A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

40-tasis V. Beckham gimtadienis: su pusnuogiu vyru leido laiką gamtos apsuptyje (5)

2014 balandžio mėn. 18 d. 08:38
Brooklynas Beckhamas ir Victoria Beckham
AOP nuotr.
Stilingoji dizainerė ir dainininkė Victoria Beckham ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, šventė keturiasdešimtmetį – veikli moteris gimtadienį minėjo ilsėdamasi su savo vyru Davidu Beckhamu ir vaikais. Su gerbėjais ji noriai pasidalino intymia nuotrauka, skelbia justjared.com.

Ch. Aguilera išdidžiai demonstruoja apvalėjantį pilvuką (5)

2014 balandžio mėn. 18 d. 08:27
Christina Aguilera
AOP nuotr.
Ketvirtadienį dainininkė Christina Aguilera socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė nuotrauką, kurioje Niujorke pozuoja kartu su sužadėtiniu Matthew Rutleriu, skelbia „Huffington Post“.

B. Clintono dukra laukiasi pirmagimio (3)

2014 balandžio mėn. 18 d. 08:23
Buvusio JAV prezidento Billo Clintono ir buvusios JAV valstybės sekretorės Hillary Clinton dukra Chelsea Clinton laukiasi pirmosios atžalos.

Reperio gyvenime tragedija: nusipjovė vyrišką pasididžiavimą (54)

2014 balandžio mėn. 17 d. 08:41
Christas Beareris
Facebook nuotr.
Trečiadienį reperį, susijusį su Vu-Tang klanu, skubiai išvežė į ligoninę, nes jis nusipjovė penį ir iššoko iš antro aukšto balkono. Policijos teigimu, tai buvo bandymas nusižudyti, rašo tmz.com.

„Iksmenų“ režisierius kaltinamas pedofilija (6)

2014 balandžio mėn. 17 d. 08:29
Bryanas Singeris
AOP nuotr.
Juostos „Iksmenai“ režisierius Bryanas Singeris kaltinamas seksualiai priekabiavęs prie paauglio Michaelio Egano – byla trečiadienį pasiekė Havajų valstijos teismą, skelbia „Variety“.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.