Naujausias E. Jennings ir J. Didžiulio klipas – aliuzija į praeito amžiaus Ameriką

 (29)
Erica ir Jurgis Didžiuliai
Erica ir Jurgis Didžiuliai
© Asmeninio archyvo nuotr.

Duetas „The Ball & Chain“ – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – pristato neįprastą dainos klipą „Baby Burning“, kuris prasideda nuo inscenizuoto pokalbių šou. Pastarojo vedėją, beje, suvaidino žinoma TV persona – Algis Ramanauskas-Greitai.

„Klipe filmavosi ir aikštelėje dirbo apie 50 žmonių – visi iki vieno asmenybės, todėl procesas buvo ilgas, bet rezultatas gavosi toks, kokio ir tikėjomės. Ypatinga padėka keliauja režisierei Alginai Navickaitei, Vyteniui Zagorskiui už puikų sušvietimą, Algirdui Drėmai už sklandų garsą, Agnei Kupšytei už scenografiją ir Rimvydui Lingei už nepriekaištingą montažą“, – sako dueto viena antroji E. Jennings.

Klipas ir pokalbių šou – tai aliuzija į žinomas ir jau ikonomis tapusias amerikiečių vakarines pokalbių laidas, kurios nesikeičia metų metus, bet išlieka vis dar tokios pat įdomios, populiarios ir aktualios.

„Mus labai įkvepia praeito amžiaus antros pusės nuotaika, kuri pulsuoja viso klipo metu. Tuomet viskas buvo daroma gyvai, be kompiuterių pagalbos, be jokių efektų ir triukų, kurie padeda skambėti geriau nei iš tiesų yra“, – sako J. Didžiulis.

Visas siužetas buvo filmuojamas LRT studijoje. Kaip duetui įprasta, dainos įrašas klipe yra gyvo garso, koreguotas tik labai nežymiai. Panašiai prašmatniai su styginių ir pučiamųjų instrumentų pritarimu skambės ir visas dueto albumas. Jis turėtų pasirodyti jau kitąmet.

Šiuo metu duetas ne tik sukasi studijoje įrašinėdami antrąjį savo albumą, bet su visa savo komanda intensyviai planuoja didįjį „Bad Ass Retro“ koncertą su mini orkestru ir lindyhopo šokėjais. Koncertas įvyks lapkričio 21 dieną, Vilniuje.

THE BALL & CHAIN – Baby Burning

www.DELFI.lt
 
29
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Prieš gimtadienį Sasha Songas prisiminė, ką yra tekę iškęsti (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 11:59
Sasha Song DELFI (T.Vinicko nuotr.)
Yra sakoma, kad lakštingalos negali nečiulbėti. Panašiai ir dainininkas bei muzikos kūrėjas Dima Šavrovas, geriau žinomas kaip Sasha Song. Artėjančio 31-ojo gimtadienio proga muzikantas sau ir gerbėjams pasidovanojo koncertinį turą.

L. Del Rey - bėdos dėl ligos (3)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 08:37
Lana Del Rey
AOP nuotr.
Atlikėja Lana Del Rey dėl sveikatos bėdų buvo priversta atšaukti visus Europoje artimiausiomis dienomis suplanuotus koncertus, pirmadienį pranešė pati dainininkė, skelbia People.com.

Jazzu, Merūnas ir R. Karpis šventinių „Anties“ koncertų metu kovos su zombiais (3)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 14:49
A. Kaušpėdas (A. Kriščiūno nuotr.)
Per šių metų pabaigoje vyksiančius grandiozinius grupės „Antis“ 30-mečio koncertus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose ant scenos pasirodys ir jaunieji Lietuvos talentai – Justė Arlauskaitė-Jazzu, Merūnas Vitulskis ir Rafailas Karpis. Šie atlikėjai padės „Ančiai“ ir jos lyderiui Algirdui Kaušpėdui kovoti su į Lietuvą atriedėjusiais zombiais.

Lietuvos žvaigždžių desantas išvyksta į JAV (22)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 14:02
Rytis Cicinas, „69 danguje“, „Rondo“, Aistė Pilvelytė
DELFI montažas
„Didžiausias lietuviškos estrados žvaigždžių koncertas Amerikos istorijoje“, – taip pristatomas rugsėjo 27 dieną Čikagoje vyksiantis Amerikos lietuvių renginys „Vasaros palydos 2014“. Į jį iš Lietuvos vyks gausus būrys šalies žvaigždžių. Estrados princas Rytis Cicinas, žaviosios „69 danguje“, skandalingasis Ruslanas Kirilkinas, legendinė grupė „Rondo, daugkartinė konkursų nugalėtoja Aistė Pilvelytė – tokį būrį atlikėjų iš Lietuvos pasikvietė Čikagoje įsikūrę tautiečiai. Dalis renginio metu surinktų lėšų bus skirta lietuviškoms mokykloms JAV ir vaikų namams Lietuvoje paremti.

„4 Roses“ koncertuos su E. Dragūno scenos partneriu (5)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 10:47
Viktoras Olechnovičius
Asmeninio archyvo nuotr.
Prasidėjus naujam sezonui merginų grupė „4 Roses“ nusprendė atsinaujinti. Merginos pristato projektą „Wild 80’s & sax live“ bei naują komandos narį – Amerikoje studijavusį Viktorą Olechnovičių-Woop.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.