Auksiniai kiaušiniai: išrink geriausią metų frazę!kam atiteks apdovanojimas sprendžiate tik Jūs!

 (39)
Viktoras Uspaskichas, Birutė Vėsaitė, Artūras Zuokas, Algirdas Butkevičius
Viktoras Uspaskichas, Birutė Vėsaitė, Artūras Zuokas, Algirdas Butkevičius
© DELFI montažas

Kad Šv.Velykos sutaptų su Melagių diena - itin retas atvejis, todėl jį būtina paminėti tinkamai! Tą žada padaryti LNK televizija, kuri balandžio 1 dieną, tiesioginės transliacijos iš "Forum Palace" metu, kvies kabiausiai nusipelniusiems drauge išdalinti "Auksinius kiaušinius". Prie to galės prisidėti ir DELFI skaitytojai.

LNK televizijos, šmaikščiosios "Dviračio šou" kompanijos ir prodiuserinės firmos "TV Play" organizuojamame renginyje netrūks ne tik auksu spindinčių kiaušinių, bet ir humoro. Scenoje dar nematytuose amplua pasirodys populiariausios muzikos žvaigždės (DELFI jau rašė, jog tą vakarą į sceną grįš neseniai mama tapusi Nijolė Pareigytė), auksčiausio rango politikai, kiti žinomi veidai.

Renginį ves žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

DELFI skaitytojus praėjusią savaitę kvietėme siūlyti įsimintiniausias frazes. Dabar atėjo laikas išrinkti pačią pačiausią, kurios autoriui ceremonijos metu atiteks auksinis kiaušinis!

Balsavimas vyks iki penktadienio, 16 val. Laimėtojas paaiškės balandžio 1-ąją, tiesioginės "Auksinių kiaušinių" transliacijos metu!


www.DELFI.lt
 
39
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Eteris

Ant naujojo TV sezono „Gera kartu!“ sofos sutilpo kelios dešimtys žvaigždžių

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 12:43
Televizija TV3 ir toliau kviečia savo žiūrovus būti kartu. Juk visi žino, kaip gera leisti laiką kartu su savo artimaisiais, draugais, mylimais žmonėmis ar visada pasiilgstančiais augintiniais.

R. Ščiogolevaitė: kol dar galiu užsidirbti šlamančių, aš tai padarysiu (8)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 12:31
Trečiadienį vyko pirmosios „Ginčas be taisyklių“ TV3 laidos filmavimas. Premjerinės laidos tema: „Ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?“. Savo nuomonę išsakė oponuojantys laidos vedėjai: ką tik antrą kartą mama tapusi ir jau į darbus spėjusi kibti Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir laidų kūrėjas, trijų dukrų tėtis Kristupas Krivickas. Prieš filmavimą kalbinta laidos vedėja pasakojo, kad šis darbas ne tik naujas iššūkis, bet ir proga užsidirbti.

Į TV užkulisius pas R. Mackevičių atvyko žmona su pirmagimiu (50)

2014 rugpjūčio mėn. 26 d. 15:59
Antradienį buvo filmuojama nauja LNK laida „Norim dar! Su Radistais“, kurios vedėjais tapo radijo stoties didžėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

K. Liukaitytė pasirodys naujame pramoginiame šou (32)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 17:13
Pramoginis šou Lietuvoje „Norim dar! Su Radistais“ rugsėjį LNK eteryje pažers galybę prizų, šmaikščių situacijų, nepakartojamų šou numerių ir staigmenų žiūrovams.

B. Tiškevič su A. Rožicku savo autorinėje laidoje vedė iš kantrybės A. Mamontovą (24)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 17:08
Pirmadienį LRT studijoje buvo filmuojama pirmoji Andriaus Rožicko ir Beatos Tiškevič-Hasanovos laida „Mėnulio fazė“.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.