Grupė „Siela“ koncertais pristatys vinilo plokštelę

 (9)
Grupė "Siela"
Grupė "Siela"
© M.P.3 nuotr.

Daugiau kaip dvidešimt metų gyvuojanti roko grupė „Siela“ yra išleidusi dešimt muzikos albumų, tačiau gruodžio pradžioje išleis pirmąją per savo gyvavimą vinilo plokštelę „Visa matanti akis“. Šią plokštelę grupė pristatys koncertais – gruodžio 9 dieną Vilniuje, muzikos klube „Brodvėjus“ ir gruodžio 10 dieną Kaune, muzikos klube „Džem’pub“.

Radijo stotyse ir internete jau galima išgirsti visiškai naują grupės kūrinį „Provincija“, pirmąjį per pastaruosius beveik trejus metus. Ši daina pristato pasirodančią vinilo plokštelę ir jau pelnė grupės gerbėjų ir alternatyvios muzikos klausytojų simpatijas.

Vos po pasirodymo šis kūrinys buvo pakilęs į klausomiausių myliumuzika.lt dainų trejetuką.

Naujoji plokšelė bus pirmoji koncertinė vinilo plokštelė Lietuvoje po labai ilgos pertraukos. Tikėtina, kad paskutinis toks vinilo albumas yra 1994 metų „Foje“ darbas „Aš čia esu“. Tuo tarpu akustinio koncerto vinilo plokštelės Lietuvoje apskritai dar nėra išleista.

„Pirmosios vinilo plokštelės pasirodymas yra ypatinga ir maloni proga, tad norime ją paminėti su visais savo draugais ir gerbėjais“, – sakė grupės „Siela“ lyderis ir vokalistas Aurelijus Sirgedas, kartu su kitais grupės nariais ta proga ruošiantis ypatingus grupės pasirodymus Vilniuje ir Kaune.
Plokštelę „Visa matanti akis“ išleidžia muzikos kompanija M.P.3, praėjusiais metais išleidusi grupės „Antis“ bei dainininkės Jurgos vinilo plokšteles. Naujasis „Sielos“ albumas gruodžio pradžioje pasirodys dviem formatais – vinilo plokštelės ir skaitmeniniu.

Plokštelės „Visa matanti akis“ pasirodymo proga grupė taip pat pristato ir naujojo savo radijo singlo „Provincija“ vaizdo klipą, nufilmuotą koncerto šv. Kotrynos bažnyčioje pagrindu. Šį vaizdo klipą sukūrė vaizdo menininkas ir režisierius Vitalijus Kiselius, anksčiau sukūręs vaizdo klipus „Sielos“ dainoms „The Crow“ (2005 m.), „Isterija“ (2008 m.) ir „Euforija“ (2009 m.).

Dainos „Provincija“ vaizdo klipas:

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Naujausio albumo pristatyme E. Dragūnas „įkando“ erotiniais masažais išgarsėjusiai J. Leonavičiūtei (47)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 19:06
Sel koncertas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Tokius grandiozinius albumo pristatymus, kokius rengia Egidijus Dragūnas, Lietuvoje gali sau leisti retas atlikėjas. 2010 metais Vilniaus teatro arenoje albumą „Aš kaip žąsis“ pristatęs grupės „Sel“ lyderis po ketverių metų savo gerbėjus vėl pakvietė būti neeilinio įvykio liudininkais.

Šalčio nepabūgę italai vilniečiams dovanos nepamirštamą pasirodymą

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:52
Carillon
Organizatorių nuotr.
Lapkričio 29 dieną, šeštadienį, 19 val. 30 min., Vilniaus Katedros aikštėje vyks kasmetinė Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Svarbiausia sostinės žiemos tradicija tapusio renginio metu susirinkusius miestiečius stebins akrobatikos ir šviesos meno trupė iš Italijos „Kitonb“. Kalėdų sezono atidarymo renginį vainikuos eglutės įžiebimas.

Sugrįžusios grupės „Funky“ narė B. Wilkin: išgyvenau viską, niekas manęs nebeišgąsdins (11)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 19:46
Beata Wilkin
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
„Pasidalink” koncerte žiūrovus pradžiugino ir praeity itin populiarios grupės „Funky” sugrįžimas. Scenoje skambėjo senųjų hitų „Be tavęs”, „Lietaus lašai”, „Tik tau” naujas atlikimas.

E. Lubys pristatė cirke filmuotą dainos „Karnavalas baigės“ vaizdo klipą paskelbė dalyvausiantis „Eurovizijoje“ (8)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:20
Edgaras Lubys
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Dainininkas Edgaras Lubys gerbėjams turi džiugią naujieną. Dainininkas pristatė dainos „Karnavalas baigės“ iš pavasarį pasirodysiančio albumo „Tu – dalis manęs“ vaizdo klipą.

Šiandien Vilniuje - naujausio „Sel“ albumo pristatymas (5)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 11:58
SEL
(I. Boiko nuotr.)
Penktadienį vakare Vilniuje, Teatro arenoje, įvyks tai, ko didžiausi „Sel“ gerbėjai laukė net ketverius metus. Didžiulio šou metu bus pristatytas naujausias grupės albumas. „Tai bus nerealiausias vakarėlis mieste“, - po generalinės repeticijos yra įsitikinęs Egidijus Dragūnas.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.