„Mango“ vadybininkai žvalgosi Linai pamainos

 (80)
„Mango“ narė Lina Kaklytė

Kol grupės „Mango“ merginos mėgaujasi vasaros koncertų populiarumu, Posh.lt pavyko sužinoti, kad nuo rudens grupėje gali įvykti smarkūs pasikeitimai. Lina Kaklytė, viena iš grupės narių, rugsėjį besiruošianti tekėti, ketina palikti grupę, o grupės vadybininkai jau dairosi naujos narės.

Gali būti, kad 23 metų Liną pakeis 19-metė Ieva, šiuo metu dainuojanti viename Klaipėdos barų. Tiesa, „Mango“ vadybininkai tokias kalbas neigia ir vadina jas, tiesiog, gandais. Tačiau ar tikrai taip yra, įsitikinsime rudenį.

Lina „Mango“ dainuoja nuo 2004 metų, kai pakeitė senąją grupės narę Astą. Prieš tai Lina dainavo uostamiesčio klubuose, tad galima sakyti, kad juose ieškoti žvaigždžių jau tampa tradicija?

Posh.lt
 
80
Registruoti (0) Anonimiški (80)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Burtai nulėmė, kuriame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys ir su kokiomis valstybėmis varžysis Lietuva (18)

2015 sausio mėn. 26 d. 15:30
Pirmadienį Vienos (Austrija) rotušėje – svarbus įvykis. Buvo traukiami „Eurovizijos“ dainų konkurso burtai. Paaiškėjo, kurioje dalyje - pirmoje ar antroje - pasirodys pusfinaliuose kovojančios šalys. Buvo nulemtas ir Lietuvos likimas.

De-Phazz grįžta į Lietuvą (1)

2015 sausio mėn. 26 d. 14:27
De Phazz koncertas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
2015 metų balandžio 8 dieną menų fabrike „Loftas“ pasirodys vokiečių džiazo/lounge muzikos grupė De-Phazz. Grupė, pritraukianti pilnas sales žiūrovų, šį kartą juos grąžins prie džiazo pagrindų ir žada koncertus jaukioje bei intymioje aplinkoje.

M.A.M.A.2014 ves A. Rožickas: jei nebus, kas keikiasi, spragą užpildysiu su kaupu (2)

2015 sausio mėn. 26 d. 13:38
Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 rengėjams pavyko ilgai paslaptyje išlaikyti svarbiausio metų renginio vedėjo pavardę. Šiandien didžioji intriga atskleidžiama – M.A.M.A. apdovanojimus ves improvizacijos meistras, charakteringas ir iškalbingas televizijos profesionalas Andrius Rožickas.

Piršlybų metinių proga K. Zvonkuvienė pristato bendrą dainą su Stano (33)

2015 sausio mėn. 26 d. 11:49
Katažina Zvonkuvienė ir Stanislavas Savickis-Stano
Organizatorių nuotr.
Pirmadienio rytą dainininkai Katažina Zvonkuvienė ir Stanislovas Savickis-Stano pristtao muzikinę staigmeną. Žinomi šalies duetai uždainavo duetu.

Rihanna išleido singlą su K. Westu ir P. McCartney (3)

2015 sausio mėn. 26 d. 08:34
Rihanna, Paulas McCartney ir Kanye Westas
twitter.com
Popmuzikos žvaigždė Rihanna grįžta su nauju singlu, kurį atlieka kartu su Kanye Westu ir seru Paulu McCartney. Hito „Umbrella“ atlikėja šeštadienį nustebino gerbėjus, pristatydama naują dainą „FourFiveSeconds“, kurioje gitara groja „The Beatles“ legenda ir repuoja K. Westas, rašo wenn.com.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.