Žurnalistų ugdymo programa kviečia į atranką gabiausius moksleivius bei studentus

Esi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteik sau progą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad etiška + skaitoma= MISIJA įmanoma! Iki rugsėjo 17 dienos spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.
Programos dalyviai

Pakylėk save aukščiau banalių skandalų. Nesijaudink, šitai yra daryti kam ir be Tavęs. O Tu padaryk kitaip. „Perlipki sieną“ ir išgirski. Tikras problemas ir tikrus žmones iš įvairių visuomenės grupių.

Rugsėjo 22 d. 30 gabiausių ir labiausiai motyvuotų dalyvių bus atrinkti dalyvauti žurnalistų ugdymo programoje. Čia jų lauks praktinis išbandymas – straipsnio pasirinkta tema rengimas. Tuos, kuriems trūksta įgūdžių, palaikys žiniasklaidos ekspertas. Tik 25 šią užduotį geriausiai įveikusių ir labiausiai motyvuotų žurnalistų – atviras kelias į interaktyvius mokymus su žiniasklaidos ir žmogaus teisių ekspertais. Čia įvairius visuomenės reiškinius pažinsi „iš vidaus“, atsivers sunkiai randami ir pakalbinami informacijos šaltiniai.

Žurnalistų ugdymo programos kulminacija – žurnalistinis tyrimams, kuriam pasiruošti ir išbaigti ir bus skirti interaktyvūs mokymai. Šis kvietimas tai – iššūkis, kuris

1) Ugdys praktinius įgūdžius etiškai, profesionaliai ir patraukliai auditorijai pateikti žinias apie visuomenei jautrias problemas;

2) Atskleis žurnalisto darbo ir neigiamų visuomenės reiškinių ryšius. Ar kada susimąstei, kad žurnalisto darbai gali būti susiję su savižudybėmis, augančių tam tikrų grupių nedarbu, bei kitais reiškiniais?

3) Suteiks unikalų šansą su profesionalų pagalba įgyvendinti žurnalistinį tyrimą. Čia susipažinsi su visuomeniniais reiškiniais iš vidaus: gausi informaciją iš pirmų lūpų.

Intriguoja? Nežinai, ar gali dalyvauti? Jei gerai valdai plunksną, nesi abejingas žmogaus teisėms ir atitinki bent vieną iš šių punktų:

1) Esi 9-12 klasės moksleivis ir ateityje planuoji studijuoti žurnalistiką;

2) Esi pirmo – antro kurso žurnalistikos ar filologijos, sociologijos, politikos, istorijos mokslų studentas;

3) Jau spėjai padirbėti visuomenės informavimo priemonėse, bet vis dar esi atviras iššūkiui sutikti savo stereotipą, keisti ir keistis.

Dėmesio. Dalyvauti būtina visą programos laiką. Todėl prieš pildydami dalyvio anketą, įvertinkite galimybę dalyvauti programoje. Tai padaryti galite susipažindami su veiklos grafiku.

Žurnalistų ugdymo programa jau išleido penkias socialiai atsakingų žurnalistų kartas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis šios programos alumni taiko programoje įgytas žinias. Kai kuriems tai padėjo patobulinti praktinius įgūdžius, visuomenės informavimo priemonėje įgyti savitą stilių ar įstoti į išsvajotas žurnalistikos studijas, o svarbiausia – tapti žmogumi, kuris žino žurnalistikos poveikį, atsakomybę ir misiją.

Registracija į programą – čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!