G.Klimkevičius: „Be2gether“ betrūko tik sniego

 (131)
Festivalis "Be2gether"
Festivalis "Be2gether"
© A.Solomino nuotr.

Nors pirmąją „Be2gether“ dieną klausytojų nuotaikas gadino nesustojantis pliaupti lietus, dėl kurio nebuvo įgyvendinta aktyviojoje zonoje planuota programa, saulėtas antrosios dienos rytas nuteikė optimistiškai. Daugiausiai problemų kėlė tik tualetų turinį turėjęs ištuštinti sunkvežimis, kuris dėl permirkusios žemės įklimpo, o šalia dvokiančių būdelių buriavosi nosis suraukę festivalio dalyviai.

Antrąją dieną pirmoji iš Lietuvos atstovų pasirodė Jurga Šeduikytė, nustebinusi neįprastu stiliumi, kiek vėliau visi skubėjo pasiklausyti „Touch and Go“, o po jų nekantriai būriavosi prie „G&G sindikato“ scenos. Galbūt dėl to, kad kol vieni linksminosi, šokdami į taktą su atlikėjais, kiti festivaliu mėgavosi pasyviojoje zonoje, žmonių neatrodė labai daug, nors organizatoriai patikino, kad bilietų parduota daugiau nei pernai.

Uždarbiavo nelegalūs prekiautojai

Festivalio teritoriją savo naudai puikiai išnaudojo ir pasipelnyti panorę prekiautojai. Nors aktyviojoje festivalio zonoje nebuvo galima įsigyti stipresnių už alų ir sidrą alkoholinių gėrimų, gudresni greitai atrado taškų, kuriuose „iš po stalo“ buvo galima gauti ir degtinės.

Kiti dirbo dar drąsiau – prekyvietes įrengė tiesiog automobilių zonoje. Atvėrę mašinos bagažinę, jie siūlė įvairias rūkytas žuvis. Netrukus jie buvo pagauti, tačiau festivalio šeimininkas Giedrius Klimkevičius neprarado geros nuotaikos ir įteikė šiems specialias apyrankes, leidžiančius nesislapstant prekiauti festivalio aktyviojoje zonoje.

G. Klimkevičius pasakojo, kad tokių gudruolių atsiranda, tačiau tik pasijuokė, kad visi nori užsidirbti, o jeigu jie nepažeidžia Lietuvos įstatymų, viskas yra gerai.

Gerai nusiteikęs „Be2gether“ organizatorius bekalbant mojo pro šalį keliaujančiam kaimynui ir su juo einančiam vaikui, kurie taip pat turėjo galimybę būti festivalyje ir džiaugėsi, kad Norviliškėse susidarė tam tikra bendruomenė.

G.Klimkevičius džiaugėsi baltarusių susidomėjimu

Paklaustas, kaip vertinantis festivalį, G. Klimkevičius negalėjo nepaminėti oro sąlygų, tačiau džiaugėsi, kad atlikėjai buvo puikiai sudėlioti – pirmąją, lietingą dieną – trankesnės, intensyvesnės muzikos, kaip „Gogol Bordello“, atstovai, antrąją – priešingos.

„Betrūksta tik sniego“, - komentuodamas oro sąlygas juokėsi pašnekovas. Jis pasakojo, kad „Be2gether“ dabar bus išgyvenęs beveik visas oro sąlygas.

Anot jo, „Be2gether“ idėja (atverti Lietuvos-Baltarusijos) sieną išliko tokia pati, o šiais metais ji dar labiau išryškėjo – į trečiąjį festivalį Baltarusijoje buvo parduota 2 tūkst. 200 bilietų, nors pernai šis skaičius buvo 500.

Nors ir sulaukęs komentarų, kad festivalyje pristatantis negirdėtas grupes, G. Klimkevičius pasakojo juos vertinantis iš kitos perspektyvos, paminėdamas, kad nors grupę „Gogol Bordello“ iki šiol žinojo tik tikrieji melomanai, nuo šiol ji lietuviams išliks atmintyje ilgai. Taigi, anot jo, „Be2gether“ pristato kokybiškas grupes, kurias informacijos amžiuje patiems kartais sunku surasti.www.DELFI.lt
 
131
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

Savaitgalio ritmai. Klube alsavo vasaros karštis ar tu ten buvai? (3)

2014 balandžio mėn. 19 d. 13:50
Savaitgalio ritmai. Klube alsavo vasaros karštis
(A. Petrikaitės nuotr.)
Penktadienio naktį klube "Cocainn" skambėjo vasariški ritmai, o bikiniu pasipuošusios žavios merginos neleido praleisti ramios penktadienio nakties klube.

Savaitgalio ritmai. Go-go šokėja klaipėdiečius linksmino pasipuošusi itin seksualia apranga rask save nuotraukų galerijoje! (2)

2014 balandžio mėn. 19 d. 13:26
Vakarėlis klube "PORT night club by BarBar'a"
Organizatorių nuotr.
Ilgąjį Velykų savaitgalį uostamiesčio klubinėtojai pradėjo itin audringai.

Savaitgalio ritmai. Vilnietės savo grožiu džiugino vyrų akis ar tu jas matei? (5)

2014 balandžio mėn. 19 d. 13:08
Vakarėlis kokteilių bare "Pantera"
Organizatorių nuotr.
Penktadienio naktį geros mergaitės atgailavo, o blogos susibūrė šokių aikštelėje. Vilniuje didysis penktadienis tapo didele proga švęsti šventę.

Savaitgalio ritmai. Šiaulietes iš proto vedė D. Montvydas ar tu ten buvai? (8)

2014 balandžio mėn. 19 d. 10:52
Savaitgalio ritmai. Šiaulietes iš proto vedė D. Montvydas
Organizatorių nuotr.
Linksmiausias saulės miesto jaunimas šventinį penktadienį palydėjo kokteilių bare "Happy Mosquito" drauge su Donatu Montvydu. Karščiausio vakarėlio metu energija liejosi per kraštus, rankos kilo į dangų, o besišypsantis veidai prižadėjo niekada nesustoti.

Balandžio-gegužės renginiai menų fabrike „Loftas“. Susipažink! specialus kalendorius

2014 balandžio mėn. 18 d. 18:17
The Petebox
Organizatorių nuotr.
Kartu su išbrėškusiu pavasariu, multifunkcionalioje erdvėje „Loftas“ sprogo ir repertuaro skaitliukas. Kalendorius pildosi vis įdomesniais ir unikalesniais renginiais. Siūlome, redakcijos nuomone, įdomiausius, linksmiausius ir turiningiausius renginius dviems savaitėms į priekį. Beje, kiekvienam skoniui.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.