A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

K. Kardashian 27 milijonams sekėjų padėkojo atidengusi savo riestą sėdynę (10)

2015 vasario mėn. 27 d. 09:20
Kim Kardashian
Vida Press nuotr.
Paminėdama solidų savo sekėjų skaičių, kuris jau persirito per 27 milijonus, Kim Kardashian socialiniame tinkle „Instagram“ patalpino nuotrauką, kurioje ji su apatinėmis kelnaitėmis.

E. Sheeranas prisilinksmino: atlikėją laikė apsaugos vyrukai (19)

2015 vasario mėn. 27 d. 08:25
Ed Sheeran aplaistė savo apdovanojimus
Vida Press nuotr.
Tai buvo svarbiausias vakaras Didžiosios Britanijos muzikos industrijos kalendoriuje. Tad visai nenuostabu, kad kai kurios „Brit Awards“ ir vėliau apdovanojimų dūzgėse apsilankiusios žvaigždės viskam pasibaigus jautėsi – ir atrodė – švelniai tariant, nekaip.

M. Carey palūžo: vyras ją išdavė su E. Murphy žmona (6)

2015 vasario mėn. 26 d. 08:45
 Mariah Carey ir  Nickas Cannonas
Vida Press nuotr.
Kai per Valentino dieną Nickas Cannonas buvo pastebėtas romantiškai leidžiantis laiką su aktore, buvusia Eddie Murphy žmona Nicole Murphy, jo žmona dainininkė Mariah Carey prarado dar vieną viltį išsaugoti šeimą, žurnalistams atskleidė prisistatyti nepanoręs šaltinis.

K. Middleton skubiai paguldyta į ligoninę (38)

2015 vasario mėn. 26 d. 08:24
Kate Middleton
Vida Press nuotr.
Pranešama, kad Kembridžo hercogienė, pajutusi stiprius pilvo skausmus, buvo skubiai nuvežta į ligoninę. Ji baiminosi, kad kažkas nutiko jos negimusiam kūdikiui. Iki gimdymo dar likusios septynios savaitės, praneša hollywoodlife.com.

Pasirodymo metu Madonna nuvirto nuo laiptų ir pametė mikrofoną (42)

2015 vasario mėn. 26 d. 00:47
Madonna į „BRIT Awards“ sceną grįžo pirmą kartą po 20 metų, kad atliktų „Living For Love“, bet šį svarbų jos momentą aptemdė bjaurus pargriuvimas numerio pradžioje. 56 metų dainininkė, patempta šokėjo, užkliuvo už savo ilgos juodos skraistės ir nusirito laipteliais, priversdama žiūrovus aiktelėti, o šokėjus – ją užstoti, bet ji atsikėlė ir tęsė savo numerį, nors atrodė šlubčiojanti.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.