„N.E.O.“ antrasis albumas sieks rekordo

 (53)
N.E.O.
© DELFI

Ketvirtus metus skaičiuojanti grupė „N.E.O.“ išleido savo antrąjį albumą „Akimirka". Naujasis albumas - išskirtinis įvykis grupės gyvenime, o kartu ir sensacija Lietuvos muzikos padangėje. Grupė tapo viena pirmųjų Lietuvoje, savo albumo reikalų nepatikėjusi jokiai leidybinei kompanijai. Taip pat albumo leidybos reikalus tvarkiusi vaikinų ketveriukė - pirmasis kolektyvas Lietuvoje, nusprendęs pasirašyti ant visų albumo „Akimirka" kompaktinių plokštelių.

Pasak pranešimo spaudai, pasirašę ant pirmųjų 10 000 kompaktinės plokštelės „Akimirka" lankstinukų, vaikinai pretenduoja pasiekti naują rekordą.

Po sėkmingo albumo „Tavo delne" debiuto grupė „N.E.O.“ nusprendė padėkoti savo klausytojams išleisdama naują albumą „Akimirka". Iš dešimties albumo garso takelių yra ne vienas visai Lietuvai gerai žinomas kūrinys.

Įpusėjus spaliui radijo stočių eteryje pasirodžiusi nauja grupės atliekama daina „Akimirka", pirmaujančių pozicijų neužleidžia jau antrą mėnesį. Su daina „Alright", „N.E.O.“ buvo komisijos pripažinti geriausiais nacionaliniame Eurovizijos finale. „Baladė vaikams" – išskirtinis muzikinis projektas, kurį ketveriukė atliko su gausiu penkiamečių vaikų choru. „Please don't cry" – dovana mėgstantiems aukšto lygio klubinę muziką.

„Į savo naująjį albumą sudėjome visus savo nuoširdžiausius jausmus – akimirkas, kurios vos trukę uždega gyvenimui, meilei, muzikai. Į „Akimirką" sudėjome įvairaus žanro dainas, todėl tikiu, jog sau artimos muzikos jame galės rasti kiekvienas",- džiaugėsi grupės N.E.O. lyderis Raigardas Tautkus.

Albumo kūrėjas, vienas žymiausių muzikos prodiuserių Lietuvoje, Raigardas Tautkus gali didžiuotis ne tik puikiu albumu, bet ir suburto kolektyvo mestu iššūkiu lietuviškos muzikos leidėjams.

„Apsvarstę ne vienos leidybinės firmos pasiūlymus, nusprendėme, kad šiemet albumą leisimės patys. Ilgai svarstę supratome, kad už mus, mūsų kūrybos niekas geriau neišleis, o ir leidybinės firmos neturėjo mums to pasiūlyti, ko negalėtume padaryti patys. Galiausiai „N.E.O.“ populiarumu nesiskundžiame ir užnugario mums nereikia, mūsų kūryba kalba pati už save", - dėstė Raigardas Tautkus.

Pasinėrę į muzikos verslą Lietuvoje, „N.E.O.“ nustebino dar vienu neeiliniu sprendimu. Vaikinai pasirašė visus pirmojo 10 000 tiražo "Akimirka" kompaktinių plokštelių lankstinukų, garantavo, jog pasirašys ir visus kitus pagamintus lankstinukus. Prekyboje nebus platinama nei viena legali „Akimirka" plokštelė be Raigardo, Evaldo, Tado ir Mariaus parašų. Ištisas dešimt dienų nuo ryto iki vakaro praleidę pasirašinėjant, vaikinai sužinojo, jog jie Lietuvoje yra vieninteliai, pasirašę tokį tiražą ir nusprendė savo žygdarbį įamžinti rekordų knygoje.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

K. Zvonkuvienė pristato naują dainą „Nemoku meluot“ ir vaizdo klipą išgirsk pirmas! (55)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 12:37
K. Zvonkuvienė („FotoAlibi“ nuotr.)
Muzikinio projekto Lietuvoje „Lietuvos balsas“ mokytoja Katažina Zvonkuvienė pristato naujausią savo dainą „Nemoku meluot“ ir video klipą. Muziką ir žodžius šiai dainai parašė atlikėjos vyras kompozitorius Deivydas Zvonkus, kuris, pasak atlikėjos, ją geriausiai jaučia.

„OneRepublic“ Anglijos karalienei pasiūlė skrybėlę iškeisti į ledo kibirą (3)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 09:38
"Onerepublic"
Organizatorių nuotr.
Muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV vaikinų grupė „OneRepublic“ taip pat priėmė ledinio vandens iššūkį.Koncerto metu scenoje penki grupės nariai buvo aplieti lediniu vandeniu ir toliau šį iššūkį perleido Anglijos karalienei.

DELFI vystys geriausią renginių portalą Lietuvoje (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:00
Pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI kartu su tinklalapio KUR.lt komandos nariais – Daliumi Pavliukovičiumi, Pauliumi Didžiuliu ir Roku Cechanavičiumi – vystys geriausią renginių portalą Lietuvoje. DELFI Pramogų naujienų kanalas papildomas portalo KUR.lt informacijos bloku. DELFI ir KUR.lt misija – pateikti naujausią ir išsamiausią informaciją apie Lietuvoje vykstančius renginius, jau veikiančias ar naujai atsidariusias maitinimo įstaigas, miestų šventes, parodas, kino premjeras, koncertus.

Muzikos ieškotojas rekomenduoja: būtina išgirsti, ko jie verti (5)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:53
Tomas Ramanauskas
Asmeninio archyvo nuotr.
Tomo Ramanausko vardas puikiai žinomas interneto klaidžiotojams. Jis – reklamos agentūros „New!” įkūrėjas ir kūrybos direktorius, Vilniaus melomanams žinomas kaip „Metal on Metal“ narys. T. Ramanauskas su pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojais dalinasi savo laukiamiausių grupių topu iš „Loftas Fest 2014“.

Kartu renkame geriausią naują grupę Lietuvoje balsavimas (6)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:25
Grupė „Neteisėtai padaryti“
Organizatorių nuotr.
Visą vasarą „LRT Opus“ kartu su menų fabriku „Loftas“ rengė jaunų grupių konkursą, kuriame varžėsi daugiau nei 30 jaunų grupių.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.