Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į orientacines varžybas

Gegužės 25 dieną, šeštadienį vyks Raudonojo Kryžiaus dienai paminėti skirtos orientacinės varžybos. Renginys prasideda 11 valandą Kudirkos aikštėje, Vilniuje.
© Organizatorių archyvo nuotr.

Orientacinių varžybų dalyviai savo jėgas išmėgins pačiose įvairiausiose rungtyse. Renginio metu susidomėjusieji taip pat bus supažindinami su Raudonojo Kryžiaus veikla, jų lauks Raudonojo Kryžiaus suvenyrai.

Orientacinėse varžybose dalyvauti gali visi panorėję. Tereikia užregistruoti savo komandą pagal žemiau nurodytus reikalavimus. Renginio dalyvių laukia ne tik puiki nuotaika, bet ir šaunūs, remėjų įsteigti prizai. Paskubėkite! Komandų skaičius ribotas! Orientacinėse varžybose dalyvauti gali ne jaunesni, kaip 14 metų asmenys. Komandą sudaryti turi 3 žmonės.

Jei norite dalyvauti Raudonojo Kryžiaus dienai paminėti skirtose orientacinėse varžybose, prašome nurodyti savo komandos narių vardus, pavardes ir gimimo metus. Dalyvių duomenis siųskite elektroniniu paštu rkorientacinesvarzybos@gmail.com.

Akimirkos iš kitų Raudonojo Kryžiaus renginių:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.