Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Britų kino žvaigždė K. Knightley apnuogino krūtinę žurnalo viršelio nuotraukai (16)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:54
Keira Knightley
AP/Scanpix
Didžiosios Britanijos aktorė Keira Knightley peržengė savąjį „doruolės“ įvaizdį, apnuogindama krūtis vieno žurnalo organizuotai pikantiškai fotosesijai.

B.Spears išsiskyrė su ją išdavusiu širdies draugu (4)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:50
Britney Spears ir Davidas Lucado
AOP nuotr.
Britney Spears ir vėl vieniša! Po to, kai dainininkė aptiko vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip D. Lucado laiką leidžia su kita mergina, B. Spears su juo nutraukė santykius.

Dainininkė Shakira laukiasi antrosios atžalos (2)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:45
Tai jau oficialu: „Shakira ir Gerard`as Pique laukiasi antrojo jųdviejų vaiko! Kalbėdama savo gimtąja kalba, dainininkė ispaniškajai „Cosmopolitan“ versijai sakė: „Pues si, la verdad es que si, estoy embarazada“ („Taip, tiesa yra taip. Aš esu nėščia“).

M. Cyrus į MTV ceremoniją lydėjęs benamis pasidavė policijai ir sumokėjo užstatą (2)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 09:00
Jesse Heltas
AOP nuotr.
Benamis, kuris lydėjo Miley Cyrus į MTV videomuzikos apdovanojimų ceremoniją ir kurio pagal arešto orderį ieškojo Oregono policija, pasidavė ir sumokėjo užstatą.

Aiškėja daugiau detalių apie A. Jolie ir B. Pitto santuoką (2)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 08:49
Bradas Pittas ir Angelina Jolie
AOP nuotr.
Įtakingoji Holivudo pora Angelina Jolie ir Bradas Pittas po devynerių drauge praleistų metų pagaliau susituokė – per slaptą ceremoniją Pietų Prancūzijoje, kuri vadinama „šeimos reikalu“ ir kurioje dalyvavo visi šeši jų vaikai.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.