Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Paviešintos privačios G. Clooney ir A. Amadullin vestuvių ceremonijos nuotraukos (11)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 10:29
Geoge'as ir Amal Clooney, people.com nuotr.
Dienos šviesą išvydo privačios George'o Clooney ir Amal Amadullin vestuvių ceremonijos nuotraukos. Teisę jas publikuoti įsigijo leidiniai „People“ ir „Hello!“. Visi už nuotraukas gauti pinigai atiteks labdaros fondui. Pora vestuves atšoko šeštadienį Venecijoje. Pirmadienį miesto rotušėje jie įregistravo ir civilinę santuoką.

L. DiCaprio ir vėl vienišas (16)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 08:52
Leonardo DiCaprio ir Toni Garrn
AOP nuotr.
39 metų aktorius Leonardo DiCaprio nutraukė romantiškus santykius su 22 metų modeliu Toni Garrn. Pora kartu praleido pusantrų metų. Paskutinį kartą kartu jie buvo pastebėti Niujorke rugsėjo 3 dieną, skelbia okmagazine.com.

Dėl sveikatos problemų Cher antrą kartą priversta nukelti koncertus JAV

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 08:31
Cher
AOP nuotr.
Popscenos veteranė Cher jau anksčiau buvo priversta atšaukti turo „Dressed to Kill“ koncertus – tai teko padaryti dėl ligos. Žadėta, kad koncertinis turas bus atnaujintas rugsėjo 15 dieną Pensilvanijoje.

G. Clooney ir A. Alamuddin pirmadienį įregistravo ir civilinę santuoką (17)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 15:36
Šeštadienį ištaigingą vestuvių puotą Venecijoje iškėlęs George'as Clooney pirmadienį įregistravo ir civilinę santuoką su advokate Amal Alamuddin. Pora kateriu nuvyko į miesto rotušę, kur amžina meilė dar kartą buvo sutvirtinta pagal Italijos įstatymus, praneša bbc.com.

Daugiausiai pasaulyje uždirbančio didžėjaus namai Beverli Hilse už 41 mln. litų (32)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 14:52
Calvinas Harrisas
AOP nuotr.
Brangiausiai pasaulyje apmokamas britų elektroninės muzikos atlikėjas, prodiuseris ir dainų autorius Calvinas Harrisas gali sau leisti mėgautis išskirtine prabanga. Kalifornijoje, Beverli Hilse, vyras įsikūrė 15 milijonų dolerių (beveik 41 mln. litų) viloje.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.