Naujausias E. Jennings ir J. Didžiulio klipas – aliuzija į praeito amžiaus Ameriką

 (29)
Erica ir Jurgis Didžiuliai
Erica ir Jurgis Didžiuliai
© Asmeninio archyvo nuotr.

Duetas „The Ball & Chain“ – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – pristato neįprastą dainos klipą „Baby Burning“, kuris prasideda nuo inscenizuoto pokalbių šou. Pastarojo vedėją, beje, suvaidino žinoma TV persona – Algis Ramanauskas-Greitai.

„Klipe filmavosi ir aikštelėje dirbo apie 50 žmonių – visi iki vieno asmenybės, todėl procesas buvo ilgas, bet rezultatas gavosi toks, kokio ir tikėjomės. Ypatinga padėka keliauja režisierei Alginai Navickaitei, Vyteniui Zagorskiui už puikų sušvietimą, Algirdui Drėmai už sklandų garsą, Agnei Kupšytei už scenografiją ir Rimvydui Lingei už nepriekaištingą montažą“, – sako dueto viena antroji E. Jennings.

Klipas ir pokalbių šou – tai aliuzija į žinomas ir jau ikonomis tapusias amerikiečių vakarines pokalbių laidas, kurios nesikeičia metų metus, bet išlieka vis dar tokios pat įdomios, populiarios ir aktualios.

„Mus labai įkvepia praeito amžiaus antros pusės nuotaika, kuri pulsuoja viso klipo metu. Tuomet viskas buvo daroma gyvai, be kompiuterių pagalbos, be jokių efektų ir triukų, kurie padeda skambėti geriau nei iš tiesų yra“, – sako J. Didžiulis.

Visas siužetas buvo filmuojamas LRT studijoje. Kaip duetui įprasta, dainos įrašas klipe yra gyvo garso, koreguotas tik labai nežymiai. Panašiai prašmatniai su styginių ir pučiamųjų instrumentų pritarimu skambės ir visas dueto albumas. Jis turėtų pasirodyti jau kitąmet.

Šiuo metu duetas ne tik sukasi studijoje įrašinėdami antrąjį savo albumą, bet su visa savo komanda intensyviai planuoja didįjį „Bad Ass Retro“ koncertą su mini orkestru ir lindyhopo šokėjais. Koncertas įvyks lapkričio 21 dieną, Vilniuje.

THE BALL & CHAIN – Baby Burning

www.DELFI.lt
 
29
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Ironvytas sprogdina Kalėdas vaizdo klipe „Welcome to City Sound“ (14)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 17:54
Video projekto „IronQuest“ autorius reperis Ironvytas susprogdino geros nuotaikos užtaisą vaizdo klipe „Welcome to City Sound“, kuriame taip pat įsiamžino aktorius Marius Repšys.

Komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą

2014 gruodžio mėn. 22 d. 17:14
Komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą
V. Dranginio nuotr.
„Vilnius Comedy Fest“ prieš pat didžiąsias metų šventes skelbia galutinę pirmojo Lietuvoje komedijų festivalio programą, prie kurios prisijungia ir lietuvių komikai.

AC/DC būgnininkas tikisi grįžti į sceną

2014 gruodžio mėn. 22 d. 15:35
AC/DC
AOP nuotr.
Grasinimais nužudyti ir narkotikų laikymu kaltinamas AC/DC būgnininkas Philas Ruddas tikisi grįžti į sceną. "Aš noriu susigrąžinti savo darbą ir savo reputaciją, ir aš tai pasieksiu", - pareiškė 60-metis atlikėjas stočiai TVNZ. Ph. Ruddas "beprotišku" pavadino jam mestą kaltinimą organizavus du nužudymus, praneša agentūra AFP.

Kaip švenčia britai: linksminasi negailėdami savęs (39)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 22:17
Išprotėjęs savaitgalis Didžiojoje Britanijoje
AOP nuotr.
Šį savaitgalį Didžiosios Britanijos naktiniams klubams, barams ir angelams sargams buvo įtemptas metas. Laikotarpį prieš Kalėdas vietiniai netgi praminė „Išprotėjusiu penktadieniu“, nes britai išeina į miestą atšvęsti prasidedantį žiemos švenčių maratoną.

10 įdomių faktų apie Kaune grosiančią grupę „Nickelback“ (2)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:19
Nickelback
Organizatorių nuotr.
2015-ųjų spalio 14-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis kanadiečių grupės „Nickelback“ koncertas tapo viena svarbiausių metų pabaigos žinių Lietuvos muzikiniame gyvenime. Pirmą kartą Lietuvoje grosianti grupė garsėja ne tik dešimtimis roko „topus” užkariavusių hitų, bet ir neįprastais karjeros vingiais bei šypseną keliančiais gyvenimo faktais.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.