Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Kambarinė išplepėjo Kardashian klano paslaptis: kas daug geria, o kas miega su makiažu šilko pataluose? (8)

2015 sausio mėn. 25 d. 18:17
Kim Kardashian (kairėje) ir Kris Jenner
AOP nuotr.
Nors atrodo, kad apie labiausiai pasaulio bulvarinės žiniasklaidos medžiojamą Kardashian šeimą žinoma beveik viskas, tai netiesa. Buvusi Kardashian šeimos namų kambarinė išklojo visas realybės šou garsenybių paslaptis , skelbia okmagazine.com.

M. Cyrus laisvalaikis: video įamžino save gašliai šokančią vazone (14)

2015 sausio mėn. 25 d. 17:04
Miley Cyrus
AOP nuotr.
M. Cyrus gyvenimu mėgaujasi visu šimtu procentų. Laiką, kurio nereikia skirti koncertams, albumų įrašams ir repeticijoms, dainininkė skiria pramogoms ir malonumams. Skandalingoji amerikiečių dainininkė socialiniame tinkle toliau šiurpina savo gerbėjus.

A. Revva: aktoriaus profesija – geriausia pasaulyje (4)

2015 sausio mėn. 25 d. 16:45
Aleksandras Revva
Vida Press nuotr.
Kas antras jo juokelis tampa plačiai vartojamais posakiais, o sukurti personažai – ne tik žinomi, bet ir parodijuojami. Persikūnijimo meistras, aktorius, televizijos laidų vedėjas Aleksandras Revva, jau perkopęs 40, tačiau jis vis dar – vienas seksualiausių ir geidžiamiausių Rusijos vyrų, neatsiginantis įvairiausio amžiaus moterų dėmesio. Išskirtiniam pokalbiui Rusijos superžvaigždė laiko skyrė poilsio Maldyvuose metu, po kurio A. Reevos keliai trauks į Vilnių, Rygą, Taliną ir Minską.

„Ponas Bynas“ savo sportinį automobilį parduoda už 8 mln. svarų (11)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:25
Didžiosios Britanijos aktorius Rowanas Atkinsonas nori parduoti savo pamėgtą sportinį automobilį už 8 mln. svarų (10,7 mln. eurų). Komišką pono Byno personažą sukūręs aktorius įsigijo tą automobilį „McLaren F1“ 1997 metais už 540 tūkst. svarų, o nuo to laiko jo vertė smarkiai išaugo.

Skandalingos A. Rose nuotraukos – fotošopo rezultatas (35)

2015 sausio mėn. 24 d. 17:15
Amber Rose
Instagram.com nuotr.
Majamyje su bičiulių kompanija atostogavusios Amber Rose nuotraukos pasaulio pramogų žiniasklaidą apskriejo žaibo greičiu. Fotografai nepraleido progos užfiksuoti itin pikantiškų akimirkų paplūdimyje, peno kalboms suteikė ir pati Amber, publikavusi seriją karštų fotografijų iš viešbučio balkono.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.