A.Jolie ir B.Pitto dukrelė skaudžiai nusivylė Dantukų fėja

Aktorių poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto dukrelė Shiloh skaudžiai nusivylė dantukų fėja, kuri vietoj lauktų pinigų jai paliko stalo žaidimą, skelbia femalefirst.co.uk.
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Angelna Jolie ir Bradas Pittas
Foto: Reuters/Scanpix

Šešerių metų garsiųjų kino žvaigždžių atžala, iškritus dantukui, pradėjo su nekantrumu laukti Dantukų fėjos pasirodymo – apie jos egzistavimą jai papasakojo broliukai dešimtmetis Maddoxas ir devynerių Paxas. Mergaitė tikėjosi, jog Dantukų fėja po jos pagalve paliks pinigėlį. Tačiau vietoj tikėtosios dovanos už dantuką, mergaitė gavo dovanų žaidimo „Trivial Pursuit“ versiją vaikams.

Šeimos draugas „National Enquirer“ žurnalui pareiškė: „Shiloh gana tradicinių pažiūrų, kai kalbama apie tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, Dantukų fėja. Jos broliukai Maddoxas ir Paxas ją gerai informavo, todėl, iškritus dantukui, ji jį paliko po pagalve. Mergaitei buvo pasakyta tikėtis pinigų. Kai Shiloh pabudo, dantuko nebebuvo, tačiau nebuvo ir pinigų, ji supyko. Jautėsi apgauta“.

Mergaitė paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti ir jo parduoti už geresnę kainą, tačiau Angelina atsisakė, tegul tai būna mergaitei pamoka.

„Shiloh paklausė, ar negalėtų dantuko susigrąžinti iš fėjos ir jo parduoti už geresnę kainą. Galiausiai Angelina nuramino dukrą ir paaiškino, jog su Dantukų fėja niekas nesidera. Ji taip pat pridūrė, jog kartais gyvenimas nuvilia, tačiau visada pasitaiko dar viena proga“, - atskleidė šaltinis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienio žvaigždės

Be gėdos jausmo: „nuogiausios“ raudono kilimo suknelės (2)

Raudonas kilimas – puiki vieta ne tik savo įspūdingiems apdarams ir deimantams pademonstruoti. Kai kurios pasaulio garsenybės nepraleidžia progos tokiu būdu priminti gerbėjams apie save ar parodyti savo įspūdingų figūrų.

C. Dion grįžti į sceną paragino jos vyras (1)

Kanadiečių dainininkė Celine Dion paskelbė vėl koncertuosianti, praneša "Interfax".

A. Rose paplūdimyje nusimetė maudomuką ir atidengė savo privalumus (61)

Havajuose, Maui paplūdimyje poilsiaujanti Amber Rose panoro įdegti ne tik savo riestą užpakaliuką, bet ir krūtinę. Todėl nesidrovėdama garsenybė nusimetė viršutinę maudomuko dalį ir palepino paparacius pikantiškais vaizdais.

Pasibaisėjo Madonna: nė vienas iš garsių mūsų laidos svečių niekada taip nesielgė (17)

Panašu, kad ne tik popkaraliene tituluojama Madonna, bet ir jos komanda gali tapti tikru galvos skausmu aplinkiniams. Paaiškėjo, kad filmuojant populiarią Ellen DeGeneres pokalbių laidą, laidos kūrėjams teko kaip reikiant pavargti dėl itin didelių tiek pačios popžvaigždės, tiek jos asistentų reikalavimų. Būtent dėl tokio elgesio jie už akių vadinami „Madonnos svita“.

K. Kardashian vėl kardinaliai pakeitė plaukų spalvą (12)

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian, dar visai neseniai visus nustebinusi šviesia plaukų spalva, jau atsikratė blondinės įvaizdžio. Paryžiaus mados savaitėms renginiams pasirinktą naują stilių garsi moteris iškeitė į nuosaikesnį ir natūraliai atrodantį, skelbia hollywoodlife.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.