“Omnitel 1000 km lenktynes” vainikavusiame koncerte publika mėgavosi geru oru

 (16)
1000 km lenktynės
1000 km lenktynės
© N.Jankausko nuotr.

Omnitel 1000 km lenktynių” paskutinioji diena Palangoje sulaukė ypač didelio būrio sporto aistruolių. O tie, kam sportas rūpėjo mažiau, atvyko į lenktynes vainikavusį šventinį koncertą. Kol lenktyniniai automobiliai suko ratus, scenoje žiūrovus linksmino garsūs šalies dainininkai.

Koncerto repertuaras buvo išskirtinis. Tą vakarą netrūko garsių šlagerių bei dainų apie vasarą ir Palangą. Žinomi šalies dainininkai scenoje keitėsi su jaunais, visuomenei dar nepažįstamais talentais. Vakaro vinimi tapo grupės „Pop ladies“, susibūrusios specialiai šiam renginiui, pasirodymas. Oksana Pikul, Natalija Bunkė, Katažina Nemycko ir Liepa Mondeikaitė atliko specialiai šioms lenktynėms sukurtą himną.

Atvykę dainininkai džiaugėsi dėl entuziastingai juos palaikančios publikos, o dėl geros nuotaikos visus nuopelnus priskyrė orui – nors buvo žadama, kad šeštadienį Palangoje lis, vakaras buvo giedras ir gana šiltas.

Renginio metu primintos geriausios lenktynių akimirkos ir pavojai, kurie kyla lenktynininkams skriejant iki 285 kilometrų per valandą greičiu. Likus paskutinėms akimirkoms iki lenktynių pabaigos, komandų nariai prisipažino, kad labai jaudinasi laukdami finišo.

(Pildoma.)

www.DELFI.lt
 
16
Registruoti (0) Anonimiški (16)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Iš atrankos iškritęs T. Juodsnukis įtūžo: dėjau ant „Eurovizijos“ ir visų purvinų dalykų (39)

2015 sausio mėn. 25 d. 11:36
Tadas Juodsnukis
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Šeštadienio vakarą susumavus TV žiūrovų, užsienio ir Lietuvos komisijos narių balsus paaiškėjo, kad iš nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų pasitraukti teko dainininkui Tadui Juodsnukiui. Konkursu nusivylęs vaikinas po laidos transliacijos savo emocijas išliejo ir gerbėjams dėkojo socialiniame tinkle „Facebook“.

Šokių projekto dalyviai pusfinalį paminėjo pašėlusiame vakarėlyje (13)

2015 sausio mėn. 25 d. 10:57
Vakarėlio akimirkos
Organizatorių nuotr.
Šeštadieniais Vilniaus naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ drebina TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ oficialios dūzgės. Laukdami artėjančio projekto finalo, pavargę po nesibaigiančių repeticijų, tiesioginės transliacijos jaudulio, dalyviai kaip reikiant atsipalaidavo sostinės naktiniame klube. Vakarėlyje garsas netilo, šviesos negeso, o gėrimai liejosi iki pačių paryčių.

„Eurovizinę“ dainą pristačiusi M. Linkytė liko nesuprasta, iškrito T. Juodsnukis (324)

2015 sausio mėn. 24 d. 21:00
Monika Linkytė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Šeštadienio vakarą didžiojoje LRT eteryje tęsiasi kova dėl teisės atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ didžiajame finale Austrijoje. Laidos pradžioje paaiškėjo, kad dėl ligos ir balso problemų atranką paliko Milita Daikerytė. Jos gerbėjai šių metų atrankoje dainininkės daugiau nebeišvys. Susumavus TV žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad iš atrankų tenka pasitraukti Tadui Juodsnukiui. Pirmąją vieta po ketvirtosios laidos gali džiaugtis Mia.

V. Baumilos pasirodymui pikantiškų spalvų suteikė efektingos šokėjos (6)

2015 sausio mėn. 24 d. 14:52
Vakarėlis klube NOX
Organizatorių nuotr.
Naujame laikinosios sostinės klube „Nox“ penktadienio vakarą pasirodymą surengė dainininkas Vaidas Baumila, o šokių ritmais publiką kaitino didžėjus Driule XL. Kaunietės dailiosios lyties atstovės okupavo naktinį klubą. Tačiau labiausiai iš margos minios išsiskyrė įspūdingų formų klubo šokėjos.

Lietuvaitės drąsiai demonstruoja apnuogintas krūtines: tabu lieka vis mažiau (115)

2015 sausio mėn. 24 d. 13:28
Vakarėlio akimirkos
Organizatorių nuotr.
Kas jau kas, bet Lietuvos merginos tikrai moka puoštis. Tuo nesunkiai buvo galima įsitikinti penktadienio vakarą apsilankius kokteilių bare „Pantera“ Vilniuje. Drąsiausios merginos į klubą išsiruošė be liemenėlių, kiek kuklesnės – krūtines įspraudė į jas, palikdamos dar šiek tiek vietos aplink besisukiojančių vyrukų fantazijai.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.