Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Skyrybų pasekmės: Mel B atsidūrė ligoninėje dėl perdozavimo (5)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 16:07
Praėjusį savaitgalį atlikėja Melanie Brown pateko į ligoninę. Perezhilton informuoja, kad žinoma moteris perdozavo sumaišiusi migdomuosius su alkoholiu.

E. Johnas ir D. Furnishas po devynerių metų oficialiai įregistravo savo civilinę santuoką (25)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 14:21
2005 metais atlikėjas Eltonas Johnas įregistravo savo partnerystę su mylimuoju Davidu Furnishuu. Tačiau pora savo civilinę santuoką oficialiai įregistruoti galėjo tik po devynerių metų. Dabar ši pora yra oficialiai susituokusi.

Madonna gerbėjams padėkojo lietuviškai išplatino naujas dainas (9)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 11:35
Madonna
AOP nuotr.
Amerikiečių muzikos žvaigždė Madonna šeštadienį netikėtai paskelbė šešias dainas iš naujojo savo albumo. Tai yra „išankstinė Kalėdų dovana", - pareiškė 56 metų atlikėja, kurią cituoja agentūra AFP.

Aktorė C. Diaz susižadėjo su rokeriu B. Madenu

2014 gruodžio mėn. 20 d. 16:09
Cameron Diaz
AOP nuotr.
"Čarlio angelų" žvaigždė, 42-ejų aktorė Cameron Diaz susižadėjo su roko grupės "Good Charlotte" gitaristu Benji Maddenu, keli patikimi šaltiniai pranešė leidiniui "Us Weekly".

Nepatikėsite, kaip dabar atrodo kultinio kalėdinio filmo „Vienas namuose“ žvaigždės (49)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 14:53
Filmo Vienas namuose aktoriai
Stopkadras
Daugelis savo Kalėdų neįsivaizduoja be kultinio filmo „Vienas namuose“. Tačiau išvydę, kaip garsiausi šio filmo aktoriai atrodo dabar, jų turbūt neatpažintumėte. Naujienų portalas DELFI pateikia nuotraukų galeriją žvaigždžių, kurias mes prisimename visiškai kitokius nei jie yra dabar. Žvelgiant į kai kurių jų nuotraukas sunku netgi patikėti, kad tai - tie patys žmonės.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 21 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.