Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Keistuolė dainininkė už savo guolį paklojo pasakiškus pinigus

Iš Australijos kilusi dainininkė ir dainų autorė Sia neseniai įsigijo prabangius namus Los Andžele, Los Feliz (liet. Laimingas) rajone, už kiek daugiau nei 4 mln. eurų. Ji taip norėjo kuo greičiau čia apsigyventi, kad sutiko sumokėti gerokai daugiau, nei buvo prašoma.

Nėštukė K. Kardashian: milžiniškas pilvas ir krūtys (7)

Paparaciai nepraleidžia nė vieno garsiosios Kim Kardashian-West vizito iš namų ir į juos. Šįkart pulkas fotografų moterį įamžino išeinančią iš vaistinės.

Galimai nusižudžiusios merginos vaistais pasirūpino pats J. Carrey?

Portalas TMZ.com teigia, jog aktoriaus Jimo Carrey mergina nusižudė pasinaudojusi vaistais, kuriuos jai parūpino pats mylimasis. Prie mirusios Cathrionos White kūno buvo rasti trys buteliukai su vaistais: vieni buvo nuskausminantys, kiti - migdomieji, treti - reguliuojantys kraujo spaudimą.

Rusų atlikėja ir „Eurovizijos“ pažiba parodė natūralų grožį (6)

Šįmet savo gimtąją Rusiją „Eurovizijoje“ atstovavusi Polina Gagarina, dėkodama geradariams, pasirodė be grimo. Socialiniame tinkle „Instagram“ mergina, paviešinusi tokią nuotrauką, sulaukė daugiau kaip 90 tūkst. paspaudimų „patinka“.

Skandalistė liko be jokių drabužių: vaizdelis apgailėtinas (7)

Dainininkė Nadeea Volianova šiuo metu filmuoja vaizdo klipą dainai „Your Love Is Killing Me“ (liet. „Tavo meilė žudo mane“). Akivaizdu, kad vaizdo klipas bus kupinas nuogybių.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 spalio 05 d. 19.00 val.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.