„Mango“ vadybininkai žvalgosi Linai pamainos

 (80)
„Mango“ narė Lina Kaklytė

Kol grupės „Mango“ merginos mėgaujasi vasaros koncertų populiarumu, Posh.lt pavyko sužinoti, kad nuo rudens grupėje gali įvykti smarkūs pasikeitimai. Lina Kaklytė, viena iš grupės narių, rugsėjį besiruošianti tekėti, ketina palikti grupę, o grupės vadybininkai jau dairosi naujos narės.

Gali būti, kad 23 metų Liną pakeis 19-metė Ieva, šiuo metu dainuojanti viename Klaipėdos barų. Tiesa, „Mango“ vadybininkai tokias kalbas neigia ir vadina jas, tiesiog, gandais. Tačiau ar tikrai taip yra, įsitikinsime rudenį.

Lina „Mango“ dainuoja nuo 2004 metų, kai pakeitė senąją grupės narę Astą. Prieš tai Lina dainavo uostamiesčio klubuose, tad galima sakyti, kad juose ieškoti žvaigždžių jau tampa tradicija?

Posh.lt
 
80
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

A. Cholina pyksta, kai ją vadina darboholike interviu (1)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 16:36
„Žiūrovai turi galvoti, kad jie pamatys stebuklą. Nes taip ir bus“, – apie miuziklą „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ sako režisierė Anželika Cholina. Miuziklo premjera jau gruodžio 12 d. – Klaipėdoje, 19 d. – Vilniuje, 27 d. – Kaune.

Seksualusis D. Montvydas: nuklydimų būna kiekvieną dieną (21)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 13:00
Donatas Montvydas
L'Officiel
Donatas Montvydas pristato singlą iš albumo „Norim dar“ romantišku pavadinimu „Meilė amžina“. Šią dainą parašęs D. Montvydas patikina, kad tai – jo tikri jausmai ir įsitikinimai, nors tarp eilučių palieka ne vieną atvirą klausimą. „Tai yra daina iš pastarojo albumo „Norim dar“. Jos skambesys yra mažytė užuomina į mano 2015 metų muzikos koncepciją, - pasakoja D. Montydas. – Šią dainą įrašėme su muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku-Tri Real. Sėdėjome, ieškojome ir suradome.“

Staigmena: A. Kaušpėdo ir Jazzu daina pašalinta iš „Youtube“ (18)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:53
Šios savaitės pradžioje Jazzu ir „Anties“ gerbėjams buvo pristatytas bendras kūrinys „Nauji metai“, kurį kartu įrašė Justė Arlauskaitė ir Algirdas Kaušpėdas. Melomanai dalinosi šventiško kūrinio nuoroda iš „Youtube“ kanalo ir aptarinėjo kūrinį socialiniuose tinkluose. Praėjus vos kelioms valandoms, daina iš minėto internetinio puslapio buvo pašalinta.

S. Milinytė pristato naują kūrinį įvertink (55)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:36
Simona Milinytė
"Facebook" nuotr.
Dainininkė Simona Milinytė-Simonna nori vėl pradžiuginti savo ištikimiausius gerbėjus ir vėl į topus veržiasi pristatydama nuostabų naują hitą „It's Beautiful“.

Po incidento koncerte susirūpino galvos auglį išsigydžiusios „Roxette“ vokalistės sveikata (31)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:05
Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje gausiai susirinkusi publika šėlo pagal nemarius švedų dueto „Roxette“ hitus. Tačiau jau po antrosios dainos grupės atlikėja Marie Fredriksson prarado pusiausvyrą ir pargriuvo. Gerbėjai susirūpino sunkią ligą prieš keletą metų įveikusios atlikėjos sveikata.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.