Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Dizaineris R. Cavalli išgyrė E. Vilkevičiūtę (21)

2014 spalio mėn. 21 d. 17:15
Edita Vilkevičiūtė
AOP nuotr.
Pasaulio podiumų žvaigždė Edita Vilkevičiūtė tapo naujausio Roberto Cavalli moteriško aromato „Paradiso“ reklamos veidu.

Šukuosenos, už kurias galima nekęsti savo kirpėjo (5)

2014 spalio mėn. 21 d. 16:27
Šukuosenos
Socialinio tinklo nuotr.
Nuo išskutinėto „Apple“ logotipo ant viršugalvio iki dar vienų ūsų, nuo iš plaukų suformuotos kepurės iki kalėdų eglutės ant galvos – po tokių stiliaus eksperimentų iš tiesų galima imti nekęsti savo kirpėjo. Jūsų dėmesiui – keisčiausių įvaizdžio eksperimentų galerija.

Kriminalistai pradžiugino Ž. Friskės vyrą: rado vogtą automobilį (2)

2014 spalio mėn. 21 d. 14:23
Žana Friskė
AOP nuotr.
Praėjusį šeštadienį (spalio 18 dieną) Rygoje buvo pavogtas automobilis „Range Rover“, priklausantis dainininkei Žanai Friskei ir jos sutuoktiniui Dmitrijui Šepeliovui, praneša DELFI.lv. Automobilis buvo su Maskvos registracijos numeriais iš serijos 777.

J. McCarthy teigia, kad viduje jaučiasi translytė, ir norėtų, kad jos sūnus būtų gėjus (18)

2014 spalio mėn. 21 d. 13:15
Jenny McCarthy
AOP nuotr.
Jenny McCarthy visuomet buvo ta, kuri kalba atvirai! Buvusi laidos „View“ vedėja atsivėrė leidiniui „PrideSource“ ir prisipažino, kad viduje jaučiasi translytė ir kad neprieštarautų, jeigu jos sūnus būtų gėjus – tuomet jis galėtų kirpti jos plaukus, rašo usmagazine.com.

T. Spelling pasireiškė Ebolos virusą primenantys simptomai: aktorė atskirta nuo kitų pacientų (14)

2014 spalio mėn. 21 d. 08:58
Tori Spelling
AP/Scanpix
Amerikiečių aktorei Tori Spelling šią savaitę pasireiškė Ebolos virusą primenantys simptomai ir ji buvo paguldyta į ligoninę.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 21 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 spalio 26 d. 18.00 val.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ OKT/Vilniaus miesto teatras praneša, jog dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos šiandien, spalio 16 d. turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ nukeliamas į lapkričio 30 d.
Dėl aktoriaus Juozo Budraičio ligos nukeliamas šiandien turėjęs vykti spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2014 spalio 16 d.