“Omnitel 1000 km lenktynes” vainikavusiame koncerte publika mėgavosi geru oru

 (16)
1000 km lenktynės
1000 km lenktynės
© N.Jankausko nuotr.

Omnitel 1000 km lenktynių” paskutinioji diena Palangoje sulaukė ypač didelio būrio sporto aistruolių. O tie, kam sportas rūpėjo mažiau, atvyko į lenktynes vainikavusį šventinį koncertą. Kol lenktyniniai automobiliai suko ratus, scenoje žiūrovus linksmino garsūs šalies dainininkai.

Koncerto repertuaras buvo išskirtinis. Tą vakarą netrūko garsių šlagerių bei dainų apie vasarą ir Palangą. Žinomi šalies dainininkai scenoje keitėsi su jaunais, visuomenei dar nepažįstamais talentais. Vakaro vinimi tapo grupės „Pop ladies“, susibūrusios specialiai šiam renginiui, pasirodymas. Oksana Pikul, Natalija Bunkė, Katažina Nemycko ir Liepa Mondeikaitė atliko specialiai šioms lenktynėms sukurtą himną.

Atvykę dainininkai džiaugėsi dėl entuziastingai juos palaikančios publikos, o dėl geros nuotaikos visus nuopelnus priskyrė orui – nors buvo žadama, kad šeštadienį Palangoje lis, vakaras buvo giedras ir gana šiltas.

Renginio metu primintos geriausios lenktynių akimirkos ir pavojai, kurie kyla lenktynininkams skriejant iki 285 kilometrų per valandą greičiu. Likus paskutinėms akimirkoms iki lenktynių pabaigos, komandų nariai prisipažino, kad labai jaudinasi laukdami finišo.

(Pildoma.)

www.DELFI.lt
 
16
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

A. Cholina pyksta, kai ją vadina darboholike interviu (1)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 16:36
„Žiūrovai turi galvoti, kad jie pamatys stebuklą. Nes taip ir bus“, – apie miuziklą „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ sako režisierė Anželika Cholina. Miuziklo premjera jau gruodžio 12 d. – Klaipėdoje, 19 d. – Vilniuje, 27 d. – Kaune.

Seksualusis D. Montvydas: nuklydimų būna kiekvieną dieną (21)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 13:00
Donatas Montvydas
L'Officiel
Donatas Montvydas pristato singlą iš albumo „Norim dar“ romantišku pavadinimu „Meilė amžina“. Šią dainą parašęs D. Montvydas patikina, kad tai – jo tikri jausmai ir įsitikinimai, nors tarp eilučių palieka ne vieną atvirą klausimą. „Tai yra daina iš pastarojo albumo „Norim dar“. Jos skambesys yra mažytė užuomina į mano 2015 metų muzikos koncepciją, - pasakoja D. Montydas. – Šią dainą įrašėme su muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku-Tri Real. Sėdėjome, ieškojome ir suradome.“

Staigmena: A. Kaušpėdo ir Jazzu daina pašalinta iš „Youtube“ (18)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:53
Šios savaitės pradžioje Jazzu ir „Anties“ gerbėjams buvo pristatytas bendras kūrinys „Nauji metai“, kurį kartu įrašė Justė Arlauskaitė ir Algirdas Kaušpėdas. Melomanai dalinosi šventiško kūrinio nuoroda iš „Youtube“ kanalo ir aptarinėjo kūrinį socialiniuose tinkluose. Praėjus vos kelioms valandoms, daina iš minėto internetinio puslapio buvo pašalinta.

S. Milinytė pristato naują kūrinį įvertink (63)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:36
Simona Milinytė
"Facebook" nuotr.
Dainininkė Simona Milinytė-Simonna nori vėl pradžiuginti savo ištikimiausius gerbėjus ir vėl į topus veržiasi pristatydama nuostabų naują hitą „It's Beautiful“.

Po incidento koncerte susirūpino galvos auglį išsigydžiusios „Roxette“ vokalistės sveikata (31)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:05
Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje gausiai susirinkusi publika šėlo pagal nemarius švedų dueto „Roxette“ hitus. Tačiau jau po antrosios dainos grupės atlikėja Marie Fredriksson prarado pusiausvyrą ir pargriuvo. Gerbėjai susirūpino sunkią ligą prieš keletą metų įveikusios atlikėjos sveikata.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.