Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

J. Clarksonas gavo naują darbą: už vieną laidą gaus milijoną (10)

Jeremy Clarksonas iš savo naujos „Amazon“ laidos apie automobilius uždirbs po 10 mln. svarų (13,6 mln. eurų) kasmet. Nemenkas sumas susižers ir jo kolegos Jamesas May, Richardas Hammondas ir prodiuseris Andy Wilmanas, paaiškėjo praėjusį vakarą.

Holivudo aktorė Lucy Liu susilaukė pirmojo vaiko (5)

Lucy Liu į savo pasiekimų sąrašą nuo šiol gali su pasididžiavimu įrašyti žodį „motina“. 46 metų juostos „Čarlio angelai“ („Charlie's Angels“) žvaigždė sulaukė pirmagimio, kurį pagimdė pakaitinė motina. Aktorė socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo pirmąja naujagimio nuotrauka, skelbia dailymail.co.uk.

K. Westas užmigo su savo anyta (17)

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kim Kardashian su savo gerbėjais tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžinti vakarėlio metu užmigę jos sutuoktinis Kanye Westas ir mama Kris Jenner, skelbia ok.co.uk.

K. Jenner įsiamžino seksualioje fotosesijoje (5)

Jauniausia Kim Kardashian sesutė Kylie Jenner vos sulaukusi pilnametystės pasiryžo itin seksualiai fotosesijai. Įžymybei St. Barto saloje kompaniją palaikė ir jos mylimasis Tyga.

Keistuolis pasišaipė iš žvaigždžių ir jų seksualių fotosesijų (6)

Keistuolis Mina Gergesas socialiniame tinkle kaupia kolekciją nuotraukų, kuriose atkartoja garsenybių fotosesijas.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.