Naujausias E. Jennings ir J. Didžiulio klipas – aliuzija į praeito amžiaus Ameriką

 (29)
Erica ir Jurgis Didžiuliai
Erica ir Jurgis Didžiuliai
© Asmeninio archyvo nuotr.

Duetas „The Ball & Chain“ – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – pristato neįprastą dainos klipą „Baby Burning“, kuris prasideda nuo inscenizuoto pokalbių šou. Pastarojo vedėją, beje, suvaidino žinoma TV persona – Algis Ramanauskas-Greitai.

„Klipe filmavosi ir aikštelėje dirbo apie 50 žmonių – visi iki vieno asmenybės, todėl procesas buvo ilgas, bet rezultatas gavosi toks, kokio ir tikėjomės. Ypatinga padėka keliauja režisierei Alginai Navickaitei, Vyteniui Zagorskiui už puikų sušvietimą, Algirdui Drėmai už sklandų garsą, Agnei Kupšytei už scenografiją ir Rimvydui Lingei už nepriekaištingą montažą“, – sako dueto viena antroji E. Jennings.

Klipas ir pokalbių šou – tai aliuzija į žinomas ir jau ikonomis tapusias amerikiečių vakarines pokalbių laidas, kurios nesikeičia metų metus, bet išlieka vis dar tokios pat įdomios, populiarios ir aktualios.

„Mus labai įkvepia praeito amžiaus antros pusės nuotaika, kuri pulsuoja viso klipo metu. Tuomet viskas buvo daroma gyvai, be kompiuterių pagalbos, be jokių efektų ir triukų, kurie padeda skambėti geriau nei iš tiesų yra“, – sako J. Didžiulis.

Visas siužetas buvo filmuojamas LRT studijoje. Kaip duetui įprasta, dainos įrašas klipe yra gyvo garso, koreguotas tik labai nežymiai. Panašiai prašmatniai su styginių ir pučiamųjų instrumentų pritarimu skambės ir visas dueto albumas. Jis turėtų pasirodyti jau kitąmet.

Šiuo metu duetas ne tik sukasi studijoje įrašinėdami antrąjį savo albumą, bet su visa savo komanda intensyviai planuoja didįjį „Bad Ass Retro“ koncertą su mini orkestru ir lindyhopo šokėjais. Koncertas įvyks lapkričio 21 dieną, Vilniuje.

THE BALL & CHAIN – Baby Burning

www.DELFI.lt
 
29
Registruoti (0) Anonimiški (29)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

G. Kilčiauskienė pristato naują dainą „Komforto zona“ (3)

2015 kovo mėn. 4 d. 19:02
Visada jaunatviška ir nestokojanti trykštančio optimizmo atlikėja Giedrė Kilčiauskienė šiandien visus drąsina nebijoti “išlipti” iš saugios zonos.

Niujorko modernaus meno muziejuje vizuali Bjork muzikos restrospektyva

2015 kovo mėn. 4 d. 18:38
Islandų dainininkė Bjork demonstruos savo kūrybą Niujorko modernaus meno muziejuje. Vyriausiasis parodos kuratorius Klausas Biesenbachas sakė, kad pirmą kartą jam kilo mintis surengti Bjork parodą 2000 metais. Ekspozicija užima du muziejaus aukštus. Demonstruojami kostiumai, instrumentai, nuotraukos ir netgi dainininkės ranka rašyti žurnalai.

Ekspertas atsakė, kodėl į „Euroviziją“ negalėjome išleisti Mios (389)

2015 kovo mėn. 4 d. 18:15
Lietuviai pratę atsakingai žiūrėti į viską, tad nenuostabu, kad „Eurovizijos“ finalas sukėlė tiek aistrų. Dar prieš kelias dienas stebėjome, kaip aršiai komentatoriai gynė „apvogtą“ Mia, kaip smerkė organizatorius už „nesąžiningą“ taisyklių pakeitimą likus kelioms dienoms iki finalo ir kaip žadėjo nebalsuoti už „vagis ir veidmainius“. Iš esmės – puolė dainą, jos atlikėjus dėl procedūros, iš asmeninių antipatijų, nė nekreipdami dėmesio į tai, kad galutinis atrankos rezultatas galbūt yra geriausias tiek duetui, tiek Miai, tiek Lietuvos įvaizdžiui šiame konkurse.

Grupė „Dar“ apsinuogino prieš kameras (7)

2015 kovo mėn. 4 d. 15:04
Grupė Dar
Organizatorių archyvo nuotr.
Grupė „Dar“ – jaunasis „Žvaigždžių kvartetas“, prikėlusi ne vieną populiarų lietuvišką šlagerį antram gyvenimui. Artėjant Kovo 8 moters dienai, prisiminė 90’iais buvusios itin populiarios grupės „Mercy Dance“ kūrinį „Milijonas bučinių“.

V. Baumilai ir M. Linkytei „Eurovizijoje“ prognozuoja sėkmę (272)

2015 kovo mėn. 3 d. 17:45
Lietuviai tiki „eurovizinio“ dueto sėkme Vienoje. Bent jau taip byloja naujienų portale DELFI atliktos skaitytojų apklausos rezultatai. Skaitytojai buvo prašomi atsakyti į klausimą, kam „Eurovizijoje“ turėtų pasisekti labiausiai – Lietuvai, Latvijai ir Estijai.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.