„Paslapčių namų“ dalyvių paslaptys užkoduotos ir specialioje fotosesijojeįmink paslaptis, dalyvauk apklausoje

 (144)
Avgustina, Dileta, Indre
Avgustina, Dileta, Indre
© TV3

Internete paviešinta naujojo TV3 televizijos realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvių fotosesija. Nuotraukose užkoduotos svarbiausios visų 15-os šou dalyvių paslaptys.

„Visose šalyse, kuriose buvo rodytas šis projektas, buvo paviešintos ryškios, kai kurios net šaržuotos dalyvių nuotraukos. Jose užkoduotos svarbiausios jų paslaptys. Nuotraukos platinamos internete, kad „Paslapčių namų“ gerbėjai galėtų ieškoti užuominų į paslaptis ir bandyti jas atskleisti“, – naujienų portalui DELFI pasakojo TV3 televizijos viešųjų ryšių ir rinkodaros vadovė Rima Olberkytė-Stankus.


Šeštadienio vakarą „Paslapčių namuose“ apsigyveno 15 dalyvių. Kiekvienas saugo savo paslaptį. Čia jau prasideda pirmosios intrigos. Gintautui ir Laurai „balsas“ davė užduotį vaidinti porą, nors likusieji dalyviai nežino, kad jie - vienas kito nepažįstantys asmenys. Tuo metu Karolinai tas pats „balsas“ nurodė supykdyti Gintautą ir Laurą. Jei merginai nepavyks įgyvendinti užduoties, visi dalyviai bus nubausti. Kaip vystysis intrigos, paaiškės jau netrukus.

Visi 15 „Paslapčių namų“ dalyvių - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
144
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eteris

B. Petrikytė prisipažino: išlikti jaunai padėjo 20 metų leistas botulino toksinas (36)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 12:44
Ketvirtadienį, 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus bandoma atsakyti į klausimą: „Ar reikia bet kokia kaina išlaikyti jaunystę?“

Dėstytojas ir studentas – puikus protų tandemas (2)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 12:12
Šį trečiadienį populiariausiame televizijos intelektiniame žaidime „Auksinis protas” susitinka Lietuvos universitetų dėstytojai ir studentai, tarp jų – tėvas ir sūnus.

Per šventes lietuviams žada ypatingą programą (38)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 10:53
Pop Ladies
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
LNK dėkoja savo ištikimiausiems žiūrovams už meilę ir dovanoja šventinę programą „Superkalėdos“. Šv. Kučių vakarą ketvirtus metus iš eilės žiūrovai išvys jau tradicine tampančia šventinę laidą. Specialiai papuoštoje studijoje vakarą pradės trys dominikonų vienuoliai - broliai Pijus, Bernardas ir Lietuvoje gyvenantis prancūzas MarcAntuanas.

TV projektas „Lietuva gali“ pakvietė į šventinį vakarą (7)

2014 gruodžio mėn. 16 d. 18:37
Edmundas Jakilaitis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Antradienio vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje įvyko „Lietuva gali: šiuolaikinio verslo ir meno proveržiai“ renginys. Šventinis vakaras buvo skirtas padėkoti verslumą bei regionų plėtrą skatinančio TV projekto „Lietuva gali“ dalyviams bei partneriams.

J. Butnorių sužadėtinė lydi net į repeticijas: nesinori kartoti praeities klaidų (18)

2014 gruodžio mėn. 16 d. 15:36
Juozas Butnorius ir Viktorija Vanagaitė
Asmeninio archyvo nuotr.
Artėjantis atsinaujinusios BTV projekto „Muzikinė kaukė” finalas pilnas emocijų, įspūdžių ir pribloškiančių pasirodymų.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 18 d. 19.00 val.
MIRANDA William Shakespeare
MIRANDA
2014 gruodžio 19 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.