G.Klimkevičius: „Be2gether“ betrūko tik sniego

 (131)
Festivalis "Be2gether"
Festivalis "Be2gether"
© A.Solomino nuotr.

Nors pirmąją „Be2gether“ dieną klausytojų nuotaikas gadino nesustojantis pliaupti lietus, dėl kurio nebuvo įgyvendinta aktyviojoje zonoje planuota programa, saulėtas antrosios dienos rytas nuteikė optimistiškai. Daugiausiai problemų kėlė tik tualetų turinį turėjęs ištuštinti sunkvežimis, kuris dėl permirkusios žemės įklimpo, o šalia dvokiančių būdelių buriavosi nosis suraukę festivalio dalyviai.

Antrąją dieną pirmoji iš Lietuvos atstovų pasirodė Jurga Šeduikytė, nustebinusi neįprastu stiliumi, kiek vėliau visi skubėjo pasiklausyti „Touch and Go“, o po jų nekantriai būriavosi prie „G&G sindikato“ scenos. Galbūt dėl to, kad kol vieni linksminosi, šokdami į taktą su atlikėjais, kiti festivaliu mėgavosi pasyviojoje zonoje, žmonių neatrodė labai daug, nors organizatoriai patikino, kad bilietų parduota daugiau nei pernai.

Uždarbiavo nelegalūs prekiautojai

Festivalio teritoriją savo naudai puikiai išnaudojo ir pasipelnyti panorę prekiautojai. Nors aktyviojoje festivalio zonoje nebuvo galima įsigyti stipresnių už alų ir sidrą alkoholinių gėrimų, gudresni greitai atrado taškų, kuriuose „iš po stalo“ buvo galima gauti ir degtinės.

Kiti dirbo dar drąsiau – prekyvietes įrengė tiesiog automobilių zonoje. Atvėrę mašinos bagažinę, jie siūlė įvairias rūkytas žuvis. Netrukus jie buvo pagauti, tačiau festivalio šeimininkas Giedrius Klimkevičius neprarado geros nuotaikos ir įteikė šiems specialias apyrankes, leidžiančius nesislapstant prekiauti festivalio aktyviojoje zonoje.

G. Klimkevičius pasakojo, kad tokių gudruolių atsiranda, tačiau tik pasijuokė, kad visi nori užsidirbti, o jeigu jie nepažeidžia Lietuvos įstatymų, viskas yra gerai.

Gerai nusiteikęs „Be2gether“ organizatorius bekalbant mojo pro šalį keliaujančiam kaimynui ir su juo einančiam vaikui, kurie taip pat turėjo galimybę būti festivalyje ir džiaugėsi, kad Norviliškėse susidarė tam tikra bendruomenė.

G.Klimkevičius džiaugėsi baltarusių susidomėjimu

Paklaustas, kaip vertinantis festivalį, G. Klimkevičius negalėjo nepaminėti oro sąlygų, tačiau džiaugėsi, kad atlikėjai buvo puikiai sudėlioti – pirmąją, lietingą dieną – trankesnės, intensyvesnės muzikos, kaip „Gogol Bordello“, atstovai, antrąją – priešingos.

„Betrūksta tik sniego“, - komentuodamas oro sąlygas juokėsi pašnekovas. Jis pasakojo, kad „Be2gether“ dabar bus išgyvenęs beveik visas oro sąlygas.

Anot jo, „Be2gether“ idėja (atverti Lietuvos-Baltarusijos) sieną išliko tokia pati, o šiais metais ji dar labiau išryškėjo – į trečiąjį festivalį Baltarusijoje buvo parduota 2 tūkst. 200 bilietų, nors pernai šis skaičius buvo 500.

Nors ir sulaukęs komentarų, kad festivalyje pristatantis negirdėtas grupes, G. Klimkevičius pasakojo juos vertinantis iš kitos perspektyvos, paminėdamas, kad nors grupę „Gogol Bordello“ iki šiol žinojo tik tikrieji melomanai, nuo šiol ji lietuviams išliks atmintyje ilgai. Taigi, anot jo, „Be2gether“ pristato kokybiškas grupes, kurias informacijos amžiuje patiems kartais sunku surasti.www.DELFI.lt
 
131
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

„Eurovizija 2014“: Maltos atstovai sukūrė dainą emigrantų paliktoms šeimoms įvertinkite dainą apklausoje! (2)

2014 balandžio mėn. 23 d. 13:49
"Firelight"
Eurovision.tv
„Firelight“ – 2013-ųjų birželį susiformavusi maltiečių pop country folk stiliaus grupė su pagrindiniu vokalistu Richardu Edwardsu priešakyje. Grupės sudėtyje ir jo sesuo Wayne William, kuri yra pritariančioji vokalistė. 

Prieš vestuves Katažina naujausią kūrinį skyrė D. Zvonkui įvertink klipą (43)

2014 balandžio mėn. 23 d. 11:44
Prieš vestuves Katažina naujausią kūrinį skyrė D. Zvonkui
"Lietuvos ryto televizijos" nuotr.
Daininkė Katažina Niemycko pristo savo naujausią dainą "Paskambink parašyk". Netylant kalboms apie artėjančias Katažinos ir Deivydo Zvonkaus vestuves, mergina prasitarė, jog pastaruoju metu dėl itin įtempto koncertų grafiko savo išrinktajį mato ne taip dažnai, kaip norėtų.

„Eurovizija 2014“: gražuolis iš Vengrijos atliks už širdies griebiančią dainą apie vaikystės draugės išgyvenimus įvertinkite dainą apklausoje! (16)

2014 balandžio mėn. 22 d. 17:33
Andrásas Kállay-Saundersas
Eurovision.tv
András Kállay-Saunders savo šalyje įžymus tapo sudalyvavęs talentų projekte „Megasztar“. Sėkmė Vengrijos nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šį jaunuolį aplankė po trečiojo bandymo.

Pačiame keisčiausiame klipe K. Perry taps sunkiai atpažįstama išgirsk dainą! (3)

2014 balandžio mėn. 22 d. 16:56
Katy Perry
DELFI montažas
Vaizdo klipe naujam singlui „Gimtadienis“ Katy Perry žada pademonstruoti daug keistenybių. „Norėčiau pasakyti, kad klipas seksualus, bet taip nėra“, – sako ji kvatodama interviu su Kacey Musgravesu, informuoja hitfix.com.

JAV roko grupė „OneRepublic“ surengs koncertą Lietuvoje (18)

2014 balandžio mėn. 22 d. 09:56
"Onerepublic"
Organizatorių nuotr.
Rudenį Lietuvoje pirmą kartą lankysis muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV roko grupė „OneRepublic“. Vaikinų penkiukė pirmąjį ir vienintelį koncertą šalies publikai surengs lapkričio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Grupės koncertas Lietuvos sostinėje yra įtrauktas į naujausio koncertinio turo „The Native Tour“ tvarkaraštį.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.