Savaitgalio ritmai:Palangoje kaitusią klubo „Exit“ aikštelę šaldė snaigės(ar tu ten buvai?)

 (3)
Vakarėlis "Exit" klube (T.Adomavičius nuotr.)
Vakarėlis "Exit" klube (T.Adomavičius nuotr.)
© Organizatorių archyvo nuotr.

Ilgąjį savaitgalį Palangoje įsibėgėjęs vasaros sezonas tęsiasi. Dieną – saulės vonios šalia paplūdimio barų, naktį – nuotykiai klubo „Exit“ vasaros rezidencijoje. Tokiu ritmu savaitgalį leido pajūryje pramogaujantys klubinėtojai.

Dienos metu nerūpestingus poilsiautojus gaivino jūros bangos, naktį – snaigių gūsiai ir šalto oro patrankų salvės klubo šokių aikštelėje. Daugiau šeštadienio nakties įspūdžių –spalvingoje klubo „Exit“ nuotraukų galerijoje.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Dėl grupės nario netekties „Crystal Fighters“ koncertas Vilniuje perkeltas į spalį

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:04
Crystal Fighters
AOP nuotr.
Vakar menų fabrike „Loftas“ turėjusi groti anglo-ispanų grupė „Crystal Fighters“ dėl netikėtos grupės nario netekties privalėjo atidėti savo koncertinį turą po Europą. Šiandien patvirtinta nauja koncerto data Vilniuje – spalio 22 d.

Naujame „Maroon 5“ klipe – A. Levine'o ir B. Prinsloo laukinio sekso scenos (4)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 08:46
Akimirka iš klipo
Stopkadras
„Maroon 5“ lyderis su žmona žino, kaip santuoką apsaugoti nuo rutinos. Adamas Levine‘as ir jo žmona Behati Prinsloo liepą vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Dabar pora kartu nusifilmavo grupės dainos „Animals“ vaizdo klipe, kuriame 35 metų vyras vaidina mėsininką, apsėstą minčių apie B. Prinsloo, skelbia people.com

S. Prūsaitis leidžia pasižvalgyti po jo kūrybinius užkulisius

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 13:49
S. Prūsaičio kūrybiniai užkulisiai
(StepDraw nuotr.)
Žymusis dainininkas, muzikos kūrėjas, TV šou žvaigždė Saulius Prūsaitis senokai dainavo vienas. Pastaruoju metu muzikantas intensyviai ruošiasi spalio pabaigoje vyksiančiam koncertų turui, kurio metu kartu su berniukų ir jaunuolių choru „Ąžuoliukas aplankys didžiuosius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą.

L. Adomaičio ir LVSO turo generalinės repeticijos užkulisiai (3)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 11:48
Linas Adomaitis ir LVSO
Organizatorių nuotr.
Ką tik vykusioje pirmojoje Lino Adomaičio ir prestižinio Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generalinėje repeticijoje tvyrojo kūrybinga ir šilta atmosfera. Daugiau nei 40 profesionalų šlifavo naujausias ir jau seniai hitais tapusias Lino dainas. Koncertinio turo “Laiko mašina” kūrėjas ir atlikėjas atskleidžia kelis kozirius, kuriuos klausytojai išgirs jau spalio mėnesį vyksiančiame grandioziniame koncertų ture per Lietuvą.

Savaitgalio ritmai. Vilniaus jaunimas atsidavė nežabotai aistrai ar tu ten buvai? (9)

2014 rugsėjo mėn. 28 d. 14:41
Vakarėlis "Mojo Liunge" Vilniuje
Organizatorių archyvo nuotr.
Vilniuje plinta virusas. Gerų vakarėlių virusas, kuris neabejotinai užkrės visą miestą! Virusą neša "Mojo Lounge" mėnesio rezidentai G-SPOT DJ's. G-SPOT DJ's – tai labai energingas, jaunas ir talentingas duetas, sparčiai užkariaujantis muzikos mylėtojų širdis.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 spalio 03 d. 19.00 val.
FEAST FASHION Simona Biekšaitė, Marit Sirgmets
FEAST FASHION
2014 spalio 03 d. 21.00 val.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės OKT stu­di­jo­je ir Prof­są­jun­gų rū­muo­se vyks­ta tea­tri­nio žai­di­mo „Feast Fas­hion“ re­pe­ti­ci­jos. Be­dar­bių is­to­ri­jo­mis par­em­tą spek­tak­lį ku­ria Si­mo­na Biek­šai­tė ir es­tė Ma­rit Sirg­mets – tea­tri­nis due­tas „Gut­sU­ni­ted“. Suo­rga­ni­za­vu­sios dirb­tu­ves Es­ti­jo­je jos vi­sų pir­ma su­si­dū­rė ne su vi­suo­me­nės mar­gi­na­lų kū­ry­biš­ku­mu, o abe­jin­gu­mu.
Nenorinčių išsigelbėti neišgelbėjo ir režisierės
2014 rugsėjo 25 d.