Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

R. Abramovičius ir D. Žukova pirmą kartą viešumoje parodė savo vienerių metų dukterį (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:07
Darija Žukova su dukrele
AOP nuotr.
Milijardierius Romanas Abramovičius su savo širdies drauge Darija Žukova mėgaujasi poilsiu saulėtoje Viduržemio jūros pakrantėje, Italijos Portofino mieste, praneša užsienio spauda. Pasak vietos gyventojų, 162 metrų ilgio jacta „Eclipse“ dažnai švartuojasi šioje pakrantėje. Portofino viešintys turtuoliai mėgaujasi visais kurorto malonumais: lankosi prabangiuose restoranuose ir leidžia laiką su vietinėmis Italijos įžymybėmis.

Po skyrybų sulysusi M. Griffith atrodo kaip vaiduoklis

2014 liepos mėn. 30 d. 07:02
Melanie Griffith
AOP nuotr.
Su vyru Antonio Banderasu išsiskyrusi aktorė Melanie Griffith lazeriu šalina tatuiruotę, skirtą buvusiai savo meilei. Ant moters rankos, kur daug metų buvo ištatuiruota širdis su užrašu „Antonio“, dabar yra užklijuotas bintas.

Praėjus savaitei po oficialių skyrybų P. Anderson romantiškai leido laiką su buvusiu sutuoktiniu intymūs kadrai (17)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:10
Pamela Anderson ir Rickas Salomonas atostogauja kartu
AOP nuotr.
Šių dviejų įsimylėjėlių meilės istorija, ko gero, niekada neturės pabaigos. Du kartus ištekėjusi už to paties vyro ir du kartus su juo oficialiai išsiskyrusi Pamela Anderson ir vėl brenda į tą pačią upę.

J. Simpson internete kuria viešą savo atžalos nuotraukų albumą puiki idėja lietuviams (3)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:43
Jessica Simpson
AOP nuotr.
Sekmadienį, liepos 27 dieną, Jessica Simpson pasidalijo savo žaviojo sūnelio Ace`o nuotrauka, kurioje jis žaidžia su CaCee Cobb sūnumi Rocco ir dailiu audiniu – otomanu.

J. Bieberis šiurpina aplinkinius gyvaplaukiais ant veido nuotraukos, vertos jūsų dėmesio (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 15:08
Justinas Bieberis
AOP nuotr.
„Justino Bieberio gyvaplaukiai ant veido mus šiurpina“, - rašo huffingtonpost.com. 20-metį pavasarį atšventęs populiariosios muzikos dievukas panoro pasipuikuoti savo vyriškumo užuomazgomis - atlikėjas užsiaugino barzdelę ir ūsus.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.