VšĮ „Mažoji Liza“ ieško pagalbininkų!

Pavasaris itin sunkus metas gyvūnų mylėtojams ir globėjams – maži, akli, vos kelių dienų kačiukai randami kone kasdien, suaugę katinai nesidovanoja, apie žmogaus sužalotus gyvūnus jau net kalbėti neverta – Lietuvoje tragiška situacija šiuo klausimu. Kartais net rankos svyra – gyvūnų daug, daug daugiau nei yra žmonių norinčių juos priglausti. Deja.
© Organizatorių archyvas

Tačiau negalime palikti mūsų mažųjų, stengiamės suteikti pagalbą visiems, kiek tik pajėgiame.

Bet be Jūsų pagalbos šį kartą neišsiversime. Todėl kreipiamės į tuos, kurie myli gyvūnus ir galėtų gyvūnų gelbėjimui skirti šiek tiek savo laisvo laiko.

Jei turite noro ir galimybę gyvūnų gelbėjimui skirti kelias valandas per savaitę – būsime be galo dėkingi, jei susisieksite su mumis! Mums labai trūksta pagalbininkų, kurie galėtų paplatinti jau esamų globotinių dovanojimo skelbimus – juk jei apie juos niekas nežinos, jie niekaip neras naujų namų. Adresą svetainių, kuriose galima talpinti nemokamai gyvūnų dovanojimo skelbimus, duosime.

Tad jei galite bent šiek tiek prisidėti – susisiekite su mumis! Labai laukiame pagalbos.

info@mazojiliza.lt

Taip pat labai labai ieškome žmonių, kurie turėtų galimybę pagloboti gyvūną iki jis ras naujus namus. Maistu, kraiku, jei reikės narvu ir kitais reikalingais daiktais būsite aprūpinti. Jei niekada nesate priglaudę gyvūnėlio laikinai ir dvejojate, gal kažko bijote – susisiekite, pasikalbėsime, rasime geriausią variantą J

Atėjo ta riba, kai turime prašyti pagalbos, nes nenorime sulaužyti duoto pažado išgelbėtiems gyvūnams - kad jie bus tobulai prižiūrėti, išgydyti ir atras laimę šiame pasaulyje.

Padėkite mums nepalikti jų bėdoje!

Susisiekti: VšĮ „Mažoji Liza“, info@mazojiliza.lt, +370 600 14377

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!