Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Melu grįstas T. Spelling gyvenimas: šokiruojantys prasimanymai ir paslaptys (2)

2015 kovo mėn. 2 d. 18:00
Nors pastaruoju metu Tori Spelling laikraščių puslapiuose dažniausiai minima dėl savo finansinių problemų, tačiau yra dar vienas dėmesio vertas aspektas – televizijos laidų vedėjos nutylėti ar sumeluoti gyvenimo faktai.

Pavasarį P. Anderson pasitiko su nauja šukuosena ir paslaptingu vaikinu (1)

2015 kovo mėn. 2 d. 09:41
Pamela Anderson
Vida Press nuotr.
Sekso simbolis Pamela Anderson pastaruoju metu nebijo eksperimentuoti su savo plaukais ir keisti šukuosenas. Prieš porą metų nusikirpusi savo garbanas jas nusidažė raudonai. Vėliau prisiaugino plaukus.

Celiulito ir nukarusios odos nebeliko: C. Crawford vyras paviešino žmonos nuotrauką su bikiniu (13)

2015 kovo mėn. 2 d. 08:51
Didžiausias Cindy Crawford turtas – jos kūnas, kurio nuotrauką fotografas esą ne juokais sudarkė.

Lady Gaga parodė daugiau nei norėjo: filmavimo metu nuslydęs šalikas apnuogino jos krūtis (27)

2015 kovo mėn. 2 d. 08:19
Lady Gaga
Vida Press nuotr.
Lady Gaga dažnai vilki gana atvirais drabužiais. Tačiau šeštadienio vakarą dainininkė parodė daugiau negu norėjo, kai galinėje automobilio sėdynėje ją ištiko tikra drabužio „disfunkcija“.

Aktorė visam pasauliui netyčia pademonstravo tarpukojį (26)

2015 kovo mėn. 1 d. 11:36
Emma Stone
Vida Press nuotr.
26-erių aktorė Ema Stone, žengdama raudonu kilimu, netyčia kilstelėjo suknelės kraštelį ir visam pasauliui parodė savo tarpukojį. Moteriška nesėkmė Emą ištiko atvykus į 87-ąją „Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.