V.Diawaros „Loftas“ vienam savaitgaliui išsikelia į gamtą

 (2)
Viktoras Diawara
Viktoras Diawara
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Jau antrus metus iš eilės menų fabrikas „Loftas“ prisijungia prie vieno didžiausio Lietuvoje festivalio „Galapagai / Roko naktys“ programos. Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais „Lofto“ vardu bus pavadinta viena scena, kurioje veiksmas pagal visas menų fabriko tradicijas rutuliosis iki paryčių.

„Galapagai“ – puiki proga vasarą, kai menų fabrikas „Loftas“ Vilniuje atostogauja, palaikyti muzikinę formą, gamtoje susitikti su savo nuolatiniais lankytojais, pasidalinti naujo sezono, kuris prasidės jau rugsėjį, planais“, – sako menų fabriko vadovas ir muzikantas Viktoras Diawara.

„Loftas“ scenoje šiemet pasirodys scenos naujokai ir jau įvertinti diskotekų vilkai. Pirmąją festivalio dieną, rugpjūčio 3-ąją užbaigs patogiem sportbačiam ir siautulingai šokių muzikai prijaučiantys duetas „The Sneekers“, o antrąją – „Lofte“ „Mados infekcijos“ dūzgėje pernai koncertavę novatoriškos muzikos atstovai „Mimicry“ iš Estijos.

Taip pat savo kaskart vis labiau iš kojų verčiančią programą atliks geri „Lofto“ draugai hip hopo duetas „Dee & Kamy“, roko dozę suleis „Colours of Bubbles“, nuo realybės atitrauks kitas duetas „Jama & W“ – pastarųjų kūryba gimsta čia ir dabar.

Taip pat ant „Lofto“ scenos lips pigiam popsui iššūkį metę „Multiks“, „Reed No Brass“, rokenrolistai „RoadKill“, broliai dvyniai „Timohi“, atrankas pasirodyti „Galapaguose“ laimėję „XIII Fortas“, estai „J Stanley“ ir latviai „A.O.K.S“.

Be to, V. Diawara žada ir naktinių muzikinių siurprizų, kurių liudinininkais taps festivalio lankytojai.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

E. Dragūnas „Sel“ vakarėlyje linksminosi su būriu gerbėjų

2014 lapkričio mėn. 29 d. 01:07
Sel koncertas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Penktadienio naktį sostinės klube „Mojo Lounge“ įvyko triukšmingas grupės „Sel“ vakarėlis. Po naujausio albumo, kurį Egidijus Dragūnas pavadino „Sel-Fi“, pristatymo, publika skubėjo į naktinį klubą su vakaro kaltininku pratęsti linksmybių.

Naujausio albumo pristatyme E. Dragūnas „įkando“ erotiniais masažais išgarsėjusiai J. Leonavičiūtei (49)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 19:06
Sel koncertas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Tokius grandiozinius albumo pristatymus, kokius rengia Egidijus Dragūnas, Lietuvoje gali sau leisti retas atlikėjas. 2010 metais Vilniaus teatro arenoje albumą „Aš kaip žąsis“ pristatęs grupės „Sel“ lyderis po ketverių metų savo gerbėjus vėl pakvietė būti neeilinio įvykio liudininkais.

Šalčio nepabūgę italai vilniečiams dovanos nepamirštamą pasirodymą

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:52
Carillon
Organizatorių nuotr.
Lapkričio 29 dieną, šeštadienį, 19 val. 30 min., Vilniaus Katedros aikštėje vyks kasmetinė Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Svarbiausia sostinės žiemos tradicija tapusio renginio metu susirinkusius miestiečius stebins akrobatikos ir šviesos meno trupė iš Italijos „Kitonb“. Kalėdų sezono atidarymo renginį vainikuos eglutės įžiebimas.

Sugrįžusios grupės „Funky“ narė B. Wilkin: išgyvenau viską, niekas manęs nebeišgąsdins (11)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 19:46
Beata Wilkin
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
„Pasidalink” koncerte žiūrovus pradžiugino ir praeity itin populiarios grupės „Funky” sugrįžimas. Scenoje skambėjo senųjų hitų „Be tavęs”, „Lietaus lašai”, „Tik tau” naujas atlikimas.

E. Lubys pristatė cirke filmuotą dainos „Karnavalas baigės“ vaizdo klipą paskelbė dalyvausiantis „Eurovizijoje“ (8)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:20
Edgaras Lubys
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Dainininkas Edgaras Lubys gerbėjams turi džiugią naujieną. Dainininkas pristatė dainos „Karnavalas baigės“ iš pavasarį pasirodysiančio albumo „Tu – dalis manęs“ vaizdo klipą.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.