Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

4 vaikų mama keliasi anksčiau, kad vaikams lėkštėse paruoštų stebuklus (8)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:14
Žaismingi A. Widya piešiniai iš maisto produktų
Instagram.com nuotr.
4 vaikų mama Anne Widya iš Hong Kongo kas rytą keliasi anksčiau, kad savo keturis vaikus galėtų nudžiuginti įstabiais pusryčiais. Įprastus patiekalus moteris paverčia žaismingais herojais, animacinių filmukų ir knygų veikėjais. Savo kūrinius moteris kas rytą viešina socialiniame tinkle „Instagram“, kur ją seka keli tūkstančiai gerbėjų.

Naujoji R. Pattinsono mergina ėmėsi veiksmų, kad pagerintų jų seksualinį gyvenimą (6)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 10:14
Robertas Pattinsonas ir FKA Twigs
AOP nuotr.
Robertas Pattinsonas ir naujoji jo mergina britų dainininkė FKA Twigs akivaizdžiai mėgaujasi romantiškais vienas kitam puoselėjamais jausmais.

Teismas: H. Berry dukra dėl šukuosenos pokyčių patyrė psichologinę žalą (1)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 08:59
Halle Berry
AOP nuotr.
Nors Halle Berry ir Gabrielis Aubry santykius nutraukė dar 2010 metais, buvę mylimieji ir toliau nesutaria, skelbia ok.co.uk.

Aktorius Sh. LaBeoufas papasakojo, kaip buvo išprievartautas (37)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 08:05
Aktorius Shia LaBeoufas prabilo apie netikėtą įvykį. Meno instaliacijos „I Am Sorry“ metu ne viskas klostėsi taip, kaip jis tikėjosi, praneša justjared.com.

Kaip šiandien atrodo seksualiausi pasaulio vyrai? (57)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 18:31
Melas Gibsonas anksčiau ir dabar
AOP nuotr.
Praėjusį antradienį „People“ paskelbė „seksualiausio šiuo metu gyvenančio vyro“ nominacijos laimėtoją. Paaiškėjo, kad 2014 m. šiuo laiminguoju tapo Chrisas Hemsworthas, perėmęs estafetę iš Adamo Levine‘o. Ch. Hemsworthas tapo 28-uoju nominantu. Šias nominacijas žurnalas skelbia jau 29 metus (1994 m. buvo nuspręsta nieko neskelbti).
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.