Grupė „Siela“ koncertais pristatys vinilo plokštelę

 (9)
Grupė "Siela"
Grupė "Siela"
© M.P.3 nuotr.

Daugiau kaip dvidešimt metų gyvuojanti roko grupė „Siela“ yra išleidusi dešimt muzikos albumų, tačiau gruodžio pradžioje išleis pirmąją per savo gyvavimą vinilo plokštelę „Visa matanti akis“. Šią plokštelę grupė pristatys koncertais – gruodžio 9 dieną Vilniuje, muzikos klube „Brodvėjus“ ir gruodžio 10 dieną Kaune, muzikos klube „Džem’pub“.

Radijo stotyse ir internete jau galima išgirsti visiškai naują grupės kūrinį „Provincija“, pirmąjį per pastaruosius beveik trejus metus. Ši daina pristato pasirodančią vinilo plokštelę ir jau pelnė grupės gerbėjų ir alternatyvios muzikos klausytojų simpatijas.

Vos po pasirodymo šis kūrinys buvo pakilęs į klausomiausių myliumuzika.lt dainų trejetuką.

Naujoji plokšelė bus pirmoji koncertinė vinilo plokštelė Lietuvoje po labai ilgos pertraukos. Tikėtina, kad paskutinis toks vinilo albumas yra 1994 metų „Foje“ darbas „Aš čia esu“. Tuo tarpu akustinio koncerto vinilo plokštelės Lietuvoje apskritai dar nėra išleista.

„Pirmosios vinilo plokštelės pasirodymas yra ypatinga ir maloni proga, tad norime ją paminėti su visais savo draugais ir gerbėjais“, – sakė grupės „Siela“ lyderis ir vokalistas Aurelijus Sirgedas, kartu su kitais grupės nariais ta proga ruošiantis ypatingus grupės pasirodymus Vilniuje ir Kaune.
Plokštelę „Visa matanti akis“ išleidžia muzikos kompanija M.P.3, praėjusiais metais išleidusi grupės „Antis“ bei dainininkės Jurgos vinilo plokšteles. Naujasis „Sielos“ albumas gruodžio pradžioje pasirodys dviem formatais – vinilo plokštelės ir skaitmeniniu.

Plokštelės „Visa matanti akis“ pasirodymo proga grupė taip pat pristato ir naujojo savo radijo singlo „Provincija“ vaizdo klipą, nufilmuotą koncerto šv. Kotrynos bažnyčioje pagrindu. Šį vaizdo klipą sukūrė vaizdo menininkas ir režisierius Vitalijus Kiselius, anksčiau sukūręs vaizdo klipus „Sielos“ dainoms „The Crow“ (2005 m.), „Isterija“ (2008 m.) ir „Euforija“ (2009 m.).

Dainos „Provincija“ vaizdo klipas:

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Ironvytas sprogdina Kalėdas vaizdo klipe „Welcome to City Sound“ (17)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 17:54
Video projekto „IronQuest“ autorius reperis Ironvytas susprogdino geros nuotaikos užtaisą vaizdo klipe „Welcome to City Sound“, kuriame taip pat įsiamžino aktorius Marius Repšys.

Komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą

2014 gruodžio mėn. 22 d. 17:14
Komedijų festivalis paskelbė, kurie lietuviai pateko į programą
V. Dranginio nuotr.
„Vilnius Comedy Fest“ prieš pat didžiąsias metų šventes skelbia galutinę pirmojo Lietuvoje komedijų festivalio programą, prie kurios prisijungia ir lietuvių komikai.

AC/DC būgnininkas tikisi grįžti į sceną

2014 gruodžio mėn. 22 d. 15:35
AC/DC
AOP nuotr.
Grasinimais nužudyti ir narkotikų laikymu kaltinamas AC/DC būgnininkas Philas Ruddas tikisi grįžti į sceną. "Aš noriu susigrąžinti savo darbą ir savo reputaciją, ir aš tai pasieksiu", - pareiškė 60-metis atlikėjas stočiai TVNZ. Ph. Ruddas "beprotišku" pavadino jam mestą kaltinimą organizavus du nužudymus, praneša agentūra AFP.

Kaip švenčia britai: linksminasi negailėdami savęs (60)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 22:17
Išprotėjęs savaitgalis Didžiojoje Britanijoje
AOP nuotr.
Šį savaitgalį Didžiosios Britanijos naktiniams klubams, barams ir angelams sargams buvo įtemptas metas. Laikotarpį prieš Kalėdas vietiniai netgi praminė „Išprotėjusiu penktadieniu“, nes britai išeina į miestą atšvęsti prasidedantį žiemos švenčių maratoną.

10 įdomių faktų apie Kaune grosiančią grupę „Nickelback“ (2)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:19
Nickelback
Organizatorių nuotr.
2015-ųjų spalio 14-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis kanadiečių grupės „Nickelback“ koncertas tapo viena svarbiausių metų pabaigos žinių Lietuvos muzikiniame gyvenime. Pirmą kartą Lietuvoje grosianti grupė garsėja ne tik dešimtimis roko „topus” užkariavusių hitų, bet ir neįprastais karjeros vingiais bei šypseną keliančiais gyvenimo faktais.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.