Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Aktoriaus B. Stillerio šeimoje – skaudi netektis (3)

Šeštadienį, gegužės 23 dieną, Los Andžele mirė legendinė komikė Anne Meara. Jai buvo 85 metai. A. Meara buvo komiko Jerry Stillerio žmona ir aktoriaus Beno Stillerio motina, praneša perezhilton.com.

Gyva barbė parodė, ką turi iškęsti dėl grožio (14)

Ukrainietė Valeria Lukyanova, tituluojama gyva barbe, parodė, kaip atrodo jos grožio procedūros, kurios kai kuriuos gali net šokiruoti. Prieš kurį laiką ji paviešino procedūros vaizdo įrašą, kurio metu klykia nesavu balsu, o dabar – viską, ką daro prieš tai.

Mergina su trimis krūtimis išsirengė nuogai (44)

Iš Floridos kilusi Jasmine Tridevil pernai rudenį sudrebino visą pasaulį teigdama, kad jai buvo implantuota trečia krūtis. Jau tuomet ji sulaukė kaltinimų, kad tai tiesiog apgaulė, tačiau ji intensyviai tikino, esą trečioji krūtis su ištatuiruotu speneliu – tikra. Šįkart, norėdama įrodyti savo tiesą, Jasmine išsirengė nuogai.

Absurdiškiausios žvaigždžių dietos: valgė tik violetinius produktus, kūdikių maistelį, gėrė viskį (8)

Sutikite, dauguma kino, muzikos bei televizijos žvaigždžių žurnalų puslapiuose bei ypač ant raudonojo kilimo atrodo nepriekaištingai. Juk ir mes svajojame kasdien pabusti su tobulomis šukuosenomis, tobulu makiažu, manikiūru bei… turėdami tokias figūras. Tačiau jūsų priaugti keli kilogramai neatsiduria pasaulio spaudos puslapiuose, o štai jie yra priversti imtis net ir pačių absurdiškiausių priemonių, kad tų papildomų kilogramų net neatsirastų.

A. Rose gina savo celiulito sudarkytą užpakaliuką – juo didžiuojasi ir kitos garsenybės (64)

Jums nepatinka celiulito išvagotas Amber Rose užpakaliukas? Jai tai tikrai rūpi mažiausiai. Kaip ir kitoms garsenybėms, kurios dievina savo moteriškus apvalumus ir nekreipia dėmesio į netobulą kūną.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 gegužės 26 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.