Savaitgalio ritmai:Palangoje kaitusią klubo „Exit“ aikštelę šaldė snaigės(ar tu ten buvai?)

 (3)
Vakarėlis "Exit" klube (T.Adomavičius nuotr.)
Vakarėlis "Exit" klube (T.Adomavičius nuotr.)
© Organizatorių archyvo nuotr.

Ilgąjį savaitgalį Palangoje įsibėgėjęs vasaros sezonas tęsiasi. Dieną – saulės vonios šalia paplūdimio barų, naktį – nuotykiai klubo „Exit“ vasaros rezidencijoje. Tokiu ritmu savaitgalį leido pajūryje pramogaujantys klubinėtojai.

Dienos metu nerūpestingus poilsiautojus gaivino jūros bangos, naktį – snaigių gūsiai ir šalto oro patrankų salvės klubo šokių aikštelėje. Daugiau šeštadienio nakties įspūdžių –spalvingoje klubo „Exit“ nuotraukų galerijoje.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

A. Rimiškis su R. Tautkumi pristato bendrą kūrinį išgirsk pirmas!

2014 liepos mėn. 14 d. 15:53
A. Rimiškis su R. Tautkumi pristato bendrą kūrinį
D.Lauručio nuotr.
Atlikėjas Andrius Rimiškis su kompozitoriumi Raigardu Tautkumi pristato naują bendrą kūrinį iš būsimo albumo, kurį vyrai kuria kartu ir ruošiasi išleisti jau šį rudenį.

J. Šeduikytės gyvenime – malonios permainos: tai buvo man didelė dovana ir siurprizas (17)

2014 liepos mėn. 14 d. 11:56
Jurga Šeduikytė (R. Šeškaičio nuotr.)
Organizatorių archyvo nuotr.
Atlikėja Jurga Šeduikytė džiaugiasi galėdama pranešti savo gerbėjams apie džiugias permainas jos muzikinėje karjeroje. Ji su savo vyru Vidu Bareikiu nusprendė atskirti savo bendrą muzikinę programą ir subūrė savo naują muzikantų grupę.

Savaitgalio ritmai. Kaunietės parodė, kaip reikia švęsti tikrus mergvakarius rask save nuotraukų albume! (15)

2014 liepos mėn. 13 d. 15:17
Mojo Lounge vakarėlis
Organizatorių archyvo nuotr.
Šeštadienio naktį klube Mojo Lounge vakarėlis praūžė lyg viesulas. Šokiai nesibaigė iki paryčių! Karščiausius ritmus skleidė Lietuvos mušamųjų instrumentų guru tituluojamas – Donny Drumz, po ilgos pertraukos atvykęs Kauną.

Savaitgalio ritmai. Žymiausią Belgijos lenktynininką su Palangos nakties šurmuliu supažindino Simona Bandita rask save nuotraukų albume! (9)

2014 liepos mėn. 13 d. 10:56
Linksmybės "Mojo Lounge Palanga" (G. Bružo nuotr.)
"Mojo Lounge Racing Team" jau Lietuvoje - į Palangą atvyko žymiausias Belgijos lenktynininkas Steve'as Vanbellingenas. Su pajūrio linksmybėmis jį supažindino Simona Albavičiūtė-Bandita.

Savaitgalio ritmai. Palangoje poilsiaujanti atlikėja Vasha pasinėrė į linksmybių sūkurį rask save nuotraukų albume! (24)

2014 liepos mėn. 12 d. 17:22
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (T. Šimkaus nuotr.)
Garsiai skambant šokių muzikos ritmams, rankos pačios kyla į viršų. Tikrą klubinį uraganą penktadienio naktį „Exit“ vasaros rezidencijoje Palangoje užkūrė populiarieji „Radistai“.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.