G.Klimkevičius: „Be2gether“ betrūko tik sniego

 (131)
Festivalis "Be2gether"
Festivalis "Be2gether"
© A.Solomino nuotr.

Nors pirmąją „Be2gether“ dieną klausytojų nuotaikas gadino nesustojantis pliaupti lietus, dėl kurio nebuvo įgyvendinta aktyviojoje zonoje planuota programa, saulėtas antrosios dienos rytas nuteikė optimistiškai. Daugiausiai problemų kėlė tik tualetų turinį turėjęs ištuštinti sunkvežimis, kuris dėl permirkusios žemės įklimpo, o šalia dvokiančių būdelių buriavosi nosis suraukę festivalio dalyviai.

Antrąją dieną pirmoji iš Lietuvos atstovų pasirodė Jurga Šeduikytė, nustebinusi neįprastu stiliumi, kiek vėliau visi skubėjo pasiklausyti „Touch and Go“, o po jų nekantriai būriavosi prie „G&G sindikato“ scenos. Galbūt dėl to, kad kol vieni linksminosi, šokdami į taktą su atlikėjais, kiti festivaliu mėgavosi pasyviojoje zonoje, žmonių neatrodė labai daug, nors organizatoriai patikino, kad bilietų parduota daugiau nei pernai.

Uždarbiavo nelegalūs prekiautojai

Festivalio teritoriją savo naudai puikiai išnaudojo ir pasipelnyti panorę prekiautojai. Nors aktyviojoje festivalio zonoje nebuvo galima įsigyti stipresnių už alų ir sidrą alkoholinių gėrimų, gudresni greitai atrado taškų, kuriuose „iš po stalo“ buvo galima gauti ir degtinės.

Kiti dirbo dar drąsiau – prekyvietes įrengė tiesiog automobilių zonoje. Atvėrę mašinos bagažinę, jie siūlė įvairias rūkytas žuvis. Netrukus jie buvo pagauti, tačiau festivalio šeimininkas Giedrius Klimkevičius neprarado geros nuotaikos ir įteikė šiems specialias apyrankes, leidžiančius nesislapstant prekiauti festivalio aktyviojoje zonoje.

G. Klimkevičius pasakojo, kad tokių gudruolių atsiranda, tačiau tik pasijuokė, kad visi nori užsidirbti, o jeigu jie nepažeidžia Lietuvos įstatymų, viskas yra gerai.

Gerai nusiteikęs „Be2gether“ organizatorius bekalbant mojo pro šalį keliaujančiam kaimynui ir su juo einančiam vaikui, kurie taip pat turėjo galimybę būti festivalyje ir džiaugėsi, kad Norviliškėse susidarė tam tikra bendruomenė.

G.Klimkevičius džiaugėsi baltarusių susidomėjimu

Paklaustas, kaip vertinantis festivalį, G. Klimkevičius negalėjo nepaminėti oro sąlygų, tačiau džiaugėsi, kad atlikėjai buvo puikiai sudėlioti – pirmąją, lietingą dieną – trankesnės, intensyvesnės muzikos, kaip „Gogol Bordello“, atstovai, antrąją – priešingos.

„Betrūksta tik sniego“, - komentuodamas oro sąlygas juokėsi pašnekovas. Jis pasakojo, kad „Be2gether“ dabar bus išgyvenęs beveik visas oro sąlygas.

Anot jo, „Be2gether“ idėja (atverti Lietuvos-Baltarusijos) sieną išliko tokia pati, o šiais metais ji dar labiau išryškėjo – į trečiąjį festivalį Baltarusijoje buvo parduota 2 tūkst. 200 bilietų, nors pernai šis skaičius buvo 500.

Nors ir sulaukęs komentarų, kad festivalyje pristatantis negirdėtas grupes, G. Klimkevičius pasakojo juos vertinantis iš kitos perspektyvos, paminėdamas, kad nors grupę „Gogol Bordello“ iki šiol žinojo tik tikrieji melomanai, nuo šiol ji lietuviams išliks atmintyje ilgai. Taigi, anot jo, „Be2gether“ pristato kokybiškas grupes, kurias informacijos amžiuje patiems kartais sunku surasti.www.DELFI.lt
 
131
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

„Eurovizija 2014“: triko apsitempusi Izraelio atstovė uždainavo apie nelaimingą meilę įvertinkite dainą apklausoje! (1)

2014 balandžio mėn. 24 d. 18:20
Mei Finegold
Eurovision.tv
Mei Finegold šeima sako, kad ši mergina gimė dainuoti. Izraelis savo atstovę pristato, kaip vieną unikaliausių šalies atlikėjų. Nuo 18 iki 26 metų ji buvo populiari roko muzikantė, surengusi daugybę pasirodymų visoje šalyje.

Danai pirmą kartą žurnalistams pristatė įspūdingą „Eurovizijos“ sceną (4)

2014 balandžio mėn. 24 d. 15:12
"Eurovizijos" scena
Eurovision.tv
Pirmą kartą žurnalistams buvo parodyta šių metų „Eurovizijos“ konkurso scena Holmeno saloje, Danijoje.

Grupė „Mochito“ pristato dramatišką vaizdo klipą įvertink (6)

2014 balandžio mėn. 24 d. 11:59
"Mochito" (Eglės Pinikienės nuotr.)
(Eglės Pinikienės nuotr.)
Grupė "Mochito" pristato savo naujausią vaizdo klipą dainai "Tu palikai". Klipe - jausminga meilės istorija, apipinta nelaimingų įvykių grandine.

„Roxette“ atvyksta į Lietuvą (14)

2014 balandžio mėn. 24 d. 10:36
"Roxette"
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dešimtys nepamirštamų Švedijos dueto „Roxette“ hitų pirmą kartą gyvai skambės didžiausioje Lietuvos salėje. lapkričio 25 dieną hitų „The Look“, „Joyride“, „It Must Have Been Love“ ir daugybės kitų populiarių dainų autoriai koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tai bus ne tik pirmasis „Roxette“ pasirodymas šioje arenoje, bet ir pirmasis vizitas Kaune.

10 geriausių „Aerosmith“ kūrinių – jūsų dėmesiui įvertinkite (10)

2014 balandžio mėn. 24 d. 10:06
"Aerosmith"
AOP nuotr.
Pasaulio muzikos naujienų žurnalas „Rolling Stone“ surengė skaitytojų apklausą, kurioje siekė išsiaiškinti visų laikų populiariausius ir geriausius legendinės JAV roko grupės „Aerosmith“ kūrinius. Beveik juos visus bus galima išgirsti grupės koncerte Vilniaus „Siemens“ arenoje gegužės 21 d.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.