A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Užsienio žiniasklaida: dėl vėluojančio gimdymo K. Middleton pasiūlyti skatinamieji vaistai (9)

Pasirodė pranešimų, kad Kate Middleton Šv. Marijos ligoninėje bus skatinamas gimdymas, nes numatyta gimdymo data jau praėjo ir karališkosios šeimos gydytojai nori išvengti galimų komplikacijų.

Juos paženklino randai: kūnus sudarkė užpuolikai, ligos ir operacijos (5)

Įžymybės nėra tobulos, kaip dauguma mano. Kai kurios jų turi randų, kuriuos bando kruopščiai slėpti. O štai kitos veido trūkumus demonstruoja ir jais didžiuojasi!

„Victoria's Secret“ angelų gretas papildė įstabaus grožio švedė (27)

„Victoria‘s Secret“ garbę nešioti angelo sparnus suteikė 26 metų modeliui Elsai Hosk. Sprendžiant pagal merginos paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“, jai patinka dalykai, kurie patinka daugumai – šalta kava, gruzdintos bulvytės, katės ir asmenukės, skelbia popsugar.com.

Du dručkiai draugai atsikratė 62 kg ir tapo geidžiamais modeliais pamatykite pokyčius (9)

Du geriausi draugai sugebėjo atsikratyti antsvorio ir tapo garsiais modeliais, dar kartą įrodydami, ką gali užsispyrimas ir tikėjimas savimi, rašo „The Daily Mail“.

Gera žinia „50 pilkų atspalvių“ gerbėjams - paskelbtos tęsinių pasirodymo datos (17)

Filmas „Fifty Shades Darker“ kinuose pasirodys 2017 metų vasario 10 dieną, o „Fifty Shades Freed“ šią trilogiją užbaigs 2018 metų vasario 9-ąją, rašo dailymail.co.uk.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.