„Triumfo arkoje“ pirmauja Mindaugas Rojus

 (53)
Mindaugas Rojus
Mindaugas Rojus
© LRT

„Triumfo arkos“ antrojo turo antroje laidoje, šeštadienio vakarą komisija geriausiai įvertino Mindaugą Rojų, atlikusį Misterio Ikso ariją. LTV žiūrovai Mindaugą nori matyti trečioje vietoje. Prasčiausiai komisija įvertino Eveliną Sašenko – jai skyrė tik dešimtąją vietą. Evelina atliko Dalilos ariją iš operos „Samsonas ir Dalila“. Žiūrovai jai skyrė 229 balsus, o tai yra paskutinė – dešimtoji – vieta.

Žiūrovų lydere tapo Jomantė Šležaitė, už ją balsavo net 591 žiūrovas.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus pirmoje vietoje atsidūrė Mindaugas Rojus.

Dešimtoje, paskutinėje, – drąsioji turo naujokė Evelina Sašenko. Devintą vietą užima kelmiškė Diana Tiškovaitė. Šioms dviem atlikėjoms realiausia grėsmė kitą šeštadienį atsisveikinti su projektu, nes kitoje – trečiojoje – antrojo turo laidoje du prasčiausiai pasirodę atlikėjai paliks „Triumfo arką“.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Eteris

80-metės salsos šokėjos pasirodymas atėmė žadą ir komisijai, ir žiūrovams

2014 balandžio mėn. 18 d. 11:02
80-metė salsos šokėja
Stopkadras
Stebėdama šį pasirodymą netgi visko mačiusi „Britain's Got Talent“ komisija neteko žado. Ne mažiau priblokšti liko ir salėje sedėję žiūrovai, kurie vis kartojo „o, dieve“. 80-metė britė Paddy su savo šokiu partneriu Nico pademonstravo tokius šokių judesius ir lankstumą, kurio galėtų pavydėti ne viena 18-metė.

Šv. Velykoms I. Puzaraitė iškepė kiaulės galvą (5)

2014 balandžio mėn. 18 d. 10:22
Nors šiandien Didysis Penktadienis ir valgyti mėsiškų patiekalų nevalia, pats metas ruošti šventines vaišes. Todėl LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėja Irūna Puzaraitė pasiraitojo rankoves ir paruošė išties įspūdingą patiekalą. Mergina iškepė milžinišką kiaulės galvą.

Mantas Stonkus turi itin seksualų kiaušinių marginimo receptą (4)

2014 balandžio mėn. 17 d. 14:56
Kaip ir visada ketvirtadienis - linksmybių diena per BTV, nes 20.30 val. jūsų laukia iš juoko verčiantis BTV humoro šou „Prajuokink mane“. Laidos vedėjas Algis Ramanauskas klaus komisijos narių Violetos Mičiulienės ir Manto Stonkaus kaip šie dažo kiaušinius.

Seksualioji Ž. Vaškytė pailsėjo: po Velykų grįžta į TV eterį (26)

2014 balandžio mėn. 17 d. 11:54
Iš karto po šv. Velykų, antradienį, Živilė Vaškytė tars „Labas vakaras, Lietuva“. Žinoma žurnalistė prisiilsėjo ir po motinystės atostogų grįžta vesti populiarios LNK pavakario informacinės laidos.

TV eteryje – 400-oji laida „Laba diena, Lietuva“ (1)

2014 balandžio mėn. 16 d. 19:11
Deividas Jursevičius
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Ketvirtadienį žiūrovų dėmesio lauks 400-oji laida „Laba diena, Lietuva“. 2012-aisiais startavusi LRT dienos aktualijų laida eteryje dirba jau 900 valandų ir džiaugiasi augančiu žiūrimumu.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.