“Omnitel 1000 km lenktynes” vainikavusiame koncerte publika mėgavosi geru oru

 (16)
1000 km lenktynės
1000 km lenktynės
© N.Jankausko nuotr.

Omnitel 1000 km lenktynių” paskutinioji diena Palangoje sulaukė ypač didelio būrio sporto aistruolių. O tie, kam sportas rūpėjo mažiau, atvyko į lenktynes vainikavusį šventinį koncertą. Kol lenktyniniai automobiliai suko ratus, scenoje žiūrovus linksmino garsūs šalies dainininkai.

Koncerto repertuaras buvo išskirtinis. Tą vakarą netrūko garsių šlagerių bei dainų apie vasarą ir Palangą. Žinomi šalies dainininkai scenoje keitėsi su jaunais, visuomenei dar nepažįstamais talentais. Vakaro vinimi tapo grupės „Pop ladies“, susibūrusios specialiai šiam renginiui, pasirodymas. Oksana Pikul, Natalija Bunkė, Katažina Nemycko ir Liepa Mondeikaitė atliko specialiai šioms lenktynėms sukurtą himną.

Atvykę dainininkai džiaugėsi dėl entuziastingai juos palaikančios publikos, o dėl geros nuotaikos visus nuopelnus priskyrė orui – nors buvo žadama, kad šeštadienį Palangoje lis, vakaras buvo giedras ir gana šiltas.

Renginio metu primintos geriausios lenktynių akimirkos ir pavojai, kurie kyla lenktynininkams skriejant iki 285 kilometrų per valandą greičiu. Likus paskutinėms akimirkoms iki lenktynių pabaigos, komandų nariai prisipažino, kad labai jaudinasi laukdami finišo.

(Pildoma.)

www.DELFI.lt
 
16
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Ironvytas sprogdina Kalėdas vaizdo klipe „Welcome to City Sound“ (17)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 17:54
Video projekto „IronQuest“ autorius reperis Ironvytas susprogdino geros nuotaikos užtaisą vaizdo klipe „Welcome to City Sound“, kuriame taip pat įsiamžino aktorius Marius Repšys.

Komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą

2014 gruodžio mėn. 22 d. 17:14
Komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą
V. Dranginio nuotr.
„Vilnius Comedy Fest“ prieš pat didžiąsias metų šventes skelbia galutinę pirmojo Lietuvoje komedijų festivalio programą, prie kurios prisijungia ir lietuvių komikai.

AC/DC būgnininkas tikisi grįžti į sceną

2014 gruodžio mėn. 22 d. 15:35
AC/DC
AOP nuotr.
Grasinimais nužudyti ir narkotikų laikymu kaltinamas AC/DC būgnininkas Philas Ruddas tikisi grįžti į sceną. "Aš noriu susigrąžinti savo darbą ir savo reputaciją, ir aš tai pasieksiu", - pareiškė 60-metis atlikėjas stočiai TVNZ. Ph. Ruddas "beprotišku" pavadino jam mestą kaltinimą organizavus du nužudymus, praneša agentūra AFP.

Kaip švenčia britai: linksminasi negailėdami savęs (62)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 22:17
Išprotėjęs savaitgalis Didžiojoje Britanijoje
AOP nuotr.
Šį savaitgalį Didžiosios Britanijos naktiniams klubams, barams ir angelams sargams buvo įtemptas metas. Laikotarpį prieš Kalėdas vietiniai netgi praminė „Išprotėjusiu penktadieniu“, nes britai išeina į miestą atšvęsti prasidedantį žiemos švenčių maratoną.

10 įdomių faktų apie Kaune grosiančią grupę „Nickelback“ (2)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:19
Nickelback
Organizatorių nuotr.
2015-ųjų spalio 14-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis kanadiečių grupės „Nickelback“ koncertas tapo viena svarbiausių metų pabaigos žinių Lietuvos muzikiniame gyvenime. Pirmą kartą Lietuvoje grosianti grupė garsėja ne tik dešimtimis roko „topus” užkariavusių hitų, bet ir neįprastais karjeros vingiais bei šypseną keliančiais gyvenimo faktais.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.