Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Rusė „Mercedes“ papuošė milijonu „Swarovski“ kristalų: žmonės nuo jo negali atitraukti akių visi fotografuoja (20)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 19:54
Daria Radionova ir jos automobilis
Instagram.com nuotr.
Londono Naitbridžo rajonas laikomas turtingų ir garsių žaidimų aikštele. Ten niekada nestinga pinigų pertekusių arabų ir jų superautomobilių. Tačiau viena rusė jiems visiems nušluostė nosį – ji visiems noriai demonstruoja savo „Mercedes“ automobilį, papuoštą „Swarovski“ kristalais, skelbia „The Daily Mail“. „Mercedes CLS 350“ vertas 25 tūkst. svarų (109 tūkst. Lt) – ekstravagancijos jam netrūksta.

L. DiCaprio: dabar – laikas atsakyti į didžiausią žmonijos iššūkį (2)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 19:26
Leonardo Dicaprio
AOP nuotr.
Holivudo aktorius Leonardo DiCaprio antradienį kreipėsi į Jungtinių Tautų (JT) viršūnių susitikimo dėl klimato kaitos dalyvius, ragindamas pasaulio lyderius nebelaikyti pasaulinio atšilimo tik „prasimanymu“.

F. Kirkorovas scenoje išrengė garbaus amžiaus gerbėją (39)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 16:22
Filipas Kirkorovas ir jo gerbėja scenoje
Stopkadras/Youtube.com
Koncerto Anapoje metu Filipas Kirkorovas atliko erotinį šokį su ne pirmos jaunystės į koncertą atvykusia jo talento gerbėja.Vietos gyventojai šio koncerto nepamirš dar ilgai: nusipirkę bilietus tam, kad pasiklausytų senų ir naujų F. Kirkorovo dainų, į koncertą susirinkę žmonės papildomai išvydo dar ir erotinį šou, rašo „Komsomolskaja pravda“.

Faktai, kurių nežinojote apie J. Tridevil su trimis krūtimis: tėčiui gėda, mama nebesikalba (36)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 13:25
Jasmine Tridevil
AOP nuotr.
Time.com pateikia penkis faktus, kurių nežinojote apie trikrūtę merginą, 21 m. Jasmin Tridevil iš Tampos (Floridos valstija). Ji sumokėjo 20 tūkst. dolerių už trečią krūtį, desperatiškai bandydama tapti realybės šou žvaigžde.

Emma Watson perspėta dėl intymių nuotraukų: ji – kitas įsilaužėlių taikinys (1)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 12:40
Emma Watson
Filmų apie Harį Poterį žvaigždę Emmą Watson kompiuterių įsilaužėliai, kurie šią vasarą nutekino šimtus garsių moterų intymių nuotraukų, perspėjo, kad ji yra kitas jų taikinys.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Spektaklyje „Feast Fashion“ podiumu eisiantys aktoriai vilkės bedarbių rankomis siūtas sukneles Jau spalio 3-ąją publikai pristatomo mados spektaklio „Feast Fashion“ kūrėjai turi daugiau nei unikalius kostiumų dizainerius. Tai – mažo Estijos kaimelio bedarbiai, sukūrę bei savo rankomis pasiuvę vestuvinių suknelių kolekciją, tapusią pagrindine spektaklio dramaturgine medžiaga. Pirmoji tarptautinio projekto dalis bus pristatoma „Sirenų“ festivalio programoje Vilniuje, antroji – teatre NO99 Taline.
Spektaklyje „Feast Fashion“ podiumu eisiantys aktoriai vilkės bedarbių rankomis siūtas sukneles
2014 rugsėjo 23 d.