A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

K. Kardashian šiurpina savo siekiu turėti vapsvos liemenį (2)

31 metų realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian siekia gerbėjus sužavėti savo moteriškomis linijomis. Ir jei riestu užpakaliuku jos sesuo Kim dar gali varžytis, tai liaunu liemeniu - tikrai ne.

Modelis be dantų ir be plaukų užkariauja mados pasaulį (153)

Ši reta genetinė liga sutrikdo augimo procesus, tačiau tai nesutrukdė šiai merginai prasibrauti į mados industriją. Melanie Gaydos atvirai papasakojo apie savo pasiryžimą tapti modeliu, rašo dailymail.co.uk.

M. Cyrus pristatė vaizdo klipą, nuo kurio supykina (25)

Prieš dvi dienas buvo pristatytas naujausias skandalingosios dainininkės Miley Cyrus muzikinis vaizdo klipas „Dooo it!“. Pikantiškų vaizdų prisotintame vaizdo įraše netrūksta ir pasibjaurėjimą keliančių scenų.

K. Jenner lūpos neįtikėtinai ištino: moteris kaltina vabzdžius (7)

Realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ padeda sužinoti viską apie Kris Jenner ir jos šeimos gyvenimą. Viską, bet tik tokiais atvejais, jeigu moteris yra įsitikinusi, kad prieš kameras atrodo tobulai. Priešingu atveju filmavimas tiesiog nevyksta, skelbia „The Daily Mail“.

M. Cyrus ir toliau šokiruoja: vulgariose nuotraukose demonstravo, kaip laižo grindis (24)

Internete platinamos itin atviros skandalais pagarsėjusios atlikėjos Miley Cyrus nuotraukos. Jose mergina pozuoja iki pusės nuoga, skelbia dailystar.co.uk.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Gausiausi Venecijos teatro bienalės aplodismentai atiteko „Hamletui“ Režisieriaus Oskaro Koršunovo ir jo trupės sugrįžimas į prestižinės Venecijos bienalės programą po 16 metų buvo daugiau nei sėkmingas. Vilniečių „Hamletas“, suvaidintas žiūrovų pilnoje Carlo Goldonio teatro salėje, nepaliko nei vieno abejingo. Vos tik nuskambėjus finalinei spektaklio frazei, nugriaudėjo publikos aplodismentai, privertę aktorius bei režisierių net keletą kartų sugrįžti į sceną.
Gausiausi Venecijos teatro bienalės aplodismentai atiteko „Hamletui“
2015 rugpjūčio 17 d.