Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

A. Jolie: niekas namuose nenori, kad gaminčiau valgį per Kalėdas (4)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 16:09
Angelina Jolie
AOP nuotr.
Holivudo aktorė Angelina Jolie tvirtino, kad per Kalėdas jos šeimoje valgį gamins Bradas Pittas, kadangi tam ji neturi kantrybės, praneša "Times".

Po dainų nutekinimo Madonna nevyniojo žodžių į vatą (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:50
Madonna
AOP nuotr.
Popmuzikos karalienė Madonna, komentuodama savo dainų nutekinimą ir prieš „Sony Pictures“ šį mėnesį surengtą didelę kibernetinę ataką, pareiškė, kad gyvename „beprotiškais laikais“.

S. Quatro apie balso pokyčius, Ego kambarį ir baltas Kalėdas (13)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 18:18
Suzi Quatro
AOP nuotr.
Gruodžio 28 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuos legendinė roko karalienė Suzi Quatro. Prieš atvykdama į mūsų šalį 64 atlikėja DELFI davė išskirtinį interviu, kuriame pasakojo apie Kalėdas Vatikane, prieš 50 metų įrengtą Ego kambarį ir besikeičiantį balsą.

S.J. Parker gerbėjams Kalėdos šiemet atėjo anksti (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 10:25
Sarah Jessica Parker
AOP nuotr.
Sarah Jessica Parker gerbėjams Kalėdos šiemet atėjo anksti – serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė grįžta su nauju HBO serialu „Skyrybos“ („Divorce“).

„Draugų“ žvaigždė D. Schwimmeris grįžta į televiziją (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 09:22
Davidas Schwimmeris
AOP nuotr.
Į televiiją grįžta Davidas Schwimmeris, kuris vaidins Robertą Kardashianą būsimame miniseriale „American Crime Story: The People v. O.J. Simpson“ („Amerikietiška nusikaltimo istorija: žmonės prieš O. J. Simpsoną), informuoja feandstylemag.com.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.