A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Mirė dainininkas J. Cockeris (115)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 20:24
Mirė legendinis dainininkas Joe Cockeris, praneša BBC.

A. Jolie: niekas namuose nenori, kad gaminčiau valgį per Kalėdas (5)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 16:09
Angelina Jolie
AOP nuotr.
Holivudo aktorė Angelina Jolie tvirtino, kad per Kalėdas jos šeimoje valgį gamins Bradas Pittas, kadangi tam ji neturi kantrybės, praneša "Times".

Po dainų nutekinimo Madonna nevyniojo žodžių į vatą (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:50
Madonna
AOP nuotr.
Popmuzikos karalienė Madonna, komentuodama savo dainų nutekinimą ir prieš „Sony Pictures“ šį mėnesį surengtą didelę kibernetinę ataką, pareiškė, kad gyvename „beprotiškais laikais“.

S. Quatro apie balso pokyčius, Ego kambarį ir baltas Kalėdas (18)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 18:18
Suzi Quatro
AOP nuotr.
Gruodžio 28 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuos legendinė roko karalienė Suzi Quatro. Prieš atvykdama į mūsų šalį 64 atlikėja DELFI davė išskirtinį interviu, kuriame pasakojo apie Kalėdas Vatikane, prieš 50 metų įrengtą Ego kambarį ir besikeičiantį balsą.

S.J. Parker gerbėjams Kalėdos šiemet atėjo anksti (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 10:25
Sarah Jessica Parker
AOP nuotr.
Sarah Jessica Parker gerbėjams Kalėdos šiemet atėjo anksti – serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė grįžta su nauju HBO serialu „Skyrybos“ („Divorce“).
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 gruodžio 22 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.