A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Plastinėmis operacijomis subjaurota aktorė parodė dar vieną trūkumą

Apsipirkti išvykusi 45-erių aktorė nepasislėpė nuo paparacių. Jiems pavyko įamžinti ne tik veidą, subjaurotą plastinių operacijų, bet ir kai ką daugiau.

Išsinuoginusi skandalistė buitinėse nuotraukose – įvairiausiomis pozomis (1)

Tila Tequila, vyriškiems žurnalams skirtų fotosesijų modelis, aktorė, dainininkė bei tinklaraštininkė, netrukus pasirodys žymiajame realybės šou "Celebrity Big Brother". Sugrįžimui į televiziją besiruošianti Tila pastaruoju metu intensyviai demonstruoja, kad vis dar turi, ką parodyti.

Dabar transmoterimi C. Jenner galima tapti vos už 65 eurus (2)

Prieš kelis mėnesius transmoterimi tapusi Caitlyn Jenner atsidūrė ne tik viso pasaulio žiniasklaidos, bet ir karnavalinių kostiumų kūrėjų akiratyje. Nuo šiol kiekvienas, norintis nustebinti aplinkinius persirengėlių vakarėlio metu, gali išbandyti ir transmoters amplua.

Su savo gerbėjais susituokusios žvaigždės: jos išpildė padavėjų, asistentų ir modelių svajones (3)

Neabejojame, jog kiekvienas yra bent sekundę svajojęs apie vestuves su kuria nors žvaigžde. Kuri gi nenorėtų būti, pavyzdžiui, pasakiškai turtingo ir idealias kūno formas turinčio sportininko žmona? O pasaulinę šlovę pelniusios ir vyrus iš proto varančios aktorės sutuoktiniu? O kai kam šios svajonės išsipildė! Štai gyvi įrodymai, jog reikia nebijoti svajoti...

Sekso simbolis Pamela Anderson nusprendė – sens oriai (6)

48-erių Pamela Anderson, iki šiol kaitinanti vyrų fantazijas, nusprendė, kad natūraliai senti yra žavu, tad ji nesistengs stabdyti šio proceso. Negana to, ji tikina, kad priėmusi tokį sprendimą kasdien jaučiasi vis jaunesnė.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.