A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Paskelbtas geriausiai apmokamų Holivudo aktorių sąrašas (8)

2014 liepos mėn. 22 d. 08:39
Antrus metus iš eilės geriausiai apmokamu Holivudo aktoriumi pripažintas Robertas Downey Jaunesnysis.

Jubiliejaus išvakarėse J. Lopez demonstruoja dvidešimtmetės kūną (25)

2014 liepos mėn. 22 d. 08:28
Jennifer Lopez
AOP nuotr.
Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez įkėlė į „Instagram“ nuotrauką, kurioje jos tobulą kūną įamžino jos geriausia draugė Leah Remini. Nepriekaištingai atrodanti atlikėja liepos 24-ąją švęs 45-erių metų sukaktį. Nežinant tikrojo dainininkės amžiaus, pamačius nuotrauką galima ir apsirikti.

Olimpietis T. Daley su vaikinu pateko į nemalonią situaciją (53)

2014 liepos mėn. 21 d. 18:31
Tomas Daley ir Dustinas Lance'as Blackas
AOP nuotr.
Lėktuvas, kuriuo Tomas Daley skrido į Didžiąją Britaniją iš Britanijos tautų sandraugos žaidynių, Rusijoje buvo priverstas tūpti avariniu būdu.

Beyonce užsiminė apie vaidmenį filme „50 pilkų atspalvių“ (6)

2014 liepos mėn. 21 d. 10:30
Beyonce
AOP nuotr.
Visų laukiamas filmas „50 pilkų atspalvių“ ir taip pakankamai kursto aistras, o Perezhilton.com paskelbė dar vieną naujieną, kuri gerbėjus privers tiesiog virpėti iš nekantrumo. Atlikėja Beyonce paskelbė užuominą, kad ir ji dalyvaus filmo kūrime.

B. Pittas ir A. Jolie vaidins kartu naujame Angelinos režisuotame filme (8)

2014 liepos mėn. 21 d. 10:23
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
AOP nuotr.
Bradas Pittas ir Angelina Jolie kartu vaidins naujame filme, kuriam scenarijų rašys ir režisuos pati Angelina, praneša Perezhilton.com.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.