Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

W. Houston dukra – komoje (17)

2015 vasario mėn. 1 d. 11:11
Velionės Whitney Houston dukrai Bobbi Kristinai Brown buvo dirbtinai sukelta koma, skelbia CNN. Siekdami išgelbėti merginos gyvybę medikai tokių priemonių buvo priversti imtis po to, kai šeštadienį mergina buvo rasta panirusi vonioje po vandeniu ir nereaguojanti į aplinką savo namuose Atlantos priemestyje, Džordžijos valstijoje.

W. Houston duktė rasta vonioje leisgyvė (51)

2015 sausio mėn. 31 d. 20:45
Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
Vida Press nuotr.
Anapilin iškeliavusios dainininkės Whitney Houston duktė, 21-erių Bobbi Kristina Brown šeštadienio rytą buvo rasta nereaguojanti į aplinką, skelbia CNN. Pranešama, kad mergina gulėjo pilnoje vandens vonioje Roswelle, Džordžijos valstijoje. Tą žiniasklaidai patvirtino Atlantos priemiesčio policija. Incidentas įvyko likus mažiau nei dviems savaitėms likus iki trečiųjų jos motinos mirties metinių.

Į Vilnių atvykstanti Macy Gray: apie Lietuvą nežinau nieko, dėl to labai įdomu atvažiuoti interviu (12)

2015 vasario mėn. 1 d. 11:08
Macy Gray
AP/Scanpix
Iki „Grammy“ laimėjusios amerikiečių dainininkės koncerto Lietuvoje likus mažiau nei mėnesiui susisiekėme su ja telefonu jos namuose Los Andžele.

Dėl toksinų kosmetikoje prarado ir plaukus, ir atmintį (44)

2015 sausio mėn. 31 d. 15:05
Miranda Kerr
Vida Press nuotr.
Kiekvienos moters rytas prasideda grožio procedūromis: blakstienų dažymas tušu, veido maskavimas kremine pudra ir skruostų dailinimas skaistalais. Bet ar ryte paskubomis besiruošdama į darbą moteris pagalvoja, kokią įtaką ir kokias pasekmes šios priemonės turi jos sveikatai?

Keista išvaizda jiems nesutrukdė tapti žvaigždėmis (20)

2015 sausio mėn. 31 d. 14:26
Kai kurie garsūs aktoriai ir atlikėjai yra iš tiesų keistos išvaizdos, bet ji nesutrukdė jiems tapti žvaigždėmis.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų Niekas nebežino, ką reiškia būti stebimam, sekamam, kai prie dviejų trijų besišnekančių atsirada trečias, ketvirtas besiklausantis, registruojantis jūsų privačias kalbas? Oskaras Koršunovas premjeroje „Jelizaveta Bam“ suteikia šią patirties „prabangą” tiems, kurie negyveno KGB laikais.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų
2015 sausio 28 d.