Tėvo dieną – atsinaujinęs roko festivalis Rokiškyje

 (4)
Rokiškio jaunųjų lyderių klubas kviečia atidaryti vasaros sezoną ir paminėti Tėvo dieną su trenksmu įkvėpiančio roko festivalyje „Tėvo gitara‘13“. Šiemet renginys išsiplėtė – Rokiškio dvaro rūmų erdvėse jis vyks dvi dienas, gegužės 31 ir birželio 1 d. Festivalyje koncertuos daugiau nei 10 grupių iš 7 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir Islandijos.
© Shutterstock nuotr.

Dvi dienas vyksiančiame festivalyje dalyviams siūloma daugybė pramogų – nuo intelektualios diskusijos su žymiais visuomenės veikėjais apie ugnį, degusią roko pionierių širdyse ir padėjusią pamatus mūsų laisvei, iki eksperimentų ir improvizacijų su muzikantais, įvairių socialinių akcijų, kūrybinių dirbtuvių, amatininkų parodų.

Maištaujančio jaunimo taikinyje - visuomenės susvetimėjimas ir abejingumas, apie kurį bus kalbama roko maršų, griovusių sienas, ritmais. Atvykusieji galės apsistoti palapinių miestelyje.

Festivalis „Tėvo gitaraRokiškyje rengiamas jau aštuntus metus. Jo tikslas – sukurti erdvę pasirodyti jaunoms ir profesionalioms savo muziką kuriančioms grupėms bei pasakyti griežtą „ne“ fonogramoms, ugdyti muzikinį jaunimo skonį, skatinti vaikų ir tėvų bendradarbiavimą. Festivalis remia jaunas, savo auditorijos ieškančias grupes, atliekančias gyvą kokybišką muziką. Per renginio gyvavimo metus pasirodė daugiau nei 50 grupių iš viso pasaulio, pagelbėjo per 400 savanorių. Renginio organizatorius – Rokiškio jaunųjų lyderių klubas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!