Lietuvoje koncertuos „Grammy“ laimėtojai „Zion Train“

 (13)
Grupė „Zion Train“

Praėjusiais metais šėlę festivalio „Be2gether“ scenoje anglai „Zion Train“ sugrįžta į Lietuvą surengti dar vieną savo pasirodymą. Gegužės 30 dieną „Zion Train“ koncertuos kokteilių ir muzikos bare „L'Amour“, pristatydami naujausią savo albumą, jau pelniusį muzikinį „Grammy“ apdovanojimą.

Muzikos kritikai „Zion Train“ vertina kaip vieną geriausiai gyvus pasirodymus rengiančių grupių.

„Neklausę mūsų muzikos daugelis pirmiausia susidaro nuomonę, jog mes tiesiog rūkom marihuaną ir apsvaigę grojam tamsiuose rūsiuose, tačiau susipažinę su mūsų kūryba jie pakeičia savo nuomonę. Mes juk scenoje labai mieli“, - sako grupės įkūrėjas ir lyderis Neilas Perchas.

Pernai vasarą „Zion Train“ koncertavo muzikos ir meno festivalyje „Be2gether“. „Zion Train“ yra ryškiausia reaggae stiliaus muzikos grupė, todėl ją ir kvietėme į festivalį, norėdami supažindinti su jų muzika ir Lietuvos publiką. Festivalio lankytojams jie labai patiko, džiaugiamės, kad jie vėl sugrįžta čia su savo gyvu koncertiniu pasirodymu“, - kalba festivalio „Be2gether“ muzikinės programos direktorius Dovydas Bluvšteinas.

„Zion Train“ jau penkiolika metų nepaleidžia lyderių pozicijos scenoje ir priverčia šėlti publiką nuo Brazilijos iki Japonijos. Praėjusiais metais išleistas „Zion Train“ albumas „Live as One“ vasarį laimėjo geriausio dub albumo vardą reaggae „Grammy“ apdovanojimuose.

Šį albumą grupė įrašė kartu su septyniais vokalistais iš skirtingų pasaulio kraštų bei muzikantais iš Italijos, Vokietijos, Kroatijos, Jamaikos.

www.DELFI.lt
 
13
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Prieš vestuves Katažina naujausią kūrinį skyrė D. Zvonkui įvertink klipą (8)

2014 balandžio mėn. 23 d. 11:44
Prieš vestuves Katažina naujausią kūrinį skyrė D. Zvonkui
"Lietuvos ryto televizijos" nuotr.
Daininkė Katažina Niemycko pristo savo naujausią dainą "Paskambink parašyk". Netylant kalboms apie artėjančias Katažinos ir Deivydo Zvonkaus vestuves, mergina prasitarė, jog pastaruoju metu dėl itin įtempto koncertų grafiko savo išrinktajį mato ne taip dažnai, kaip norėtų.

„Eurovizija 2014“: gražuolis iš Vengrijos atliks už širdies griebiančią dainą apie vaikystės draugės išgyvenimus įvertinkite dainą apklausoje! (14)

2014 balandžio mėn. 22 d. 17:33
Andrásas Kállay-Saundersas
Eurovision.tv
András Kállay-Saunders savo šalyje įžymus tapo sudalyvavęs talentų projekte „Megasztar“. Sėkmė Vengrijos nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šį jaunuolį aplankė po trečiojo bandymo.

Pačiame keisčiausiame klipe K. Perry taps sunkiai atpažįstama išgirsk dainą! (3)

2014 balandžio mėn. 22 d. 16:56
Katy Perry
DELFI montažas
Vaizdo klipe naujam singlui „Gimtadienis“ Katy Perry žada pademonstruoti daug keistenybių. „Norėčiau pasakyti, kad klipas seksualus, bet taip nėra“, – sako ji kvatodama interviu su Kacey Musgravesu, informuoja hitfix.com.

JAV roko grupė „OneRepublic“ surengs koncertą Lietuvoje (18)

2014 balandžio mėn. 22 d. 09:56
"Onerepublic"
Organizatorių nuotr.
Rudenį Lietuvoje pirmą kartą lankysis muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV roko grupė „OneRepublic“. Vaikinų penkiukė pirmąjį ir vienintelį koncertą šalies publikai surengs lapkričio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Grupės koncertas Lietuvos sostinėje yra įtrauktas į naujausio koncertinio turo „The Native Tour“ tvarkaraštį.

Savaitgalio ritmai. Naktiniame klube - iškirpčių šou (11)

2014 balandžio mėn. 21 d. 19:07
"Mojo Lounge" vakarėlis Vilniuje
Organizatorių nuotr.
Velykų nakties melodijas "Mojo Lounge" Vilnius kūrė Dario Kodek - ilgametę patirtį turintis saksofonistas, grojantis garsiausiuose Ibizos klubuose, akomponuodamas žymiausiems pasaulio didžėjams.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.