Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

E. Iglesias prakalbo apie keistus A. Kurnikovos ir jo tėvo santykius (7)

2014 balandžio mėn. 19 d. 15:21
Enrique Iglesias ir Anna Kurnikova
AOP nuotr.
Dainininkas Enrique Iglesias papuošė žurnalo "Billboard" viršelį. Garsus vyras žurnalistams papasakojo, kad jo tėvas Julio Iglesias niekada nesimatė su jo širdies drauge Anna Kurnikova.

K. Kardashian močiutė pademonstravo itin jaunatvišką drabužių derinį (4)

2014 balandžio mėn. 19 d. 12:08
Kim Kardashian ir Mary Jo Shannon
AOP nuotr.
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian niekada nepamiršta išryškinti savo moteriškų kūno linijų ne tik ant raudono kilimo, bet ir išeidama į gatvę. Moteris, susitikusi su savo močiute Mary Jo Shannon papietauti, pasipuošė rožiniu kostiumėliu iš naujausios Kardashian drabužių kolekcijos.

Dėl paviešinto meilužių sąrašo L. Lohan grąžo rankas: tai, kas nutiko, yra žema (17)

2014 balandžio mėn. 18 d. 17:56
Lindsay Lohan
Instagram.com nuotr.
Prakalbusi apie savo tariamas seksualines pergales, 27 metų aktorė tvirtino, jog tai, kas nutiko, yra „žema ir nemalonu“. Apie tai L. Lohan prisipažino per televizijos laidą „Watch What Happens Live“ ir savo dokumentinio serialo pabaigos anonse.

Paskelbtos aikštingiausios pramogų pasaulio personos keisčiausių įnorių sąrašas (32)

2014 balandžio mėn. 19 d. 09:51
Garsenybių įnoriai
AOP nuotr.
Garsūs žmonės moka stebinti. Pateikiame sąrašą, kuriame rasite pačius keisčiausius ir įmantriausius žvaigždžių įnorius. Privatūs lėktuvai tėra juoko ašaros palyginus su prašomais aštrios vištienos kibirėliais ir draudimu žiūrėti į garsenybę.

40-tasis V. Beckham gimtadienis: su pusnuogiu vyru leido laiką gamtos apsuptyje (9)

2014 balandžio mėn. 18 d. 08:38
Brooklynas Beckhamas ir Victoria Beckham
AOP nuotr.
Stilingoji dizainerė ir dainininkė Victoria Beckham ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, šventė keturiasdešimtmetį – veikli moteris gimtadienį minėjo ilsėdamasi su savo vyru Davidu Beckhamu ir vaikais. Su gerbėjais ji noriai pasidalino intymia nuotrauka, skelbia justjared.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.