Savaitgalio ritmai. Vilniuje duris atvėrė rusiškos muzikos klubas "Vot Ono Room"ar tu ten buvai?

 (33)
 Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
© DELFI

Šeštadienį klubinės rusiškos muzikos gerbėjai rinkosi Vilniuje duris atvėrusiame naujame klube „Vot Ono Room“.

Idėją įkurti savo klubą „Vot Ono“ vakarėlių organizatoriai brandino dvejus metus. Sulig kiekvienu renginiu „Vot Ono“ vakarėlių gerbėjų armija augo, todėl augo ir šių renginių poreikis.

Vakarėliai „Vot Ono“ visada buvo ypatingai populiarūs tarp mėgstančių linksmintis ir gerai praleisti laiką žmonių. Juose visada būna sausakimšos salės žmonių. Kaskart į "Vot Ono" vakarėlius susirenka per tūkstantį norinčiųjų, o prie įėjimo nusidriekia ilgiausios eilės.

Klubo išskirtinumas tas, kad jame skamba tik išskirtinė rusiška muzika.

Naujo sostinės klubo atidarymo svečiai - DELFI galerijoje:

www.DELFI.lt
 
33
Registruoti (0) Anonimiški (33)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Per pilnatį - pirmasis hetero-friendly vakarėlis

2015 kovo mėn. 6 d. 18:24
Sostinės senamiesčio centre įsikūrusi „Café de Paris“ esant pačiam pilnaties pikui, kovo 6 dieną, atveria duris su pirmuoju Vilniuje hetero-friendly vakarėliu. Pažintis su „Piltnakčiu“, kuria mėgautis galės ne kiekvienas, vyks Vestibiulyje – pirmoje renginių serijos naktyje.

Anglijos klubų fotografas paviešino 2 metus kauptą slaptą archyvą: jie neturi orumo gausiai iliustruota (223)

2015 kovo mėn. 6 d. 14:30
Lietuvio užiksuoti vieno Anglijos klubo lankytojai
L. Šalnos nuotr.
„Kas nutinka naktiniame klube, tas lieka naktiniame klube“, – turbūt pagalvoja dažnas naktinių linksmybių mėgėjas prieš praverdamas klubo duris. Nebūtinai. Anglijoje studijavęs ir 2 metus vieno klubo lankytojus Lesteryje fotografęs Lukas Šalna pravėrė mitais ir gandais apipinto britų naktinio gyvenimo uždangą.

„Lietuvos balso“ finalininkai Donatai ėmėsi esminių karjeros pokyčių (2)

2015 kovo mėn. 6 d. 12:27
„2 Donatai“
Organizatorių nuotr.
Iš Žemaitijos kilę du galingi balsai – du Donatai, pasibaigus „Lietuvos balso“ projektui, turėjo iš esmės viską apmąstyti ir nuspręsti, kokį tolimesnį žingsnį pramogų pasaulyje žengti.

„G&G Sindikatas“ ir „Biplan“ – apie koncerto Londone siurprizus ir futbolą (2)

2015 kovo mėn. 6 d. 11:52
„G&G Sindikatas“ ir „Biplan“
Organizatorių nuotr.
Vieni garsiausių Lietuvos hip-hopo atstovų „G&G Sindikatas“ tęsia savas muzikines tradicijas ir jau kovo 26 d. iškeliauja į kasmetinį turą D. Britanijoje. Šįmet prie grupės prisijungia geri bičiuliai, ilgamečiai Lietuvos pop-roko scenos atstovai „Biplan“. Aistros futbolui ir muzikai vedini kolektyvai pirmą kartą susitinka tokiai avantiūrai ir bendram koncertui legendiniame „Electric Brixton“ klube.

Eurovizijos dainų konkurse Australijai atstovaus G. Sebastianas (8)

2015 kovo mėn. 5 d. 17:52
Gegužės mėn. Vienoje vyksiančiame Eurovizijos dainų konkurse Australijai atstovaus televizijos talentų šou laimėtojas, dainininkas ir dainų kūrėjas Guy Sebastianas.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.