Savaitgalio ritmai. Vilniuje duris atvėrė rusiškos muzikos klubas "Vot Ono Room"ar tu ten buvai?

 (33)
 Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
© DELFI

Šeštadienį klubinės rusiškos muzikos gerbėjai rinkosi Vilniuje duris atvėrusiame naujame klube „Vot Ono Room“.

Idėją įkurti savo klubą „Vot Ono“ vakarėlių organizatoriai brandino dvejus metus. Sulig kiekvienu renginiu „Vot Ono“ vakarėlių gerbėjų armija augo, todėl augo ir šių renginių poreikis.

Vakarėliai „Vot Ono“ visada buvo ypatingai populiarūs tarp mėgstančių linksmintis ir gerai praleisti laiką žmonių. Juose visada būna sausakimšos salės žmonių. Kaskart į "Vot Ono" vakarėlius susirenka per tūkstantį norinčiųjų, o prie įėjimo nusidriekia ilgiausios eilės.

Klubo išskirtinumas tas, kad jame skamba tik išskirtinė rusiška muzika.

Naujo sostinės klubo atidarymo svečiai - DELFI galerijoje:

www.DELFI.lt
 
33
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Savaitgalio ritmai. Saulės, vėjo ir bangų nubučiuotos poilsiautojos judino klubus visą naktį (7)

2014 liepos mėn. 27 d. 11:57
Vakarėlis Exit vasaros rezidencijoje
Organizatorių nuotr.
Saulės, vėjo ir bangų nubučiuotos poilsiautojos šeštadienio naktį judino klubus šokių aikštelėje. Klubo „Exit“ vasaros rezidencija žavias Palangos viešnias traukė lyg magnetas.

Paaiškėjo, kurią vietą M. Linkytė užėmė konkurse „Novaja Volna“ (175)

2014 liepos mėn. 27 d. 11:49
Monika Linkytė
Stopkadras
Lietuvos atstovė Monika Linkytė festivalyje gali džiaugtis ketvirtąja vieta. Iš viso konkurse pasirodė šešiolika dalyvių. Jūrmaloje Monika atliko kompozitoriaus Brandono Stone'o sukurtą dainą „Tonight“. Tai jai padėjo pelnyti 77 komisijos balus. Tai buvo maksimalus balų skaičius tą vakarą, kurį gali skirti komisija.

Savaitgalio ritmai. Kauniečiai šėlo grandioziniame vakarėlyje po atviru dangumi (2)

2014 liepos mėn. 26 d. 12:15
Renginio akimirkos
Organizatorių nuotr.
Trečius metus iš eilės Kaune vyko šokių muzikos šventė Jachtklube „Open-Air“. Svečias iš užsienio Joshas Gabrielis dėkojo už galimybę sugrįžti į Kauną, kuriame pirmą kartą grojo prieš 10 metų. Gyvus pasirodymus surengė „Electronic I“ ir Justinas Jarutis. Vienos nakties festivaliui savo setus paruošė didžėjai Ignas, Donatello, Emma ir Simona Bandita. Renginys sugrįš į laikinąją sostinę lygiai po metų.

Naktimis Palangoje – vasariškų madų šou (13)

2014 liepos mėn. 26 d. 11:52
Vakarėlio akimirkos
Organizatorių nuotr.
„Kur patys karščiausi šokių muzikos hitai, veiksmas per du aukštus ir daugiausia judesio naktinėje Palangoje? Atsakymas aiškus – savaitgaliais nuo linksmybių tiesiog braškančioje „Exit“ vasaros rezidencijoje“, – džiaugėsi vakarėlio organizatoriai.

Jūros šventės koncerte pasirodymą surengė atsinaujinusi grupė „Mango“ (27)

2014 liepos mėn. 26 d. 01:00
Grupė "Man-go"
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Jūros šventės linksmybės Klaipėdoje įgauna pagreitį. Penktadienio vakarą klaipėdiečiai ir miesto svečiai traukė į uostamiesčio teatro aikštę. Čia vyko M.A.M.A. 2013 apdovanojimų laureato Žilvino Liulio dainų koncertas „Draugai susitinka prie jūros“, kurį vedė Arūnas Valinskas.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.