A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Foto: Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Pasibaisėjo Madonna: nė vienas iš garsių mūsų laidos svečių niekada taip nesielgė (5)

Panašu, kad ne tik popkaraliene tituluojama Madonna, bet ir jos komanda gali tapti tikru galvos skausmu aplinkiniams. Paaiškėjo, kad filmuojant populiarią Ellen DeGeneres pokalbių laidą, laidos kūrėjams teko kaip reikiant pavargti dėl itin didelių tiek pačios popžvaigždės, tiek jos asistentų reikalavimų. Būtent dėl tokio elgesio jie už akių vadinami „Madonnos svita“.

K. Kardashian vėl kardinaliai pakeitė plaukų spalvą (5)

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, dar visai neseniai visus nustebinusi šviesia plaukų spalva, jau atsikratė blondinės įvaizdžio. Paryžiaus mados savaitėms renginiams pasirinktą naują stilių garsi moteris iškeitė į nuosaikesnį ir natūraliai atrodantį, skelbia hollywoodlife.com.

Reikjaviko policininkai tirpdo „Instagram“ vartotojų širdis (13)

Reikjaviko policijos nuovados paskyra socialiniame tinkle „Instagram“ žaibiškai išpopuliarėjo dėl joje skelbiamų gražių ir įdomių nuotraukų, kuriose užfiksuota, kaip policininkai bendrauja su vietiniais gyventojais ir, kaip rašo boredpanda.com, ši paskyra vis dar yra populiari ir itin smagi.

Nuogu užpakaliu – aplink pasaulį. Kam to reikia? (39)

Vienas savo nuogo kūno demonstruoti nesdrovintis raudonplaukis stebina pasaulio internautus savo kelionių nuotraukomis. Maždaug 30-40 metų amžiaus nežinomos tapatybės vyras keliauja po įvairias pasaulio šalis. Nuvykęs į jas, vyras išsirenka vieną gražiausių ir labiausiai lankytinų vietų, nusimeta visus drabužius ir atsistoja ant rankų.

H. Stylesą pravirkdė grupę „One Direction“ ištikusi netektis (7)

Dainininkas Harry Stylesas savo pavyzdžių įrodė, kaip skaudžiai grupė „One Direction“ reaguoja į netikėtą jos nario Zayno Maliko sprendimą pasitraukti iš grupės veiklos. Per koncertą Džakartoje H. Stylesas apsiverkė, skelbia „The Daily Mail“.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.