A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

G. Armani: Madonna nepaisė patarimų, kaip vilkėti apsiaustą (1)

2015 kovo mėn. 4 d. 08:50
Per Britų muzikos apdovanojimų ceremoniją Madonna patyrė labai nemalonų dalyką – parkrito scenoje.

Pagaliau paaiškėjo, kodėl U. Thurman niekada nesišypso (17)

2015 kovo mėn. 4 d. 08:09
Uma Thurman
Vida Press nuotr.
Pastaruoju metu nemažai kritikos dėl netinkamo makiažo sulaukusi aktorė Uma Thurman niekada nesišypso ant raudonojo kilimo. Neseniai per interviu „Hello!“ žurnalui 44 metų aktorė atskleidė, kodėl taip elgiasi, skelbia perezhilton.com.

Visiškai nuoga nusifotografavusi K. Moss įrodė vis dar esanti verta supermodelio titulo (12)

2015 kovo mėn. 3 d. 22:34
Kate Moss
AP/Scanpix
Kate Moss yra vienas geriausių pasaulio supermodelių ir niekada nesidrovėjo pozuoti prieš kameras tiek su drabužiais, tiek be jų.

Madonna turi ką pasakyti M. Le Pen (5)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:27
Madonna ir Marine Le Pen
Vida Press nuotr.
Madonna norėtų „susėsti ir išgerti“ su Prancūzijos ultradešiniųjų lydere Marine Le Pen, kad galėtų išklausyti moters, kurią kažkada scenoje yra paskelbusi blogio įsikūnijimu ir parodžiusi jos atvaizdą su svastika ant kaktos.

Absurdiškiausi žvaigždžių vaikų vardai: nuo Piloto Inspektoriaus iki Mėnulio (34)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:48
Kim Kardashian dukra North West
Vida Press nuotr.
Pastaruoju metu ne tik užsienyje, bet ir čia, Lietuvoje, tėvai kone konkuruoja, kas savo vaiką pavadins kuo išskirtinesniu vardu. Pasaulyje tai taip pat nėra naujiena, juk daugelis tiki, kad kuo originalesnis vardas – tuo didesnis individas užaugs. Tačiau ar iš per didelio rašto kartais neišeinama iš krašto? Jūsų teismui surinkome pačius absurdiškiausius vardus, kuriuos savo atžaloms išrinko garsūs užsienio aktoriai, dainininkai bei visuomenės veikėjai. O kokių keisčiausių vardų esate girdėję jūs?
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.