtinė Mila Kunis rūpinasi savo sveikata, laukdamasi kūdikio? Ką būsimoji mamytė valgo, kokiems patiekalams jaučia potraukį ir kaip jai pavyksta išlikti aktyviai bei sportiškai?

M. Cyrus atsidūrė ligoninėje (5)

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:03
Miley Cyrus
twitter.com
Miley Cyrus atšaukė savo gastrolių „Bangerz“ koncertą, kuris antradienio vakarą turėjo įvykti Kanzas Sičio arenoje „Sprint Center“, teigiama „Sprint Center“ pranešime spaudai.

K. Jenner suintrigavo keistu užrašu ant savo marškinėlių (2)

2014 balandžio mėn. 16 d. 08:19
Kendall Jenner
AOP nuotr.
Ant K. Jenner palaidinės – keistas užrašas. Seksualioji garsenybė apsivilko sportinę palaidinę su užrašu, kad ji neturi p...ų.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 balandžio 17 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.