A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

K. Kardashian atskleidė liekno liemens paslaptį – tokį gali turėti kiekviena (14)

2014 spalio mėn. 30 d. 09:16
Kim Kardashian
AOP nuotr.
Kim Kardashian skiria tikrai nemažai dėmesio savo figūrai, o geriausiems rezultatams pasiekti ji pastaruoju metu linkusi naudoti korsetus. Spalio 29 d. 34-erių K. Kardashian pasidalino asmenuke visu ūgiu socialiniame tinkle „Instagram“, rašo usmagazine.com.

Iškilmingame renginyje pilvuką pademonstravusi M. Jovovich atskleidė būsimo kūdikio lytį

2014 spalio mėn. 30 d. 08:56
 Milla Jovovich
AOP nuotr.
Paului W. S. Andersonui pasisekė, nes jį supa vien tik dailios moterys – ir dar viena yra pakeliui! Kūdikio besilaukianti aktorė Milla Jovovich „E! News“ atskleidė, kad turės dar vieną dukrytę. „Mes jau žinome lytį. Turėsime mergytę“, - sakė ji ant raudonojo kilimo per iškilmingą renginį „amFAR LA Inspiration Gala“.

J. Aniston pakurstė kalbas apie skyrybas – viešumoje pasirodė be sužadėtuvių žiedo

2014 spalio mėn. 30 d. 08:33
Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas
AOP nuotr.
Jennifer Aniston ir Justiną Theroux pastaraisiais mėnesiais persekioja gandai, kad jie išsiskyrė. Kai aktorė pasirodė be sužadėtuvių žiedo, gerbėjų įtarimai dėl poros išsiskyrimo dar labiau sustiprėjo, rašo svetainė hollywoodtake.com.

J. Biel ir J. Timberlake`as laukia šeimos pagausėjimo (1)

2014 spalio mėn. 30 d. 07:39
Spėlionės niekaip nesiliauja: svetainė RadarOnline.com išsiaiškino, kad Jessica Biel iš tikrųjų yra nėščia! Filmo „7th Heaven“ („Septintasis dangus“) žvaigždei artimas draugas džiugią naujieną atskleidė po kelias savaites trukusių spėlionių ir įtarimų dėl augančio kūdikio pilvuko. „Jessica yra mažiausiai tris mėnesius nėščia, - sakė šaltinis. – Kūdikis turėtų gimti balandžio mėnesį“.

D. Maradona apkaltino savo mylimąją vagyste

2014 spalio mėn. 29 d. 13:06
Buvusi Argentinos futbolo žvaigždė Diego Maradona antradienį pateikė skundą dėl vagystės savo draugės Rocio Olivos atžvilgiu – po to, kai buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame, regis, matyti, kaip jis jai smogia.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 09 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 10 d. 19.00 val.
Gytis Ivanauskas apie „Ugnies veidą“: kartais tėvai negirdi savo vaikų, kai jie prašosi pagalbos Gyčiui Ivanauskui buvo vos devyniolika metų, kai jis sukūrė pirmą savo vaidmenį Oskaro Koršunovo teatre. Beje, tai buvo apskritai pirmieji aktoriaus žingsniai scenoje. Ir tai nebuvo epizodinė rolė, nuo kokių įprastai pradeda jauni aktoriai, o pagrindinis Kurto vaidmuo „Ugnies veide“, atvedęs Gytį prie Romeo vaidmens „Romeo ir Džuljetoje“. Jau penkioliktus gyvavimo metus skaičiuojantis „Ugnies veidas“ spalio 28 d. atvyksta į Klaipėdą, ir tai bus vienintelis spektaklis šiemet.
Gytis Ivanauskas apie „Ugnies veidą“: kartais tėvai negirdi savo vaikų, kai jie prašosi pagalbos
2014 spalio 28 d.