Šeštadienį Kopenhagoje - "Eurovizijos" konkursas

 (27)
"Skamp"
© R.Švilpos nuotr.

Šeštadienį Kopenhagoje vyks "Eurovizijos" dainų konkursas, kuriame Lietuvai atstovaus grupė "Skamp" su daina "You Got Style". Praėjusį sekmadienį "Skamp" išskrido į Danijos sostinę, kur pirmadienį jau įvyko pirmoji repeticija. Kopenhagoje "Skamp" susilaukė nemažai žurnalistų dėmesio.

Grupė davė interviu Airijos, Danijos ir kitoms televizijoms. Kruopščiai didžiausiam per visą istoriją Eurovizijos konkursui ruošęsi muzikantai žada scenoje pateikti nemažai siurprizų.

"Tokių, kokie mes būsime "Eurovizijos" scenoje, mūsų dar niekas nėra matęs. Ir, manau, nebepamatys", - teigė "Skamp" narys Viktoras Diawara. "Skamp'ai" scenoje vilkės dizainerės Daivos Urbanavičiūtės sukurtus kičinius 70-ųjų retro stiliaus drabužius .

"Skamp" nugalėtojais buvo išrinkti kovo 9 dieną Vilniaus sporto rūmuose vykusiame nacionalinio atrankos turo baigiamajame koncerte, susumavus daugiau kaip 5 tūkst. žiūrovų ir 11 komisijos narių balsus.

Už "Skamp" dainą "You Got Style" ("Tu stilingas") balsavo 61,5 procentai. Pirmadienį Kopenhagoje vyks pirmoji "Eurovizijos" repeticija "Parken" stadione.

Šiemetinio konkurso šeimininkai tikisi, kad tai bus stambiausias šio pobūdžio renginys per visą konkurso istoriją. Visos 23 konkurse dalyvaujančios dainos skambės "Parken" stadione, kuriame telpa 38 000 žiūrovų.

Bilietai į konkurso finalą buvo išpirkti vos per 50 minučių. Tiek žiūrovų dar nebuvo surinkusi nė viena konkursą rengusi sostinė. Išpirkti bilietai ir į gegužės 11-osios ir gegužės 12-osios ryto generalines koncerto repeticijas.

Konkursą ves aktorius Sorenas Pilmarkas ir žurnalistė Natasja Crone. Iš 23 dalyvių "Skamp" pasirodys aštuntieji.

Trijų valandų trukmės koncertas bus tiesiogiai perduodamas Europos transliuotojų sąjungos tinklu. Danijos transliavimo kompanijai ir "Yahoo" pasirašius sutartį, konkurso finalą taip pat bus galima stebėti internete - www.songcontest.com. Vėliau jį matys Australija ir JAV.

Renginį stebintys internautai galės rasti bet kurią dainą ir rinktis iš 5 kamerų, filmuojančių užkulisius ir interviu su rezultatų laukiančiomis atskirų šalių komandomis.

Balsuoti už konkurso dalyvius Lietuvoje bus galima pasibaigus koncertui telefonais, kurių paskutiniai du skaitmenys reikš dainos atlikimo seką. Už Lietuvos atlikėjus lietuviai balsuoti negalės. Lietuvos televizijos žiūrovų balsavimo rezultatus skelbs Loreta Tarozaitė.

BNS
 
27
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

„Eurovizija 2014“: ukrainiečiai Europai leis mėgautis vienu stipriausių ir gražiausių šalies balsų įvertinkite dainą apklausoje! (18)

2014 balandžio mėn. 15 d. 06:44
Mariya Yaremchuk (Sergey Illin nuotr.)
Tęsiame pažintį su „Eurovizijos“ dalyviais – jūsų dėmesiui Ukrainos atstovė Mariyos Yaremchuk daina „Tick-Tock“. Kaip savo šalies atstovę pristato ukrainiečiai, tai vienas gražiausių ir stipriausių šalies balsų. Ji pati sukūrė „eurovizinės“ dainos muziką ir prisidėjo prie teksto.

„Eurovizijoje“ Azerbaidžanui atstovaujanti D. Kazimova negailėjo komplimentų V. Matačiūnaitei ir lietuviškiems blynams (9)

2014 balandžio mėn. 14 d. 17:11
Nacionaliame dainų konkurse „Eurovizija“ Azerbaidžanui atstovaujanti Dilara Kazimova vieši Lietuvoje. Dainininkė spėjo pasirodyti keliose televizinėse laidose, kur sudainavo dainą „Start a Fire“. Pirmadienio popietę azerbaidžanietė leido LRT projekte „Dvi žvaigždės“, kur repetavo savo pasirodymą.

Savaitgalio ritmai. „Lofte“ įvyko šviežiausia, kas iki šiol yra nutikę Vilniuje (3)

2014 balandžio mėn. 14 d. 15:04
Vakarėlis menų fabrike  "Loftas"
Organizatorių nuotr.
Sekmadienį menų fabrike „Loftas“ įvyko ilgai lauktas renginys, kurio metu pasirodė net 4 jaunimo favoritai iš užsienio, o kol dar lauke buvo šviesu – muzika grojo „Lofto“ kieme, kur buvo kepami mėsainiai ir sklandė pozityvios sekmadieniškos nuotaikos.

„Eurovizija 2014“: Azerbaidžanas į Kopenhagą siunčia gražuolę operos dainininkę, kuri niekada nedėvi kailinių (13)

2014 balandžio mėn. 14 d. 12:37
Kad patektų į didžiąją „Eurovizijos“ sceną, Azerbaidžano atstovei Dilarai Kazimovai prireikė ne vieno bandymo. Pirmą kartą savo laimę 29-erių atlikėja išbandė dar 2008 metais. Jau penkiolika metų dainuojanti mergina yra išbandžiusi daugybę muzikinių stilių – nuo soul iki operos. Baku konservatorijoje ji yra įgijusi operos dainininkės išsilavinimą.

Naujas interneto hitas: pasirodymą jaunavedžiams bažnyčioje surengęs kunigas pravirkdė nuotaką (118)

2014 balandžio mėn. 13 d. 20:05
Tėvas Ray Kelly
Stopkadras
Prisiekdami amžiną meilę Dievo akivaizdoje, Chrisas ir Leah nesitikėjo tokios savo vestuvių ceremonijos baigties. Tėvas Ray Kelly jaunavedžiams padovanojo Leonardo Coheno „Hallelujah“ dainos interpretaciją, pritaikęs dainos žodžius ką tik šeimą sukūrusiems airiams iš Mido grafystės, šiaurės rytinėje Airijos dalyje. Sugraudinta tokio kunigo nuoširdumo, nuotaka braukė ašaras.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 balandžio 17 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.