A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Besilaukianti A. Keys nusifotografavo visiškai nuoga nuotrauka - straipsnyje (2)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 08:48
Besilaukianti Alicia Keys nusifotografavo nuoga ir paviešino nuotrauką dėl kilnių priežasčių. Marko Seligerio darytoje nuotraukoje, kuri įkelta socialiniame tinklalapyje „Instagram“, atlikėja visiškai nuoga, tik ant pilvo nupieštas taikos ženklas, informuoja toofab.com.33 m. atlikėja atrodo stulbinamai.

R. Brandas po metų išsiskyrė su savo merigina J. Khan

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 08:45
Britų komikas Russelis Brandas po daugiau nei metų draugystės išsiskyrė su Jemima Khan. Kaip praneša wenn.com, jie susitikinėjo nuo 2013 m. Draugystė kelis kartus buvo nutrūkusi, bet šį kartą – galutinai, sprendžiant iš sekmadienio publikacijos britų leidinyje „Britain‘s Mail“. Šaltinio teigimu, „(žmonių) santykiai susiklosto įvairiai.

K. Kardashian sesuo paviešino nuotrauką, kurioje ji visiškai nuoga (7)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 17:29
Kendall Jenner
AOP nuotr.
Jaunoji Kardashian klano atstovė Kendall Jenner džiugina savo gerbėjus ir seka sesers Kim Kardashian pėdomis.

„Burberry“ išgarsintas indų kilmės modelis N.Gill veržiasi į mados pasaulį

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 10:00
„Burberry“ prekės ženklo kolekcijos pristatymas – neabejotinai svarbus Londono mados savaitės akcentas. Ant podiumo pasirodė žymiausi pasaulio modeliai, tarp kurių – Cara Delevigne ir Jourdan Dunn. Tačiau „Burberry“ mados namai taip pat atskleidė ir palyginti naujų modelių talentą. Viena tokių – devyniolikmetė Neelam Gill iš Koventrio. 2013 m. ji tapo pirmuoju indų kilmės „Burberry“ modeliu.

Praneša apie antrą nuogų įžymybių nuotraukų nutekinimo bangą (8)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 12:49
Jennifer Lawrence
AOP nuotr.
Dar daugiau nuogų įžymybių nuotraukų, tarp kurių esą yra realybės televizijos žvaigždės Kim Kardashian fotografijos, šeštadienį cirkuliavo socialinėje žiniasklaidoje ir atrodo, kad tai yra antras didelis su įsilaužimais į kompiuterius susijęs tokių nuotraukų nutekinimas per mažiau nei mėnesį, pranešė JAV žiniasklaida.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.