A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
© Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

J. Deppui gresia 10 metų nelaisvės (21)

Aktoriui Johhny Deppui Australijoje dėl neteisėjo dviejų savo šunų įvežimo į šalį gresia laisvės atėmimas net iki dešimties metų, skelbia blog.wenn.com.

Aktoriaus B. Stillerio šeimoje – skaudi netektis (5)

Šeštadienį, gegužės 23 dieną, Los Andžele mirė legendinė komikė Anne Meara. Jai buvo 85 metai. A. Meara buvo komiko Jerry Stillerio žmona ir aktoriaus Beno Stillerio motina, praneša perezhilton.com.

Gyva barbė parodė, ką turi iškęsti dėl grožio (21)

Ukrainietė Valeria Lukyanova, tituluojama gyva barbe, parodė, kaip atrodo jos grožio procedūros, kurios kai kuriuos gali net šokiruoti. Prieš kurį laiką ji paviešino procedūros vaizdo įrašą, kurio metu klykia nesavu balsu, o dabar – viską, ką daro prieš tai.

Mergina su trimis krūtimis išsirengė nuogai (49)

Iš Floridos kilusi Jasmine Tridevil pernai rudenį sudrebino visą pasaulį teigdama, kad jai buvo implantuota trečia krūtis. Jau tuomet ji sulaukė kaltinimų, kad tai tiesiog apgaulė, tačiau ji intensyviai tikino, esą trečioji krūtis su ištatuiruotu speneliu – tikra. Šįkart, norėdama įrodyti savo tiesą, Jasmine išsirengė nuogai.

Absurdiškiausios žvaigždžių dietos: valgė tik violetinius produktus, kūdikių maistelį, gėrė viskį (8)

Sutikite, dauguma kino, muzikos bei televizijos žvaigždžių žurnalų puslapiuose bei ypač ant raudonojo kilimo atrodo nepriekaištingai. Juk ir mes svajojame kasdien pabusti su tobulomis šukuosenomis, tobulu makiažu, manikiūru bei… turėdami tokias figūras. Tačiau jūsų priaugti keli kilogramai neatsiduria pasaulio spaudos puslapiuose, o štai jie yra priversti imtis net ir pačių absurdiškiausių priemonių, kad tų papildomų kilogramų net neatsirastų.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 gegužės 26 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.