„Triumfo arkoje“ pirmauja Mindaugas Rojus

 (53)
Mindaugas Rojus
Mindaugas Rojus
© LRT

„Triumfo arkos“ antrojo turo antroje laidoje, šeštadienio vakarą komisija geriausiai įvertino Mindaugą Rojų, atlikusį Misterio Ikso ariją. LTV žiūrovai Mindaugą nori matyti trečioje vietoje. Prasčiausiai komisija įvertino Eveliną Sašenko – jai skyrė tik dešimtąją vietą. Evelina atliko Dalilos ariją iš operos „Samsonas ir Dalila“. Žiūrovai jai skyrė 229 balsus, o tai yra paskutinė – dešimtoji – vieta.

Žiūrovų lydere tapo Jomantė Šležaitė, už ją balsavo net 591 žiūrovas.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus pirmoje vietoje atsidūrė Mindaugas Rojus.

Dešimtoje, paskutinėje, – drąsioji turo naujokė Evelina Sašenko. Devintą vietą užima kelmiškė Diana Tiškovaitė. Šioms dviem atlikėjoms realiausia grėsmė kitą šeštadienį atsisveikinti su projektu, nes kitoje – trečiojoje – antrojo turo laidoje du prasčiausiai pasirodę atlikėjai paliks „Triumfo arką“.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Eteris

V. Rumšas eteryje pildys svajones

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 15:20
Tarp gausybės naujojo LRT sezono naujienų – projektas „Svajonę turiu“. Muzikos ir pokalbių, o svarbiausia – svajonių pildymo šou ves Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Iškilūs svečiai rinkosi į 89-ojo LRT sezono atidarymo šventę Valdovų rūmuose (38)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:08
Trečiadienio vakarą į Valdovų rūmų kiemelį plūdo garbingi svečiai. Politikai, pramogų pasaulio atstovai, verslininkai, menininkai, radijo ir televizijos laidų vedėjai, darbuotojai rinkosi į iškilmingą 89-ojo LRT sezono pristatymą.

Ant naujojo TV sezono „Gera kartu!“ sofos sutilpo kelios dešimtys žvaigždžių (4)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 12:43
Televizija TV3 ir toliau kviečia savo žiūrovus būti kartu. Juk visi žino, kaip gera leisti laiką kartu su savo artimaisiais, draugais, mylimais žmonėmis ar visada pasiilgstančiais augintiniais.

R. Ščiogolevaitė: kol dar galiu užsidirbti šlamančių, aš tai padarysiu (13)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 12:31
Trečiadienį vyko pirmosios „Ginčas be taisyklių“ TV3 laidos filmavimas. Premjerinės laidos tema: „Ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?“. Savo nuomonę išsakė oponuojantys laidos vedėjai: ką tik antrą kartą mama tapusi ir jau į darbus spėjusi kibti Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir laidų kūrėjas, trijų dukrų tėtis Kristupas Krivickas. Prieš filmavimą kalbinta laidos vedėja pasakojo, kad šis darbas ne tik naujas iššūkis, bet ir proga užsidirbti.

Į TV užkulisius pas R. Mackevičių atvyko žmona su pirmagimiu (51)

2014 rugpjūčio mėn. 26 d. 15:59
Antradienį buvo filmuojama nauja LNK laida „Norim dar! Su Radistais“, kurios vedėjais tapo radijo stoties didžėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.