Šeštadienį Kopenhagoje - "Eurovizijos" konkursas

 (27)
"Skamp"
© R.Švilpos nuotr.

Šeštadienį Kopenhagoje vyks "Eurovizijos" dainų konkursas, kuriame Lietuvai atstovaus grupė "Skamp" su daina "You Got Style". Praėjusį sekmadienį "Skamp" išskrido į Danijos sostinę, kur pirmadienį jau įvyko pirmoji repeticija. Kopenhagoje "Skamp" susilaukė nemažai žurnalistų dėmesio.

Grupė davė interviu Airijos, Danijos ir kitoms televizijoms. Kruopščiai didžiausiam per visą istoriją Eurovizijos konkursui ruošęsi muzikantai žada scenoje pateikti nemažai siurprizų.

"Tokių, kokie mes būsime "Eurovizijos" scenoje, mūsų dar niekas nėra matęs. Ir, manau, nebepamatys", - teigė "Skamp" narys Viktoras Diawara. "Skamp'ai" scenoje vilkės dizainerės Daivos Urbanavičiūtės sukurtus kičinius 70-ųjų retro stiliaus drabužius .

"Skamp" nugalėtojais buvo išrinkti kovo 9 dieną Vilniaus sporto rūmuose vykusiame nacionalinio atrankos turo baigiamajame koncerte, susumavus daugiau kaip 5 tūkst. žiūrovų ir 11 komisijos narių balsus.

Už "Skamp" dainą "You Got Style" ("Tu stilingas") balsavo 61,5 procentai. Pirmadienį Kopenhagoje vyks pirmoji "Eurovizijos" repeticija "Parken" stadione.

Šiemetinio konkurso šeimininkai tikisi, kad tai bus stambiausias šio pobūdžio renginys per visą konkurso istoriją. Visos 23 konkurse dalyvaujančios dainos skambės "Parken" stadione, kuriame telpa 38 000 žiūrovų.

Bilietai į konkurso finalą buvo išpirkti vos per 50 minučių. Tiek žiūrovų dar nebuvo surinkusi nė viena konkursą rengusi sostinė. Išpirkti bilietai ir į gegužės 11-osios ir gegužės 12-osios ryto generalines koncerto repeticijas.

Konkursą ves aktorius Sorenas Pilmarkas ir žurnalistė Natasja Crone. Iš 23 dalyvių "Skamp" pasirodys aštuntieji.

Trijų valandų trukmės koncertas bus tiesiogiai perduodamas Europos transliuotojų sąjungos tinklu. Danijos transliavimo kompanijai ir "Yahoo" pasirašius sutartį, konkurso finalą taip pat bus galima stebėti internete - www.songcontest.com. Vėliau jį matys Australija ir JAV.

Renginį stebintys internautai galės rasti bet kurią dainą ir rinktis iš 5 kamerų, filmuojančių užkulisius ir interviu su rezultatų laukiančiomis atskirų šalių komandomis.

Balsuoti už konkurso dalyvius Lietuvoje bus galima pasibaigus koncertui telefonais, kurių paskutiniai du skaitmenys reikš dainos atlikimo seką. Už Lietuvos atlikėjus lietuviai balsuoti negalės. Lietuvos televizijos žiūrovų balsavimo rezultatus skelbs Loreta Tarozaitė.

BNS
 
27
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Savaitgalio ritmai. I. Burlinskaitė ir G. Lebedeva vilniečius pritrenkė savo nauju įvaizdį ar tu ten buvai? (4)

2014 lapkričio mėn. 29 d. 10:57
Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva vilniečiams pristatė naują savo įvaizdį
Organizatorių nuotr.
Penktadienį gražiausiomis Lietuvos merginomis tituluojamos Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva žurnalistams ir vilniečiams pristatė naują savo įvaizdį.

„Sel“ vakarėlyje M. Šalčiūtei vėl asistavo milijonierius U. Kiguolis (11)

2014 lapkričio mėn. 29 d. 01:07
Monika Šalčiūtė, Ugnius Kiguolis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Penktadienio naktį sostinės klube „Mojo Lounge“ įvyko triukšmingas grupės „Sel“ vakarėlis. Po naujausio albumo, kurį Egidijus Dragūnas pavadino „Sel-Fi“, pristatymo, publika skubėjo į naktinį klubą su vakaro kaltininku pratęsti linksmybių.

Naujausio albumo pristatyme E. Dragūnas „įkando“ erotiniais masažais išgarsėjusiai J. Leonavičiūtei (72)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 19:06
Sel koncertas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Tokius grandiozinius albumo pristatymus, kokius rengia Egidijus Dragūnas, Lietuvoje gali sau leisti retas atlikėjas. 2010 metais Vilniaus teatro arenoje albumą „Aš kaip žąsis“ pristatęs grupės „Sel“ lyderis po ketverių metų savo gerbėjus vėl pakvietė būti neeilinio įvykio liudininkais.

Šalčio nepabūgę italai vilniečiams dovanos nepamirštamą pasirodymą

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:52
Carillon
Organizatorių nuotr.
Lapkričio 29 dieną, šeštadienį, 19 val. 30 min., Vilniaus Katedros aikštėje vyks kasmetinė Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Svarbiausia sostinės žiemos tradicija tapusio renginio metu susirinkusius miestiečius stebins akrobatikos ir šviesos meno trupė iš Italijos „Kitonb“. Kalėdų sezono atidarymo renginį vainikuos eglutės įžiebimas.

Sugrįžusios grupės „Funky“ narė B. Wilkin: išgyvenau viską, niekas manęs nebeišgąsdins (13)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 19:46
Beata Wilkin
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
„Pasidalink” koncerte žiūrovus pradžiugino ir praeity itin populiarios grupės „Funky” sugrįžimas. Scenoje skambėjo senųjų hitų „Be tavęs”, „Lietaus lašai”, „Tik tau” naujas atlikimas.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.