Lietuvoje koncertuos „Grammy“ laimėtojai „Zion Train“

 (13)
Grupė „Zion Train“

Praėjusiais metais šėlę festivalio „Be2gether“ scenoje anglai „Zion Train“ sugrįžta į Lietuvą surengti dar vieną savo pasirodymą. Gegužės 30 dieną „Zion Train“ koncertuos kokteilių ir muzikos bare „L'Amour“, pristatydami naujausią savo albumą, jau pelniusį muzikinį „Grammy“ apdovanojimą.

Muzikos kritikai „Zion Train“ vertina kaip vieną geriausiai gyvus pasirodymus rengiančių grupių.

„Neklausę mūsų muzikos daugelis pirmiausia susidaro nuomonę, jog mes tiesiog rūkom marihuaną ir apsvaigę grojam tamsiuose rūsiuose, tačiau susipažinę su mūsų kūryba jie pakeičia savo nuomonę. Mes juk scenoje labai mieli“, - sako grupės įkūrėjas ir lyderis Neilas Perchas.

Pernai vasarą „Zion Train“ koncertavo muzikos ir meno festivalyje „Be2gether“. „Zion Train“ yra ryškiausia reaggae stiliaus muzikos grupė, todėl ją ir kvietėme į festivalį, norėdami supažindinti su jų muzika ir Lietuvos publiką. Festivalio lankytojams jie labai patiko, džiaugiamės, kad jie vėl sugrįžta čia su savo gyvu koncertiniu pasirodymu“, - kalba festivalio „Be2gether“ muzikinės programos direktorius Dovydas Bluvšteinas.

„Zion Train“ jau penkiolika metų nepaleidžia lyderių pozicijos scenoje ir priverčia šėlti publiką nuo Brazilijos iki Japonijos. Praėjusiais metais išleistas „Zion Train“ albumas „Live as One“ vasarį laimėjo geriausio dub albumo vardą reaggae „Grammy“ apdovanojimuose.

Šį albumą grupė įrašė kartu su septyniais vokalistais iš skirtingų pasaulio kraštų bei muzikantais iš Italijos, Vokietijos, Kroatijos, Jamaikos.

www.DELFI.lt
 
13
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Grupės „Studija“ nariams prieš atsisveikinimo koncertą – bėdos del sveikatos  pakeitė koncerto detales (3)

2014 balandžio mėn. 16 d. 12:29
Grupė "Studija"
Organizatorių nuotr.
Balandžio 19d. „Švyturio“ arenoje turėjęs įvykti grupės “Studija” Jubiliejinis koncertas nukeliamas į Gegužės 13d. 19 val. Įsigyti bilietai galioja.

41-erius metus trukusią karjerą grupė AC/DC baigia liūdna nata (45)

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:15
AC/DC
AOP nuotr.
Legendinė grupė AC\DC po šešerių metų pertraukos ketino išleisti albumą, ruošėsi pasauliniam turui, kurį turėjo sudaryti 40 koncertų. Daugiau nei prieš mėnesį grupės įkūrėjas, gitaristas, prodiuseris, dainų kūrėjas Malcolmas Youngas patyrė insultą, po kurio smegenyse liko kraujo krešulys, informuoja theorstrahyun.blogspot.com.au

Brangiausias „Aerosmith“ lyderio S. Tylerio turtas scenoje – šaliais aprištas mikrofono stovas

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:57
"Aerosmith" vokalistas Stevenas Tyleris
AOP nuotr.
Ekscentriška išvaizda ir ryškiaspalviais šaliais puoštas mikrofono stovas – neatsiejami Vilniuje koncertuosiančios grupės „Aerosmith“ vokalisto Steveno Tylerio įvaizdžio atributai. Kokiais šaliais savo mikrofoną žvaigždė papuoš gegužės 21 d. „Siemens“ arenoje vyksiančiame koncerte, galima tik spėlioti, tačiau aišku viena – tai bus brangiausias ir labiausiai atlikėjo saugomas turtas.

Rusijos artistų dainos nuo šiol Lietuvoje skambės rečiau (324)

2014 balandžio mėn. 16 d. 07:45
Didžiųjų Lietuvos prekybos centrų atstovai pastebi, kad rusiški maisto produktai ilgiau užsistovi parduotuvių lentynose. Dėl įvykių Ukrainoje lietuviai boikotuoja ne tik rusiškas prekes. Kaip pastebi DELFI kalbinti didžiausi šalies renginių vežėjai, Rusijos artistų dainos kurį laiką Lietuvoje taip pat skambės rečiau.

„Eurovizija 2014“: itin jausmingas Belgijos atstovo pasirodymas sugraudins visas Europos mamas (9)

2014 balandžio mėn. 16 d. 07:43
Axelas Hirsouxas (B. Musschooto nuotr.)
Dalyvauti „Eurovizijoje“ – išsipildžiusi Belgijos atstovo Axelo Hirsouxo svajonė. Kopenhagoje jis atliks jausmingą baladę, skirtą visoms pasaulio mamoms. Nors tai nėra standartinis „eurovizinis“ numeris, tačiau Belgijos atstovas savo nuoširdumu tikisi užkariauti konkurso gerbėjų širdis.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 balandžio 17 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.