Avariją padariusiai L.Lohan buvo draudžiama vairuoti

Aktorei Lindsay Lohan buvo draudžiama vairuoti filmuojantis juostoje „Liz and Dick“, nes juostą kuriančios bendrovės draudimo politika aiški – kino žvaigždei negalima sėstis prie automobilio vairo kol bus nebaigti filmo kūrimo darbai, skelbia TMZ.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
© AP/Scanpix

Juostos kūrėjams artimi šaltiniai teigia, jog draudimo bendrovė, kuriai tektų sumokėti labai daug, jei Lindsay nebaigtų filmuotis, labai nenorėjo rizikuoti. Draudimo bendrovė iškėlė net kelias sąlygas, viena iš jų – draudimas aktorei vairuoti. Kino žvaigždė vairuodama anksčiau buvo patekusi ne į vieną rimtą bėdą.

Atrodo, jog juostos kūrėjai žinojo, kad aktorė ketina vairuoti, tačiau numojo į tai ranka. Kaip jau buvo skelbta, aktorė, vairavusi „Porche“ automobilį, sukėlė avariją.

Kol kas neskelbiama, ar draudimo kompanija bandys nutraukti sutartį ar imsis kokių nors teisinių priemonių. Savo ruožtu juostos kūrėjai griežti – kol filmuojasi minėtame filme, L. Lohan vairuoti nevalia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

„Forbes“ suskaičiavo 2015 metais daugiausia uždirbusiųjų garsenybių turtus

„Forbes“ duomenimis, 2015 metais daugiausiai uždirbusių garsenybių šimtuko pirmoje vietoje atsidūrė boksininkas Floydas Mayweatheris, skelbia cbsnews.com.

Paviešintas A. Winehouse vaizdo įrašas, kuriame ji nusifilmavo būdama 14

Paviešintas anksčiau dar nematytas Amy Winehouse mėgėjiškas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota vos 14 metų sulaukusi dainininkė.

NBC skelbia nutraukianti bendradarbiavimą su D. Trumpu (2)

Birželio 29 d. NBC televizija paskelbė nutraukianti ryšius su verslo magnatu ir JAV respublikonų partijos kandidatu į prezidentus Donaldu Trumpu dėl pastarojo komentarų apie imigrantus iš Meksikos.

A. Pugačiova globos dar vieną vaiką (13)

Vienintelio tikro Alos Pugačiovos sūnėno žmona pasirašė dokumentus dėl laikinos 4 metų sūnaus Jevgenijaus globos. Iki 2015 metų gruodžio 15 dienos visas motinystės teises Viktorija Fadejeva perleido A. Pugačiovai, rašo kp.ru.

N. Minaj atsiimti apdovanojimo į sceną atsivedė ir savo mamą (2)

Nepadoriomis nuotraukomis ir skandalingais poelgiais garsėjanti reperė Nicki Minaj į Los Andžele vykusius kasmetinius „BET“ apdovanojimus atvyko lydima savo mamos.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.