Grupė „Siela“ koncertais pristatys vinilo plokštelę

 (9)
Grupė "Siela"
Grupė "Siela"
© M.P.3 nuotr.

Daugiau kaip dvidešimt metų gyvuojanti roko grupė „Siela“ yra išleidusi dešimt muzikos albumų, tačiau gruodžio pradžioje išleis pirmąją per savo gyvavimą vinilo plokštelę „Visa matanti akis“. Šią plokštelę grupė pristatys koncertais – gruodžio 9 dieną Vilniuje, muzikos klube „Brodvėjus“ ir gruodžio 10 dieną Kaune, muzikos klube „Džem’pub“.

Radijo stotyse ir internete jau galima išgirsti visiškai naują grupės kūrinį „Provincija“, pirmąjį per pastaruosius beveik trejus metus. Ši daina pristato pasirodančią vinilo plokštelę ir jau pelnė grupės gerbėjų ir alternatyvios muzikos klausytojų simpatijas.

Vos po pasirodymo šis kūrinys buvo pakilęs į klausomiausių myliumuzika.lt dainų trejetuką.

Naujoji plokšelė bus pirmoji koncertinė vinilo plokštelė Lietuvoje po labai ilgos pertraukos. Tikėtina, kad paskutinis toks vinilo albumas yra 1994 metų „Foje“ darbas „Aš čia esu“. Tuo tarpu akustinio koncerto vinilo plokštelės Lietuvoje apskritai dar nėra išleista.

„Pirmosios vinilo plokštelės pasirodymas yra ypatinga ir maloni proga, tad norime ją paminėti su visais savo draugais ir gerbėjais“, – sakė grupės „Siela“ lyderis ir vokalistas Aurelijus Sirgedas, kartu su kitais grupės nariais ta proga ruošiantis ypatingus grupės pasirodymus Vilniuje ir Kaune.
Plokštelę „Visa matanti akis“ išleidžia muzikos kompanija M.P.3, praėjusiais metais išleidusi grupės „Antis“ bei dainininkės Jurgos vinilo plokšteles. Naujasis „Sielos“ albumas gruodžio pradžioje pasirodys dviem formatais – vinilo plokštelės ir skaitmeniniu.

Plokštelės „Visa matanti akis“ pasirodymo proga grupė taip pat pristato ir naujojo savo radijo singlo „Provincija“ vaizdo klipą, nufilmuotą koncerto šv. Kotrynos bažnyčioje pagrindu. Šį vaizdo klipą sukūrė vaizdo menininkas ir režisierius Vitalijus Kiselius, anksčiau sukūręs vaizdo klipus „Sielos“ dainoms „The Crow“ (2005 m.), „Isterija“ (2008 m.) ir „Euforija“ (2009 m.).

Dainos „Provincija“ vaizdo klipas:

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Jazzu, Merūnas ir R. Karpis šventinių „Anties“ koncertų metu kovos su zombiais (2)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 14:49
A. Kaušpėdas (A. Kriščiūno nuotr.)
Per šių metų pabaigoje vyksiančius grandiozinius grupės „Antis“ 30-mečio koncertus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose ant scenos pasirodys ir jaunieji Lietuvos talentai – Justė Arlauskaitė-Jazzu, Merūnas Vitulskis ir Rafailas Karpis. Šie atlikėjai padės „Ančiai“ ir jos lyderiui Algirdui Kaušpėdui kovoti su į Lietuvą atriedėjusiais zombiais.

Lietuvos žvaigždžių desantas išvyksta į JAV (20)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 14:02
Rytis Cicinas, „69 danguje“, „Rondo“, Aistė Pilvelytė
DELFI montažas
„Didžiausias lietuviškos estrados žvaigždžių koncertas Amerikos istorijoje“, – taip pristatomas rugsėjo 27 dieną Čikagoje vyksiantis Amerikos lietuvių renginys „Vasaros palydos 2014“. Į jį iš Lietuvos vyks gausus būrys šalies žvaigždžių. Estrados princas Rytis Cicinas, žaviosios „69 danguje“, skandalingasis Ruslanas Kirilkinas, legendinė grupė „Rondo, daugkartinė konkursų nugalėtoja Aistė Pilvelytė – tokį būrį atlikėjų iš Lietuvos pasikvietė Čikagoje įsikūrę tautiečiai. Dalis renginio metu surinktų lėšų bus skirta lietuviškoms mokykloms JAV ir vaikų namams Lietuvoje paremti.

„4 Roses“ koncertuos su E. Dragūno scenos partneriu (4)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 10:47
Viktoras Olechnovičius
Asmeninio archyvo nuotr.
Prasidėjus naujam sezonui merginų grupė „4 Roses“ nusprendė atsinaujinti. Merginos pristato projektą „Wild 80’s & sax live“ bei naują komandos narį – Amerikoje studijavusį Viktorą Olechnovičių-Woop.

Pirmą kartą Lietuvoje – britų muzikos žvaigždė Edas Sheeranas (8)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 08:05
2015 vasario 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą mūsų šalyje savo koncertą surengs jaunas bei beprotiškai talentingas dainų kūrėjas ir atlikėjas Edas Sheeranas. Pasirodymas Lietuvoje yra įtrauktas į dainininko pasaulinį gastrolių turą, reklamuojant naująjį albumą „X“. Kartu su artistu atkeliaus ir visa renginiui reikalinga aukščiausios kokybės garso bei apšvietimo įranga.

Savaitgalio ritmai. Kauniečiai šėlo būgnų ritmu ar tu ten buvai? (15)

2014 rugsėjo mėn. 14 d. 14:43
Vakarėlis Mojo Lounge Kaune
Šeštadienio vakarą Kauno naktiniame klube “Mojo Lounge” perkusininkas Gediminas ištesėjo pažadą, klubo lankytojams neleido atsipūst nei minutei, tokio siautulingo ir karšto vakarėlio jau senokai Kaune nebuvo.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.