A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Baltuosiuose rūmuose panaikintas draudimas fotografuoti (3)

Baltuosiuose rūmuose panaikintas ilgai lankytojams taikytas draudimas fotografuoti. Trečiadienį pirmoji šalies dama Michelle Obama įkėlė vaizdo įrašą, kuriame ji suplėšo ženklą, skelbiantį apie draudimą fotografuoti.Nuo šiol lankytojai per gidų vedamas ekskursijas galės naudoti išmaniuosius telefonus ir nedidelius fotoaparatus. Tačiau draudimas galios asmenukių lazdoms ir profesionaliems fotoaparatams.

T. Cruise’as dėl dukters svarsto palikti Scientologų bažnyčią (9)

Ar Tomas Cruise’as paliks Scientologų bažnyčią dėl dukters? Šaltiniai tikina, kad jam jau pabodo klausytis, kaip jis turėtų elgtis su savo dukra Suri Cruise. Užsienio žiniasklaida rašo, kad T. Cruise’as susiruošė išsižadėti scientologijos ir auginti dukrą taikoje ir ramybėje.

M. Cyrus pastebėta besibučiuojanti su „Victoria’s Secret“ modeliu (12)

Miley Cyrus pastebėta besibučiuojanti su blondine „Victoria’s Secret“ modeliu Stella Maxwell.

Naujoje D. Beckhamo tatuiruotėje – Pimpačkiukas (10)

Birželio 30 d. Victoria Beckham socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino nuotrauka, kurioje nufotografuota naujoji Davido Beckhamo tatuiruote - Pimpačkiukas. Ją tėčiui padarė mylima duktė Harper. Savaime suprantama, kad tai – laikina tatuiruotė, tačiau, V. Beckham teigimu, Harper tėtį papuošė tikra Pimpačiukų kolekcija!

I. Urgantas su žmona slapukavo apie labai svarbią naujieną (18)

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad Ivano Urganto žmona Natalija Kiknadzė laukiasi kūdikio. Žurnalistai remiasi liudininkais, kurie pirmadienį televizijos laidų vedėją ir jo žmoną pastebėjo viename Maskvos knygyne. Liudininkų teigimu, Natalija gali būti nėščia maždaug penktą ar šeštą mėnesį, rašo spletnik.ru.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.