A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

W. Houston duktė rasta vonioje leisgyvė (32)

2015 sausio mėn. 31 d. 20:45
Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
Vida Press nuotr.
Anapilin iškeliavusios dainininkės Whitney Houston duktė, 21-erių Bobbi Kristina Brown šeštadienio rytą buvo rasta nereaguojanti į aplinką, skelbia CNN. Pranešama, kad mergina gulėjo pilnoje vandens vonioje Roswelle, Džordžijos valstijoje. Tą žiniasklaidai patvirtino Atlantos priemiesčio policija. Incidentas įvyko likus mažiau nei dviems savaitėms likus iki trečiųjų jos motinos mirties metinių.

Dėl toksinų kosmetikoje prarado ir plaukus, ir atmintį (38)

2015 sausio mėn. 31 d. 15:05
Miranda Kerr
Vida Press nuotr.
Kiekvienos moters rytas prasideda grožio procedūromis: blakstienų dažymas tušu, veido maskavimas kremine pudra ir skruostų dailinimas skaistalais. Bet ar ryte paskubomis besiruošdama į darbą moteris pagalvoja, kokią įtaką ir kokias pasekmes šios priemonės turi jos sveikatai?

Keista išvaizda jiems nesutrukdė tapti žvaigždėmis (18)

2015 sausio mėn. 31 d. 14:26
Kai kurie garsūs aktoriai ir atlikėjai yra iš tiesų keistos išvaizdos, bet ji nesutrukdė jiems tapti žvaigždėmis.

Rihanna reikalauja savo mylimojo L. DiCaprio keistis: jis neatitinka standartų (11)

2015 sausio mėn. 31 d. 12:00
Rihanna
AOP nuotr.
Rihanna nori priversti savo naująjį vaikiną Leonardo DiCaprio laikytis dietos. Tobulo kūno savininkė ir nepriekaištingų formų atlikėja siekia, kad ir jos vaikinas atrodytų taip pat. Todėl Rihanna iš visų jėgų stengiasi jį sudominti sportu ir priversti maitintis kiek sveikiau.

Norėjo smagios asmenukės su traukiniu – žuvo ant bėgių (30)

2015 sausio mėn. 30 d. 14:21
Traukinio bėgiai
K. Cemnolonskio nuotr.
Indijos Mathuros mieste po traukinio ratais žuvo trys universiteto studentai, bandę nusifotografuoti asmenukei atvažiuojančio traukinio fone.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų Niekas nebežino, ką reiškia būti stebimam, sekamam, kai prie dviejų trijų besišnekančių atsirada trečias, ketvirtas besiklausantis, registruojantis jūsų privačias kalbas? Oskaras Koršunovas premjeroje „Jelizaveta Bam“ suteikia šią patirties „prabangą” tiems, kurie negyveno KGB laikais.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų
2015 sausio 28 d.