Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Foto: AP/Scanpix

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Be gėdos jausmo: „nuogiausios“ raudono kilimo suknelės (18)

Raudonas kilimas – puiki vieta ne tik savo įspūdingiems apdarams ir deimantams pademonstruoti. Kai kurios pasaulio garsenybės nepraleidžia progos tokiu būdu priminti gerbėjams apie save ar parodyti savo įspūdingų figūrų.

C. Dion grįžti į sceną paragino jos vyras (1)

Kanadiečių dainininkė Celine Dion paskelbė vėl koncertuosianti, praneša "Interfax".

A. Rose paplūdimyje nusimetė maudomuką ir atidengė savo privalumus (79)

Havajuose, Maui paplūdimyje poilsiaujanti Amber Rose panoro įdegti ne tik savo riestą užpakaliuką, bet ir krūtinę. Todėl nesidrovėdama garsenybė nusimetė viršutinę maudomuko dalį ir palepino paparacius pikantiškais vaizdais.

Pasibaisėjo Madonna: nė vienas iš garsių mūsų laidos svečių niekada taip nesielgė (19)

Panašu, kad ne tik popkaraliene tituluojama Madonna, bet ir jos komanda gali tapti tikru galvos skausmu aplinkiniams. Paaiškėjo, kad filmuojant populiarią Ellen DeGeneres pokalbių laidą, laidos kūrėjams teko kaip reikiant pavargti dėl itin didelių tiek pačios popžvaigždės, tiek jos asistentų reikalavimų. Būtent dėl tokio elgesio jie už akių vadinami „Madonnos svita“.

K. Kardashian vėl kardinaliai pakeitė plaukų spalvą (14)

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, dar visai neseniai visus nustebinusi šviesia plaukų spalva, jau atsikratė blondinės įvaizdžio. Paryžiaus mados savaitėms renginiams pasirinktą naują stilių garsi moteris iškeitė į nuosaikesnį ir natūraliai atrodantį, skelbia hollywoodlife.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.