„Mango“ vadybininkai žvalgosi Linai pamainos

 (80)
„Mango“ narė Lina Kaklytė

Kol grupės „Mango“ merginos mėgaujasi vasaros koncertų populiarumu, Posh.lt pavyko sužinoti, kad nuo rudens grupėje gali įvykti smarkūs pasikeitimai. Lina Kaklytė, viena iš grupės narių, rugsėjį besiruošianti tekėti, ketina palikti grupę, o grupės vadybininkai jau dairosi naujos narės.

Gali būti, kad 23 metų Liną pakeis 19-metė Ieva, šiuo metu dainuojanti viename Klaipėdos barų. Tiesa, „Mango“ vadybininkai tokias kalbas neigia ir vadina jas, tiesiog, gandais. Tačiau ar tikrai taip yra, įsitikinsime rudenį.

Lina „Mango“ dainuoja nuo 2004 metų, kai pakeitė senąją grupės narę Astą. Prieš tai Lina dainavo uostamiesčio klubuose, tad galima sakyti, kad juose ieškoti žvaigždžių jau tampa tradicija?

Posh.lt
 
80
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Savaitgalio ritmai. Gražiausios merginos rinkosi palydėti vasarą (3)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 15:24
Vakarėlio akimirkos
Organizatorių nuotr.
Paskutinių 2014 metų vasaros dienų neleis pamiršti vakarėlis - „A Vision of Ecstasy“ su įspūdingo balso savininke Kathrin Kulik. „Kathrin Kulik – tai tikro talento, žavesio ir profesionalumo derinys. Jauna, talentinga bei grožio apdovanota atlikėja kuria bei aranžuoja dainas, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose ir yra jau ne kartą tapusi daugybės muzikinių konkursų finaliste“, – dainininkę pristatė vakarėlio organizatoriai.

Savaitgalio ritmai. Klaipėdiečiai pasinėrė į šlagerių jūrą

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 15:05
Renginio akimirkos
Organizatorių nuotr.
Vasaros pabaigtuvių savaitgalį klaipėdiečiai pradėjo naktiniame klube „PORT by BarBar'a“. Vakarėlio „Back to School“ kulminacija tapo atlikėjo Egidijaus Sipavičiaus koncertas.

Savaitgalio ritmai. Žavingas jaunimas šėlo iki paryčių ar tu ten buvai? (3)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 13:16
Vakarėlis kokteilių bare "Pantera"
Organizatorių nuotr.
Naktinių linksmybių išssiilgę klubinėtojai rinkosi į sostinės kokteilių barą „Pantera“. Dailiausios merginos ir žavūs vaikinai šėlo kartu iki paryčių.

Savaitgalio ritmai. Į sostinę sugrįžo naktinio gyvenimo mėgėjai

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 12:32
"Exit Vilnius" naujojo sezono atidarymas
Organizatorių nuotr.
Vilniaus naktinis klubas „Exit“ pradėjo rudens sezoną. Į rudenėjančią sostinę sugrįžę naktinio gyvenimo mėgėjai šėlo pagal Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio sukiojamas plokšteles. Kaip jau tapo įprasta, šio dueto vakarėliuose netrūko ir seksualių merginų. Gundančių formų šokėjos savo kerus skleidė iš milžiniškų taurių.

K. Zvonkuvienė pristato naują dainą „Nemoku meluot“ ir vaizdo klipą išgirsk pirmas! (139)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 12:37
K. Zvonkuvienė („FotoAlibi“ nuotr.)
Muzikinio projekto Lietuvoje „Lietuvos balsas“ mokytoja Katažina Zvonkuvienė pristato naujausią savo dainą „Nemoku meluot“ ir video klipą. Muziką ir žodžius šiai dainai parašė atlikėjos vyras kompozitorius Deivydas Zvonkus, kuris, pasak atlikėjos, ją geriausiai jaučia.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.