Avarijoje sužeista A.Voločkova(nuotrauka iš įvykio vietos!)

 (8)
BMW markės automobilis, kuriuo važiavo balerina Anastasija Voločkova, šeštadienį Krasnodaro krašte pateko į avariją, informuoja vietos policijos pareigūnai. Koncertinis turas Juodosios jūros pakrante balerinai vos nesibaigė tragedija, skelbia dni.ru.
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
Anastasija Voločkova. Nuotr. iš Twitter.com
© Asmeninio archyvo nuotr.

„RIA Novosti“ skelbia, jog avarija įvyko, kai automobilis „Land Rover“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir trenkėsi į balerinos mašiną. „A. Voločkova važiavo BMW. Iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis „Land Rover“ ir trenkėsi į BMW“, - teigia policijos atstovai.

Nuo smūgio džipas apvirto. Automobilio, kuriuo važiavo balerina, vairuotojas laiku sureagavo ir paspaudė stabdžius. A. Voločkova įsitikinusi, jog būtent tai ir išgelbėjo jai gyvybę. Socialiniame tinkle „Twitter“ balerina teigia: „Žmonės, mes pakeliui į Gelendžiką į avariją patekom... Didelis skausmas...“. Po kelių valandų balerina tinklaraštyje parašė, jog „šiandien įvyks paskutinis koncertinio turo prie Juodosios jūros pasirodymas“.

„Patyrėme didelį šoką. Vis dar negaliu atsigauti. Važiavome iš Anapos. Ant užpakalinės sėdynės aš miegojau. Pabudau nuo stipraus smūgio ir veriančio skausmo. Supratau, kad patekome į avariją. Labai išsigandau. Iš mašinos pradėjo rūkti dūmai. Skubiai išlipome lauk. Šokas. Visas mano veidas buvo apsipylęs krauju. Mano scenos partneris Rinaras Arifulinas taip pat labai sunkiai nukentėjo. Jis, kaip ir aš, susižeidė galvą, rankas, kojas. Incidentas įvyko sankryžoje prie autobuso stotelės. Džipo vairuotojas buvo neteisus – jis mūsų mašinos nepastebėjo. Ačiū dievui, visi likome gyvi“, - pasakoja garsioji balerina.

Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)
Anastasija Voločkova avarijos vietoje (Twitter nuotr.)

Gelendžiko medikai susiuvo balerinai žaizdą kaktoje.

„Labai nemaloni procedūra. Tačiau to išvengti nebuvo įmanoma – medikai sakė, jog jeigu nesusiūs žaizdos, gali visam gyvenimui likti randas. Šiaip gyvenime esu drąsi, mane palaužti labai sunku, tačiau šį kartą labai išsigandau... Apmaudu, nes labai laukiau susitikimo su žiūrovais. O viskas įvyko iki pasirodymo likus kelioms valandoms. Nusprendėme koncerto neatšaukti. Tačiau šokti negalėjau. Teko publikos atsiprašyti. Pasirodymas įvyko tik dėl profesionalios komandos, dirbančios su manimi. Tą dieną, birželio 23-ąją, prisiminsiu kaip antrąją savo gimimo dieną...“, - baleriną cituoja „Komsomolskaja Pravda“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

K. Perry valandą stovėjo eilėje, kad nusipirktų pavalgyti

Vos Tokijuje buvo atidaryta meksikietiškų takų užkandinė, nusidriekė milžiniškos eilės. Japonai, norėdami paragauti šio patiekalo, ryžosi laukti net kelias valandas. Tiesa, milžiniškoje eilėje laukė ne tik vietiniai japonai.

Mažąją princesę aplankė Britanijos karališkosios šeimos nariai (1)

Sekmadienį Kensingtono rūmuose princo Williamo ir jo žmonos Kembridžo hercogienės Catherine naujagimę aplankė karališkosios šeimos nariai. Apie tai praneša BBC.

Alice, Charlotte ar Diana: koks bus karališkosios naujagimės vardas? (125)

Didžiosios Britanijos naujagimė princesė praleido pirmąją savo naktį Kensingtono rūmuose, tačiau žmonės toliau spėlioja, koks bus jos vardas.

Padauginusi TV įžymybė griuvo ir parodė tarpukojį (36)

MTV realybės šou „Ex On the Beach“ (liet. „Buvusieji paplūdimyje“) įžymybė po vakarėlio Londone metu netyčia slystelėjo ir krito ant grindinio tiesiai prieš paparacių objektyvus. Melissai Reeves iš tiesų nepasisekė, krisdama taip pražergė kojas, kad parodė intymiausią kūno vietelę.

K. Middleton ir princas Williamas pasauliui parodė mažąją princesę (333)

Šeštadienio, gegužės antrosios, rytą pasaulį išvydusi antroji Kate Middleton ir princo Williamo atžala jau pristatyta visuomenei. Karališkoji pora nelaužė tradicijų ir prieš palikdami ligoninę pozavo nuotraukoms su dukrele. Kate, kuri vilkėjo baltą suknelę su geltonomis gėlėmis, žengė pro duris, laikydama kūdikį. Kelias minutes pora pozavo su vaikeliu, tačiau nuo komentarų susilaikė. Po kelių minučių jie grįžo atgal į ligoninę. Princo George'o kartu su jais nebuvo.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 10 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.