„Be2gether” planus jaukia lietus (atnaujinta)

 (176)
"Be2gether"
© A.Solomino nuotr.

Apsiniaukęs, lietaus nepagailėjęs dangus, automobilių eilutė prie įvažiavimo į teritoriją ir eilė prie palapinių teritorijos – tokiomis nuotaikomis prasidėjo trečiasis festivalis „Be2gether”, kurią netrukus sklaidė žmonių šypsenos ir „spalvota“ žmonių apranga. Pirmieji lietuvių atlikėjų frontą laikė „TWNKL“, tiesa, nors Jurgis Didžiulis buvo pažadėjęs per savo pasirodymą apsinuoginti, prieš pat jį prisipažino: „Labai blogas oras“.

Pirmieji grupių pasirodymai didžiosiose scenose prasidėjo 18 val., daugiau žmonių buriavosi palapinių miestelyje – kas valgė, kas mėgavosi svaiginančiais gėrimais, bendravo, o muzikos ir čia netrūko.

Daugiau žmonių patraukė į aktyviąją zoną vakarėjant, dingo ir pradžioje atsiradusios žmonių eilės, visi išsibarstė po didelę festivalio teritoriją.

Aktyviojoje zonoje žmonių judėjimas priklausydavo nuo to, kur vyksta vienos ar kitos grupės pasirodymas. Atlikėjus gelbėjo tai, kad visi koncertai buvo išdėstyti vienas po kito, todėl aktyviausių ir lietaus neišsigandusių entuziastų pulkelis migravo nuo vienos scenos prie kitos. Publika puikiai sutiko tiek „TWNKL“, tiek grupę „Airija“, tiek pirmuosius užsienio atlikėjus - „Bedwetters“ ir „Delated Peoples“, jų nuotaikų negadino niekas.

Laimėjo tie, kas prieš festivalį pasirūpino auliniais batais ir lietpalčiais, kurie, nors ir kuklią, minią nuspalvino įvairiausiomis spalvomis.

Lietus kai kuriuos projektus nukėlė kitai dienai. Niekas nedrįso lįsti į purvo vonias ar užsiimti mankšta, žmonių neviliojo užsukti ir į projekto „Visi skirtingi, visi lygūs“ organizuojamą gyvąją biblioteką, neįvyko futbolo turnyras, net jokių oro sąlygų nebijančių skautų palapinė atrodė nykiai – laužas nesikūrė, bet šeštadienį jie žadėjo nustebinti ypatingais patiekalais. Tiesa, festivalio dalyviai mielai lankėsi vietinėje kirpykloje, kurią čia savaitgaliui atidarė stilistas Yury, ar masažo centre.

Pasak festivalio atstovės spaudai, į festivalį bilietai bus parduodami iki šeštadienio 2 val. ryto, todėl tiksliai pasakyti, kiek žmonių jame panoro apsilankyti, duomenų nėra.

„Kol kas viskas pakankamai gerai. Tikimės didžiausio srauto vėliau, nes penktadienis, žmonės atvažiuos po darbų“, - kalbėjo ji. - Kol kas lietus lengvas, žmonių neatbaido, o nuotaikos – optimistinės“. Taip pat ji pridūrė, kad daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti vidurnaktį pasirodysianti grupė „Gogol Bordello“.

Vienu metu sušalusius sunerimti privertė dingusi elektra, dėl kurios nebuvo galima nusipirkti nei alaus, nei šiltų gėrimų. Anot E. Remeikaitės, tai – maži nesklandumai, kurie lydi kiekvieną festivalį.

www.DELFI.lt
 
176
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Muzika

„Roxette“ atvyksta į Lietuvą (1)

2014 balandžio mėn. 24 d. 10:36
"Roxette"
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Dešimtys nepamirštamų Švedijos dueto „Roxette“ hitų pirmą kartą gyvai skambės didžiausioje Lietuvos salėje. lapkričio 25 dieną hitų „The Look“, „Joyride“, „It Must Have Been Love“ ir daugybės kitų populiarių dainų autoriai koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tai bus ne tik pirmasis „Roxette“ pasirodymas šioje arenoje, bet ir pirmasis vizitas Kaune.

10 geriausių „Aerosmith“ kūrinių – jūsų dėmesiui įvertinkite (2)

2014 balandžio mėn. 24 d. 10:06
"Aerosmith"
AOP nuotr.
Pasaulio muzikos naujienų žurnalas „Rolling Stone“ surengė skaitytojų apklausą, kurioje siekė išsiaiškinti visų laikų populiariausius ir geriausius legendinės JAV roko grupės „Aerosmith“ kūrinius. Beveik juos visus bus galima išgirsti grupės koncerte Vilniaus „Siemens“ arenoje gegužės 21 d.

„Eurovizija 2014“: Maltos atstovai sukūrė dainą emigrantų paliktoms šeimoms įvertinkite dainą apklausoje! (2)

2014 balandžio mėn. 23 d. 13:49
"Firelight"
Eurovision.tv
„Firelight“ – 2013-ųjų birželį susiformavusi maltiečių pop country folk stiliaus grupė su pagrindiniu vokalistu Richardu Edwardsu priešakyje. Grupės sudėtyje ir jo sesuo Wayne William, kuri yra pritariančioji vokalistė. 

Prieš vestuves Katažina naujausią kūrinį skyrė D. Zvonkui įvertink klipą (53)

2014 balandžio mėn. 23 d. 11:44
Prieš vestuves Katažina naujausią kūrinį skyrė D. Zvonkui
"Lietuvos ryto televizijos" nuotr.
Daininkė Katažina Niemycko pristo savo naujausią dainą "Paskambink parašyk". Netylant kalboms apie artėjančias Katažinos ir Deivydo Zvonkaus vestuves, mergina prasitarė, jog pastaruoju metu dėl itin įtempto koncertų grafiko savo išrinktajį mato ne taip dažnai, kaip norėtų.

„Eurovizija 2014“: gražuolis iš Vengrijos atliks už širdies griebiančią dainą apie vaikystės draugės išgyvenimus įvertinkite dainą apklausoje! (16)

2014 balandžio mėn. 22 d. 17:33
Andrásas Kállay-Saundersas
Eurovision.tv
András Kállay-Saunders savo šalyje įžymus tapo sudalyvavęs talentų projekte „Megasztar“. Sėkmė Vengrijos nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šį jaunuolį aplankė po trečiojo bandymo.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.