Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

R. Abramovičius ir D. Žukova pirmą kartą viešumoje parodė savo vienerių metų dukterį (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:07
Darija Žukova su dukrele
AOP nuotr.
Milijardierius Romanas Abramovičius su savo širdies drauge Darija Žukova mėgaujasi poilsiu saulėtoje Viduržemio jūros pakrantėje, Italijos Portofino mieste, praneša užsienio spauda. Pasak vietos gyventojų, 162 metrų ilgio jacta „Eclipse“ dažnai švartuojasi šioje pakrantėje. Portofino viešintys turtuoliai mėgaujasi visais kurorto malonumais: lankosi prabangiuose restoranuose ir leidžia laiką su vietinėmis Italijos įžymybėmis.

Po skyrybų sulysusi M. Griffith atrodo kaip vaiduoklis

2014 liepos mėn. 30 d. 07:02
Melanie Griffith
AOP nuotr.
Su vyru Antonio Banderasu išsiskyrusi aktorė Melanie Griffith lazeriu šalina tatuiruotę, skirtą buvusiai savo meilei. Ant moters rankos, kur daug metų buvo ištatuiruota širdis su užrašu „Antonio“, dabar yra užklijuotas bintas.

Praėjus savaitei po oficialių skyrybų P. Anderson romantiškai leido laiką su buvusiu sutuoktiniu intymūs kadrai (17)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:10
Pamela Anderson ir Rickas Salomonas atostogauja kartu
AOP nuotr.
Šių dviejų įsimylėjėlių meilės istorija, ko gero, niekada neturės pabaigos. Du kartus ištekėjusi už to paties vyro ir du kartus su juo oficialiai išsiskyrusi Pamela Anderson ir vėl brenda į tą pačią upę.

J. Simpson internete kuria viešą savo atžalos nuotraukų albumą puiki idėja lietuviams (3)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:43
Jessica Simpson
AOP nuotr.
Sekmadienį, liepos 27 dieną, Jessica Simpson pasidalijo savo žaviojo sūnelio Ace`o nuotrauka, kurioje jis žaidžia su CaCee Cobb sūnumi Rocco ir dailiu audiniu – otomanu.

J. Bieberis šiurpina aplinkinius gyvaplaukiais ant veido nuotraukos, vertos jūsų dėmesio (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 15:08
Justinas Bieberis
AOP nuotr.
„Justino Bieberio gyvaplaukiai ant veido mus šiurpina“, - rašo huffingtonpost.com. 20-metį pavasarį atšventęs populiariosios muzikos dievukas panoro pasipuikuoti savo vyriškumo užuomazgomis - atlikėjas užsiaugino barzdelę ir ūsus.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.