Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į kraujo donorystės akciją

 (8)
Ar dažnai susimąstome, kad vos keli mililitrai sveiko žmogaus kraujo gali kažkam išgelbėti gyvybę? Ar dažnai pagalvojame, kad kažkas, už išsaugotą gyvybę bus dėkingas mums visą likusį gyvenimą?

Tarptautinė jaunimo Erasmus Student Network (liet. Erasmus studentų tinklas) Vilniaus Gedimino technikos universitete (ESN VGTU), kartu su Santariškių kraujo centru kviečia visus Vilniaus miesto gyventojus ir miesto svečius 2013 m. gegužės 4 d. atvykti į Vilniaus Rotušės aikštę ir tapti neatlygintinais kraujo donorais.

Nuo 13 valandos renginio metu svečiai galės ne tik duoti kraujo, bet jų taip pat lauks ir vaikų, poilsio, žaidimų bei pasirodymų zonos. ESN VGTU savanoriai jau yra paruošę begalės užsiėmimų šeštadienio popietei. Apsilankiusiųjų Rotušės aikštėje lauks šarodos bei šachmatai, o sportiškiausi bei aktyviausi rungsis stalo futbolo turnyre.

Ir tai dar ne viskas ! VGTU studentai kartu su užsienio studentais, atvykusiais pagal mainų programą iš Serbijos, Ispanijos, Argentinos, Turkijos ir kitų šalių mielais pamokys visus norinčius savo tautinių šokių žingsnelių bei atliks muzikinius pasirodymus.

Kiekvieno davusiojo kraujo lauks simbolinės Santariškių kraujo centro bei ESN VGTU dovanėlės, o VGTU studentai turės galimybę nemokamai gražinti bibliotekai knygas, kai delspinigiai siekia iki 50 Lt.

Programa:
13 - 13.30 val. VGTU orkestras
14 val. – Tautų šokiai (Latino)
14 val. - 17 val.– Vaikų zona (piešimas ant veido)
15 val. – Tautų šokiai (Serbija, Turkija)
16 val. – Erasmus mainų programos studentų muzikiniai pasirodymai
16 – 18 val. Stalo futbolo turnyras (Foosin)
17 val. – Lietuviški tautiniai šokiai
17 – 19 val. - Vaikų zona (muilo burbulų pūtimas)
18 val. – Flashmob‘as
18.10 val. - Koncertas (Rasa Vaštakaitė; Grupė „Roadkill“)
*Galimi nežymūs programos pakeitimai

Donorystė = savanorystė ! Tad prisijunk prie savanorystės ir TU !

Kas? Kraujo donorystės akcija
Kur? Vilniaus Rotušės aikšė
Kada? 2013 m. gegužės 4 d. 13:00

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!