Savaitgalio ritmai:Palangoje kaitusią klubo „Exit“ aikštelę šaldė snaigės(ar tu ten buvai?)

 (3)
Ilgąjį savaitgalį Palangoje įsibėgėjęs vasaros sezonas tęsiasi. Dieną – saulės vonios šalia paplūdimio barų, naktį – nuotykiai klubo „Exit“ vasaros rezidencijoje. Tokiu ritmu savaitgalį leido pajūryje pramogaujantys klubinėtojai.
Vakarėlis "Exit" klube (T.Adomavičius nuotr.)
Vakarėlis "Exit" klube (T.Adomavičius nuotr.)
© Organizatorių archyvo nuotr.

Dienos metu nerūpestingus poilsiautojus gaivino jūros bangos, naktį – snaigių gūsiai ir šalto oro patrankų salvės klubo šokių aikštelėje. Daugiau šeštadienio nakties įspūdžių –spalvingoje klubo „Exit“ nuotraukų galerijoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (3)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

„Eurovizijos” nugalėtojas M. Zelmerlowas: esu labai laimingas, susijaudinęs ir besididžiuojantis gausiai iliustruota (15)

Tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso laurus šeštadienio vakarą nuskynė Švedijos atstovas Mansas Zelmerlowas. Į spaudos konferenciją pasibaigus tiesioginei TV transliacijai jis atėjo iškėlęs į viršų rankas, nešdamas pelnytą prizą ir plačiai besišypsodamas. Atlikėjas vilkėjo juodą švarką ir baltus marškinėlius, maloniai pozavo gausiai susirinkusiai žiniasklaidos komandai.

V. Baumila: tikiu, kad vieną dieną parvešime „Euroviziją“ į Lietuvą karštas interviu (192)

Nuo vasario Lietuvos atstovams Monikai Linkytei ir Vaidui Baumilai trukusi tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso karštinė baigėsi. Jiedu po antrojo pusfinalio pateko į finalą, kuriame, surinkę 30 balų, užėmė 18-ą vietą. Finale triumfavo švedijos atstovas Mansas Zelmerlowas su daina „Heroes“. Pasibaigus tiesioginei „Eurovizijos“ transliacijai, Monika ir Vaidas grįžo į užkulisius, kur pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI davė interviu apie „eurovizinės“ kelionės metu patirtus išgyvenimus.

Paskelbti „Eurovizijos“ žiūrovų balsai: kam dosnūs buvo lietuviai (1304)

Ne mažiau įdomesnė „Eurovizijos“ konkurso dalis – balsų skaičiavimas. Šiemet finale savo nuomonę išreikšti galėjo TV žiūrovai iš 40 valstybių. Lietuvos balsus šeštadienio vakarą skelbė LRT laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė, 31-uoju numeriu. Labiausiai konkurso žiūrovams Lietuvoje patiko Latvijos pasirodymas. Kaimyninės šalies atstovei Aminatai lietuviai skyrė 12 balų. Jubiliejinę „Eurovizijos“ nugalėtojui, Švedijos atstovui Mansui Zelmerlowui lietuviai padovanojo 10 balų.

Talentingas jaunuolis lietuvių „eurovizinę“ dainą atliko akordeonu (13)

Socialiniuose tinkluose – naujas interneto hitas. Filmuotoje medžiagoje galime išgirsti, kaip talentingas jaunuolis Vytenis Danielius atlieka „eurovizinę“ Vaido ir Monikos dainą „This Time“. Didelio dėmesio sulaukė ir lietuvių dainos versija gestų kalba, apie kurią naujienų portale DELFI buvo rašoma vakar.

„Eurovizinės“ dainos bendraautorė M. Liu: pirmoji vieta mūsų valstybei nebūtų į naudą (5)

Paskutines valandas su nekantrumu skaičiuoja bet kuris nors truputį besijaučiąs patriotu. „Eurovizijos" finalas jau visai čia pat. Kartu su Vaidu Baumila ir Monika Linkyte jaudinasi ne tik dainininkų šeimos, draugai ir artimieji, tačiau ir žmonės prisidėję prie dainos kūrimo. Elektroninės muzikos gerbėjams gerai pažįstama Monika Liu yra šiųmetės Lietuvos atstovų dainos „This time" žodžių bendraautorė.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 gegužės 26 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.