“Omnitel 1000 km lenktynes” vainikavusiame koncerte publika mėgavosi geru oru

 (16)
Omnitel 1000 km lenktynių” paskutinioji diena Palangoje sulaukė ypač didelio būrio sporto aistruolių. O tie, kam sportas rūpėjo mažiau, atvyko į lenktynes vainikavusį šventinį koncertą. Kol lenktyniniai automobiliai suko ratus, scenoje žiūrovus linksmino garsūs šalies dainininkai.
1000 km lenktynės
1000 km lenktynės
© N.Jankausko nuotr.

Koncerto repertuaras buvo išskirtinis. Tą vakarą netrūko garsių šlagerių bei dainų apie vasarą ir Palangą. Žinomi šalies dainininkai scenoje keitėsi su jaunais, visuomenei dar nepažįstamais talentais. Vakaro vinimi tapo grupės „Pop ladies“, susibūrusios specialiai šiam renginiui, pasirodymas. Oksana Pikul, Natalija Bunkė, Katažina Nemycko ir Liepa Mondeikaitė atliko specialiai šioms lenktynėms sukurtą himną.

Atvykę dainininkai džiaugėsi dėl entuziastingai juos palaikančios publikos, o dėl geros nuotaikos visus nuopelnus priskyrė orui – nors buvo žadama, kad šeštadienį Palangoje lis, vakaras buvo giedras ir gana šiltas.

Renginio metu primintos geriausios lenktynių akimirkos ir pavojai, kurie kyla lenktynininkams skriejant iki 285 kilometrų per valandą greičiu. Likus paskutinėms akimirkoms iki lenktynių pabaigos, komandų nariai prisipažino, kad labai jaudinasi laukdami finišo.

(Pildoma.)

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (16)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Varniuose įsisiūbuoja festivalis „Bliuzo naktys 2015“ (4)

Penktadienio vakarą Varniuose įsisiūbavęs festivalis „Bliuzo naktys 2015“ tapo tikra palaima iš didmiesčių ištrūkusiems žmonėms. Šiltas vakaras ir Lūksto pakrante nuvilnijusi uždeganti muzika į pagrindinę festivalio aikštę subūrė daugiatūkstantinę minią.

Britų roko žvaigždė T. Chaplinas parašė dainą vienalyčių santuokų įteisinimo JAV proga (1)

Alternatyviojo roko grupės „Keane“ vokalistas Tomas Chaplinas parašė dainą, sveikinančią JAV Aukščiausiojo Teismo sprendimą įteisinti vienalytes santuokas visoje šalyje.

Į Palangos naktines linksmybes pasinėrė ir S. Nainė (18)

Į pajūrį suplūdę tūkstančiai poilsiautojų laiką leidžia ne tik paplūdimyje, jie neaplenkia ir Palangoje įsikūrusių naktinių klubų. Po radijo stoties „Zip Fm“ gimtadienio koncerto paplūdimyje dalis linksmybėms nusiteikusių poilsiautojų patraukė į pajūryje įsikūrusią „Exit“ vasaros rezidenciją. Tarp gausaus būrio svečių buvo galima sutikti ir ne viena šėlti nusiteikusį šou pasaulio atstovą, tarp jų - ir dainininkę Simona Nainę.

Radijo stoties gimtadienis: po koncerto paplūdimyje linksmybės persikėlė į klubą (2)

Penktadienio vakarą klube „Mojo Lounge“ Palangoje vyko karštos radijo stoties „Zip Fm“ 10 metų gimtadienio dūzgės.

„The Rolling Stones“ Londone surengs parodą „Ekshibicionizmas"

Roko veteranai „The Rolling Stones“ kitais metais ketina pristatyti pirmąją savo parodą, atspindėsiančią jau daugiau nei 50 tebesitęsiančią grupės gyvavimo istoriją. Parodos lankytojai turės galimybę pamatyti 500 eksponatų, tarp kurių – scenos dekoracijos, gitaros ir kostiumai.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.