A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Užaugusi M. Jacksono duktė Paris socialinius tinklus drebina savo grožiu

Po Michaelo Jacksono mirties jo vaikams buvo itin sunku. Su močiute augusi duktė Paris 2013 metais net bandė žudytis. Tačiau dabar 17-metė mergina atsitiesė ir su pasauliu dalijasi savo džiaugsmais. O gerbėjai aikčioja matydami, kokia graži ji užaugo...

180 kg svėręs J. Goodmanas neatpažįstamas – sulyso perpus (6)

Legendinis aktorius Johnas Goodmanas kadaise svėrė beveik 180 kilogramų, tačiau pastarasis jo pasirodymas ant raudonojo kilimo privertė aiktelėti. Vyras gerokai sulieknėjo.

Naujoji J. Bieberio simpatija savo kūno formomis varo gerbėjus iš proto (71)

Skandalingojo popmuzikos atlikėjo Justino Bieberio (21 m.) širdį užkariavo išties pikantiškų formų gražuolė. Kartu praleidę atostogas egzotiškoje Bora Bora saloje, jaunuoliai užminė mįslę - nejaugi jiedu pora?

K. Kardashian mokėsi išsiversti be savo plaukų stilistės

Peršasi išvada, kad Kardashian šeimos moterys ir merginos turi visą komandą grožio specialistų, kurie rūpinasi, kad jų išvaizda būtų nepriekaištinga, tačiau kartais ir joms tenka iniciatyvą perimti į savo rankas, skelbia stylenews.peoplestylewatch.com.

Fotošopo klaida pradangino vieną „Victoria's Secret“ modelio užpakaliuko pusę (11)

Internetas tiesiog ūžia dėl naujausios „Victoria's Secret“ kolekcijos fotosesijos, kurios nuotraukose akivaizdžiai matomos fotošopo klaidos. Feisbuke pasirodžiusi nuotrauka iškart tapo apkalbų objektu bei davė darbų interneto troliams.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 spalio 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 spalio 26 d. 19.00 val.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai OKT/Vilniaus miesto teatras 17-ojo sezono išvakares pažymėjo dviem skambiais akordais – tai spektaklio „Hamletas“ pristatymas prestižinėje Venecijos bienalėje bei penktą kartą iš eilės laimėtas Vilniaus miesto teatro vardo konkursas. Naujajame sezone aktorių branduolį bei repertuarą papildys naujoji karta. Tai – dvidešimt jaunų, tačiau teatre jau nebe naujokų, aktorių, kurie kartu su režisieriumi Oskaru Koršunovu kuria nonkonformistine naujojo realizmo dramaturgija kvėpuojančių spektaklių seriją.
OKT/Vilniaus miesto teatro 17-asis sezonas: revoliucijos vaikai
2015 rugsėjo 8 d.