Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

E. Ilves su dukterimi spruko iš Europos (84)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 12:37
Evelin Ilves
AOP nuotr.
Šeštadienį Estijos žiniasklaida skelbė, kad po neištikimybės skandalo pirmoji šalies ponia Evelin Ilves su dukterimi išvyko į Vokietiją. Tačiau ten moteris neužsibuvo – trečiadienį, DELFI.ee pranešė, kad per Vokietiją ji išskrido į Jungtines Amerikos Valstijas. Kartu ji pasiėmė ir 11-metę dukterį Kadri Keiu.  Teigiama, kad kelionė už Atlanto nebuvo suplanuota iš anksto.

D. Lovato pasidžiaugė savo išvaizda ant raudono kilimo: jaučiuosi graži (1)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 10:29
Demi Lovato
AOP nuotr.
Nors dainininkės figūra yra nepriekaištinga, ji viešai yra prisipažinusi, kad ją kankino kūno dismorfijos problemos ir valgymo sutrikimai, rašo perezhilton.com.

M. Cyrus į MTV apdovanojimų ceremoniją atlydėjusio jaunuolio ieško policija (5)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 09:34
Jaunasis benamis, kuris atlydėjo Miley Cyrus (Maili Sairus) į MTV videomuzikos apdovanojimų ceremoniją, 22 metų Jesse Heltas , savo gimtajame Oregone yra ieškomas policijos, kuri nori jį areštuoti dėl bandomojo laikotarpio sąlygų pažeidimo.

Ekspertai nustatė D. Barrymore sesers mirties priežastį (1)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 08:01
Drew Barrymore ir Jessica Barrymore
AOP nuotr.
Drew Barrymore netikros sesers mirties priežastimi buvo įvardytas perdozavimas, rašo wenn.com.

Apie negandas Estijos prezidento šeimoje byloja ir pokyčiai jo „Facebook“ paskyroje (41)

2014 rugpjūčio mėn. 26 d. 14:23
Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas ir toliau susilaiko nuo komentarų apie tolimesnius santykius šeimoje po žmonos Evelin Ilves ketvirtadienio akibrokšto. Tačiau Estijos žiniasklaida užfiksavo vieną įdomią detalę – ilgą laiką oficialią prezidento paskyrą „Facebook“ tinkle puošusi sutuoktinių nuotrauka buvo pakeista į besiplaikstančias Estijos vėliavas dangaus fone.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.