Savaitgalio ritmai. Vilniuje duris atvėrė rusiškos muzikos klubas "Vot Ono Room"ar tu ten buvai?

 (33)
Šeštadienį klubinės rusiškos muzikos gerbėjai rinkosi Vilniuje duris atvėrusiame naujame klube „Vot Ono Room“.
 Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
Klubo "VOT ONO RooM" atidarymas
© DELFI

Idėją įkurti savo klubą „Vot Ono“ vakarėlių organizatoriai brandino dvejus metus. Sulig kiekvienu renginiu „Vot Ono“ vakarėlių gerbėjų armija augo, todėl augo ir šių renginių poreikis.

Vakarėliai „Vot Ono“ visada buvo ypatingai populiarūs tarp mėgstančių linksmintis ir gerai praleisti laiką žmonių. Juose visada būna sausakimšos salės žmonių. Kaskart į "Vot Ono" vakarėlius susirenka per tūkstantį norinčiųjų, o prie įėjimo nusidriekia ilgiausios eilės.

Klubo išskirtinumas tas, kad jame skamba tik išskirtinė rusiška muzika.

Naujo sostinės klubo atidarymo svečiai - DELFI galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Rihanna paskelbė 2016 m. turo tvarkaraštį vienas koncertas ranka pasiekiamas lietuviams (5)

Rihanna pirmadienį paskelbė apie ateinančiais metais numatytas pasaulines gastroles ir jau susitarė dėl plataus masto reklaminio bendradarbiavimo, rengiantis ilgai lauko jos naujo albumo pasirodymui.

J. Bieberio, J. Lopez, C. Dion ir kitų žvaigždžių pasirodymai Amerikos muzikos apdovanojimuose

Lapkričio 22 dieną vykusiuose Amerikos muzikos apdovanojimuose netrūko ne tik padėkų ir įspūdingų pasirodymų, bet ir jautrių akimirkų – dauguma ceremonijos svečių pagerbė Paryžiaus teroristinių išpuolių aukas.

Laimėk neužmirštamą gimtadienį su „Radistais“! (3)

KONKURSAS: „Radistai“ tau turi gimtadienio dovaną!Praėjusį penktadienį galingai atšventę savo 8-ąjį gimtadienį didžiausioje Lietuvoje „Žalgirio“ arenoje, šią savaitę „Radistai“ dovanoja tau neužmirštamą gimtadienį geriausiame sostinės klube „Exit Vilnius“.

R. Difartas ruošia ypatingą šou klausytojams, turintiems gerą skonį (1)

Dainų autorius ir atlikėjas Ramūnas Difartas, pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje, ruošiasi koncertui, kuriame pasirodys ne tik su pilna grupe, bet ir styginių kvartetu „Collegium“. Gruodžio 10d., Kaune, atlikėjas pakvies į nepaprastą muzikinę istoriją - „Ten, kur gimsta muzika...“. R. Difartas pasakoja apie būsimą koncertą, muziką bei kūrybą:

Negaluojantis legendinis prancūzų dainininkas atidėjo savo koncertus

Prancūzų veteranas dainininkas Charles Aznavouras dėl sveikatos atidėjo du koncertus, kurie buvo numatyti Amsterdame.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.