A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienio žvaigždės

R. Abramovičius ir D. Žukova pirmą kartą viešumoje parodė savo vienerių metų dukterį (17)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:07
Darija Žukova su dukrele
AOP nuotr.
Milijardierius Romanas Abramovičius su savo širdies drauge Darija Žukova mėgaujasi poilsiu saulėtoje Viduržemio jūros pakrantėje, Italijos Portofino mieste, praneša užsienio spauda. Pasak vietos gyventojų, 162 metrų ilgio jacta „Eclipse“ dažnai švartuojasi šioje pakrantėje. Portofino viešintys turtuoliai mėgaujasi visais kurorto malonumais: lankosi prabangiuose restoranuose ir leidžia laiką su vietinėmis Italijos įžymybėmis.

Praėjus savaitei po oficialių skyrybų P. Anderson romantiškai leido laiką su buvusiu sutuoktiniu intymūs kadrai (8)

2014 liepos mėn. 29 d. 16:10
Pamela Anderson ir Rickas Salomonas atostogauja kartu
AOP nuotr.
Šių dviejų įsimylėjėlių meilės istorija, ko gero, niekada neturės pabaigos. Du kartus ištekėjusi už to paties vyro ir du kartus su juo oficialiai išsiskyrusi Pamela Anderson ir vėl brenda į tą pačią upę.

J. Simpson internete kuria viešą savo atžalos nuotraukų albumą puiki idėja lietuviams (1)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:43
Jessica Simpson
AOP nuotr.
Sekmadienį, liepos 27 dieną, Jessica Simpson pasidalijo savo žaviojo sūnelio Ace`o nuotrauka, kurioje jis žaidžia su CaCee Cobb sūnumi Rocco ir dailiu audiniu – otomanu.

J. Bieberis šiurpina aplinkinius gyvaplaukiais ant veido nuotraukos, vertos jūsų dėmesio (16)

2014 liepos mėn. 29 d. 15:08
Justinas Bieberis
AOP nuotr.
„Justino Bieberio gyvaplaukiai ant veido mus šiurpina“, - rašo huffingtonpost.com. 20-metį pavasarį atšventęs populiariosios muzikos dievukas panoro pasipuikuoti savo vyriškumo užuomazgomis - atlikėjas užsiaugino barzdelę ir ūsus.

Pašildžius saulutei A. Ambrosio nusisegė liemenėlę nuotrauka - straipsnyje (1)

2014 liepos mėn. 29 d. 11:50
Kai esi apatinių drabužių modelis, ant tavo kūno neturi būti baltų juostelių nuo maudymosi kostiumėlio viršaus. Tikriausiai todėl „Victoria‘s Secret“ modelis Alessandra Ambrosio liepos 26-ąją Brentvude (Kalifornija) deginosi iki pusės nuoga, rašo huffingtonpost.com.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.