Savaitgalio ritmai. Vilniuje duris atvėrė rusiškos muzikos klubas "Vot Ono Room"ar tu ten buvai?

 (33)
 Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
© DELFI

Šeštadienį klubinės rusiškos muzikos gerbėjai rinkosi Vilniuje duris atvėrusiame naujame klube „Vot Ono Room“.

Idėją įkurti savo klubą „Vot Ono“ vakarėlių organizatoriai brandino dvejus metus. Sulig kiekvienu renginiu „Vot Ono“ vakarėlių gerbėjų armija augo, todėl augo ir šių renginių poreikis.

Vakarėliai „Vot Ono“ visada buvo ypatingai populiarūs tarp mėgstančių linksmintis ir gerai praleisti laiką žmonių. Juose visada būna sausakimšos salės žmonių. Kaskart į "Vot Ono" vakarėlius susirenka per tūkstantį norinčiųjų, o prie įėjimo nusidriekia ilgiausios eilės.

Klubo išskirtinumas tas, kad jame skamba tik išskirtinė rusiška muzika.

Naujo sostinės klubo atidarymo svečiai - DELFI galerijoje:

www.DELFI.lt
 
33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Buvo užblokuota skandalingais pareiškimais perpildyta „Sel“ paskyra „Facebooke“ atnaujinta 17.22 (11)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 16:09
SEL koncertas Klaipėdoje
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Socialiniame tinkle „Facebook“ kuriam laikui buvo užblokuota daugiau nei 175 000 gerbėjų turinti grupės „Sel“ paskyra. Joje ne tik rengiami konkursai kvietimams laimėti ar dalinamasi informacija apie artėjančius renginius. Dažnai joje publikuojami ir itin drąsūs pareiškimai apie Lietuvos aktualijas, politiką ir konkrečius asmenis.

Po ilgos tylos K. Kerbedis sugrįžta su nauja daina: tai vienas mano mylimiausių gabaliukų išgirsk pirmas! (17)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:30
Lietuvos populiariosios estrados vilkas Kastytis Kerbedis su savo gerbėjais socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino naujausia savo daina „Pradėkim žaidimą“.

Gyvo garso koncertų vasarą „Ryšių kiemelyje 837“ palydės Giedrė

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 12:57
Giedrė Kilčiauskienė
Organizatorių nuotr.
Grupių „G&G Sindikatas“, „Skamp“ ir „Saulės kliošas“, vokalisčių Jurgos Šeduikytės ir Alinos Orlovos koncertus Kaune surengęs „Ryšių kiemelis 837“ kviečia palydėti vasarą. Rugpjūčio 28-ąją čia pasirodys lietuviškos muzikos fenomenas, moteris, nepaklūstanti jokioms madoms ir vadybininkams – Giedrė Kilčiauskienė.

L. Mondeikaitės gundymai – naujame vaizdo klipe (23)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 11:33
"Negali būti" - taip vadinasi Liepos ir Stano duetu įrašyta daina, kurią šią savaitę atlikėjai pristato klausytojams. Kūrinio fragmentus buvo galima išgirsti tiek prėjusią savaitę išplatintose vaizdo klipo ištraukose, tiek vienoj populiariausių šios vasaros televizijos laidų.

Vilniečių pamėgtas naktinis klubas užvėrė duris (15)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 11:16
Vakarėlis klube "Soul box"
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
„Atsiprašome už nepatogumus. „Soul Box“ nedirba“, – toks užrašas ant durų pasitinka panorusius užsukti į populiarų sostinės klubą, veikusį Vilniaus gatvėje.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.