A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

Shakiros hitas „Loca“ yra plagiatas (5)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 16:10
Kolumbijos popmuzikos žvaigždės Shakiros hitas „Loca“ yra vieno Dominikos muzikanto 1998 metais parašytos dainos plagiatas, trečiadienį išaiškino JAV teisėjas.

Apatinius vilkinti C. Wurst įsiamžino gundančioje K. Lagerfeldo fotosesijoje (26)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:05
Conchita Wurst
Instagram.com nuotr.
Per 2014 metų „Eurovizijos“ dainų konkursą Conchita Wurst pakerėjo Europos muzikos pasaulį, o dabar šis atlikėjas įsiveržė į madų industriją. Prieš mėnesį Jeanas Paulis Gaultieras barzdotajai merginai patikėjo pademosntruoti paskutinį savo aukštosios mados kolekcijos modelį, o šiandien pasirodė pranešimų apie dar vieną naujai iškeptos žvaigždės bendradarbiavimą su mados kūrėjais, rašo elle.ru.

Atlikėja Kesha savo gerbėjams pasirodė be makiažo ir pademonstravo savo strazdanas (4)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:48
Kesha
AOP nuotr.
Vis daugiau užsienio žvaigždžių nebijo viešai pasirodyti be makiažo. 27 metų atlikėja Kesha su savo gerbėjais socialiniame tinkle taip pat pasidalino nuotrauka, kurioje ji demonstruoja natūralų grožį.

Buvęs JAV prezidentas G. Bushas leidosi apliejamas lediniu vandeniu (1)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 12:08
George'as Bushas
AP/Scanpix
Buvęs JAV prezidentas George'as W.Bushas trečiadienį sudalyvavo akcijoje „Ledinio vandens kibiro iššūkis“. Palaikydamas vadinamosios Lou Gehrigo ligos tyrimus, ir paragino savo pirmtaką demokratą Billą Clintoną pasielgti taip pat.

G. Paltrow konsultuoja Beyonce skyrybų klausimais

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 11:08
Aktorė Gwyneth Paltrow konsultuoja savo bičiulę dainininkė Beyonce skyrybų klausimais – sklando gandai, kad rudenį scenos dievaitė ketina skirtis su vyru reperiu Jay Z, skelbia ok.co.uk.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.