A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Rihanna reikalauja savo mylimojo L. DiCaprio keistis: jis neatitinka standartų

2015 sausio mėn. 31 d. 12:00
Rihanna
AOP nuotr.
Rihanna nori priversti savo naująjį vaikiną Leonardo DiCaprio laikytis dietos. Tobulo kūno savininkė ir nepriekaištingų formų atlikėja siekia, kad ir jos vaikinas atrodytų taip pat. Todėl Rihanna iš visų jėgų stengiasi jį sudominti sportu ir priversti maitintis kiek sveikiau.

Norėjo smagios asmenukės su traukiniu – žuvo ant bėgių (26)

2015 sausio mėn. 30 d. 14:21
Traukinio bėgiai
K. Cemnolonskio nuotr.
Indijos Mathuros mieste po traukinio ratais žuvo trys universiteto studentai, bandę nusifotografuoti asmenukei atvažiuojančio traukinio fone.

Merginos gyvybė tragiškai užgeso iš karto po pasipiršimo (50)

2015 sausio mėn. 30 d. 08:45
Ji pažadėjo praleisti su juo gyvenimą ir po kelių akimirkų jos gyvenimas baigėsi. 29 metų Dimitrina Dimitrova antradienį, sausio 27 dieną, su džiaugsmu priėmė savo mylimojo pasiūlymą tekėti, kurį išgirdo Ibisoje, ant Kala Taridos uolų, skelbia elitedaily.com.

K. Kardashian pasišaipė iš savęs už 4,5 mln. dolerių neįtikėtinas video (6)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:25
Kim Kardashian
Vida Press nuotr.
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian nusifilmavo naujausiame kompanijos „T-Mobile“ reklaminiame klipe, kur pasakoja apie savo aistrą asmenukėms ir tai, kaip kiekvieną mėnesį mobiliojo ryšio bendrovės susigrąžina milijonus nepanaudotų duomenų gigabaitų, skelbia androidauthority.com.

Svorio priaugusi S. Gomez atrodo nekaip (77)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:07
Selena Gomez
AOP nuotr.
Problemos dėl papildomų kilogramų nesvetimos ir seksualiajai amerikiečių dainininkei Selenai Gomez. Paviešintuose kadruose iš „The Revised Fundamentals of Caregiving“ filmavimo aikštelės matyti, kad 22-ejų garsenybė atrodo gerokai papilnėjusi – storesnės šlaunys, pūpsantis pilvukas, putlesnis veidas ir gerokai stambesni sėdmenys.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų Niekas nebežino, ką reiškia būti stebimam, sekamam, kai prie dviejų trijų besišnekančių atsirada trečias, ketvirtas besiklausantis, registruojantis jūsų privačias kalbas? Oskaras Koršunovas premjeroje „Jelizaveta Bam“ suteikia šią patirties „prabangą” tiems, kurie negyveno KGB laikais.
KGB laikai teatre: Jelizaveta Bam prisišaukė pilną rūsį šmėklų
2015 sausio 28 d.