Festivalis „Karklė 2013“ lietuviško rojaus vartus atvers per Žolines

 (10)
"Karklė 2012 Live Music Beach" III diena
"Karklė 2012 Live Music Beach" III diena
© N.Jankausko nuotr.

Jūros brizu alsuojantis unikalus Vakarų pakrantės pasididžiavimas - festivalis „Karklė 2013 Live Music Beach“, jau aunasi sandalai, matuojasi ryškiaspalvę vasaros tuniką ir rožinius saulės akinius.

Ketvirtus metus vyksiantis tarptautinis gyvos muzikos festivalis ant jūros kranto trimituoja šių metų Lietuvos Vudstoko datą. Grandiozinė fiesta vyks rugpjūčio 16-18 dienomis. Įstabi gamta, geriausia muzika, originalūs menai, festivališkos pramogos ir pozityvios energijos padangė į žvejų ir gintaro gaudytojų kaimelį Karklę visus sukvies Žolinių savaitgalį.

Pernai šią vietą festivalio dienomis skandino žmonių jūra. Dešimtys tūkstančių festivalininkų – magiškas ženklas organizatoriams, įpareigojantis išlaikyti hipišką laisvės ir meilės dvasią bei „paskaninti“ festivalio programą ypatingais muzikiniais prieskoniais.

Festivalio naujienos

O jų šiemet bus ir itin egzotiškų. „Karklė 2013“ organizatoriai prasitaria, jog festivalis subrendo pasaulinio populiarumo sulaukusioms muzikos žvaigždėms ir perlams. Tiesa, kokius muzikos grandus šiemet išvysime Karklės scenose, dar neviešinama, tačiau jau yra aišku, jog savo pasirodymus trijų dienų renginyje atliks per 60 žymių ir talentingų kūrėjų bei atlikėjų.

„Gyvos muzikos paplūdimyje veiksmas kunkuliuos 6 scenose. Pagrindinėje ir Kopų scenoje išgirsite geriausiai grojančias ir festivalio veidą atspindinčias, tarptautinį populiarumą pelniusias grupes. Elektroninės, roko, latino ir alternatyviosios muzikos klubuose gros geriausios Lietuvos ir užsienio grupės, didžėjai, sugebėsiantys pateisinti kiekvieno klubo atstovaujamą muzikinį stilių“, - grandiozinio renginio detales atskleidžia organizatoriai.

Nuomonės – su pliuso ženklu

Pernai festivalyje dalyvavę atlikėjai vieningai tvirtina, jog „Karklė Live Music Beach“ nuginkluoja itin išskirtine atmosfera, ryškiomis emocijomis bei sėkmingai tokio mąsto renginiui parinkta vieta.

„Stebiuosi matydamas tiek žmonių. Nežinau, ką jiems čia siūlo. Ar muzika tokia svarbi, ar jūra, kuri pulsuoja kažkokią energiją, tačiau tai, kas vyksta Karklėje, galima vadinti pačiomis įspūdingiausioms akimirkomis, be jokios abejonės“ – prisiminimais apie festivalį dalinasi Marijonas Mikutavičius. Jam antrina ir Andrius Mamontovas, prisipažinęs, kad tik atvažiavus į Karklę, jį pasitinka pozityvi nuotaika ir tinkama erdvė muzikai. Mantas Jankavičius po savo pasirodymo vylėsi, kad laisvės, meilės ir muzikos dvasia į Lietuvos pajūrį sugrįš kasmet, o Rusijos mega žvaigždė, grupės „Mumiy Troll“ lyderis ir vokalistas Ilja Lagutenko neslėpė susižavėjimo taikia ir organiška festivalio publika.

Pramogos

Šiemet „Karklė 2013“ dalyviai tris dienas maudysis dar didesnėje muzikos ir pramogų jūroje. Festivalyje oš per 70 originalių ir jaunatviškų pramogų, kurios suvienys vandens sporto mėgėjus, aktyvių ir ekstremalių pomėgių gerbėjus bei tiesiog ramų poilsį pasirinkusius lankytojus.
„Mes ir vėl raginame mylėti ir būti mylimiems, nes meilė sukūrė pasaulį ir meilė yra ta varomoji energija, kuri suka žemę. Per daug laiko praleidžiame „on line“ - facebook‘e ar skype, todėl kviečiame ištrūkti į vietą, kurioje jums nereikalingi išmanieji telefonai, nes čia tiesiog nėra ryšio. Čia Meilė, Laisvė ir Muzika, čia Karklės muzikos ir menų oazė, laukianti visų, pavargusių nuo rutinos“, - kviečia fiestos organizatoriai.

www.DELFI.lt
 
10
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

K. Zvonkuvienė pristato naują dainą „Nemoku meluot“ ir vaizdo klipą išgirsk pirmas! (75)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 12:37
K. Zvonkuvienė („FotoAlibi“ nuotr.)
Muzikinio projekto Lietuvoje „Lietuvos balsas“ mokytoja Katažina Zvonkuvienė pristato naujausią savo dainą „Nemoku meluot“ ir video klipą. Muziką ir žodžius šiai dainai parašė atlikėjos vyras kompozitorius Deivydas Zvonkus, kuris, pasak atlikėjos, ją geriausiai jaučia.

„OneRepublic“ Anglijos karalienei pasiūlė skrybėlę iškeisti į ledo kibirą (3)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 09:38
"Onerepublic"
Organizatorių nuotr.
Muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV vaikinų grupė „OneRepublic“ taip pat priėmė ledinio vandens iššūkį.Koncerto metu scenoje penki grupės nariai buvo aplieti lediniu vandeniu ir toliau šį iššūkį perleido Anglijos karalienei.

DELFI vystys geriausią renginių portalą Lietuvoje (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:00
Pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI kartu su tinklalapio KUR.lt komandos nariais – Daliumi Pavliukovičiumi, Pauliumi Didžiuliu ir Roku Cechanavičiumi – vystys geriausią renginių portalą Lietuvoje. DELFI Pramogų naujienų kanalas papildomas portalo KUR.lt informacijos bloku. DELFI ir KUR.lt misija – pateikti naujausią ir išsamiausią informaciją apie Lietuvoje vykstančius renginius, jau veikiančias ar naujai atsidariusias maitinimo įstaigas, miestų šventes, parodas, kino premjeras, koncertus.

Muzikos ieškotojas rekomenduoja: būtina išgirsti, ko jie verti (5)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:53
Tomas Ramanauskas
Asmeninio archyvo nuotr.
Tomo Ramanausko vardas puikiai žinomas interneto klaidžiotojams. Jis – reklamos agentūros „New!” įkūrėjas ir kūrybos direktorius, Vilniaus melomanams žinomas kaip „Metal on Metal“ narys. T. Ramanauskas su pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojais dalinasi savo laukiamiausių grupių topu iš „Loftas Fest 2014“.

Kartu renkame geriausią naują grupę Lietuvoje balsavimas (10)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:25
Grupė „Neteisėtai padaryti“
Organizatorių nuotr.
Visą vasarą „LRT Opus“ kartu su menų fabriku „Loftas“ rengė jaunų grupių konkursą, kuriame varžėsi daugiau nei 30 jaunų grupių.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.