Po Naujųjų TV3 eteryje – naujo lietuviško serialo „Pamiršk mane“ premjera

 (7)
Serialas "Pamiršk mane"
Serialas "Pamiršk mane"
© TV3

Kultinius lietuviškus serialus kurianti prodiuserinė kompanija „Videometra“ jau pradėjo filmuoti naują šeimos dramą „Pamiršk mane“. Daugiaserijinis televizinis pasakojimas „Pamiršk mane“ – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti.

Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti.

Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą... Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas?

Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes... vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena.

Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš „auksinio narvelio“ ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas?

Serialo „Pamiršk mane“ režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama „Pamiršk mane“ su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis – iš karto po Naujųjų.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Eteris

Konkurse dalyvaujančią J. Šeduikytę užkulisiuose palaiko mylimiausi jos vyrai (7)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 20:51
Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis su sūnumi
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Antradienį LRT didžiojoje studijoje buvo filmuojamas muzikinis projektas „Auksinis balsas“. Šįkart dešimt dalyvių turėjo atlikti roko balades. Konkurse dalyvaujančios Jurgos Šeduikytės į studiją palaikyti atėjo ir jos mylimiausi vyrai - sutuoktinis Vidas Bareikis su sūneliu Adu.

Visiškai nuoga pasirodysianti Laurita: rodysiu Lietuvai, kad galiu dainuoti savo kūnu (68)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 12:09
Lietuvos TV žiūrovai skundžiasi, kad Lietuvoje trūksta žvaigždžių. Televizijose ir portaluose vis tie patys ir tie patys veidai! Kad Lietuvoje nėra anei vienos žvaigždės, šį antradienio vakarą LNK laidoje KK2 pareikš pusnuogė Londono gražuolė – dainininkė Laurita.

B. Lukošiūtė: buvom žvaigždės, bet kiekvienas nuėjimas į barą nebuvo aprašomas (9)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 11:46
TV3 eteryje antradienio vakarą žvaigždžių naujienų laida „VIP“. Vedėjų duetas Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Vaidas Baumila pristatys išskirtines istorijas iš šalies pramogų pasaulio. Savo nuomonę apie sostinėje vykusį maratoną išsakys baletmeisteris Jurijus Smoriginas, jam oponuos albumo „Neregėta Lietuva“ autorius Marius Jovaiša, o „Mis Fashion TV“ modelių konkurso nugalėtoja tapusi Karolina Toleikytė atskleis, kaip šis titulas pakeitė jos gyvenimą.

M. Šalčiūtė prisipažino, ką daryti jai gėda (13)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 11:38
Aktorių trijulė: Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas trečiadienį naujajame TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ vėl testuos du labai gerai žinomus Lietuvos žmones.

R. Čivilytė išgyveno keisčiausią pareigūnų patikrinimą (2)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 01:00
Šeštojoje LNK laidoje „Norim dar! Su Radistais“ svečiavosi garsi dainininkė Rosita Čivilytė. Ji susirinkusiuosius nudžiugino savo išskirtiniu balsu bei rokeriška išvaizda ir puikia nuotaika.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Spektaklyje „Feast Fashion“ podiumu eisiantys aktoriai vilkės bedarbių rankomis siūtas sukneles Jau spalio 3-ąją publikai pristatomo mados spektaklio „Feast Fashion“ kūrėjai turi daugiau nei unikalius kostiumų dizainerius. Tai – mažo Estijos kaimelio bedarbiai, sukūrę bei savo rankomis pasiuvę vestuvinių suknelių kolekciją, tapusią pagrindine spektaklio dramaturgine medžiaga. Pirmoji tarptautinio projekto dalis bus pristatoma „Sirenų“ festivalio programoje Vilniuje, antroji – teatre NO99 Taline.
Spektaklyje „Feast Fashion“ podiumu eisiantys aktoriai vilkės bedarbių rankomis siūtas sukneles
2014 rugsėjo 23 d.